Sahra Siyah Rugan (8CM Topuklu) Günlük Kullanım Ayakkabı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

MaviKahraman

Bilgili
9 Ağu 2023
277
1
0
Sahra Siyah Rugan (8CM Topuklu) Günlük Kullanım Ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı?
Sahra Siyah Rugan (8CM Topuklu) Günlük Kullanım Ayakkabı Güncel Fiyatı 549.99 Tl'den Satılmaktadır.

Sahra Siyah Rugan (8CM Topuklu) Günlük Kullanım Ayakkabı Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Sahra Siyah Rugan (8CM Topuklu) Günlük Kullanım Ayakkabı Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Sahra Siyah Rugan (8CM Topuklu) Günlük Kullanım Ayakkabı Teknik Bilgiler

Sahra Siyah Rugan (8CM Topuklu) Günlük Kullanım Ayakkabı Ürününün Satıcısı, DİVOLYA Sahra Siyah Rugan (8CM Topuklu) Günlük Kullanım Ayakkabı ürününü 549.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Sahra Siyah Rugan (8CM Topuklu) Günlük Kullanım Ayakkabı Kullananlar
549.99 Tl ye satışta olan Sahra Siyah Rugan (8CM Topuklu) Günlük Kullanım Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Fiyat performans ürünü bence. Anneme aldık çok begendi rahat ve kullanışlı buldu.
İsim: F** Ü**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: Divolya

Yorum: normalde pek topuklu kulanmayanlar icin olduka rahat bir ayakkabi. 39.5kullaniyorum 40 aldim ayarlanabilmesi sayesinde tam oldu.
İsim: b** a**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Mart 2024

Yorum: güzel rahat begendım
İsim: e** e**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Temmuz 2024

Sahra Siyah Rugan (8CM Topuklu) Günlük Kullanım Ayakkabı Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Bu ayakkabının arkası kapalı olanı var mi
Cevap: şuan yok efendim

Soru: kaç cm? topuğu
Cevap: Merhabalar ürünümüzün topuk boyu 7 cm DİVOLYA AİLESİ olarak sizlere Keyifli Alışverişler Dileriz

Soru: bunun topugu 5yada 6 cm olani var mi?
Cevap: Merhaba yok maalesef efendim

Sahra Siyah Rugan (8CM Topuklu) Günlük Kullanım Ayakkabı Ürün Görselleri

Sahra Siyah Rugan (8CM Topuklu) Günlük Kullanım Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü