Saten Dokulu Stick Ruj - Prime N Lips Lipstick - 019 Scarlet Sienna- 8690604364503 Alınır Mı ?

Tuba

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
637
0
15
Saten Dokulu Stick Ruj - Prime N Lips Lipstick - 019 Scarlet Sienna- 8690604364503 Tavsiye Eder Misiniz?
Saten Dokulu Stick Ruj - Prime N Lips Lipstick - 019 Scarlet Sienna- 8690604364503 Şimdiki Fiyatı Ile 160.0 Tl'den Satılmaktadır.

Saten Dokulu Stick Ruj - Prime N Lips Lipstick - 019 Scarlet Sienna- 8690604364503 Gerçekten İyi Mi?

Saten Dokulu Stick Ruj - Prime N Lips Lipstick - 019 Scarlet Sienna- 8690604364503 Hakkında yaklaşık 693 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Saten Dokulu Stick Ruj - Prime N Lips Lipstick - 019 Scarlet Sienna- 8690604364503 Detaylı Açıklama

Saten Dokulu Stick Ruj - Prime N Lips Lipstick - 019 Scarlet Sienna- 8690604364503 Ürününün Satıcısı, Flormar Saten Dokulu Stick Ruj - Prime N Lips Lipstick - 019 Scarlet Sienna- 8690604364503 ürününü 160.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Saten Dokulu Stick Ruj - Prime N Lips Lipstick - 019 Scarlet Sienna- 8690604364503 Yorum Ve Değerlendirmeler
160.0 Tl ye satışta olan Saten Dokulu Stick Ruj - Prime N Lips Lipstick - 019 Scarlet Sienna- 8690604364503 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
693 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Dokusu yumuşacık rengide sürekli kullandığım hoş abartısız bir ton
İsim: G** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Ağustos 2023
Satıcı: Flormar

Yorum: Harika bi ruj cidden , rengi de muhteşem ve yumuşacık bir dokuya sahip. Severek kullandığım bir ürün:)
İsim: **** ****
Tarih: 01 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: bayıldım indirimden aldım tek bu renk indirjmdeydi ama çok beğendim
İsim: emine d.
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: ben çok begendim hafif nakyaj sevenler için çok rahat
İsim: g** y**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: çok güzel bir ürün indirime girmesini bekliyordum indirime girer girmez aldım
İsim: B** G**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Saglam geldi tesekkurler. Harika gercekten yumusacik surumu ve harika bir pigmentasyonu var. Asla dudak kurutmuyor.
İsim: f** e** a**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Mükemmel bir ruj
İsim: Mina B.
Tarih: 07 Temmuz 2024

Yorum: Aradığın renkleri tek seferde ve indirimde bulmuşsundur 💕
İsim: Eliz T. Ö.
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: çok şık her gören soruyor❤
İsim: S** Ş** G** A**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel ürün 👌🏻
İsim: N** Ç**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: Kampanyada aldım güzel
İsim: H** Ş**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel yumuşacık bir dokusu var günlük sürekli kullanıyorum
İsim: N** B**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: renki,sürüm çok güzel.İndirimde aldım.Hiç bu kadar güzel beklememişdim.
Tarih: 18 Kasım 2023

Yorum: Nemli bir yapısı var dudakta güzel duruyor.
İsim: S** B**
Tarih: 28 Haziran 2023

Yorum: rengi kalicigili cok guzel
İsim: rukiye ç.
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: rengi o kadar güzel ki dokusu aşırı yumuşak bayıldım yaa bütün serisini denemek istiyorum
İsim: Z** H**
Tarih: 31 Ekim 2023
Satıcı: DURUKUS

Yorum: Çok güzel bi ruj yapısı yumuşak
İsim: G** Y**
Tarih: 04 Eylül 2024
Satıcı: Küozem AVM

Yorum: Rengine bayıldım fiyatıda çok uygun
İsim: D** K**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: en sevdiğim rujlar, cok tesekkur ederim 🙏 ❤
İsim: A** O**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: çok beğendim beyaz tenliler koşun
İsim: M** Y**
Beden: 16 Aralık 2023

Yorum: yumasıcık bir sürümü var
İsim: R** A**
Beden: 02 Temmuz 2024

Yorum: Harika tam kiraz dudak görünümü. Dudakları da yumuşak yapıyor asla kurutmuyor.
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: Çok güzel yumuşak sürümlü çok beğendim hızlı geldi teşekkürler Flormar 👏🏻
İsim: N** Y**
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: Rengi ve dokusu harika kalıcılığı mükemmel indirimdeyken bir tane daha aldım
İsim: T** A**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Beğendim güzel
İsim: S** K**
Beden: 15 Temmuz 2024
Satıcı: Make up Cosmetic

Yorum: esmerlerin kullanabilecegi bir ton
İsim: M** D**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Kokusu ve dokusu harika rengi zaten efsane mutlaka çantada bulması gerekenlerden hızlı teslimat için teşekkürler
İsim: G** K**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: bu runa bayıldım zaten seri çok güzel nemli bitisli saten yapılı günlük bir renk kolay kullanımı olan bir renk başka renklerini de aldım ama en çok bunu sevdim
İsim: A** Ö**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Bayıldım renkleri çok yumuşak Hıc koyu degıl
İsim: Ö** Y**
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: İndirimde almıştım yumuşacık
İsim: Nida G. G.
Tarih: 26 Nisan 2024

Saten Dokulu Stick Ruj - Prime N Lips Lipstick - 019 Scarlet Sienna- 8690604364503 Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: merhaba Flormar 001 tawny ruj ne zaman gelecek
Cevap: Merhabalar : Ürün mevcut birkaç gün içinde satışa açılaçaktır

Soru: merhaba primen lips vanilla soufle artik uretilmeyecek mi?
Cevap: Değerli müşterimiz, Flormar’a ilginiz için teşekkür ederiz. Şu anda stok durumu ile ilgili tarafınıza net bir bilgi akışı sağlayamıyoruz. Stoğu biten ürünlerimiz için ekibimiz tarafından stok talebinde bulunulmuştur Sağlıklı ve güzel günler diliyoruz.

Soru: Kremsı yapıdamı acaba?
Cevap: Değerli müşterimiz normal ruj yapısındadır. İyi günler dileriZ

Soru: kalicimi kac saat kaliyor
Cevap: Değerli müşterimiz saat ibaresi yoktur. İyi günler dileriz

Soru: Sheer up rujlarınız trendyola gelmeyecek mi onlardan almak istiyorum da
Cevap: Değerli müşterimiz, Flormar’a ilginiz için teşekkür ederiz. Şu anda stok durumu ile ilgili tarafınıza net bir bilgi akışı sağlayamıyoruz. Stoğu biten ürünlerimiz için ekibimiz tarafından stok talebinde bulunulmuştur Sağlıklı ve güzel günler diliyoruz.

Soru: ben sizden kahve tonlarinda ve mat ruj almak istiyorum ama resimlerden belli olmuyo yardimci olur musun
Cevap: Değerli müşterimiz Trendyol üzerinden flormar türkiye ürünlerine bakarak seçebilir,çeşitli rujlarımızı kontrol edebilirsiniz.İyi günler dileriz.

Soru: Pl19 dimi bu
Cevap: İlgili birim en kisa sürede cevap verecektir

Soru: PL 22 numara yok mu acaba

Soru: Merhaba ruj mat ruj mu
Cevap: Değerli müşterimiz mat değildir.İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba 2al 1 öde kampanyası devam ediyor mu
Cevap: Değerli müşterimiz, bitmiştir. Sağlıklı ve güzel günler diliyoruz.

Soru: Merhaba, 25 numarasında stok yenilenecek mi?

Soru: sheer up rujlar ne zaman stoğa gelecek diye sormuştum aslında

Soru: kahverengi tonuna yakın hangisi acaba
Cevap: 18 numara uygundur efendim

Soru: Merhaba rosebush rengine uygun dudak kaleminiz hangisidir?
Cevap: Değerli müşterimiz, renk skalasından inceleyebilirsiniz.İyi günler dileriz.

Soru: beyaz tenliyim bana yakışır mı
Cevap: Değerli müşterimiz, dilerseniz denyebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 03 numara stoğu ne zaman yenilenir

Soru: vanilla soufle rengi artık üretilmiyormu

Soru: bu üründe 2 al 1 öde yok mu
Cevap: Değerli müşterimiz, kampayalı ürünler belirtilmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: Dünya ruj günü kampanyanız trendyolda mı var sadece mağazlarınızda geçerli degil mi?
Cevap: Değerli müşterimiz, kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: artık üretilmiyor mu?
Cevap: Merhabalar efendim malesef bu konuda bir bilgiye sahip değiliz

Saten Dokulu Stick Ruj - Prime N Lips Lipstick - 019 Scarlet Sienna- 8690604364503 Ürünün Fotoğrafları

Saten Dokulu Stick Ruj - Prime N Lips Lipstick - 019 Scarlet Sienna- 8690604364503 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü