Saç Tonik - Onarıcı Saç Bakım Toniği 200 ML - Yıpranmış Zayıf Saçlar - Vegan En Ucuzu Nerede Bulunur

Asude

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
538
0
0
Saç Tonik | Onarıcı Saç Bakım Toniği 200 ML | Yıpranmış Zayıf Saçlar | Vegan Ürün Alınmaya Değer Mi?
Saç Tonik | Onarıcı Saç Bakım Toniği 200 ML | Yıpranmış Zayıf Saçlar | Vegan Şu Anki Fiyat Aralığı 124.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Saç Tonik | Onarıcı Saç Bakım Toniği 200 ML | Yıpranmış Zayıf Saçlar | Vegan Kullanıcılar Memnun Mu?

Saç Tonik | Onarıcı Saç Bakım Toniği 200 ML | Yıpranmış Zayıf Saçlar | Vegan Hakkında yaklaşık 898 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Saç Tonik | Onarıcı Saç Bakım Toniği 200 ML | Yıpranmış Zayıf Saçlar | Vegan Ürün Tanıtımı

Saç Tonik | Onarıcı Saç Bakım Toniği 200 ML | Yıpranmış Zayıf Saçlar | Vegan Ürününün Satıcısı, Maru.Derm Saç Tonik | Onarıcı Saç Bakım Toniği 200 ML | Yıpranmış Zayıf Saçlar | Vegan ürününü 124.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Saç Tonik | Onarıcı Saç Bakım Toniği 200 ML | Yıpranmış Zayıf Saçlar | Vegan Kullanıcı Değerlendirmeleri
124.0 Tl ye satışta olan Saç Tonik | Onarıcı Saç Bakım Toniği 200 ML | Yıpranmış Zayıf Saçlar | Vegan Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
898 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Saçlarımı yumuşacık yapan harika bir tonik yapan saçlarımı kısa sürede onardı çok severek kullanıyorum
İsim: H** K**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ARTI MAĞAZA

Yorum: Saç bakım kreminden ve yagini almıştım ve saç bakım toniği de sipariş verdim iyi ki de almışım bu ürünleri kullanıyorum saçlarım hem yumuşacık hem de hemen uzuyor
İsim: **** ****

Yorum: Bittikçe aldığım bir ürün saçlarımı onardı ve yeniden hacim kazandırdı diyebilirim. Ayrıca paketleme harikaydı teşekkür ederim

Yorum: boya sonrasi saclarim duzene sokamamistim bu urunle saclarimi kendime getirdim hergun kullaniyorum keske canta boyu olsa
İsim: H** T**

Yorum: Boyadan kalma saclarım yıpranmıştı düzenli kullanıyorum içindeki yaglar sayesinde çok iyi geldi saçlarıma Durulamaya gerek kalmıyor çok güzel bir ürün
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: yıpranmış saçlarıma uzun zamandır tonik arıyordum ve sonunda istediğimi buldum her gün özenle kullanıyorum çok memnun kaldım mis gibide kokuyor

Yorum: cansız saclarim için çözüm ararken bu ürünüde karar verdim. iyikide almişim. 10gundur kullanıyorum ve etkisini göstermeye başladı 🥰 saçlarım eskisinden daha canlı görünüyor 😍 ve saçlarıma parlaklık veriyor 👍 çok beğendim
İsim: E** T**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Doğumdan sonra saçlarım çok dökülüyordu bu ürün benim kurtaricim oldu bu tonik sayesinde saçım kendine geldi tşk

Yorum: ilgili satıcı olması süper paketleme harika sağlam bir şekilde elime ulaştı ayrıca düzenli olarak kullanıyorum içeriği zengin muhteşem bir tonik etkisi süper..

Yorum: Boyamaktan yıpranmış saçlarım için aldım günlük banyodan sonra kullanıyorum çok iyi geldi kokusu harika zayıflamış saç tellerim kendine geldi

Yorum: bu toniği çok seviyorum ve kızım da kullanıyor gerçekten çok memnunuz saçları çok güzel onarıyor ve bakım yapıyor
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: ürünü severek kullanıyorum yıpranan saçlarımı onardı saçlarımı yumuşacık yaptı
İsim: c** k**

Yorum: saçlarım boyalı olduğu için yipranmisdi onun için aldım düzenli şekilde kullanınca etkisini gördüm saçlarım güçlendi ve parlak bir görünüme kavuştu severek kullanıyorum

Yorum: saçlarım tonik sayesinde yeniden canlandı çok daha parlak ve canlı gözükmeye başladı dolgunluk kazandırdı çok daha kolay şekil almaya başladı saçlarımı herkes çok beğenmeye başladı

Yorum: saçlarıma her duş sonrası kullanıyorum etkisini görmeye başladım yıpranmış saçlarımdan kurtuldum saçlarımı yumuşacık ediyor güzel bir parlaklık veriyor
İsim: N** İ**

Yorum: bebek saçlarım uzamaya başladı harika bir ürün.

Yorum: boyadan dolayı saçlarım çok yıprandı bu tonikle saçlarım tekrardan canlı bir görünüm gösteriyor düzenli şekilde kullanıyorum etkisini görüyorum
İsim: c** b**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: saçlarım çok yıpranmışti bu tonik sayesinde düzenli kullanımda faydasını görüyorum sürekli kullandığım bir ürün çok memnun
İsim: L** B**

Yorum: tonik şeklinde olması çok iyii ben ürünü beğendim saçlarım yumuşak ve daha canlı parlak duruyorlar
İsim: i** i**

Yorum: günlük kullanıma uygun olması benım için çok güzel bır avantaj oldu saclarım eskı gorunımune kavuştu kırılmalar azaldı ben memnun kaldım favorı urunlerım arasında

Yorum: Saçlarımı yumuşacık yaptı aşırı memnunum

Yorum: Severek kullandığım bir ürün, saçı yumuşacık yapıyor ve taraması kolaylaşıyor yağlanmayı geciktiriyor 🧚‍♀️
İsim: H** T**

Yorum: Saçlarıma çok önem gösteriyorum o yüzden kaliteden asla şaşmıyorum teşekkür ederim çok memnun kaldım

Yorum: dusdan sonra nemli saçlarıma uyguluyorum. saçlarımi yumuşacık yaptı. yıpranan saçlarım bu tonik sayesinde yeniden guclendirdim

Yorum: saclarım fönden aşırı yıpranmıştı görünce hemen aldım iyiki almışım diyorum baya etkili oldu

Yorum: saçlarım çok yağlı aslında ama bu ürünü kullandığımdan beri daha dolgun bir görünümü oldu hemen yaglanmıyor bana çok iyi geldi

Yorum: Mükemmel bir saç tonik duştan sonra saçlarıma sıkıyorum kepeklenme problemi ortadan kalktı ve en önemlisi daha parlak gözüküyor saçlarım

Yorum: saçlarıma cok iyi geldi çok yipranmisti çok iyi geldi teşekkür ederim
İsim: S** Y**

Yorum: bayılarak kullandığım bir tonik düzenli olarak kullanıyorum ve saçlarım çok canlı oluyor çok memnunum
İsim: E** a**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Cansız ve yıpranan saçlarıma çok iyi geldi.Bu tonik sayesinde saçlarım pamuk gibi yumuşacık oldu
İsim: Z** K**

Saç Tonik | Onarıcı Saç Bakım Toniği 200 ML | Yıpranmış Zayıf Saçlar | Vegan Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: saç diplerinde yağlı hissi bırakır mı?
Cevap: Merhabalar , saç toniğimizi kullanmadan önce saçınızı iyice yıkayıp masaj yapar gibi gibi uygularsanız sizi rahatsız edecek bir durum olmayacaktır

Soru: nasıl kullanılıyor
Cevap: Merhabalar, efendim nemli ve temiz saça yeterli miktarda ürünü Saç diplerine ve Saç uçlarına masaj yaparak uygulayınız. Ürünümüz günlük kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba durulanırmı
Cevap: Merhabalar, hayır efendim durulama gerektirmez. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba. saç dibine kullanıldığında kaşıntı vs yapar mı? saç dipleri için mi üretilmiştir
Cevap: Merhabalar, efendim ürünümüz Saç diplerine kullanıma uygundur. Kaşıntı yapmaz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: saç diplerine uygulanıuormu
Cevap: Merhaba efendim evet uygulayabilirsiniz

Soru: silikon içeriyor mu acaba?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün içeriği açıklama kısmında yer almaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba her gün mü kullanılmalı
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüz günlük kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ne için kullanılıyor
Cevap: Merhaba efendim ürünün açıklama kısmında detaylı içerik bilgisi mevcuttur keyifli alışverişler dileriz🌺

Soru: merhaba saç uçlarıma uygulasam olur mu
Cevap: Merhabalar, saç diplerinize uygulamanızı öneririz

Soru: kullanım sonrası durulama gerektiriyor mu
Cevap: Merhabalar, durulama gerektirmez

Soru: Merhaba, saçların yağlanmasını önlemek veya en aza indirgemesi için bir toniğiniz var mı? Teşekkür ederim
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu ürünümüz kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: saçlarım sürekli kopuyor dökülüyor iyi gelir mi
Cevap: Merhaba efendim ürünün onarıcı özelliği bulunmaktadır denemenizi tavsiye ederiz

Soru: merhaba, atopik dermatitim var saç derimde. kullanıma uygunmudur?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dermatoloğunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: toniği kuru saça uygulayabilir miyiz?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Nemli havlu kurulugunda saçınıza uygulayınız. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba temiz saça mı uyguluyoruz? yani uygulama sonrası durlamamız gerekiyor mu saçta kalıyor mu?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Temiz saça uygulayınız. Durulama gerektirmez efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ben sac diplerine degil boylarina uygulamak istiyorum uygunmu?
Cevap: Merhabalar, evet efendim kullanıma uygundur. Sağlıklı günler

Soru: kuru saçlar için uygunmudur
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Saç uzatmaya etkisi var mı
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Düzenli kullanımda faydasını görürsünüz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: açıklama kısmında yazmıyor ondan sordum zaten size
Cevap: Ürün günlük kullanıma uygundur

Soru: brezilya fönü uygulanmış saçlar için uygun mudur
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar,Ürünün resmi sitesinden detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.Keyifli alışverişler dileriz.

Saç Tonik | Onarıcı Saç Bakım Toniği 200 ML | Yıpranmış Zayıf Saçlar | Vegan Detaylı Fotoğraflar

Saç Tonik | Onarıcı Saç Bakım Toniği 200 ML | Yıpranmış Zayıf Saçlar | Vegan En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü