Saf Biberiye Suyu Saç Güçlendirici - Hydrosols En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Yasmin

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
1,220
0
15
Saf Biberiye Suyu Saç Güçlendirici - Hydrosols Fiyatına Göre Alınır Mı?
Saf Biberiye Suyu Saç Güçlendirici - Hydrosols Şuanki Fiyatı Ne Kadar 389.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Saf Biberiye Suyu Saç Güçlendirici - Hydrosols Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Saf Biberiye Suyu Saç Güçlendirici - Hydrosols Hakkında yaklaşık 306 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Saf Biberiye Suyu Saç Güçlendirici - Hydrosols Açıklama Ve Özellikler

Saf Biberiye Suyu Saç Güçlendirici - Hydrosols Ürününün Satıcısı, KNOWN. Saf Biberiye Suyu Saç Güçlendirici - Hydrosols ürününü 389.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Saf Biberiye Suyu Saç Güçlendirici - Hydrosols Ürünü Kullananların Görüşleri
389.9 Tl ye satışta olan Saf Biberiye Suyu Saç Güçlendirici - Hydrosols Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
306 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Hem 9 yaşındaki kızıma, hem de kendi saclarima kullandim, ilk kullanimdan itibaren farki net bi şekilde görülüyor. Kızımın saçları daha bi ışıl ışıl ve yumuşacık oldu. Hatta biberiye suyunu kullanali kolay tarama spreylerini bıraktım. Kendi saçım o kadar az ve ince telli ne yaparsam yapayim (ki oncesinde biberiye yagi bile kullandim) böylesine dolgDevamını Oku
İsim: z** h**
Tarih: 21 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Known

Yorum: ürünü lansman fiyatından aldım iki tane veya daha fazla almadığına çok pişmanım ama bittikçe yenilerim çünkü emzirme döneminde olduğum halde saç dökülmemi azalttığını fark ettim ve yalnızca 5 6 kere kullandım yüzüme de sıkıyorum acayip bi ferahlık hissi elim hep biberiye suyuna gidiyor bitecek diye çekinerek kullanıyorum çok memnun kaldım teşekkürlDevamını Oku
İsim: A** Y**
Tarih: 19 Haziran 2024

Yorum: ürünü 10 gündür düzenli olarak kullanıyorum ve aşırı memnunum. ürün gerçekten saf doğal, saçlarım uzamaya başladı bile
İsim: **** ****
Tarih: 23 Haziran 2024

Yorum: gerçekten çok güzel bir ürün, mis gibi ferahlatıyor. duştan sonra saç diplerime uygulayıp masaj yapıyorum. böyle bir etkisi var mı bilmiyorum ama yumuşattı saçlarımı. yüzüme de iki fıs skıyorum, mis gibi hissettiriyor. cam şişede ve özenle paketlenmiş. hiç bir zarar görmeden ulaştı elime 🙏🏻💐
İsim: S** S**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: İlkyaz'ın ve Ali'nin en büyük hayranlarındanım. Bu ürün elime yeni ulaştı ve yeni kullanmaya başladım. Eminim, diğerler known ürünleri gibi muhteşem etki bırakacak. Bereketli olsun.. Çok kalp bırakıyorum. Sevgiler,
İsim: SİNEM Ö.
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Güzel paketlenmişti her duştan sonra kullanıyorum bol bol ama hiç azalmıyor resmen çok bereketli ürün bayıldım
İsim: E** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Haziran 2024

Yorum: çok iyi bi saç bakım suyu her duştan sonra sıkıyorum saçlarımda dökülme azaldı
İsim: A** Ö**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Saçlarım ince telli ve yağlı yapıya sahip. Çocukluğumdan bu yana da şakaklarımda çok seyrek.Açıklık var gibi hafif.E biraz da dökülüyor saçlarım. Neler denedik neler... Biberiye yağları, evde hazırlanmış biberiye ve karanfil suları,satın alınan ürünler... Bana mısın demedi.Bu ürün teslim aldığımdan bu yana düzenli kullanıyorum.Her sabah duştan sonrDevamını Oku
İsim: B** Ç**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: İlkyaz hanımı da ürünlerini de çok seviyorum gerçekten ikinci kullanımda etkisini hemen belli etti çok çok teşekkür ederim tereddüt etmeden sizden alışveriş yapmak müthiş bisey kazancınız bol olsun
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Saçlarım öbek öbek dökülürken bir anda kesti desem hiç yalan olmaz. Saçlarım çok azalmıştı ve çooook iyi geldi. Kullanmaya başladığım günde etkisini görmeye başladım. Şişenin yarısına geldim ve dipten minik saçlarım hızla çıkmaya başladı. Çok başarılı bir ürün
İsim: K** K**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Bir known bağımlısı olarak bu ürünü de çıkar çıkmaz hemen sipariş ettim. Bugün elime ulaştı ve hemen kullandım. Şişesi cam ve oldukça kaliteli. Known kalitesi diyoruz galiba buna. Saçlarıma sıkar sıkmaz ferahlığı hissetmeye başladım. Şimdiden memnun kaldım. Emeklerinize sağlık
İsim: n** c**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Kargom bugün geldi ve gelir gelmez hemen denedim ilkyaz ablaya zaten çok güveniyorum kutuyu açar açmaz kalitesini fark edeceksiniz milyonluk ürünlerin şişesi gibi dayanamadım hemen saçlarıma sıktım asla ağırlaştırmıyor saçlarımı ipek gibi yumuşacık yaptı ve bence parlattı. Emeği geçen herkese özellikle de ilkyaz ablaya çok teşekkür ediyorum
İsim: E** ş**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Düzenli olarak kullandım gerçekten normalde avuç avuç saçım dökülür bunu kullandıktan sonra ben bile bu kadar fark olacağını beklemiyodum tekrar aldım stok yapmalik bi ürün herkese tavsiye ederim
İsim: i** g**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: öncesinde banyodan sonra saçlarımı taramak tam bir kabustu çünkü saç dökülmelerimin önüne asla geçemiyordum. ürünü yeni aldım ve ikinci kullanmam henüz ve saçlarımdaki dökülme oranı ℅50 azaldı. teşekkürler known☺
İsim: A** G**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Bugün geldi bugün yüzüme sıktım yaz günlerinde aşırı ferahlatıcı oldu ve yüzdeki aknelere de çok iyi geliyormuş araştırdığım kadarıyla, çok teşekkür ederim İlkyaz hanıma ve known ekibine ❤😌
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendim saçlarımı yumuşacık yaptı kullandığımdan bedi saçlarım daha kolay taranıyo şişesi çok hoş havalı duruyo indirim zamanı stoklarım
İsim: Ö** S**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: İlkyaz hanımın duyurusu üzerine çıkmasını beklediğim bir üründü çıkar çıkmaz da sipariş verdim bugün ulaştı elime. Yağlanan bir saç yapım var ve dökülme sorunu yaşıyorum bu yüzden denemek istedim bugünden itibaren de kullanmaya başlayacağım inşallah faydasını görürsem yorumumu güncellerim. Şişesini çok beğendim cam ve kaliteli şu anlık bunu söyleyeDevamını Oku
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: İki tane daha sipariş verdim lansman bitmeden harikasınız
İsim: y** t**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: Gerçekten saç dökülmelerim azaldı harika bir ürün teşekkürler 😍
İsim: Y** S**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Doğum sonrası ve emzirme döneminde olduğum için saçlarım abartmıyorum avuçla dökülüyor... İnşallah bu ürün saçlarıma iyi gelecek. 🥹 Şişe, tasarım buram buram kalite kokuyor. 🩷
İsim: S** B**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: on numara mükkk bir ürün yapmışsınız tebrikler
İsim: G** G**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Bir haftadan beri kullanıyorum. Gerçekten saçlarım dökülmüyor. Bir şişe daha sipariş ettim. Tebrikler Known...
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel saç yumuşatıyor ve hacim veriyor saçlara. İyi ki görüp almışım :) Teşekkür ederim AKYÜZ ailesi
İsim: M** Y**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: çok iyi etkisini gördüm
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: İlk kullanımda etkisini farketmem diye düşünüyordum ama hem saçlarıma parlaklık sağladı hem de dökülmesini azalttı. Ve bunu ikinci üçüncü kullanımda daha çok hissettim. Mat ve aşırı dökülen saçlarıma çok iyi geldi . Çok teşekkür ederim dupduru ve known ailesi🙏🏼
İsim: H** Ö**
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: Çok memnun kaldım saçlarıma çok iyi geldiğini düşünüyorum. Şişenin dibini gördüm ve şu an bile baya baya fark etti
İsim: Y** B** Y**
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: Saç diplerine iyi geldiğini okuyunca hemen sipariş ettim. İlkyaz sebebiyle içeriğine güvenim tam :) . 15 yaşındaki engelli oğluma mecburen bebe şampuanı kullanıyorum ve saçı çok kepekleniyor/ saç dipleri kabuklanıyor. Bu ürün hem sivilcesine hemde kafa dibine çok iyi geldi. Daha çok indirim bekliyorum, yapanların eline sağlık:)
İsim: Ö** K**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Paketlemesi şişesi çok güzel. Açınca buram buram biberiye kokuyor. İnşallah saçlarıma iyi gelir
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: Muhteşem bir ürün . Markanın çıkan her ürününü direk lansmandan alıyorum bunun adı güven 🤩
İsim: Gamze N. Ö.
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: kokusu çok güzel cam şişede yeni kullanama başladım etkisi olacagina inanıyorum
İsim: H** a**
Tarih: 10 Haziran 2024

Saf Biberiye Suyu Saç Güçlendirici - Hydrosols Merak Edilen Konular

Soru: Bunun saç toniğinden farkı nedir? biberiye saç toniğinden?
Cevap: Merhabalar, aynı üründen bahsetmektesiniz.

Soru: merhabalar ben sac için aldm fakat soru cevap kısmında sanki yüz içinde kullanılabilir olarak da anladm doğru mudur ?
Cevap: Merhabalar, doğrudur.

Soru: Merhaba ürünü düzenli olarak 1 aydır kullanıyorum saçlarımda sedef var son zamanlarda aşırı kurumaya başladı saçlarım ve dökülme de arttı kaşıntı çok fazla oluyor bunlar normal mi anlayamadım.
Cevap: Merhabalar efendim ne sıklıkla nasıl uyguluyorsunuz?

Soru: Merhaba. Kullandıktan sonra güneşe çıkılmasında sıkıntı olur mu?
Cevap: Merhabalar, sıkıntı olmayacaktır.

Soru: Saç Açıcı özelliği var mi
Cevap: Merhabalar hayır efendim

Soru: merhaba yağlanmayı geciktirir yazıyor. benim saçlarım çok kuru ve dökülüyor yağlanmayı geciktirdiği için daha d kurutur mu acaba
Cevap: Merhabalar, kurutmaz efendim.

Soru: Sivilceler için de etkili mi
Cevap: Merhaba hayır efendim

Soru: Kaşlara kullanımı uygun mudur onları da güçlendirir mi?
Cevap: Merhabalar uygundur efendim yüzünüze ve kaşlarınıza da uygulayabilirsiniz

Soru: Merhaba İki yaşındaki kızıma almak ıstıyorum da uygunmu ona
Cevap: Merhabalar, kullanabilirsiniz.

Soru: erkeklerde sakal için kullanılır mı? sakal artışında etkisi olur mu?

Soru: Merhabalar, soru değil ama bir talep iletmek istedim. Ürünlerinizi güvenerek severek kullanıyorum emeğinize sağlık, yerli ve dürüst iş yapmanızı takdir ve teşekkürle takip ediyoruz. Duştan sonra kullanılan saç bakım yağlarının çoğu boykot ürünü. Kalanının da kokuları çok ağır. Acaba ürünlerinize saç bakım yağı da ekler misiniz, çok seviniriz. Teşekkürler.
Cevap: Merhabalar, mevcut yeni ürün çalışmalarımız arasındadır. Kısa süre içerisinde sizlerle buluşacaktır. Tavsiyeleriniz ve istekleriniz için teşekkür ederiz. 🙏

Soru: Islak saça mı kuru saça mı uyguluyoruz? Yüz için tüm known ürünlerini kullanmaktayım, rutininin hangi safhasına bu ürünü eklemeliyim? Teşekkürler
Cevap: Yüz bakımı haricinde, saç bakımı için geliştirilmiş bir üründür. Hem ıslak hem de kuru saça uygulayabilirsiniz. Günde iki defa istediğiniz sıklıkta ve zamanda saçları ayırarak aralara ve diplere sıkılmasını ve masaj yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Soru: merhaba kullanımı nasıl
Cevap: Merhabalar dilediğiniz her an uygulayabilirsiniz biz sabah akşam kullanım öneriyoruz, saçlarınızı ayırarak saç aralarına yeterli miktarda sıkacaksınız efendim

Soru: merhaba oglumun saclarinda dökülme basladi faydali olurmu
Cevap: Merhabalar, bebek saçlarının güçlenmesine ve mevcut dökülmenin azalmasına yardımcı olacaktır.

Soru: Yüzde tüylenme yapar mı
Cevap: Merhabalar hayır efendim

Soru: Ürün yüz için de kullanılır mı?

Soru: Bu ürünü hem saça hem de yüzümüze uygulayabiliyor muyuz?
Cevap: Merhabalar evet efendim

Soru: Merhabalar kolay gelsin. Ben serumunuzu tonik nemlendirici ve temizleyici jelinizi kullanıyorum bu ürününüzü de yüzüme kullanmam diğer ürünlerle beraber sorun yaratır mı acaba?
Cevap: Merhaba efendim yaratmayacaktır. Özellikle yaz aylarında soğuk muhafaza ederek tüm vücuda uygulayabilirsiniz

Soru: Ne aralıkla kullanılır
Cevap: Merhaba efendim günde minimum 2 kere kullanabilirsiniz

Soru: yok hayır zahmete gerek yok şu an kullanılıyor bi daha kalmadı elimde:) yeni şişe teklifi için tsk ederim. bi daha kalırsa o zaman talep ederim ilginize teşekkürler
Cevap: Bizler teşekkür ederiz. 🙏😍

Saf Biberiye Suyu Saç Güçlendirici - Hydrosols Resim Ve Fotoğraflar

Saf Biberiye Suyu Saç Güçlendirici - Hydrosols En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü