Sasha Anatomik Ortopedik Parmak Arası Taşlı Günlük Kadın Sandalet Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Burcu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
505
0
0
Sasha Anatomik Ortopedik Parmak Arası Taşlı Günlük Kadın Sandalet Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Sasha Anatomik Ortopedik Parmak Arası Taşlı Günlük Kadın Sandalet Şu Andaki Değeri 1199.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Sasha Anatomik Ortopedik Parmak Arası Taşlı Günlük Kadın Sandalet Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Sasha Anatomik Ortopedik Parmak Arası Taşlı Günlük Kadın Sandalet Hakkında yaklaşık 43 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Sasha Anatomik Ortopedik Parmak Arası Taşlı Günlük Kadın Sandalet Ürün Özellikleri

Sasha Anatomik Ortopedik Parmak Arası Taşlı Günlük Kadın Sandalet Ürününün Satıcısı, Khayt Sasha Anatomik Ortopedik Parmak Arası Taşlı Günlük Kadın Sandalet ürününü 1199.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Sasha Anatomik Ortopedik Parmak Arası Taşlı Günlük Kadın Sandalet Kullananlar
1199.9 Tl ye satışta olan Sasha Anatomik Ortopedik Parmak Arası Taşlı Günlük Kadın Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
43 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı. Tam numaranızı alabilirsiniz.
İsim: N** S**
Tarih: 19 Ağustos 2022
Beden: Beden:37
Satıcı: Oncaürün

Yorum: Aşırı güzel çok beğendim iyi ki almışım. Tam numaranızı almanizi tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ağustos 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Normalde 39 giyiyorum 39 aldim tam oldu biraz kucuk gibi diyebilirim ama 40 alsamda cok bol duracak, idare exer taban harika giyimi cok rahat yumusak tavsiye ederim
İsim: Nihan K.
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Temmuz 2022

Yorum: Harika bir ayakkabı tek kelimeyle bayıldım. Normalde 36-37 arası giyiyordum yorumlara bakarak 37 aldım tam oldu. Kesen herhangi bir yeri yok saatlerce giyilebilir. Mutlaka alın.
İsim: E** Ç**
Tarih: 24 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Yıllar önce de bu şekilde bir sandalet aldım ve bir daha bulamamıştım. Trendyol da görünce hemen tekrar sipariş verdim. Taban yapısı o kadar rahat ki anlatamam. Duruşu zerafetine hayran kaldım. Ayak numaramı aldım. Çok hızlı ve özenli kargolandi. Teşekkürler
İsim: Rahime T.
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Tabanı çok rahat 39 numara giyiyorum kemikli ayağıma pek uymadı iade etmek zorunda kaldım
İsim: H** A**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: MUHTEŞEM BAYILDIMMM DURUŞU MUHTEŞEM .
Beden: 03 Ağustos 2022

Yorum: çok güzel rahat tam kalıp
İsim: K** Ç**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Harika çok rahat yumuşacık asla parmak arasını acıtmıyo
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: güzel bir sandalet ve tabanı yumuşak olduğu için çok rahat ayağınızı acıtmıyor 🤩
Tarih: 08 Temmuz 2022

Yorum: Çok şık çok güzel bir sandalet🙏🏻😃
İsim: Hülya Y.
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: 36 giyiyorum 37 aldım ama parmak arası kısmı çok rahatsız etti iade ettim tabanı rahattı sadece
İsim: M** k**
Beden: 08 Eylül 2024

Yorum: Çok rahat ve şık
İsim: Y** O**
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: Kına gecemde giydim çok zarif bir ürün. Hemde hiç ayaklarımı ağrıtmadı 😊
İsim: F** Y**
Beden: 30 Eylül 2022

Yorum: Güzel kaliteli bi ürün tam numaranızı alın
İsim: Ş** C**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: cokkk güzel ve cokkk şık
İsim: G** K**
Tarih: 22 Ağustos 2022

Yorum: çok şık bayıldım fotoğraftakinin aynisi
İsim: y** t**
Beden: 31 Ağustos 2024

Yorum: çok şık kaliteli bir ürün
İsim: m** b**
Tarih: 02 Kasım 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Siparişimi şimdi aldım teşekkürler
İsim: F** S**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: o kadar yumuşak ve rahat ki, cok şaşirdim ve cok sevdim
İsim: S** L** E**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: Çok şık ve rahat bir sandalet çok beğendim
İsim: N** K**
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: Çok memnun kaldım.
İsim: S** A** G**
Tarih: 20 Ağustos 2022

Yorum: ürün kaliteli, güzel. sanırım bir beden büyük alsam daha iyi olardı. 39 beden için bia azacıq küçük gibi
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Çok şık ve rahat ama kesinlikle bir beden büyük tercih etmeniz gerekiyor.
İsim: İ** D**
Tarih: 25 Ağustos 2023
Beden: Beden:41

Yorum: Ayaklarından rahatsız kardeşime aldım memnun kaldığını söyledi. Tabanı rahat olduğu için yürürken rahat ettiğini söyledi
İsim: Y** G**
Tarih: 15 Eylül 2022

Yorum: çok şık ve çok rahat
İsim: E** N** I**
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Çok rahat inanılmaz şık sandalet 🩴
İsim: Fatma Y.
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: Düşündüğümden daha iyi. Tabanı da rahat.
İsim: B** T** K**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Ürün küçük geldi normal numaradan 1 numara küçük kalıplı iade ediyorum.
İsim: Çiğdem İ.
Tarih: 24 Haziran 2024
Beden: Beden:41

Yorum: Çok rahat ve şık👍🏻
İsim: Seçil D.
Beden: 22 Haziran 2024

Sasha Anatomik Ortopedik Parmak Arası Taşlı Günlük Kadın Sandalet Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: ortapedik mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimizde rahat taban özelliği vardır bastığınız zaman yumuşak bir zeminde yürüyormuş hissiyatı vermektedir. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: Terlik deri mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Yüksek kalite suni deridir. Saygılarımızla Oncaürün F0011

Soru: Merhaba 26 cm ayak uzunluğu hangi beden olacak
Cevap: Merhaba Efendim, ölçü bilgileri aşağıdaki gibidir. Ayağınıza göre olan beden karşılığını cm. cinsinden bakabilir. Cm. cinsinden de beden karşılığını görebilirsiniz. Saygılarımızla Oncaürün 22.0 cm : 35 Numara 22.7 cm : 36 Numara 23.3 cm : 37 Numara 24.0 cm : 38 Numara 24.7 cm : 39 Numara 25.3 cm : 40 Numara 26.0 cm : 41 Numara 26.7 cm : 42 Numara

Soru: Parmak arası kısım acıtır mı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Parmak arası özel silikonlu madde vardır acıtmamaktadır. Saygılarımızla Oncaürün D001

Soru: peki taşları acıtıyormu
Cevap: Merhaba efendim iç kısmı soft deri laminelidir. Üst kısım taşlarda deriden taşma yapmadığından herhangi bir rahatsızlık söz konusu değildir. Ürün premium seridir. Keyifli alışverişler dileriz. Oncaürün H001

Soru: 35 giyiniyorum da 36 sı olur mu acaba dar kalıp mıdır?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ayaklarınız etli ve taraklı ise bir beden büyük tercih edebilirsiniz. Haricinde ürün tam kalıptır. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: 370gelır mı:(
Cevap: Merhabalar efendim, sezonun son ürünleri nedeniyle maalesef stoklarımız bu yıl yenilenmeyecektir. Dilerseniz diğer sandalet modellerimize de bakabilirsiniz. Saygılarımızla Oncaürün E001

Soru: 39 numarası stoklara eklenecek mi
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüz en kısa sürede stoklarımıza girecektir. Takibinizi rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz. Oncaürün R001

Soru: Merhaba bu ürünün 33 numarası var mı acaba
Cevap: Merhabalar, Maalesef bu ürünün 33 numarası stoklarımızda bulunmamaktadır. Dilerseniz linkte belirttiğim benzer parmak arası modeline göz atabilirsiniz. O ürünün 33 numarası mevcuttur. Saygılarımızla Oncaurun E001 https://ty.gl/0h9uzg71ni

Soru: Normal numaram 37 kaç numara almalıyım?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ayaklarınız etli ve taraklı ise bir beden büyük tercih edebilirsiniz. Onun haricinde ürün tam kalıptır. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: merhaba gri tasli sandaletin 36 numarası gelecek mi
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüz en kısa sürede stoklarımıza girecektir. Takibinizi rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz. Oncaürün A001

Soru: merhaba 37 numarası gelir mi
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüz en kısa sürede stoklarımıza girecektir. Takibinizi rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz. Oncaürün A001

Soru: Merhabalar.Topuk yüksekliği nedir acaba.Teşekkür ederim.
Cevap: Merhabalar efendim, topuk yükseliği 2,5cm'dir. Saygılarımızla Oncaürün E001

Soru: Bu sandaletin 41 i kalmadı mı
Cevap: Maalesef efendim, şuan stoklarımızda bulunmuyor. Saygılarımızla Oncaurun E001

Soru: sürekli stoklar yenilenecek diye cevap vermissiniz ama yenileme yok. boşuna mı bekliyoruz yenileyecekseniz yenileyin artık.
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz üretim aşamasındadır en kısa sürede stoklarımda olacaktır. Takip etmenizi ricaederiz, Saygılarızla OncaürünM001

Soru: Merhaba 37 numarası stoğa gelir mi tekrar acaba
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüz en kısa sürede stoklarımıza girecektir. Takibinizi rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz. Oncaürün R001

Soru: Merhabalar, parmak arasi bölüm yassı mı yuvarlak mı?
Cevap: Merhaba egendim yassı köşeleri yuvarlaktır. Anatomiktir efendim.

Soru: mrb 37 numara var mı
Cevap: Merhaba değerli değerli müşterimiz, ürün stoklarımızda maalesef bitmiştir. Saygılarımızla Oncaürün A001

Soru: 38 numara ne zaman gelir acil almam lazım

Soru: Ürün stokları ne zaman yenilenir acaba ?

Sasha Anatomik Ortopedik Parmak Arası Taşlı Günlük Kadın Sandalet Detay Resimler

Sasha Anatomik Ortopedik Parmak Arası Taşlı Günlük Kadın Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü