Safran Bitkili Dökülme Karşıtı, Hızlı Uzayan Ve Canlılık Veren Vegan Saç Bakım Serumu Alanlar Memnun Mu

Fatma

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
530
3
0
Safran Bitkili Dökülme Karşıtı, Hızlı Uzayan Ve Canlılık Veren Vegan Saç Bakım Serumu Satın Alır Mısınız?
Safran Bitkili Dökülme Karşıtı, Hızlı Uzayan Ve Canlılık Veren Vegan Saç Bakım Serumu Güncel Satış Fiyatı 299.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Safran Bitkili Dökülme Karşıtı, Hızlı Uzayan Ve Canlılık Veren Vegan Saç Bakım Serumu Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Safran Bitkili Dökülme Karşıtı, Hızlı Uzayan Ve Canlılık Veren Vegan Saç Bakım Serumu Hakkında yaklaşık 1225 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Safran Bitkili Dökülme Karşıtı, Hızlı Uzayan Ve Canlılık Veren Vegan Saç Bakım Serumu Detaylı Açıklama

Safran Bitkili Dökülme Karşıtı, Hızlı Uzayan Ve Canlılık Veren Vegan Saç Bakım Serumu Ürününün Satıcısı, Viemore Safran Bitkili Dökülme Karşıtı, Hızlı Uzayan Ve Canlılık Veren Vegan Saç Bakım Serumu ürününü 299.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Safran Bitkili Dökülme Karşıtı, Hızlı Uzayan Ve Canlılık Veren Vegan Saç Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları Nasıl?
299.0 Tl ye satışta olan Safran Bitkili Dökülme Karşıtı, Hızlı Uzayan Ve Canlılık Veren Vegan Saç Bakım Serumu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1225 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Görkem Karman önerisiyle gözüm kapalı aldım ve bayıldım saç parfümü ve bakım yağı bi arada gibi. Tekrar duyurdu kampanyayı 2 tane daha aldım.
İsim: P** P**
Tarih: 02 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FUA GLOBAL

Yorum: Çağla hanım tavsiyesiyle aldım ve çok çok memnunum . kokusu , saçtaki inanılmaz hafifliği anlatılamaz gerçekten yaşanır ✨ tavsiye ediyorum müthiş bir ürün . emeklerinize sağlık 🌺
İsim: Gözde Y.
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: Merhaba Çağla hanım sayesinde aldım.Gelir gelmez kullandım efsane bir kokusu var. Kızımla beraber bayıldık.Mutlaka almalısınız 🤗Tavsiye için Çağla hanıma çok teşekkür ederim ☺
İsim: Gülnur Ç.
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: Görkemciğime yıllardır çok güveniyorum o söyleyince hemen sipariş verdim. Kullanmadım ama açınca kargoyu aşırı güzel bir koku kullanmak için sabırsızlanıyorum. Ayrıca satıcıya çok teşekkür ediyorum kargo çok hızlıydı.
İsim: Z** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Mayıs 2024

Yorum: 6 aydaa saclarım sırtıma kadar uzattı bence uzama etkisi cok ama cok fazla normalde bu kadar kısa sirede asla saclarım uzamazdı minicik damlatıyorum bereketlide bir yag ve bir o kadar muhteşem yumusacık yapıyor sacları kokusu desen sahane
İsim: **** ****
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Mis gibi kokusu, yumuşacık oldu saçlarım ilk denemede bile.
İsim: S** M**
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: O kadar iyi geldi ki saçlarıma, şimdi bir tane daha sipariş geçtim. Tavsiye ediyorum
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: İçinde safran olması ve vegan oluşu merakımla deneme amaçlı sipariş verdim. 2. Gün elime ulaştı ve kokusu muazzammış. İlk denemede saçınızda bıraktığı yumuşaklığı direkt hissedebiliyorsunuz. Kullanıma devam edeceğim, aynı performansı gösterirse muhtemelen favorilerimden olacak..
İsim: H** D**
Tarih: 03 Kasım 2023
Satıcı: VIEMORE KOZMETİK

Yorum: Saçlarımda inanılmaz kuruluk ve çatallaşma kırılma oluyordu daha ilk kullanımda etkisini gördüm bu ürünü bir arkadaş tavsiyesi ile aldım kendisi düzenli alıyor çokta övdü ben de aldım 1- 2 kere saçımı düzleştirip üzerine kullandım süpürge gibi saçlarım gitti yumuşacık ve ipeksi saçlarım geri geldi missler gibi kokuyor 🙏🙏
İsim: Z** P**

Yorum: anında saçları onarmaya başlayan çok iyi bir ürün kokusu da harika
İsim: h** e**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Trendyolda saç yağı ararken fotoğrafını görüp beğendim ve sipariş verdim. Hiç yorum olmadığı için sipariş vermeden önce bi düşündüm ama 1 günde elime ulaştı ve kapağını açınca kokusuna bayıldım. Saçlarıma kullandığım anda yumuşacık oldu indirim olsa da stok yapsam.
İsim: Ezine K.
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: #görkito önerisiyle aldım yine yanıltmadı harika bir ürün kokusu çok hoş sarı saçlılara özellikle tavsiye ediyorum
İsim: G** T**
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: Çok araştırdım içeriği en güzel en doğal ürünü buldum. Mis gibi kokuyor ve saçlarıma çok iyi geldi. Çok memnunum teşekkür ederim🌸
İsim: Müge G.

Yorum: Çağla sayesinde aldım harika ürün monte sonrası ilk defa elim saçımdan rahatça geçebildi. Kokusu muhteşem
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: beklediğimin çok üstünde gerçekten harika kokusu ve dokusu inanılmaz yaa bugün denedim ve çok şaşırdım saçta hic yağ yok gibi anında eşit dağılım yaptı ve yumuşacık yaptı saçımı. saç parfümüne gerek kalmadı artık kokusu yeter de artar 🥰😘
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Arkadaşımın siparişi şantiyeye geldi ve kokusuna bayıldım hemen sipariş verdim. Siparişim 1 gün sonra elime ulaştı. Sürdüğüm zaman saçlarımı parlattı ve yumuşacık yaptı çok beğendim.
İsim: f** k** k**

Yorum: çok begendim ilk kullanımda bile farkı goruyorsunuz
İsim: M** B**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: Saçlarım çok kuru ve hızlı kırıldığı için saç yağlarının bendeki yeri ayrı. İnfluencer şişirmelerinin etkisi altında kalmadan yeni çıkan ürünlere şans vermeyi seviyorum. İçeriği temiz, mis gibi kokan, saçlarımı yumuşacık yapan başarılı bir yağ olmuş. Kullanmaya devam edebilirim👍
İsim: N** A** Ç**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: Harika kokuyor,saçımı besliyor, duştan sonra saçımı 1dk da kolayca taranacak hale getiriyor. Tanıştığım ilk günden beri saçlarıma parlaklık ve canlılık veriyor.stoklamaya başladım bile 👌teşekkürler viemore ailesi 🌸
İsim: neşe a.
Tarih: 12 Kasım 2023

Yorum: Kızım ve eşim için aldım çok memnun kaldılar tekrar sipariş verdim. Mis gibi kokuyor kızımın saçları çok zor taranıyor ve banyodan sonra kullanıyor. Eşimin saçları röfleli bütün yıpranmasını onardı düzenli kullanıyor. Çok memnunlar teşekkür ederim👍
İsim: Erkan G.
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Influencer’ların tavsiyesi üzerine aldım. Açıkçası yorumlara güvenerek aldım ama şişesi kutusu aşırı iyi. Saçlarıma çok iyi geldi parlak ve canlı duruyor sürünce. Safran olayını da çok sevdim. Kesinlikle tavsiye ediyorum 👍🏻
İsim: A** S** O**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: harika bir ürün saçlar ağırlaşmıyor ve ışıl ışıl
İsim: z** K**
Tarih: 18 Haziran 2024

Yorum: gerçekten mucizevi bir yağ saçlarıma ilk kullanımdan itibaren şahane bir yumuşaklık verdi daha sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırdı kokusu çok güzel içerisinde safran olması çok hoşuma gitti çok faydalı olduğunu biliyorum saçlarım için daha iyisini bulamam herhalde
İsim: n** k**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Kesinlikle muhteşem bir ürün, kokusu dokusu çok güzel saçları yumuşacık yapıyor ve çok canlı gösteriyor alın aldırınnnnn çok güzelll
İsim: N** Ç**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Ürün inanılmaz bir kokusu var mükemmel yumuşacık yapiyor cagla dönmez tavsiyesi ile aldim iyi ki varsın cagla 🥰
İsim: m** d**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Ürün elime sağlam bir şekilde ulaştı.Kırılma veya akma olmamıştı.Kokusu güzel ve saçları yumuşacık yapıyor.Saç uzatma etkisini görebilmek için uzun bir süre kullanılması gerektiğini düşünüyorum
İsim: P** A**
Tarih: 17 Haziran 2024

Yorum: Saçlarım kuru ve cansız biri olarak araştırdım ve bu ürünü buldum saç serumleri çok seviyorum baya markalardan denedım ama bu ürün gerçekten harika öncelikle kokusu mükemmel küçük bir miktar alıyorum direk saçlarımı canlı ve yumuşacık yapıyor rahatsız edici bir koku yada görüntü söz konusu değil, vazgeçilmez oldu bu ürünü bulduğum için çok mutluyumDevamını Oku
İsim: A** K**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Saçlarım çok kuru ve çatallaşma oluyordu ilk kullanımda etkisini gördüm. Arkadaşımın tavsiyesi ile aldım kendisi sürekli alıyor ve çok çok övdü bende aldım saçlarımı ipek gibi mis gibi hale getirdi tavsiye ederim alın aldırın ve saç uzamamda da yardımcı oldu🤗
İsim: Sinem D.
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Görkitomun tavsiyesiyle anından aldım ertesi gün geldi geldiği gibi denedim saçlarım ipek gibi oldu ellerimden kayıp gidiyor resmen. Çok ciddi saç dökülmem var bir çok ürün denedim etki etmedi kan testi yaptırıcam yakın zamanda ama bu ürünü de kulanmaya devam edeceğim bakım yağı olarak müthiş gösteriyor saçları ve kokusu aman allahım bu nasıl güzelDevamını Oku
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Haziran 2024

Yorum: İlk kullanımda saçlarımı yumuşacık yaptı kokusunada bayıldım ayrıca.
İsim: n** Ö**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Safran Bitkili Dökülme Karşıtı, Hızlı Uzayan Ve Canlılık Veren Vegan Saç Bakım Serumu Akıllarda Kalan Sorular

Soru: merhaba 8 yaşındaki kızım için uygun mudur?
Cevap: merhaba efendim 10 yaş ve üzeri için kullanımı uygundur

Soru: nasıl kullanmalıyız?
Cevap: merhaba efendim haricen kullanılır elinize ihtiyaç kadar damlatıp saçın boy ve uçlarına uygulayın. ıslak veya kuru saç için kullanımı uygundur saygılarımızla

Soru: erkeklerde kullanabilir mi
Cevap: merhaba haricen kullanılan bir ürün olduğu için kullanmanız da bir sakınca yoktur saygılarımızla

Soru: Ürün nasıl kulllanılıyır bilgi detaylı öğrenebilir miyim
Cevap: merhaba efendim saç diplerine uygulayabilirsiniz yağın saçların daha kalın ve daha hızlı uzamasına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır! Ürün içerisinde Safran, Mango, Avokado, Zeytin, Tatlı Badem, Soya Fasulyesi, Kakao ve Koton yağları bulunmaktadır. saçların köklerini güçlendirir ve daha hızlı uzamasına yardımcı olur saç uçları içinde kullanımı uygundur saçlarınızı besler durulama gerektirmemektedir kullanımı : elinize ihtiyaç kadar damlatıp saçın boy ve uçlarına uygulayın. ıslak veya kuru saç için kullanımı uygundur saygılarımızla

Soru: Merhaba kaş gürleştirmek için uygun mudur ?
Cevap: merhaba efendim kaş için kullanımı uygun değildir

Soru: 7 yaşında ki kızın saçına uzaması için Olur mu

Soru: Saclarımın daha hızlı uzaması ıcın kullanmak ıstıyorum dıplerıne surup bı saat bekletsem yıkasam olurmu yada onerınız var mı
Cevap: merhaba efendim haricen kullanılır elinize ihtiyaç kadar damlatıp saçın boy ve uçlarına uygulayın. ıslak veya kuru saç için kullanımı uygundur saygılarımızla

Soru: Merhaba saçları daha hızlı uzatması açısından diplere sürdükten sonra yıkamak gerekir mi? Teşekkürler iyi çalışmalar. 🌸
Cevap: merhaba efendim saç diplerine uygulayabilirsiniz yağın saçların daha kalın ve daha hızlı uzamasına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır! Ürün içerisinde Safran, Mango, Avokado, Zeytin, Tatlı Badem, Soya Fasulyesi, Kakao ve Koton yağları bulunmaktadır. saçların köklerini güçlendirir ve daha hızlı uzamasına yardımcı olur saç uçları içinde kullanımı uygundur saçlarınızı besler durulama gerektirmemektedir kullanımı : elinize ihtiyaç kadar damlatıp saçın boy ve uçlarına uygulayın. ıslak veya kuru saç için kullanımı uygundur saygılarımızla

Soru: Merhaba ıslak saça mı sürüp şekillendircez şekillendirdikten sonra kuru saça mı sürücez acaba teşekkürler
Cevap: merhaba efendim ıslak veya kuru saç için kullanımı uygundur

Soru: merhaba ürünü duş öncesi maske olarak kullandığımız zaman diğer yağlarda olduğu gibi hic ıslatmadan direkt şampuan mı uygulamalıyız yoksa suyla ıslatıp şampuana mı geçmeliyiz?
Cevap: merhaba efendim şampuan kullanmanız da bir sakınca yoktur saygılarımızla

Soru: bir cevapta 10 yas üzeri kullanın demişsiniz bir cevapta 6 yasinda kullanılır demişsiniz..ben cok memnun kaldım kizimda 6 yasinda kullanabilir mi
Cevap: merhaba efendim 10 yaş ve üzeri için kullanımı uygundur saygılarımızla

Soru: merhaba yikamadan once mi uyguluyoruz
Cevap: merhaba efendim günlük kullanım için uygundur

Soru: iyi günler benim tepe kısmında seyrelmem mevcut bu ürün gerçekten istediğim sinucu verirmi kullanmalıyım dermroller ile kullanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Cevap: Merhabalar, içinde bulunan 8 çeşit yağ ve safran birkisi ile tepe bölgenizdeki saçlarınızı besler ve güçlendirir. Kopma kaynakları saç dökülmelerinizide durdurur.

Soru: Merhabalar. Bazı cevaplarda boy ve uçlara sürün demişsiniz, bazılarında diplere de kullanabilirsiniz demişsiniz. Diplere sürmenin sakıncası yok diye anlıyorum, doğru mu? Benim saç diplerim de çok kuru. Haftada 1 sürsem olur değil mi? İçeriğinde olmayan başka yağlarla karıştırıp kullanabilir miyiz?

Soru: Yardımcı olur musunuz 🙏🏻

Soru: Mrb iki yaş içinde kulanila bilinirmi

Soru: saç dökülmesine etki eder mi

Soru: Mrb 2 yaş saç içinde kullana bilinirmi

Soru: Merhaba çocuklar için kullanılabilir mi ☺

Soru: merhaba yoğun kepege iyi gelirmi
Cevap: merhaba efendim kepek sorunu için önerilmemektedir

Safran Bitkili Dökülme Karşıtı, Hızlı Uzayan Ve Canlılık Veren Vegan Saç Bakım Serumu Ürün Görselleri

Safran Bitkili Dökülme Karşıtı, Hızlı Uzayan Ve Canlılık Veren Vegan Saç Bakım Serumu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü