Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Muazzez

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
532
0
0
Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml Şu Anki Fiyatı 119.99 Tl'den Satılmaktadır.

Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml Gerçekten İyi Mi?

Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml Hakkında yaklaşık 1450 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml Ürün Hakkında Bilgi

_x000D_

Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml Ürününün Satıcısı, Restorex Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml ürününü 119.99 Tl'den Satılmaktadır.

Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
119.99 Tl ye satışta olan Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1450 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Pahalı ürünlere hiç gerek yok platin saçlarım için muhteşem etki gösterdi ayrıca kırık uçları olanlarada tavsiye ederim. Arkadaşlar stok yapın derim. Bir ürün keşfedilince yok satıyor. Tecrübeyle sabit. Alın aldırın
İsim: D** G**
Tarih: 19 Eylül 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ÇokçaAL

Yorum: Bu fiyata alınacak en güzel saç yağı bence. İndirimdeyken kacırmamak lazım stok yapacağım
İsim: **** ****
Tarih: 24 Eylül 2021
Satıcı: metropolavm

Yorum: Onarıcı ve parlaklık verici bir etkisi var kokusu da çok hoş ben durulanmayan san kremimle karıştırıp kullanıyorum saçlarım kıvırcık ve gevrekten çok güzel parlatıyor. Stok yapılmalı
İsim: M** N** C**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: Saçımı uzatan tek şey stok yaptığım ve kesin işe yarayan bir ürün
İsim: e** T**
Tarih: 10 Ocak 2023
Satıcı: Alinda Kozmetik

Yorum: Çok beğendim kırıkları onardı düzelştirici sonrası saçım çok yıpranıyordu düzenli kullandığımdan beri etkisini gördüm saçım daha canlı bakımlı görünüyor
Tarih: 27 Nisan 2023
Satıcı: tralleis cosmetics

Yorum: Ben 1 senedir kullanıyorum çok güzel bir ürün saçıma sürüp işe bile gidiyorum muhteşem bir kokusu var saçlarım yumuşak ve parlak daha sağlıklı kargoda da hiç sorun yaşamadım her seferin de hemen ve sağlam geldi Teşekkür ederim
İsim: N** Y**
Tarih: 28 Kasım 2021

Yorum: Saçımı hem onarıyor hem uzatıyor bayıldım stoklu ürün kesinlikle teşekkürler 🤩
Tarih: 02 Ekim 2021
Satıcı: NehirKozmetik

Yorum: Paketlenmesi çok iyi yapılmış ve ürünün akmaması için ayrı ayrı ağızları bantlanmıştı. Paketlenmesi ve kargosu çok iyi, içindeki küçük ikram için de teşekkür ederim. Ürün çok iyi geliyor saçlara zaten kullanıyordum.
Tarih: 08 Şubat 2024
Satıcı: Sonsepet

Yorum: sürekli kullandığım stok yaptığım bir yağ saçıma çok iyi geldi uzamasına cidden yardımcı oldu tavsiye edilir.
İsim: H** Ç**
Tarih: 22 Mart 2024
Satıcı: Nysa

Yorum: gerçekten çok güzelll stoklanması gereken bir ürünn
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: yumuşacık yapiyor saclari alinmalii
İsim: D** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Şubat 2024
Satıcı: SPRING BEAUTY & HEALTH

Yorum: Mükemmel gerçekten saçlarım kendine geldi daha ilk kullanımda yumuşacık oldu ağırlaştırmadı tavsiye ederim
İsim: m** n**
Tarih: 24 Kasım 2021

Yorum: müthiş stok yaptım
İsim: p** e**
Tarih: 04 Mart 2024
Satıcı: tralleis cosmetics

Yorum: Saçlarım çok güzel oldu yumuşacık yaptı
İsim: D** B**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Yıllardır kullandığım bir saç yağı aşırı güzel bir kokusu var boyalı saçlarımı yumuşacık yapıyor
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: kokusuna bayıldım saçlarıma da çok iyi geldi severek kullaniyorum
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: yıllardır kullandığım bir ürün saçlarım çok kuru olduğu için nemlendiriyor yumuşacık yapıyor
Tarih: 25 Ekim 2023
Satıcı: İkoncan

Yorum: Ben çok beğendim gayette güzel paketlenmişti.
İsim: M** A**
Tarih: 20 Şubat 2023
Satıcı: Bioblas

Yorum: ürün çok güzel yapısı kokusu stok lamalik bi ürün
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Yumuşacık yapıyor saçlarımı kuruyken de ıslakken de sürüyorum ben yağlanma yapmıyor hiçbir şekilde
İsim: n** k**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: üründen çok memnun aldım stok yapıyorum
İsim: M** p**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: kargo hem hızli hem sağlam geldi teşekkür ederim
İsim: S** K**
Tarih: 20 Mart 2024
Satıcı: Sonsepet

Yorum: saçlarımı yumuşacık yapıyor
İsim: f** A**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: kokusu güzel yumuşacık yapıyor
İsim: G** D**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: gayet iyi saçlarımı yumuşacık yapıyor
İsim: S** O**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Severek kullandığım bir ürün kokusu ve saça etkisi çok başarılı
İsim: E** D**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Her zaman kullandığım ürün indirimde stokladım. Sağlam hızlı kargo
İsim: A** N** T**
Tarih: 19 Aralık 2023

Yorum: güzel begendim yumuşatıyor
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: kokusu muhteşem öncelikle ve saçları yumuşacık bebek gibi yapıyor duştan sonra ıslak saça uyguluyoruz ve durulanmıyor saçlara yumuşaklık parlaklık ve bebeksi bi şey bırakıyor ben 2 tane aldım indirimdeyken alabilirsiniz sizde
Tarih: 17 Kasım 2021

Yorum: paketlenmesi güzeldi beğendim
İsim: M** A**
Tarih: 10 Eylül 2024

Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml Ürüne İlişkin Sorular

Soru: erkekler icin uygun mudur?
Cevap: Merhabalar. Uygundur. Kullanabilirsiniz. İyi günler

Soru: Üretim tarihi nedir
Cevap: Merhaba Ürün üzerinde sadece üretici frima 3-17790 ile başlayan kodu yer almaktadır.Üretici frima bıota müşteri hizmetlerini arayarak ilgili kodu paylaşmanız halinde sizlere ürün hakkında tüm bilgi verilecektir.İyi günler

Soru: saçların diplerine kullanılıyor mu
Cevap: Merhaba Öncelikle saç gövdenize ve saçınızın uç kısımlarına uygulama yapınız.Bu uygulama sırasında ürün diplere de ürün uygulanmasında sakınca görünmemektedir.İyi akşamlar

Soru: nasıl uygulanmalı
Cevap: Merhabalar. Restorex Saç Bakım Yağını avucunuza 1-2 damla sıkarak ıslak ya da nemli saçınızın tamamına uygulayabilirsiniz. Kuru saçlarda da ekstra ışıltı vermek için kullanılabilir. Durulama gerektirmez.İyi günler dileriz

Soru: kahverengi kapaklı olandan istiyorum
Cevap: Merhaba Ürün ambalajı yenilenmiştir.Şeffaf kapaktır.Kahverengi kapak artık üretilmemektedir.İyi günler

Soru: Merhaba içerisinde alkol var mı ?
Cevap: Merhaba Ürün içeriği CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, ISOPROPYL PALMITATE, PARFUM/FRAGRANCE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, EQUISETUM ARVENSE EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, HEDERA HELIX LEAF EXTRACT, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL. dir.İyi bayramlar dileriz

Soru: kabarlıklığı önler mi
Cevap: Merhabalar. Kabarıklığı önlemektedir. İyi akşamlar

Soru: saçımı yıkayıp restorex sıvı saç kremiyle taradıktan sonra bir iki pompa kullanıp sonra şekillendirip en son elektriğini alma amacıyla tekrar kullanabilir miyim iki kere kullanmam bir sorun teşkil eder mi
Cevap: Merhaba Kullanım sağlayabilirsiniz.iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba hızlı uzatıyormu
Cevap: Merhabalar. Ürünün sağlıklı uzatma etkisi vardır. İyi akşamlar

Soru: İçinde peraben ve sülfat var mı
Cevap: Merhaba. Cylclopentasiloxane ,dimethhıconol,caprylic /capric trıglyceride ,helıanthus annuss seed oil,arganıa spinosa kernel oil,parfüm,tocopheryl acetate ,linalool ,limonene ,hedera helix leaf extract ,butylphenyl methylpropional ,hexylcınnamal ,olea europaea fruıit oil,hydroxycıtronellal .İyi günler dileriz

Soru: sac diplerinede sulurulurmu kullanımı nasildir
Cevap: Merhaba gün içinde elektriklenen saçları düzeltmek, şeklini korumak için kullanılır, Yoğun şekilde saça uygulanarak yarım saat bekletilip maske olarak kullanılır, ardından şampuanlanıp durulanır.

Soru: içeriğimize okudum argan yağı hiç geçmiyor
Cevap: Merhaba .İçerik kısmında Arganıa Spinosa Kernel Oil diye yer almaktadır .İyi günler dileriz

Soru: ürün saçıma yağlı bir görüntü verir mi?
Cevap: Merhabalar ürün yoğun parlıklık vermektedir.iyi günler dileriz.

Soru: merhaba diger argan yağı ile arasında ki fark nedir
Cevap: Merhaba Size nasıl yardımcı olabiliriz.iyi günler

Soru: sorulan soruları farklı firmalar cevaplıyor bu nasıl oluyor.
Cevap: Merhaba Mağaza puanlamasına göre en üst sırada yer alan satıcıya sorunuz düşmektedir.Sİze nasıl yardımcı olabiliriz.İyi günler

Soru: sac uzatımında etkili midir
Cevap: Merhabalar sağlıklı uzamasına katkı sağlar.iyi günler dileriz.

Soru: merhaba sac diplerinede sulurulurmu kullanımı nasildir yaglanma yaparmi
Cevap: Merhaba. Saç uçlarına uygulayınız.Restorex Saç Bakım Yağı Isılı işlemlerin verebileceği hasara karşı koruma sağlar. Saçınızı nemlendirir ve yumuşatır, daha güçlü ve sağlıklı görünmesini sağlar. İyi günler dileriz. Alinda Kozmetik

Soru: sac diplerinede sulurulurmu kullanımı nasildir
Cevap: Merhabalar bu ürün saç uçlarına uygulanarak kullanılır.

Soru: merhaba yağın içeriğini öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba. Restorex - Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml ürünü içeriği şu şekildedir: Cylclopentasiloxane ,dimethhıconol,caprylic /capric trıglyceride ,helıanthus annuss seed oil,arganıa spinosa kernel oil,parfüm,tocopheryl acetate ,linalool ,limonene ,hedera helix leaf extract ,butylphenyl methylpropional ,hexylcınnamal ,olea europaea fruıit oil,hydroxycıtronellal. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba nasıl kullanılır
Cevap: Merhaba Restorex Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml avucunuza 1-2 damla sıkarak ıslak ya da nemli saçınızın tamamına uygulayabilirsiniz. Kuru saçlarda da ekstra ışıltı vermek için kullanılabilir. Durulama gerektirmez.iyi günler

Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml Görsel Galerisi

Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Saç Bakım Argan Yağı 100 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü