Şampuan Yağlı Saçlar Için - 340 Ml. Fiyatına Göre Alınır Mı

Serap

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
585
0
0
Şampuan Yağlı Saçlar Için - 340 Ml. Satın Alır Mısınız?
Şampuan Yağlı Saçlar Için - 340 Ml. Şu Anki Satış Fiyatı 289.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Şampuan Yağlı Saçlar Için - 340 Ml. Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Şampuan Yağlı Saçlar Için - 340 Ml. Hakkında yaklaşık 1255 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Şampuan Yağlı Saçlar Için - 340 Ml. Ürünün Detayları

Şampuan Yağlı Saçlar Için - 340 Ml. Ürününün Satıcısı, HC Care Şampuan Yağlı Saçlar Için - 340 Ml. ürününü 289.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Şampuan Yağlı Saçlar Için - 340 Ml. Kullanıcı Değerlendirmeleri
289.0 Tl ye satışta olan Şampuan Yağlı Saçlar Için - 340 Ml. Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1255 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: müthiş bir urun ilk olarak 3'u seri şeklinde aldım inanın sacları ipek gibi yapıyor saçlarımda dökülmem inanılmaz derecede çoktu birkaç aydır kullanıyorum tamamen geçti diyebilirim ayrıca saçım dah çabuk uzadı buda yetmezmiş gibi bebek saçlarım çıktı çok mutluyum şimdi indiriime girince fazla fazla alıp stok yapıyorum herkes mutlaka alsın denesin dDevamını Oku
İsim: G** k**
Tarih: 21 Mayıs 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: HC CARE

Yorum: Geçmişte saçımın avuç avuç döküldüğü dönemde bu ürün ve yine aynı markanın doping serumu vasıtasıyla dökülmeden kurtuldum Rabbime şükür. Daha sonra saçım alıştı başka ürünler denedim ama yine bu şampuana döndüm. Kokusu hafif ve güzel kokulara alerjisi olan benim için çok iyi. Yağlı saçımı hem yağdan arındırılmış hem yumuşacık yapıyor doping serumumDevamını Oku
İsim: S** K**
Tarih: 21 Şubat 2022

Yorum: Çok güzel sonuç veriyor. 2hafta kullandım saçım yağlanmadı hiç ama eski günlerde 3 4 güne kadar yağlanıyordu hatta fön yapdıkda 2güne yağlanma olurdu. şimdi artık yağlanması durmuş Gönül rahatlıyla ala bilirsiniz. ⭐⭐⭐⭐⭐ Teşekkürler😊 HC Care🌹
İsim: S** G**
Tarih: 28 Temmuz 2022

Yorum: Çok güzell indirim olunca stok yapcam
İsim: A** H**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Tüm aile bu şampuanı kullanmaya başladık 😅 Hem yağlı saçlar için çok etkili hemde dökülmeyi azaltıp saçı besliyo içerisinde SLES, SLS, Paraben olmaması ve bitkisel içerikli olması sayesinde saçım tekrardan canlandı instagramda @makyajmolasii sayfasında görüp aldım teşekkürler 💖
İsim: E** A**
Tarih: 29 Temmuz 2022

Yorum: Her zaman kullandığım ürünler. indirimden serumları bir alana ikincisi 1 TL kampanyasından aldım. Şampuan boyalı sarı saclarima çok iyi geldi
İsim: E** K**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: çok memnun kaldım saçlarımı yumuşacık yaptı ve tertemiz hissi verdi normalde akşam.yikasam sabaha yikamamis gibi olurdu saçlarım ama. hc de öyle olmadı 2. günde bile saçlarım.yumusak temizdi stok yapcam
İsim: H** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Eylül 2024

Yorum: Kargo harika özenle paketlenmiş ürün sorunsuz elime ulaştı.Daha önce kullanmıştım sonra farklı bir şampuana geçmiştim ama asla bu markanın yerini tutmadı.Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz benim saç dökülmemi durdu dopping ile birlikte kullanmıştım bebek saçlarımı çıkardı ve çok güzel yumuşacık yapıyor
İsim: Ö** Y**
Tarih: 22 Nisan 2022

Yorum: Gerçekten işe yarayan bir ürün bi şişe kullandım daha önce ikinci güne yağlanan saçlarım için çok işe yaradı
İsim: B** h**
Tarih: 24 Haziran 2022

Yorum: İki yıldır kullandığım tek ürün. Aşırı dökülme sorunum vardı çok iyi geldi ayrıca da saçlarımı uzattı
İsim: e** G**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: mukemmel bir urun, saclarim kendine geldi. ilk almaya basladigimda 40lira falandi, inanilmaz zam geldi ama
İsim: T** G**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: yıllardır kullandığım bir ürün. saçları yumuşak yapıyor. gönül rahatlığıyla alın.
İsim: B** S**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: eşim kullanıyor. doktor reçetesiyle bazı vitamin takviyeleri de alıyor. arkadaş önerisiyle bu şampuanı da kullanıyor. dökülme durdu diyebiliriz. kokusu da çok hoş
İsim: b** y**
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: Saçlarım hergün yağlanıyor ve buna bağlı olarak dökülmeye başlıyor ürünü 6 Aydır kullanıyorum gayet memnunum canlı ve gür tutuyor dökülmeler yıkadıktan sonra 0 a iniyor nerdeyse. Krem ve saç bakım yağlarını da birlikte kullanmanızı tavsiye ederim
İsim: N** E**
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: Çok memnun kaldım sarı saçlarıma yağı ve şampuanı güzel bakım yaptı.. düzenli kullanımda saç köklerinizde farklılığı hissedebiliyorsunuz … favori saç bakım ürünlerim …
İsim: P** Ç**
Tarih: 15 Eylül 2022

Yorum: saclarim sabah yikansam aksama kadar, gece yatmadan yikansam sabah uyandigimda yaglanmis oluyordu. bu sampuan sayesinde 24 saati yeni yikanmis gibi gecirebiliyorum, gercekten cok iyi.
İsim: A** Ç**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Ürünle bu sene tanıştım iyi ki de tanışmışım kesinlikle çok iyi geliyor
İsim: S** Y**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: Oglum icin aldim memnun oldugunu soyledi ..
İsim: Tuba Ç.
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: Kokusu çok güzel ve saçlarımı resmen parlattı çok memnun kaldım.
İsim: M** Ü**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: süper hızlı kargo, süper firma çalışanları ve süper ürün. hepsi için çok teşekkür ederim. saçlarım aşırı işlemden dolayı koparak dökülüyor ilk kullanımda henüz fark olmadı ama çok yumuşak yaptı. bir de SB var saç derimde şimdilik kaşıntı yapmadı.
İsim: **** ****
Tarih: 18 Kasım 2021

Yorum: bu 4. alışım. ilk defa bi ürünü stok yaptım. mükemmel. ama nolur zam gelmesin. testerlar icin tesekkurler. kargoda tertemizdi.
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: 2. Kutu bitiyor çok memnun kaldım artık hep alırım
İsim: H** Ö**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: Yağlanmayı geciktirmedi ama saçlarıma yumuşak yapıyordu ben bitirdim severek kullandım.
İsim: E** N**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Abim için aldım umarım etkisini görür
İsim: n** e**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Saçlarıma çok iyi geldi kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: T** O**
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: Saçlarıma çok iyi geldi kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: D** Ç**
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: eşim için almıştim cok memnun
İsim: Ü** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Temmuz 2023

Yorum: yağlı saçlar içim efsane bende 3 gün yarıyor. hc care markası güvenilir
İsim: O** Ö**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: sayesinde saçımı daha az yağlı hissediyorum
İsim: S** Ç**
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: Normal saçlar için kullanıyordum bu sefer yağlı aldım daha iyi geldi saçıma kokusu hiç bir farkı yok memnunum
Tarih: 08 Mayıs 2022

Şampuan Yağlı Saçlar Için - 340 Ml. Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ürün sülfatsız mı
Cevap: Aqua, Magnesium Laureth Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Disodium Cocoamphodiacetate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, C12-13 Alkyl Lactate, Amodimethicone, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glycerin, Trideceth-12, Sodium PCA, Panthenol, PEG-75 Shea Butter Glycerides, Propylene Glycol, Parfum, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Niacinamide, Polysorbate 80, Sulfur, Arginine, Parfum, Polysorbate 20, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Tocopherol, Linoleic Acid, Biotin, Polyquaternium-10, Allantoin, Caramel, Laurus Nobilis Leaf Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Thymus Vulgaris Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Sesamum Indicum Seed Extract, Arctium Lappa Root Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Nigella Sativa Seed Extract, Panax Ginseng Root Extract, Chamomilla Recutita Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Persea Gratissima Fruit Extract, Olea Europaea Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Tilia Platyphyllos Extract, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Hexyl Cinnamal.

Soru: Merhaba, yıkama ve tarama sırasındaki koparak dökülmeleri de azaltır mı?
Cevap: Merhaba Saç uçları için ovex kullanımı sağlayabilirsiniz. Saç uçlarının nem ihtiyacının karşılanmasında yardımcı olmaktadır.

Soru: Hacim şampuanı ne zaman gelecek lütfen gelsin artık :(
Cevap: Merhaba Ürünümüz en kısa sürede tekrar stoklarda olucaktır. Mağazamızı takip edip , istediğiniz ürünü favorilerinize ekleyerek güncel ürünlerden haberdar olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba. Saç dökülmesine iyi gelirmi?
Cevap: Merhaba, HC Care Yağlı Saçlar İçin Şampuan, saç dökülmesini önlemeye yardımcı olan bitkisel özler içerir. Saç dökülmesini önlemeye yardımcı olmak için düzenli olarak kullanabilirsiniz. Complex ile desteklenmelidir.

Soru: normal ve kuru saclar için yok mu
Cevap: Merhaba Ürünümüz en kısa sürede tekrar stoklarda olucaktır. Mağazamızı takip edip , istediğiniz ürünü favorilerinize ekleyerek güncel ürünlerden haberdar olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: İçinde tuz var mı ve HC DOPİNG SERUM NE ZAMAN GELİR?

Soru: kuru saçlar için şampuan yok mu

Soru: Merhaba saçlarım çok çabuk yağlanır bugün yıkansam sabaha sönük ve yağlı saçlarla uyanırım saç dökülmem de oluyor saçlarım çabuk yağlanınca bu şampuan uygun mu saç derime
Cevap: Merhaba Gün aşırı yağlanma olduğu taktirde yağlı saçlar için şampuan tercihi uygun olucaktır. Complex ve yağlı şampuan tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Merhaba, hacim şampuanında stok ne zaman güncellenecek

Soru: yagli saclar icin ikili uclu kampanya yokmu acaba
Cevap: maalesef efendim, mağaza kuponlarımız dışında ürün bazlı kampanyamız bulunmamaktadır

Soru: merhaba sac diplerim cok yağlı uclari ise cok kuru işlem görmüş çünkü. Bu şampuan sqc uçlarına zarar verir mi
Cevap: Merhaba Şampuan tercihinizi normal ve kuru saçlar için yapabilirsiniz. Yağlı saçlar için uçların daha fazla kurumasına sebep olucaktır.

Soru: saçım yağlı her gün saçımı yıkıyorum kuruma yapar mi?
Cevap: Merhaba yağlı şampuan kurutma etkili bir üründür. Saç dipleri ve saçın tamamında bir yağlanma var ise kullanım sağlayabilirsiniz.

Soru: hacim için olan şampuan stoga gelecek mi? ne zaman?

Soru: Şampuanın içine biberiye yağı koysak olur mu bi kaç damla
Cevap: Merhaba Complex biberiye yağı içermektedir.

Soru: Diğer şampuanlar uzun süredir yok.Ne zaman gelicek?
Cevap: Merhaba Şampuanlarımız yakında tekrar stoklarda olucaktır

Soru: Saçım hem sürekli yağlanıyor ve mevsimsel kepek problemim var kullanmam uygun olur mu?
Cevap: Merhaba Yağlı şampuan saç ve saç derisindeki yağı kurutarak normal seviyeye getirmek için yardımcı olmaktadır. Aşırı yağlanma mevcut değil ise normal ve kuru saçlar için tercih edebilirsiniz.

Soru: saç kremş stoğa girecek mi

Soru: volüme şampuanı neden yok?

Soru: bu şampuan yağlı saçlar için arındırıcı ve bakım ozelikli mı yoksa dökülme önleyici de özelliği de var mı
Cevap: Merhaba Yağlı şampuan kurutma etkili bir içeriğe sahiptir. Aynı zamanda saç tellerini besleyerek güçlenmesinde ve kalınlaşmasında yardımcı olmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: merhaba saç bakim yağınız stoga ne zaman girecek
Cevap: Merhaba Complex en kısa süre içerisinde tekrar stoklarda olucaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Şampuan Yağlı Saçlar Için - 340 Ml. Ürüne Ait Fotoğraflar

Şampuan Yağlı Saçlar Için - 340 Ml. En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü