Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml Yeşil ( Kepek Kaşıntı Pullanma - Çay Ağacı Yağı - Tea Tree Oıl) Bu Ürünü Almalı Mı ?

Sultan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
252
0
0
Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml Yeşil ( Kepek Kaşıntı Pullanma - Çay Ağacı Yağı / Tea Tree Oıl) Tavsiye Eder Misiniz?
Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml Yeşil ( Kepek Kaşıntı Pullanma - Çay Ağacı Yağı / Tea Tree Oıl) Güncel Fiyatı 399.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml Yeşil ( Kepek Kaşıntı Pullanma - Çay Ağacı Yağı / Tea Tree Oıl) Memnuniyet Durumu Nedir?

Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml Yeşil ( Kepek Kaşıntı Pullanma - Çay Ağacı Yağı / Tea Tree Oıl) Hakkında yaklaşık 1315 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml Yeşil ( Kepek Kaşıntı Pullanma - Çay Ağacı Yağı / Tea Tree Oıl) Ürünün Detayları

Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml Yeşil ( Kepek Kaşıntı Pullanma - Çay Ağacı Yağı / Tea Tree Oıl) Ürününün Satıcısı, Tto Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml Yeşil ( Kepek Kaşıntı Pullanma - Çay Ağacı Yağı / Tea Tree Oıl) ürününü 399.0 Tl'den Satılmaktadır.

Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml Yeşil ( Kepek Kaşıntı Pullanma - Çay Ağacı Yağı / Tea Tree Oıl) Hakkında Yapılan Yorumlar
399.0 Tl ye satışta olan Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml Yeşil ( Kepek Kaşıntı Pullanma - Çay Ağacı Yağı / Tea Tree Oıl) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1315 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok memnun kaldım saç derim ferahladı sırtımdaki sivilcelere çok iyi geldi
İsim: M** G**
Tarih: 08 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: JEOMED

Yorum: Eşim için alıyorum. İnce telli ve çabuk yağlanan bir saçı var. Şuana kadar denemediği ürün kalmadı. En sevdiği şampuan bu oldu. Çabuk yağlanan ve kafasında sivilce oluşan varsa hiç düşünmeden alın. Bu markanın bir çok ürününü de ben kullanıyorum.
İsim: E** M**
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: yıllardır kullandığım bir marka ve kendim dahil çocuklarıma da kullanıyorum. Hazır indirim varken stokladım, kil maskesi hediyesi içinde teşekkür ederim kesinlikle fiyat performans ürünü tavsiye ediyorum herkese👏
İsim: a** m**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Mükemmel ötesi bir ürün. Sırt sivilcelerini 2 kullanımda yuzde 80 azalttı saçımdaki döküntüler baya azaldı gercekten herkese tavsiye ederim
İsim: F** B** ö**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: firmanın yüz temizleme köpüğünü kullandıktan sonra tüm ürünlerini stoklayasım var :) yazları saç diplerimin terleyip kaşınmasından kurtulmayı umuyorum. güncelleme yaparım. yanındaki hediyeniz için teşekkürler.
İsim: G** K**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün oğluma aldım memnunuz 2 tane daha sipariş verdim
İsim: G** E**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: begonun tavsiyesiyle aldım @ciltyardim 💙 iyi ki gercekten cok begendim akneli cildimle iyi anlasti
İsim: C** Ş**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: 2.si 1 tl kampanyası olunca normal şampuanlardan daha uyguna geldi. Roza hastalığı nedeniyle dermatolog önerisiyle kullanmaya başladım. 1 yıldır düzenli olarak kullanıyorum. Başlangıçta saçlarım keçe gibi oldu ancak birkaç kullanım sonrasında kendine geldi. Ayrıca paketleme konusunda da oldukça özen gösterilmişti. Sorunsuz bir alışveriş oldu 👍🏻
İsim: b** B**
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: İndirme girdikçe stok yapıyorm çok güzel
İsim: S** Y**
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: indirimde görünce stokladım teşekkür ederim
İsim: M** S**
Tarih: 21 Ekim 2023

Yorum: indirimde stokladım
İsim: **** ****
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: çok begendim... kargo ve paketleme çok iyiydi. bence yağlı saçlılar mutlaka kullanmalı,köpeğe karşı da çok iyi..göz mendilleri için de çok teşekkürler 🌸
İsim: ö** ö**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: Sürekli stokluyorum. Saç derimdeki kepek ve kaşıntı sorununa çok iyi geldi.
İsim: Y** G**
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: Daha önce numune olarak beyazı şampuanı göndermişlerdi çok memnun kalmıştım. Bunu ilk kez aldım ve ilk yıkamamda saç diplerim gıcır gıcır temizlendiğini hissettim. Saç diplerim yağlı ve yıkadığım zaman 1-2 saat içerisinde tekrar yağlanıyor düzenli kullanımda işe yaracağını düşünüyorum bu markaya çok güveniyorum.
İsim: B** E**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: iki kutu birden aldım oğlumun vücudunda sivilce vardı doktor tavsiyesi ile aldım çok memnunum tavsiye ederim 👏
İsim: Menşure s.
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: İndirimde stok yaptım. Umarım ürün kalitelidir. Fiyatı uygun olunca da tereddüt duyuyor insan 🤷🏻‍♀️
İsim: S** A** K**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: Stokladım tavsiye ediyorum herkese
İsim: B** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Nisan 2024

Yorum: Kargo mükemmeldi zarar görmemişti.Uyuz tedavim için doktor önerdi umarım işe yarar.2.ürün 1 TL kampanyasından yararlanarak aldım çok uyguna geldi. Minik hediyeniz için teşekkür ederim.
İsim: A** K**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Paketleme çok iyiydi 1 günde teslim edildi hediye olarak göz temizleme mendili gönderilmiş yanında senelerdir kullandığım şampuan piyasadaki en uygun fiyat
İsim: Bayram S.
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: oğlum için almıştım hassas bir cildi var çok memnunum
İsim: N** A** ö**
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: Aslında kendime 10 ürünlük bir cilt bakımı seti satın alırken toniğin yanında 1 TL olduğu için bu şampuanı satın aldım. İlk yıkamada kepekli ve kaşıntılı saç derimi ferahlattı. Aynı zamanda vücut için de kullanılması güzel. Beğendim. Satıcı sorularımı kısa sürede cevapladı. Paketleme sağlamdı ve kargolama süresi kısaydı.
İsim: E** B**
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: 2 yıldır kullandığım ve herkese tavsiye ettiğim ürün, alerji, dermatit, kaşıntı gibi sorunlara kesin çözüm. Firmanın kalitesi diğer ürünlerinin mükemmelliği zaten tartışılmaz. İndirim zamanlarında ayrıca stok yapıyorum. Böyle kaliteli ürün üreten yerli firmalarımızın çoğalması tek temennim. Lütfen firmanın bütün ürünlerine şans verin.
İsim: Hülya C.
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: Üründen şimdilik memnunum. Saç derimde kabuklansalar vardı ama şu an yok. Saç derisini baya kurutuyor ve yağlanmasına uzun süre engelliyor saçın.
İsim: E** Y** T**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: cok tesekkurler siparisim bugun geldi saclarimda yaglanma var insallah onune gececegine inaniyorum bu sampuanin her urununuz gibi bu da cok basarili bir urun
İsim: H** Ü**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Uzun süredir bana iyi gelen tek şampuan vücudumu da yıkıyorum akne egzama sıfır şuan
İsim: C** İ**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Sorunsuz ulaştı. Uzun süredir tto yüz yıkama jeli ve saç vücut şampuanı kullanıyorum. Çok memnunum.
İsim: H** T** S**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: çok iyi saçlarıma çok iyi geldi yıkarken sert yapıyor ama sonrası yumşacık deri kaşıntımada iyi. geldi tşkler ..
İsim: asya h.
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: paketleme güzel sağlam bir şekilde elime ulaştı hediye için teşekkürler
İsim: Z** İ**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Temmuz 2023

Yorum: Ailece kullandıgımız sampuan ve vücut şampuanı ilk defa degil devamlı kullanıyoruz tavsiye ederim 👍🏻
İsim: C** K**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: güzel bir urun yeni keşfettim ve denemeye basladim 3 4 kere sacimi yikadim asiri kasinti pul pul dökülme ve yaralar vardi rahatlama sagladi kaşıntı azaldi devam ediyorum bakalim
İsim: m** k**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml Yeşil ( Kepek Kaşıntı Pullanma - Çay Ağacı Yağı / Tea Tree Oıl) Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Saçlarım kuru,sert ve çok dökülüyor,bunu tavsiye eder misiniz?
Cevap: Merhaba, Yeşil şampuan daha soft bir şampuandır. Yağlı ve kepekli saçlar için uygundur. Ancak dökülme için TTO Clinic Kepek Önleyici ve Dökülme Karşıtı Şampuanı öneririz.

Soru: 2. ürün 1 TL kampanyası devam ediyor mu? ayrıca aynı ürünü mü almamız gerekiyor. Başka bir ürününüzü denemek istiyoruz.
Cevap: aynı ürünü almanız gerekiyor efendim şuan yeni ürün tanıtımı için özeldir

Soru: Saçımda egzama var acaba ürün işe yarar mı
Cevap: Yağlı egzama var ise saç derinizde black şampuan ile birlikte kullanabilirsiniz . Haftanın 1 günü black şampuanımız ile geri kalan günlerde ise bu şampuan ile kullandığınızda muhakkak fayda sağlayacaktır iyi bayramlar 🙏🏻

Soru: Merhaba siyah olan ile yeşil olanın farkı nedir ?
Cevap: Merhaba, siyah olan şampuanın içinde ayrıca azelaik asit ve salisilik asit vardır ve uyuz tedavisinde de kullanılmaktadır.

Soru: ambalajı siyah olan vücut şampuanı ile arasındaki fark nedir acaba?
Cevap: Merhaba, black şampuanın içinde azelaik asit ve salisilik asit vardır.

Soru: Merhaba 2. Ürün tekrar 1 TL olacak mı?
Cevap: Tekrar başladı efendim

Soru: merhaba.saçlarım ve vücudum çok kuru her gün duş alıyorum genelde.ensemdenn sacımın içine uzanan bir kaşıntı ve kaşıdıkca kızaran kabarmalar mevcut acıyor artık. bu ürününüzün sac ve vücut için iyi gelicek bu sorunuma hangi şampuanınızı önerirsiniz birde sac kremide mevcutmu bu ürünün iyi gelicek bilgilendirme yaparsanız sevinirim
Cevap: Merhaba, Yeşil şampuan daha soft bir şampuandır. Yağlı ve kepekli saçlar için uygundur.Black şampuan çay ağacı yağı oranı daha yüksektir kaşıntı kızarıklık her duş sonrası olmakta ise black kullanabilirsiniz. İyi günler

Soru: Merhabalar, tırnak mantarı için TTO Gold Mail Tırnak solüsyonu ile birlikte bu şampuanı kullanabilir miyiz?
Cevap: Merhaba tırnak mantarınız elinizde mi ya da ayak parmaklarınızda mı?

Soru: Merhabalar, ayak tırnak mantarı için TTO Gold Mail Tırnak solüsyonu ile birlikte bu şampuanı kullanabilir miyiz?
Cevap: TTO ayak bakım köpüğünü kullanabilirsiniz.

Soru: kurdesen icin hangi renkli sampuan
Cevap: Merhabalar, kaşıntı var ise black şampuanı kullanabilirsiniz. İyi günler dilerim

Soru: 23 yaşındayım. kullandığım başka bi şampuan saç diplerimi çok fazla kuruttu. saç diplerimde kaşıntı var ve pul pul dökülüyor. normalde saçlarım yağlı hangi şampuanı önerirsiniz?
Cevap: Merhaba, bu şampuanımız daha soft bir şampuandır. Yağlı ve kepekli saçlar için uygundur.

Soru: Merhaba bu ve beyaz olan şampuan arasında ne fark var
Cevap: Merhaba, Yeşil şampuan daha soft bir şampuandır. Yağlı ve kepekli saçlar için uygundur. Siyah ve beyaz ambalajlı şampuan tedaviye destek şampuanlarıdır.

Soru: merhaba yeşil şampuanınızı saçlardaki seboreik dermatit pullanmasında ve egzamalı vücutta kullanabilir miyiz?Saç yapım yağlı.
Cevap: Seboreik dermatit için siyah veya beyaz ambalajlı sampuanimizi kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba saçlarım kuru ama kepekli hangi şampuanı kullanmalıyım ?
Cevap: Merhaba, Yeşil şampuan daha soft bir şampuandır. Yağlı ve kepekli saçlar için uygundur.

Soru: saç egzamasina iyi geliyor mu çocuk için alacağım çocuğa uygun mudur 5 yas
Cevap: Merhaba, beyaz şampuanı öneririm. Sağlıklı günler

Soru: bu ürün 5 yaş çocuklarda kullanılırmı kafadaki kaşıntı için.
Cevap: Merhaba, 3 yaşından büyük çocuklar için uygundur.

Soru: Merhaba egzamaya iyi gelir mi
Cevap: Merhaba, tto black şampuan tercih edebilirsiniz.İyi günler

Soru: Merhaba saçım yağlı başka bir problemim yok bu şampuanı kullanabilir miyim? teşekkürler
Cevap: Merhaba, Yeşil şampuan daha soft bir şampuandır. Yağlı ve kepekli saçlar için uygundur. Siyah ve beyaz ambalajlı şampuan tedaviye destek şampuanlarıdır.

Soru: çocuk psoriasis için vücut nemlendirici krem ve yağ önerebilir misiniz
Cevap: Merhaba balmoil tıbbi yağ banyosu kullanabilirsiniz efendim.İyi günler

Soru: merhaba. sizden şampuan almak istiyorum ama kararsız kaldım. saç problemi olarak dökülme ve kırılma var. saçlarım çok Cansız ve seyrek. ayrıca arka tarafta çok çok az kaşıntı ve egzama var. hangi ürününüz benim için uygundur
Cevap: Merhaba tto kepek önleyici ve dökülme karşıtı olan şampuanı tercih edebilirsiniz.İyi günler

Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml Yeşil ( Kepek Kaşıntı Pullanma - Çay Ağacı Yağı / Tea Tree Oıl) Ürün Resimleri

Saç Ve Vücut Şampuanı 500 ml Yeşil ( Kepek Kaşıntı Pullanma - Çay Ağacı Yağı / Tea Tree Oıl) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü