Sahara A5 MEMO 450ml Bottle Motivasyonel Su Matarası Notebook Sporcu Suluk Su Şişesi Tavsiye Edilen Yer Neresi

Zeliha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
613
0
0
Sahara A5 MEMO 450ml Bottle Motivasyonel Su Matarası Notebook Sporcu Suluk Su Şişesi En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Sahara A5 MEMO 450ml Bottle Motivasyonel Su Matarası Notebook Sporcu Suluk Su Şişesi Güncel Satış Fiyatı 199.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Sahara A5 MEMO 450ml Bottle Motivasyonel Su Matarası Notebook Sporcu Suluk Su Şişesi Kaç Kişi Memnun?

Sahara A5 MEMO 450ml Bottle Motivasyonel Su Matarası Notebook Sporcu Suluk Su Şişesi Hakkında yaklaşık 156 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Sahara A5 MEMO 450ml Bottle Motivasyonel Su Matarası Notebook Sporcu Suluk Su Şişesi Ürünün Detayları

Sahara A5 MEMO 450ml Bottle Motivasyonel Su Matarası Notebook Sporcu Suluk Su Şişesi Ürününün Satıcısı, Perotti Sahara A5 MEMO 450ml Bottle Motivasyonel Su Matarası Notebook Sporcu Suluk Su Şişesi ürününü 199.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Sahara A5 MEMO 450ml Bottle Motivasyonel Su Matarası Notebook Sporcu Suluk Su Şişesi Kullananlar
199.9 Tl ye satışta olan Sahara A5 MEMO 450ml Bottle Motivasyonel Su Matarası Notebook Sporcu Suluk Su Şişesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
156 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Çok şık ve sıradışı gorunumuyle baya ilgi çekiyor hiç sızma yapmıyor koku yapmıyor baya guzel
İsim: E** A**
Tarih: 20 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: PEROTTİ

Yorum: müthiş ya biraz pahalı ama indirimden almıştım ben kaliteli ve çok şık
İsim: Ş** Ö** Y**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Çok beğendim . Ofis ve evde ayrı kullanım sağlamak için hemen 1 adet daha sipariş verdim. Kargo inanılmaz hızlıydı ertesi günü geldi diyebilirim. Sağlam paketleme sağlam ürün ile karşılaştım. 🙂 teşekkürler
İsim: T** Ç**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Şık bi su şişesi severek kullanıyorum
İsim: N** S** Y**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: arkadaşıma hediye olarak aldım. sorunsuz gitti. beğendiğini söylüyor. çok şık
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: çok şık duruyo, az yer kaplıyor ve ortamlarda dikkat çekiyor :)
İsim: D** A**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: çok rahat her yere kolaylıkla götürülüyor
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Su içmeye üşenenler için gayet güzel herkes soruyor nerden aldığımı
İsim: Siyah i. N.
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: Çok sağlam geldi kullanışlı.
İsim: B** O**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Ürünü beğendim hızlı kargo için teşekkür ederim
İsim: T** A** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Mayıs 2024

Yorum: Yanlış renk yollanmıştı hemen sorunu çözdüler çok ilgili bir firma çok memnun kaldım ürün de çok güzel herkese tavsiye ederim inşallah akma da olmaz kullandıkça yorumu güncellerim . Sahra ışıkta görüp bayılmıştım ürünü araştırıp buldum harika tasarım 🥰🙏🏽💕 okulda çantamda çok işe yarayacak
İsim: B** T** U**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Şişe çok havalı çok da istediğim aradığım bir şişeydi, trendyolda bulmak çok mutlu etti beni. Hatta şeffaf sipariş vermiştim siyah ve biraz kusurlu gelmişti. Satıcı anında ilgilendi, teşekkür ederim.
İsim: M** U**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: kullanışlı ve sağlıklı
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Paketleme güzeldi şık bir ürün umarım kullanımda iyidir.
İsim: B** Y** G**
Tarih: 27 Aralık 2023

Yorum: Ben aldıktan sonra indirime girmesi üzdü ama gerçekten güzel asla koku yapmıyor
İsim: A** Y** B**
Tarih: 20 Aralık 2023

Yorum: Bayıldım çok havalı
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: çok pratik zekice bir ürün
İsim: N** K**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: çok şık ve guzel
İsim: A** Ş**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Bayıldııımmmm, çok zarif , sağlam ve 24 saatte kargo😘😘😘💙hemen içiceklerimi hazırlayıp dolaba koydum. Buz gibi sağlıklı içicek hazırla çantana at , çok pratik.
İsim: S** A**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Zarif bir ürün
İsim: C** Ö**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: Çok güzellll
İsim: S** A**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Spor için aldım çok iyi
İsim: E** A** A**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün
İsim: C** A**
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: Çok rahat çok kullanılışlı
İsim: s** ö**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün
İsim: D** Y**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Çok begendim sağlam geldi
İsim: G** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Nisan 2024

Yorum: Görenler tasarımını çok beğeniyor. İki adet almıştım biri akıtıyor maalesef. Diğer sağlam geldi. Çok kullanışlılar.
İsim: B** Ç**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: bayıldım cok kibar kalın bi malzemesi var basit durmuyor
İsim: G** B**
Tarih: 28 Ağustos 2023

Yorum: Çok kaliteli üstelik 1 günde elimize ulaştı kızıma almıştım kendime de sipariş ettim tereddüt etmeden alınabilir
İsim: M** K**
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: İyi kullanışlı
Tarih: 12 Temmuz 2024

Sahara A5 MEMO 450ml Bottle Motivasyonel Su Matarası Notebook Sporcu Suluk Su Şişesi Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: pipeti varmı
Cevap: Merhaba, pipeti bulunmamaktadır. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Cam olanı var mı ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ben temsilciniz Yasin ,ürünlerimizin tüm çeşitleri sayfamızda mevcuttur dilerseniz göz atabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.Saygılarımızla.

Soru: cam mı matara
Cevap: Merhaba, Ürün plastik malzemeden imal edilmiştir.İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba kolay gelsin satın alacağım şimdi ama resimdeki gibi şeffaf olan gönderilecek değil mi?
Cevap: Merhaba, ürününüz fotoğraftaki gibi gelecektir. İyi alışverişler dileriz.

Soru: 500-750 mlik var mıdır?
Cevap: Merhaba, maalesef en büyük boy olan ürünümüz 450ml'dir. İyi alışverişler dileriz.

Soru: seffaf mi bu urun
Cevap: Merhaba, evet ürün şeffaftır. İyi alışverişler dileriz.

Soru: kutusunda mı ürün
Cevap: Evet kutulu gönderi yapıyoruz

Soru: plastiğin numarası kaç?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ben temsilciniz Yasin , ürün 1 numaralı plastikten üretilmiştir. İyi alışverişler dileriz. Saygılarımızla.

Soru: Ürün plastik mi
Cevap: Sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir, BPA, Fitalat ve toksit madde içermez, koku yapmaz, çocukların ve yetişkinlerin sağlığı için kesinlikle güvenlidir.

Soru: makinaya girer mi.
Cevap: Makinada yıkanmamasını öneririz.

Soru: Pilastik numarasını öğrenebilir miyim lütfen
Cevap: Tam olarak neyi kastettiniz

Soru: MRB.LAR BU ÜRÜNDEN ALDIM ÖZELLİKLE BU RENGİN GÖNDERİLMESİNİ İSTİYORUM.. ŞEFFAF OLSUN LÜTFEN.. İLGİLENEBİLİR MİSİNİZ ACABA?
Cevap: Merhaba, ürününüz fotoğraftaki gibi gelecektir. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Malzemesi nedir? Mika plastik cam vb
Cevap: Sert Plastik malzemedir.

Soru: Merhaba, ürünü makinaya atamıyorsak ilk yıkamada ne yapmalıyız? Kaynayan su ürüne zarar verirmi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ben temsilciniz Damla, ürün bahsedilen kullanıma uygundur. İyi alışverişler dileriz. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba sizlerden geçen ay almştm bu üründen kızım bugün düşürdü ve sadece kapağı kırıldı temini mümkünmüdür çok rica etsem
Cevap: Değerli Müşterimiz, ben temsilciniz Dilek, Yedek parça satışımız yoktur. İyi alışverişler dileriz. Saygılarımızla

Soru: Ürün cumartesi günü için lazım tahminen ne zaman gelir?

Soru: çok merak ettim kimsede sormamis içine koyulan salatalık gibi malzemeleri cimbizlami alicaz.
Cevap: Değerli Müşterimiz, ben temsilciniz Yasin , ürününüz fotoğraftaki gibi gelecektir. İyi alışverişler dileriz. Saygılarımızla.

Soru: merhabalar şeffaf gelir değil mi bazıları aynı renk gelmediğini yazmışlar ama

Soru: Portakal dilimlerini nasil içine koydunuz anlatır mısınız?

Soru: Merhabalar, ürün cam mı yoksa plastik mi?
Cevap: Merhaba, ürün plastik malzemeden imal edilmiştir. İyi alışverişler dileriz.

Sahara A5 MEMO 450ml Bottle Motivasyonel Su Matarası Notebook Sporcu Suluk Su Şişesi Ürün Görselleri

Sahara A5 MEMO 450ml Bottle Motivasyonel Su Matarası Notebook Sporcu Suluk Su Şişesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü