Sağlıklı Cam Su Şişesi 500ml Motivasyonlu Sızdırmaz Matara Suluk Borosilikat Cam En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Elmas

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,086
0
35
Sağlıklı Cam Su Şişesi 500ml Motivasyonlu Sızdırmaz Matara Suluk Borosilikat Cam Alınmaya Değer Mi?
Sağlıklı Cam Su Şişesi 500ml Motivasyonlu Sızdırmaz Matara Suluk Borosilikat Cam Güncel Fiyatı 174.4 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Sağlıklı Cam Su Şişesi 500ml Motivasyonlu Sızdırmaz Matara Suluk Borosilikat Cam Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Sağlıklı Cam Su Şişesi 500ml Motivasyonlu Sızdırmaz Matara Suluk Borosilikat Cam Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Sağlıklı Cam Su Şişesi 500ml Motivasyonlu Sızdırmaz Matara Suluk Borosilikat Cam Ürün Açıklaması

Sağlıklı Cam Su Şişesi 500ml Motivasyonlu Sızdırmaz Matara Suluk Borosilikat Cam Ürününün Satıcısı, KÜÇÜK EW Sağlıklı Cam Su Şişesi 500ml Motivasyonlu Sızdırmaz Matara Suluk Borosilikat Cam ürününü 174.4 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Sağlıklı Cam Su Şişesi 500ml Motivasyonlu Sızdırmaz Matara Suluk Borosilikat Cam Ürün Hakkındaki Yorumlar
174.4 Tl ye satışta olan Sağlıklı Cam Su Şişesi 500ml Motivasyonlu Sızdırmaz Matara Suluk Borosilikat Cam Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Gayet güzel,kullanışlı, sızdırma yapmıyor, sadece açıp kapanırken biraz zorluyor o da göze batacak kadar değil. Cam olduğu için sağlıklı da. Almanızı öneririm.
İsim: **** ****
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MİMOZAPARK

Yorum: Kargo sağlam geldi. Camı orta kalınlıkta. Tıpası da çok iyi sızdırmıyor.
İsim: Esma A.
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: şişem kırıldığı için bunu almak istedim inş sağlam çıkar. paketleme direkt şişenin kendi kutusu ve patpatıydı ekstra bişey yoktu. sağlam elime ulaştı kargo yavaştı bunlar dışında şık ürün.
İsim: n** a**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel bir ürün kırılmadan elime ulaştı çok beğendim
İsim: E** A**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Sağlıklı ve sağlam paketleme güzel teşekkürler
İsim: handan n.
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: çok şık ve kaliteli bir şişe
İsim: E** E**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: çok kaliteli borosilikat şişe olarak da kullanabilirsiniz matara olarak da estetiğe önem veren biri olarak tuttuğum bir ürün oldu
İsim: C** D**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Beyazını sipariş etmiştim fakat gri rengi gönderilmiş. Güzel ürün sızdırma yapmıyor.
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: Hemen kırıldı
İsim: M** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2024

Sağlıklı Cam Su Şişesi 500ml Motivasyonlu Sızdırmaz Matara Suluk Borosilikat Cam Ürüne Dair Sorular

Soru: görseldeki şeffaf olanı mevcut mu
Cevap: mevcut efendim

Soru: Görseldeki ürün mü gönderiliyor şeffaf olan?
Cevap: evet efendim şeffaf

Soru: Çanta da akıtır mı
Cevap: akıtmaz efendim

Soru: Camı ağrı cam mı
Cevap: normal efendim

Soru: Merhaba, ürünün boyutları nelerdir? Şişenin alt kısmının çapını ve gövdrnin çevresini yazabilir misiniz
Cevap: 8 cm alt çapı 24 cm uzunluk efendim

Soru: ürünün kapağı koku yapıyor mu kapağının iç tarafında plastik varmi kısaca kapak hakkında bilgi alabilir miyim
Cevap: Efendim ürün asla koku yapmıyor kapağı da cam

Sağlıklı Cam Su Şişesi 500ml Motivasyonlu Sızdırmaz Matara Suluk Borosilikat Cam Resim Galerisi

Sağlıklı Cam Su Şişesi 500ml Motivasyonlu Sızdırmaz Matara Suluk Borosilikat Cam En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü