Salmon Concealer Kapatıcı Krem (01) 10G Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Sevgi

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
3,096
0
0
Salmon Concealer Kapatıcı Krem (01) 10G Bu Ürünü Almalı Mı?
Salmon Concealer Kapatıcı Krem (01) 10G Güncel Satış Fiyatı 349.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Salmon Concealer Kapatıcı Krem (01) 10G Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Salmon Concealer Kapatıcı Krem (01) 10G Hakkında yaklaşık 51758 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Salmon Concealer Kapatıcı Krem (01) 10G Detaylı Açıklama

Salmon Concealer Kapatıcı Krem (01) 10G Ürününün Satıcısı, Skinfood Salmon Concealer Kapatıcı Krem (01) 10G ürününü 349.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Salmon Concealer Kapatıcı Krem (01) 10G Kullanıcı Değerlendirmeleri
349.9 Tl ye satışta olan Salmon Concealer Kapatıcı Krem (01) 10G Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
51758 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Bitmeden stokladığım bir ürün. Kampanyada yakaladıkça stoklayın:)
İsim: hanzade a.
Tarih: 18 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SKINFOOD

Yorum: Ürüne bayıldımmmm harika.. Uykusuzluk ve yorgunluğa bağlı olarak Göz altımda morarmalar çok fazla idi tereddüt ederek yorumlara bakarak sipariş verdim ama iyi ki almısım çokk doğal duruyor ben günlük kullanıyorum makyajla veya makyajsız sürekli elimin altında göz altına aydınlık sağlıklı freş bir görüntü kazandırıyor stok yapacağım bir ürün...
İsim: s** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Haziran 2022

Yorum: Buğday tenliyim kesinlikle 01 kapatıcılık mükemmel tavsiye üzerine almıştım tavsiye ederim indirimden 👍
İsim: A** K** A**
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: 2. defa ağlıyorum stok yapmak için 1. kutum daha bitmedi 2. yi de fiyatı daha uçmadan almak istedim aşırı güzel cidden göz altlarım mosmor ve harika bir şekilde kapatıyor alın aldırın 🥰
İsim: E** F**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: muhtesem bir urun goz cevresini inanilmaz kapatip besliyor oneri uzerine aldim iyiki almisin suan indirim kolluyorum stok yapicam inşaallah
İsim: f** k**
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: İndirimli oldukça stok yapılacak bir ürün cidden abartıldığı kadar var ben her iki numarasını da alıyorum 01 i kapatici 02 yi de açıkçası yüzümün tamamına kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım ürünle ve görüntü ile alakalı.Cilt ve göz altı inanılmaz canlı ve sağlıklı görünüyor.
İsim: Ç** Ö**
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: İkinciyi bitirdim her indirimde stoklayacağım
İsim: m** b**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: Dokusu yumuşak ve nemli düşünmeden alın.Ve ara ara fiyat düşünce kampanyalar da stok yapın derim.Ben kumralım 01 numara aldım.
İsim: Nuray S.
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: indirimden 160 liraya aldım, hediyesiyle geldi. efsane doğal bitişli, yaz mevsimi için biçilmiş kaftan. buğday tenliyim ve göz altlarım genellikle uyku düzensizliginden mordur ama bu gerçekten güzel kapattı. indirimdeyken alınır.
İsim: s** ö**
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: Muhteşem bir ürün kullanıyordum indirime girmişken bir tane daha aldım kuru göz altları için favori bir ürün
İsim: Z** D**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: İndirimde aldım fiyatı pahalı olduğu için cesaret edemiyordum ama çok güzel bir ürün çıktı yapısı çok güzel 😍açık tenli olduğum için 01 numarasını aldım
İsim: E** G**
Tarih: 13 Haziran 2022

Yorum: Çok güzel bir kapatıcı. indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: N** Ş**
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: İndirime girdikce stok yapiyorum siddetle tavsiye ederim.
İsim: Başak D.
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: Tüm zamanların en iyisi, devamlı stok yapıyorum fiyat düştükçe
İsim: B** D**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Meriç’in askerleriyiz!!!! Böyle bir şey yokkkkk harika bir ürün güzel bir kapatıcılık bayıldımmmm ♥ güncelleme : ürünü her gün kullanıyorum hem süngerle hem fırçayla hemde elle indirime girdiği anda stoklicamm!!
İsim: Rojda Z. A.
Tarih: 27 Ocak 2022

Yorum: Bitmek bilmiyor, ben yine de indirim yakaladıkça stokluyorum :)
İsim: s** C**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Meriç Keskin önerisiyle uzun zamandır almak istiyordum indirime girince aldım. İyi ki almışım. Gelir gelmez denedim çok freş bir görüntü kattı. İndirim bitmeden yetişirsem bir tane daha almayı düşünüyorum. (buğday tenliyim 01 numara aldım)
İsim: E** İ**
Tarih: 26 Mayıs 2022

Yorum: Kapaticiligina bayıldım göz altını çok iyi kapattı kesinlikle stok yapıcam indirime girince. Hediye içinde ayrıca teşekkürler.
İsim: **** ****
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: SEVEREK KULLANIYORUM ETKİSİNİ HEMEN GÖSTERİYOR İNDİRİME GİRDİĞİNDE STOK YAPACAĞIM...
İsim: Y** ç**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Tek kelime ile, bayıldım. Esmerim ona rağmen 1 numara oldu ve bir dokunusla goz altı ve goz kapağıma sürüyorum. Okadar hafif sürülen bir şey ki hemen etki ediyo ve sağlıklı bir gorunum kazandırıyor. Eğer makyaj yapıp bide gozçevrenizi bununla tamamlarsaniz mis gibi bi makyaj çıkıyo ortaya.
Beden: 04 Nisan 2023

Yorum: Bitmeden sürekli stokladığım bir ürün harika
İsim: S** C**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Bayıldımmm.Hayatımın ürünü bittikçe stoklarım
Tarih: 09 Aralık 2021

Yorum: sürekli alacağım ve indirimde stoklayacağım bir ürün oldu kremsi yapısı sayesinde cildimde çok güzel duruyor. kuru cildim var ve gün boyu nemli bir bitişe sahip diğer markalarda olan grileşme de olmuyor. aradığım ürünü bulmuş oldum
İsim: a** ı**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: İndirime girince stok yapacağım bayıldım kesinlikle alın aldırın
İsim: Z** S**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: MERİKİM SAYESİNDE BOL BOL STOK YAPTIM HARİKA BİR ÜRÜN
İsim: d** K**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Bayıldım.İndırimde 149tl ye almıştım.Indirim oldukça alırım.Beyaz tenliyim.01 numarası çok güzel kapaticilik sağlıyor.
İsim: A** K**
Beden: 11 Mayıs 2022

Yorum: Severek kullanıyorum stok yaptım
İsim: B** Ö**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Baya iyi bi kapatıcı stok yapmayı düşünüyorum indirime girdiğinde
İsim: B** K**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: 3 yıldır kullanıyorum. Göz altı morlukları ve torbalar için çok başarılı. Başka ürün denemem söz konusu bile değil o kadar memnunum. Allerjik ve akneye meyilli cildim var yine de hiç bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim 💯🥰
İsim: E** S**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: Keşke daha önce alsaydım tek kelimeyle mükemmel bayıldım ben stok yapacağım mor göz altlarımi kapattı müthiş
İsim: C** K**
Tarih: 11 Nisan 2023

Salmon Concealer Kapatıcı Krem (01) 10G Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: İlginiz için çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻
Cevap: Rica ederiz efendim biz teşekkür ederiz

Soru: merhaba indirim olacak mı?
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz dönemsel olarak indirimli fiyat kampanyası uygulamalarına dahil olmaktadır. İndirimli fiyatlardan faydalanabilmek için markamız kampanyalarını “Skinfood” satıcıyı takibe alarak görebilirsiniz. Markamıza olan ilginize teşekkür ederiz

Soru: Merhaba cok koyu tenli degilim. Orta bugday tenliyim. Hangi rengi almaliyim? Yardimci olur musunuz?
Cevap: Merhabalar, ürünümüzün 01 tonu buğday ve daha açık ten renkleri, 02 renk tonu ise buğdaydan biraz daha koyu tenler için tavsiye ediyoruz. 01 ton göz altlarınıza aydınlık etki verirken 02 tonu ten rengine yakın daha doğal bir görünüm sağlar. İstenilen etkiye göre tercihinizi yapabilirsiniz. Tercihinizi yaparken cilt tonunuz değil, ürünü uyguladığınızda göz çevrenizde görmek istediğiniz etkiyi düşünerek karar vermenizi öneririz. Sağlıklı günler dileriz,

Soru: Merhaba 199₺ düşecekmi
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz dönemsel olarak indirimli fiyat kampanyası uygulamalarına dahil olmaktadır. İndirimli fiyatlardan faydalanabilmek için markamız kampanyalarını “Skinfood” satıcıyı takibe alarak görebilirsiniz. Markamıza olan ilginize teşekkür ederiz

Soru: Merhaba kapatıcınızın açık tonu hangisi acaba ben beyaz tenliyim
Cevap: Merhabalar, ürünümüzün 01 tonu buğday ve daha açık ten renkleri, 02 renk tonu ise buğdaydan biraz daha koyu tenler için tavsiye ediyoruz. 01 ton göz altlarınıza aydınlık etki verirken 02 tonu ten rengine yakın daha doğal bir görünüm sağlar. İstenilen etkiye göre tercihinizi yapabilirsiniz. Tercihinizi yaparken cilt tonunuz değil, ürünü uyguladığınızda göz çevrenizde görmek istediğiniz etkiyi düşünerek karar vermenizi öneririz. Sağlıklı günler dileriz,

Soru: erkekler için uygunmudur göz altı morluk kapatması için
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünlerimiz 13 yaş itibari ile tüm yaş ve cinsiyet gruplarının kullanımına uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ben aldığımda yanında hediye kil maskesi vardı onuda gönderdiniz dimi
Cevap: Efendim marka sahibi göndermiş olabilir yakın zamanda bu ürün özelinde mağaza olarak bir hediye gönderimimiz olmamıştır teşekkürler mutlu günler

Soru: merhaba açık buğday tenliyim 01 uygun mudur

Soru: 01 aldım ama nerde yazıyor gelen üründe bulamadım açmadan görmek istiyorum
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürün kavanozunun alt kısmında 1 ve hemen yanında Korece harfler, yada 2 ve hemen yanında Korece harfler bulunuyor. Ancak etiketin küçük olması nedeniyle okunması gerçekten zor bu nedenle kavanoz alt etiketini "open here" yazan köşeden açıp altında yazan bilgilerden renk kodunu kontrol edebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba mat mı yoksa kremsi mi yapısı?
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza ilginize teşekkür ederiz. Ürün uzun süreler kullanıma uygun, yoğun ve kremsi bir yapıya sahiptir.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba acaba ürün içeriğinde gluten var mı? Çölyak hastaları kullanabilir mi?
Cevap: Merhabalar, tüm ürünlerimiz uluslararası standartlara ve mevzuatlara uygun olarak üretilmektedir. İlgili ürünümüzün içerik bilgisi aşağıdaki gibidir. Markamıza olan ilginize teşekkür ederiz. PETROLATUM TITANIUM DIOXIDE (CI 77891) LANOLIN OIL CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE PARAFFIN IRON OXIDES (CI 77492) POLYETHYLENE SORBITAN SESQUIOLEATE IRON OXIDES (CI 77491) "GLYCERYL TRIBEHENATE/ISOSTEARATE/ EICOSANDIOATE" MICROCRYSTALLINE WAX CAPRYLYL GLYCOL TOCOPHERYL ACETATE ASCORBYL TETRAISOPALMITATE ETHYLHEXYLGLYCERIN FRAGRANCE SALMON EGG EXTRACT WATER GLYCERIN STEARETH-20 N-HYDROXYSUCCINIMIDE DIACETYL BOLDINE PALMITOYL TRIPEPTIDE-1 CHRYSIN PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7 Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün Kaç ml
Cevap: Merhaba ürün 10 gr.' dır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Yurtiçi ve MNG kargo firmaları başta olmak üzere siparişlerimizi en hızlı ve güvenli şekilde adreslerine ulaştırabilmek için lokasyon ve dağıtım yoğunluğuna göre tüm kargo firmaları ile çalışıyoruz. Trendyol sistemin adres bölgesine göre otomatik atama yaparak belirlediği Trendyol Express uygulaması ile de siparişleriniz en hızlı şekilde teslim edilmektedir. Markamıza olan ilginize teşekkür eder, iyi günler dileriz..

Soru: Elime gelen ürünün altında 1 ya da 2 yazmıyor nasıl anlarım doğru geldiğini
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürün kavanozunun alt kısmında 1 ve hemen yanında Korece harfler, yada 2 ve hemen yanında Korece harfler bulunuyor. Ancak etiketin küçük olması nedeniyle okunması gerçekten zor bu nedenle kavanoz alt etiketini "open here" yazan köşeden açıp altında yazan bilgilerden renk kodunu kontrol edebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: göz altlarımda çok belirgin mor halkalar var hangi tonu almalıyım

Soru: En açık ton hangisi

Soru: merhaba benim tenim çok açık ama göz altlarım biraz mor 01 olanı tercih etmeliyim dimi

Soru: Merhaba göz altı yağ butonu yapar mı,birde yazın nasıl saklamalıyız
Cevap: Merhaba, bu yönde olumsuz bir geri donusu bulunmamaktadır. Isiya ve güneşe maruz bırakmadan saklayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: tum yuze uygulanirmi
Cevap: Merhaba, ürünümüz öncelikle bir göz altı ve göz çevresi bakım ürünü, aynı zamanda kapatıcısıdır. Çift yönlü kullanım amaçlı üretilmiştir. Göz çevresine uygulanacak kadar hassas bir şekilde formule edilmiş bir içeriğe sahip olduğu için yüzünüzde farklı bölgelerde lokal uygulama yapmanızda kesinlikle bir sakınca yoktur. Yüzde farklı bölgelerde uygulama yapmak isterseniz ürünün ten renginiz ile bütünleşmesi ve doğal durması açısından (2) noyu tercih etmenizi önerir, sağlıklı günler dileriz.

Soru: İstediğimiz rengi nasıl alacağız
Cevap: Merhaba ürün tanımlarının yanında (01) veya (02) olarak belirtilmiştir. Seçiminizi yapıp alışverişinize devam edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Salmon Concealer Kapatıcı Krem (01) 10G Ürün Resimleri

Salmon Concealer Kapatıcı Krem (01) 10G En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü