Şampuan Normal Ve Kuru Saçlar Için - 340 Ml. Alınmaya Değer Mi

Rabia

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
331
0
0
Şampuan Normal Ve Kuru Saçlar Için - 340 Ml. Bu Ürünü Almalı Mı?
Şampuan Normal Ve Kuru Saçlar Için - 340 Ml. Şu Anki Değeri 289.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Şampuan Normal Ve Kuru Saçlar Için - 340 Ml. Kullanıcılar Memnun Mu?

Şampuan Normal Ve Kuru Saçlar Için - 340 Ml. Hakkında yaklaşık 2065 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Şampuan Normal Ve Kuru Saçlar Için - 340 Ml. Açıklama Ve Özellikler

Şampuan Normal Ve Kuru Saçlar Için - 340 Ml. Ürününün Satıcısı, HC Care Şampuan Normal Ve Kuru Saçlar Için - 340 Ml. ürününü 289.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Şampuan Normal Ve Kuru Saçlar Için - 340 Ml. Kullanıcı Yorumları Nasıl?
289.0 Tl ye satışta olan Şampuan Normal Ve Kuru Saçlar Için - 340 Ml. Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2065 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: arkadaşım kullanıyodu bunu 1 kez denedim ve aşık oldum saçlarımı ipek gibi yapmıştı hemen aldım 2 kutu bitirdim yine alıcam kesinlikle tavsiye ediyorum uçuş uçuş saçlarım yumuşacık
İsim: **** ****
Tarih: 25 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: HC CARE

Yorum: Fırsat buldukça stok yapıyorum
İsim: Ö** K**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: sürekli kullandığım bi ürün indirime girdikçe alıyorum saçlarım çok dökülüyordu saç bakım yağıyla birlikte kullanıyorum çok faydasını gördüm tavsiye ederim. Ayrıca özenli paketleme ve kargo tam 5 yıldızlık bi ürün bence
İsim: N** G**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Koronadan sonra inanılmaz dökülen saçlarıma önce bu markanın mükemmel bakım yağını kullandım daha sonra bu şampuanı kullanarak destekledim ve gerçekten sonuç inanılmaz iyiii saçlarım gürleşti ve canlandı düşünmeden alın asla pişman olmazsınız şimdi ikinci şişemi sipariş vermeye gidiyorum💃🏼
İsim: T** K**
Tarih: 15 Eylül 2022

Yorum: Ürünü 3 haftadır yağı ile birlikte kullanıyorum. Çok fazla saçım dökülüyordu. Sabah yastığımda 1 avuç saç oluyordu. Banyo sırasında, kuruturken, tararken avuç avuç saç topluyordum. Tavsiye üzerine bi de ben deneyim dedim. Gerçekten 3 haftada mucize gibi bişey oldu. Şampuandan sonra krem kullanmıyorum. Bitkisel şampuanlar saçları keçe gibi yapar amaDevamını Oku
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: En sevdiğim şampuan saçlarım kuru ve dalgalı şimdiye kadar saçlarıma en iyi gelen şampuan stoklu alıyorum
İsim: s** k**
Tarih: 11 Şubat 2022

Yorum: Saç dökülmesi için serumla beraber aldım. Çok iyi geldi bebek saçlar çıkmaya başladı. 2. siparişimi verdim
İsim: M** C**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: her indirimde mutlaka stok yapıyorum saçıma verdiği özen çok iyi dökülmeler azalıyor
İsim: m** ö**
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: Sürekli her indirime girdiğimde stokluyorum kuru ve yıpranmış saçlar için birebir
İsim: Ebru D.
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: @denizlebak ta gördüm hemen stok yaptım kullanmaya başlamamla saçımı yumuşak yaptım bayıldım 😍😍
İsim: N** I**
Tarih: 03 Kasım 2022

Yorum: Bir yıldır ailecek kullanıyoruz.Saç dökülmem çok aza indi, yeni bebek saçlar çıkıyor ve uzuyorlar. Çok memnunum, yerli bir firmanın bu kadar başarılı ürünler üretmesi gurur verici.
İsim: S** Ö**
Tarih: 13 Aralık 2022

Yorum: Daha ilk kullanımda anlıyorsunuz ne kadar işe yarayan bir şampuan oldugunu. Kalın ve devamlı kuruyan kırılan saçlara sahibim. Saçlarımı yumuşacık yaptı hemde ilk kullanımda. Saç kreminide aldım. İkiside harika @ecoliiee önerisiyle almıstım iyi ki de almısım. Başka şampuan kullanmam daha.
İsim: Tugce B.
Tarih: 26 Ağustos 2022

Yorum: Hep kullaniyorum. bir arkadasim sayesinde bu ürünle tanıştım. gerçekten fark yaratıyor. Çok şampuan markası denedim. hiç gerek yok. bu saçlarımı hem patlattı hem gurlestirdi hem de yumuşattı. HC nin diğer ürünlerine de bakın derim. hepsi de gerçekten iyi geliyor. Tam not veriyorum.
İsim: y** g**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: çok güzel bir ürün birinci şişemi bitirdim biraz ara verip tekrardan alıcağım ürün saçları yumuşak yapıyor sağlıklı uzatıyor çok memnun kaldım
Tarih: 27 Haziran 2022

Yorum: İlk kullanımda bile saçlarımı yumusacık yaptı. Uzun süredir böyle bi sampuan arıyodum. Hakikaten çok güzel, beğenince yağını ve sampuanını stok yaptım 🤌
İsim: Canselin Ş.
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: Çok memnun kaldım. Saçlarımı toparlamakta yardımcı oldu
İsim: H** e** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mayıs 2024

Yorum: Meriç keskin tavsiyesiyle aldım mükemmel bir şampuan saçlarım platin renk olduğu için çok yıpranmıştı bu şampuan sayesinde toparladı bebek saçlarım bile kuvvetlendi :)Teşekkürler HC Care <3 Kesinlikle tavsiye ederim.
İsim: Ö** K**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Tavsiye üzerine almıştım, çok memnun kaldım. Saçlarım çok daha parlak. Elektriklenme problemine de çok iyi geldi. Az bir miktarı bile yetiyor. Bereketli bir ürün.
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Düzenli olarak yıllardır kullanıyorum. Arada bırakıp kozmetik şampuanlara geçiyorum sonrasında tekrar hc kullanıyorum. Dökülmelerim duruyor, hemen yeni saçlarım çıkmaya başlıyor ve hızla uzuyor saçım. Tavsiye ederim kesinlikle.
İsim: E** V**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Diyecek hiç bir şey yok bence..uzun süredir kullanıyorum ..başka bir şampuan ile asla yapamam..stoklayacak aldığım bir ürün.saç kremi de çok güzel birlikte kullanıyorum saçlarım yumuşak kepeksiz ve kolay taranıyor …
İsim: D** E**
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: markanın saç bakım yağıyla birlikte kullanıyorum dökülmem çok azaldı şuan stok yapıyorum daha önce de bu tarz ürünler kullandım fakat şuan bu en etkilisi
İsim: N** K**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Saçlarıma çok iyi geldi, güzel bir şampuan.
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Ben böyle güzel bir ürün görmedim. işlemden yıpranan saçlarım yumuşacık oldu 2 yıkamada üstelik alın aldırın Ben ba yıl dım 😊
İsim: o** K**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: Yıllardır kullandığımız ürün ailecek ve hemen hemen tüm ürünlerini stoklu alıp kullanıyoruz. Annem kemoterapi süresinde ve ogünden beri iç rahatlığıyla kullanıyor. 15 yıldır da complex ve ovex ‘e kadar vazgeçilmezim 👍
İsim: Özge G.
Beden: 15 Eylül 2023

Yorum: Daha önce anneme almıştım. Şimdi de erkek arkadaşıma alıp hediye ettim. Çok beğenmiş. . Bu sefer de kendim kullanıcam. 🌸🌸🌸❣❣❣artık eskisi gibi dökülmüyor dedi. Teşekkürler hc care Güncelliyorum, severek kullandığım şampuan. Erkek arkadaşıma bile alıp hediye ettim o da çık beğendi saçında baya değişiklik var. Teşekkürler hc care
İsim: M** Ö**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: 2 kutu almistim 1.kutu halen bitmedi cok bereketli bence hergun saclaqrimi yikadgim halde 1.5 qydr kullaniyorum yeni yeni saclarimn dokusu degisti daha yumusak daha ipeksi olmaya basladi dokulme konusunda cok bi etki ettigni dusunmuyorum acikcasi qma sanki yeni saclarm cikmaya basladi bakim yagi ile birlikte kullaniyorum memnunum
İsim: Mürşide ö.
Tarih: 06 Temmuz 2022

Yorum: Stokladıkça stokladımmm walla
İsim: a** ü**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: cok begendim. yikarken bile yumusacik hissettiriyor, nemli birakiyor. sulfatli diye kacinmayin. sulfat guzel formule edildiginde sacinizin dostudur. bu da harika formule edilmis bir sampuan olmus. elinize saglik.
İsim: B** B**
Beden: 22 Eylül 2022

Yorum: Saçlarim sürekli dökülüyordu bu ürüne başladıktan sonra dökülmem azaldı ikinci kutuyu bitirdim tavsiye ederim.
İsim: D** A**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: Kullanıyorum kullanmaya da devam edicem. Saçlarım sağlıklı ve parlak. Kokusu da rahatsız edici değil. Bereketli bir ürün.
İsim: C** A**
Tarih: 25 Nisan 2023

Şampuan Normal Ve Kuru Saçlar Için - 340 Ml. Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba.Brezilya fönlü saçlar için olan şampuan stoklara ne zaman girer ?Acil almam gerekiyor elimdeki bitmek üzere
Cevap: Merhaba Ürünümüz en kısa sürede tekrar stoklarda olucaktır. Mağazamızı takip edip , istediğiniz ürünü favorilerinize ekleyerek güncel ürünlerden haberdar olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba icerigini atarmisiniz tam olarak
Cevap: Merhabalar ; İçerik paylaşımı yapamıyoruz. Teşekkür ederiz.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Saçı sertleştiriyor mu yıkayınca
Cevap: Merhaba! Şampuanımız saçınızı sertleştirmez, aksine saçınızın yumuşak ve parlak olmasını sağlar.

Soru: Merhaba içerisinde tuz ve sülfat var mı ?
Cevap: Merhaba. Tüm ürünlerimizde Sls, SELES ve Paraben gibi kimyasallar bulunmuyor. Sudaki kireç ve temizleme için Magnesium Laureth Sulfate içermektedir. Çoğu temizleyiciye göre, nazik ve irritasyona neden olmayan temizleyici sülfatlardan biri. Özellikle hassas yapılı insanların kullanması gereken ürünler için iyi bir seçim olarak kabul ediliyor. Good Guide ve EWG'ye baktığımızda Magnesium Laureth sulfat sağlık sorunlarına neden olmadığı belirtilmiş. Good Guide'in toksik kimyasallar listesinde bulunmuyor. Tamamen tuzsuz şampuan tercih ediyorsanız HC Brezilya Fönü Şampuanı tercih edebirsiniz.

Soru: Saç kreminin stoğu ne zaman gelir
Cevap: Merhaba Saç kremi en koşa süre içerisinde tekrar stoklarda olucaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba saçlarım sarı omreli ve şuan çok kuruluk yaşıyorum bu şampuan uygun mu
Cevap: Merhaba, Normal ve kuru saçlar için özel olarak formüle edilmiş şampuanımız, saçlarınızın ihtiyacı olan nemi geri kazandırmaya yardımcı olur. Saçlarınızın daha yumuşak ve parlak görünmesini sağlar. Sarı omreli saçlarınız için de uygundur.

Soru: Tuzsuz şampuan mı?
Cevap: Merhaba Normal şampuan cüzi miktarda tuz içermektedir. Tuzsuz bir ürün için brezilya fönlü şampuanı tercih edebilirsiniz.

Soru: merhabalar, ben bu markayi cem özkök bey in annesinden ogrendim.cook guvendigim birisi.utunun dogal olusundan hiic duphem yok.kremini,kuru ve normal saclar icin sampianini, sac bakim serumunu herseyini ogluma ve bana aldim.ysklasik iki aydir kullaniyoruz,ikimizde de acaip derecede sac fokuyor.cok uzuldum.o kadar da para verdim.neden boyle oldu acaba
Cevap: Merhaba Complex bitki özlerinden oluşan yağlı bir ürün olması sebebiyle ölü deriye tutunmuş, su ile uzun vadede dökülecek saçların daha kolay arınmasına yardımcı olmaktadır. Bu dönem aralığında dökülmelerin arttığını düşünmeniz normaldir. Düzenli ve sık uygulamaya devam ederek sağlıklı saçların onarılmasını,ölü deriden ayrılmış saç derisindeki ufak tüylerin beslenerek sağlıklı saç teli formunu kazanmasında etkili olucaktır. Düzenli olarak en az 2 şişe kullanılmalıdır. Belirtilen şekilde uygulama sağladığınız taktirde bu süreç ile ilgili bir problem yaşanmayacaktır.Complex uygulamasında kullanımı sıklaştırarak 2 günde 1 defa akşam yatarken sürüp sabaha kadar bekletebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Soru: Saçım kuru ama aynı zamanda dökülüyor yeni doğum yaptım hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhaba Complex saç bakım yağı ve şampuan kullanımı sağlayabilirsiniz.

Soru: peki hacimde kazandiracakmidir ?
Cevap: Merhaba Şampuan saç tellerini besleyerek güçlenmesinde ve kalınlaşmasında yardımcı olmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba yağlı saçlar için olan şampuan ne zaman gelir stoklara?
Cevap: Merhaba Ürünümüz en kısa sürede tekrar stoklarda olucaktır. Mağazamızı takip edip , istediğiniz ürünü favorilerinize ekleyerek güncel ürünlerden haberdar olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: yanık ve uzamayan saç için hangi şampuanızi önerirsiniz
Cevap: Merhaba Complex ve normal şampuan tercih edebilirsiniz. Saç uçlarını düzenlemek adına süper green ile destekleyebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba kıvırcık ve kuru sacla4im var. hangi şampuan kullanmalıyım
Cevap: Meehaba Normal ve kuru saçlar için şampuan tercih edebilirsiniz

Soru: parfüm var mi
Cevap: Merhaba Ürünlerimizde bitkisel esans kullanılmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Merhaba saç diplerim yağlı uçlar kuru aşırı derecede hangi şampuanınızı almalıyım?
Cevap: Merhaba Normal ve kuru saçlar için tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Soru: Yağlı saçlar için olan şampuan stoklara gelecek mi
Cevap: Meehaba Yağlı şampuan stokları en kısa süre içerisinde güncellenecektir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Merhaba kompleks olan turuncu şişeli ürün ne zaman stokta olur ?
Cevap: Merhaba Complex 100 ml Şubat ayı itibariyle tekrar stoklarda olucaktır. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: içeriğinde sülfat varmıdır
Cevap: Merhaba. Tüm ürünlerimizde Sls, SELES, Paraben gibi saç ve cilt sağlığını olumsuz etkileyen kimyasallar bulunmuyor. Şampuan içerisinde Sudaki kireç ve temizleme için Magnesium Laureth Sulfate içermektedir. Çoğu temizleyiciye göre, nazik ve irritasyona neden olmayan temizleyici sülfatlardan biri. Özellikle hassas yapılı insanların kullanması gereken ürünler için iyi bir seçim olarak kabul ediliyor. Good Guide ve EWG'ye baktığımızda Magnesium Laureth sulfat sağlık sorunlarına neden olmadığı belirtilmiş. Good Guide'in toksik kimyasallar listesinde bulunmuyor. Tamamen tuzsuz şampuan tercih ediyorsanız HC Brezilya Fönü Şampuanı tercih edebirsiniz.

Soru: Brezilya gönlü saçlar için şampuan ne zaman gelecek

Soru: Merhaba, saçlarım kuru, saç derim yağlı, hangi şampuanı tercih etmeliyim? Teşekkür ederim
Cevap: Merhaba Normal ve kuru saçlar için tercih edebilirsiniz.

Şampuan Normal Ve Kuru Saçlar Için - 340 Ml. Ürüne Ait Resimler

Şampuan Normal Ve Kuru Saçlar Için - 340 Ml. En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü