Sb50351 50- 127 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Android Smart Led Tv Ürün Alınmaya Değer Mi-

Derya

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
0
Sb50351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Android Smart Led Tv Satın Alır Mısınız?
Sb50351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Android Smart Led Tv Şimdiki Fiyatı Ile 14395.0 Tl'den Satılmaktadır.

Sb50351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Android Smart Led Tv Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Sb50351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Android Smart Led Tv Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Sb50351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Android Smart Led Tv Ürün Özellikleri

Sb50351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Android Smart Led Tv Ürününün Satıcısı, Saba Sb50351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Android Smart Led Tv ürününü 14395.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Sb50351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Android Smart Led Tv Kullanıcı Geri Bildirimleri
14395.0 Tl ye satışta olan Sb50351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Android Smart Led Tv Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: On numara beş yıldız Harika bir ürün
İsim: S** u**
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mgs Electronics

Yorum: Kaliteli bir ürün
İsim: M** M** K**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Kesinlikle alın mükemmel
İsim: d** b** k**
Tarih: 04 Ocak 2023
Satıcı: SALİM ELEKTRONİK

Yorum: alicaklara tavsiye ederim güzel ürün ürünün ses olayı değişik birazbana öyle geldi güçlü değil
İsim: D** u**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍
İsim: U** U**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: Ürün cok guzel arkadasa da alacagız inşAllah
İsim: İsa Ç.
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: beklentinin üzerinde bir görüntü kalitesi ve yazılımı var.tavsiye ederim.
İsim: ali ç.
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Fiyatına göre iyi bir ürün görüntü kalitesi fena değil fakat ses düzeniiyi değil
İsim: E** O**
Tarih: 13 Şubat 2023
Satıcı: KAYRADTM

Yorum: Saba İstanbul (Kadıköy) için yetkili servise ulaşamadım... Çok garip...İnternetten bakıp 5-6 numara aradım ama nafile... Bilgisi olan varsapaylaşabilirse sevinirim...
İsim: S** U**
Tarih: 07 Aralık 2022

Yorum: servis hemen geldi. ucretsiz kurdu.
İsim: Ender G.
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: ürün montaj esnasında kutu açılımında tv ekran kırık cıktı
İsim: g** u**
Tarih: 02 Ekim 2022
Satıcı: MEKAÇarşı

Sb50351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Android Smart Led Tv Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: garantisi varmı
Cevap: Merhabalar, evet var

Soru: ps 4 e bağlanıyormu
Cevap: Bağlanıyor bilgisayarda bağlaya bilirsiniz

Soru: android mi
Cevap: Evet efendim android 11 li

Soru: kullanım ile ilgili herhangi bir sorun varmi genel olarak İzmir içi yazıyorum servisi kimin
Cevap: saba servisi bakıyor

Soru: Ürün çerçevesiz mi?
Cevap: Hayır efendim çerçevelidir

Soru: yeriniz hangi şehirde acaba
Cevap: Merhaba Hatay Antakya dan gönderim yapmaktayız

Soru: play Store'dan program indirebiliyomuyuz? android tv mi? yoksa klasik smart TV mi(sadece içindeki uygulamaları mi kullaniyoruz)
Cevap: Merhabalar ürün android tv dir istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz

Soru: İstanbul yetkili servisi numarası lazım
Cevap: merhabalar bulunduğunuz semt ismini yazarak onvo yetkili servisi diye tarayıcıdan ararsanız bulabilirsiniz

Soru: merhaba ürün android'in hangi sürümü?
Cevap: Android 11 sürümlüdür Bluetooth

Soru: Kahramanmaraş Merkez saba kurulum servisi numarası
Cevap: GAYBERLİ MAH. ALİ SEZAİ BUL. NO: 37/D ONİKİŞUBAT/ KAHRAMANMARAŞ 0 5 3 6 0 5 0 3 6 5 9 SABA YETKİLİ SERVİS TELEFONU

Soru: kurulum ucretsiz diye satiyosunuz. servis 200 kira ucret istiyor. bu nedir
Cevap: Merhabalar kimse Saba için kurulum ücreti isteyemez servisi arayınca Saba diye belirtin sıkıntı olmaz

Soru: çanakkalede servisi var mi
Cevap: Var efendim

Soru: bingölde yok servis kurulum için 370 istiyorlar
Cevap: Bingöl de yoksa nereyle görüştünüz

Soru: merhaba ürün sıfır ve kapalı kutusunda mı yoksa yenilenmiş mıdır. teşekkürler.
Cevap: Sıfır kapalı kutu gönderiyoruz efendim

Soru: Ürünün kurulumu için servis mi geliyor
Cevap: Evet servis geliyor ücretsiz kurulum hizmeti mevcuttur bu üründe

Soru: merhaba , post cihazınız referans iş kodu beyaz eşya satışı olarak mı acaba , kendi çalıştığım banka Pos cihazı satışı beyaz eşya olarak ise vade farksız alabilme imkanı veriyor
Cevap: Trendyol müşteri hizmetleri ile görüşmenizi rica ederiz

Soru: Merhaba youtup varmı acaba
Cevap: merhabalar evet efendım

Soru: Saba marka vestelinmi kurulumu ücretsizmi
Cevap: Merhaba kurulum ücretsiz saba çok eski bir marka dır kendi yetkili servisleri bulunmaktadır teşekkür ederiz

Soru: 127.ekran begendik aldik 126.ekran geldi
Cevap: Hayırlı olsun mesajı bize değil aldığınız yere yazın urunu bizden almadınız iyi aksamlar

Soru: Kaplosuz baglantı varmı
Cevap: Var efendim WiFi özelliği de mevcuttur

Sb50351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Android Smart Led Tv Görsel Galerisi

Sb50351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4k Ultra Hd Android Smart Led Tv En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü