Sarı Burgu Halat Erkek Çelik Zincir Kolye Ve Bileklik Set Eck28 Satın Alır Mısınız ?

MelekKehanet

Bilgili
9 Ağu 2023
934
0
0
Sarı Burgu Halat Erkek Çelik Zincir Kolye Ve Bileklik Set Eck28 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Sarı Burgu Halat Erkek Çelik Zincir Kolye Ve Bileklik Set Eck28 Güncel Satış Fiyatı 245.0 Tl'den Satılmaktadır.

Sarı Burgu Halat Erkek Çelik Zincir Kolye Ve Bileklik Set Eck28 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Sarı Burgu Halat Erkek Çelik Zincir Kolye Ve Bileklik Set Eck28 Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Sarı Burgu Halat Erkek Çelik Zincir Kolye Ve Bileklik Set Eck28 Açıklama Ve Özellikler

Sarı Burgu Halat Erkek Çelik Zincir Kolye Ve Bileklik Set Eck28 Ürününün Satıcısı, Takı Dükkanı Sarı Burgu Halat Erkek Çelik Zincir Kolye Ve Bileklik Set Eck28 ürününü 245.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Sarı Burgu Halat Erkek Çelik Zincir Kolye Ve Bileklik Set Eck28 Yorum Ve Değerlendirmeler
245.0 Tl ye satışta olan Sarı Burgu Halat Erkek Çelik Zincir Kolye Ve Bileklik Set Eck28 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Hediye aldım çok beğenildi hediye kutusu ve ayrıca hediye için teşekkürler
İsim: Durdu T. ç.
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Takı Dükkanı

Yorum: çok guzel ve kalteli
İsim: A** S**
Tarih: 02 Şubat 2022

Yorum: harika bir urun
İsim: m** b**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: müthiş.......
İsim: A** K**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: aynı gerçek gibi çok güzrel
İsim: M** N** A**
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: bilekliği iki gün kullandım baglantı yerleri hemen karardı gümüş renge döndü çelik dye satılıyor heryeri çelik olmalıdı öyle olsaydı asla kararmazdı . yorum önde yer alsın diye puanı çok verdim
İsim: e** ö**
Tarih: 18 Kasım 2021

Sarı Burgu Halat Erkek Çelik Zincir Kolye Ve Bileklik Set Eck28 Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: gümüş mü Zincir
Cevap: Hayir baslikta yazdigi uzre celiktir.

Soru: 316 L mi bırde kaç mm
Cevap: Merhaba Malzeme: Çelik Paslanmaz Bileklik En: 4 mm Bileklik Uzunluk: 20 cm Kolye En: 4 mm Kolye Uzunluk: 64 cm

Soru: hangi kargo ile gönderim yapiyorsunuz
Cevap: Sürat kargo

Soru: İstanbulun neresinden gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: merhabalar beyazıt

Soru: peki bu ürünü parlatabilirmiyiz kararma yaparsa
Cevap: Merhaba kararmaz efendim.

Soru: merhaba bu ürunun daha kalın ve daha uzunu varmi
Cevap: Merhabalar malesef tek modeldir.

Soru: bilekliklerin.büyük.boyu.varmı
Cevap: Merhaba malesef

Soru: merhaba 70 cm yapma imkanınız varmı kolyeyi
Cevap: Merhaba malesef.

Soru: 65 cm varmı arkadaki ek zincirini istemiyorum olurmu acaba
Cevap: Merhaba malesef standarttır ürün bozulmuyor efendim.

Soru: Merhabalar kalınlıkları ve bıyları nedir acaba
Cevap: EN: 3 MM BİLEKLİK UZUNLUK: 20 CM KOLYE UZUNLUK: 55 CM

Soru: kesin renk atmıyor değilmi hocam
Cevap: Ürün çelik üzeri sarı kaplamadır, Sarı renk zamanla ve kullanıma bağlı olarak atabilir, Ancak ürünün maddesi çeliktir. Kararma yapmaz.

Soru: yorumları okudum hep olumsuz yorumlar yapılmış birde sizin ağzınızdan duymak isterim ürün kararma yapar mı ? garanti veriyor musunuz
Cevap: Merhabalar ürünün kendisi güncelledik efendim merak etmeyiniz kararmaz-paslanmaz çeliktir.

Sarı Burgu Halat Erkek Çelik Zincir Kolye Ve Bileklik Set Eck28 Detaylı Resimler

Sarı Burgu Halat Erkek Çelik Zincir Kolye Ve Bileklik Set Eck28 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü