SB50F351 50- 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

Seda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
5
SB50F351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
SB50F351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Şuanki Fiyatı Ne Kadar 17999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

SB50F351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

SB50F351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Hakkında yaklaşık 19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3 .

SB50F351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Teknik Detaylar

SB50F351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Ürününün Satıcısı, Saba SB50F351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV ürününü 17999.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

SB50F351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Hakkında Yapılan Yorumlar
17999.0 Tl ye satışta olan SB50F351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3

Yorum: kargoya teşekkürler servise teşekkürler. sorunsuz geldi kuruldu çok şıkdonanımlı çok pahalı TV almak istemeyenler için fiyat performans süper.
İsim: S** S**
Tarih: 27 Aralık 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: üstunden 1 sene gecti ekranda cizikler cikti fp demistim eskidendegilmis uc bes fazla verin imkaniniz varsa duzgun alin
İsim: M** D**
Tarih: 03 Ekim 2023
Satıcı: SALİM ELEKTRONİK

Yorum: pahalı markalara gerek yok, televizyon çok kaliteli
İsim: ERKAN G.
Tarih: 24 Eylül 2022
Satıcı: EN TREND

Yorum: bu fyata alınabilecek en iyi televizyon
İsim: **** ****
Tarih: 14 Nisan 2022
Satıcı: İndiriminmerkezi

Yorum: Güzel bir ürün almak isteyenlere tavsiye ediyorum
İsim: Y** A**
Tarih: 23 Mart 2022
Satıcı: İNDİRİM365

Yorum: TV nin ses sistemi çok kötü
Tarih: 04 Şubat 2022

Yorum: üstün alman teknolojisine güvenip aldık.bir sıkıntı yaşamadık hayırlısı
İsim: D** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Ocak 2022

Yorum: Fiyatına göre güzel tv. Çok memnunum. Uygulama indirmek için orjinalplay store indiremiyoruz. Alırken Dikkat edilmeli!
İsim: H** B**
Tarih: 24 Aralık 2021
Satıcı: BEYAZESYATV

Yorum: Ürün tam bir performans ürünü çok iyi bnce
İsim: D** A** y**
Tarih: 07 Aralık 2021
Satıcı: Beyaz Live

Yorum: Kargodan saglam geldigi icin cok mutluyum. PTT kargo bir numara saticiurunu hizli gonderdi. Televizyon gayet guzel internete girisi kanalgecisleri hizli ben tvden memnunum
İsim: t** a**
Tarih: 18 Aralık 2021
Satıcı: EN TREND

Yorum: ürünü servis açtı ve kırık geldi iadesini yapamıyorum !
İsim: A** A**
Tarih: 21 Mayıs 2022
Satıcı: KORHAN KARDEŞLER

Yorum: tedarikçi firma kesinlikle hiç dürüst bir satıcı değil hiç tavsiye etmiyorum
İsim: mithat a.
Tarih: 28 Mart 2022
Satıcı: TEKNOPA

Yorum: Ürün elime hiç ulaşmadı. Ürün kargoda hasar görmüş. Horoz Lojistik ürünü11 gün boyunca bekletip haber dahi vermedi. Arayınca da bilgivermediler. Ürün boyutuna uygun TV ünitesi alıp kurdurdum boşu boşuna.Şimdi de çok fazla fiyat farkı oluştu daha küçük ekran başka TV almak zorundayım😔
Tarih: 04 Aralık 2021
Satıcı: Beyaz Live

SB50F351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Merak Edilen Konular

Soru: kurulumunu servis yapıyormu
Cevap: Merhabalar bu üründe ücretsiz kurulum hizmeti mevcuttur 😊

Soru: internet varmım
Cevap: evet efendim Smart özelliği vardır

Soru: Faturası içindemi peki ?
Cevap: tabiiki efendim ürünlerimizn tamamı faturalıdır

Soru: Saba marka televizyon aldım sizden kurulumu ücretsizmi bunun?
Cevap: Evet efendim ücretsiz montaj yaptırabilirsiniz

Soru: TV android mi
Cevap: Evet efendim android TV'dir.

Soru: Merhaba Saba 50 inç TV. Askı aparatı var mı?
Cevap: Maalesef aparat yok bizde piyasa yada servislerde temin edebilirsiniz

Soru: servis ücretlimi ?
Cevap: Değerli müşterimiz kurulum servisçe ücretsiz yapılmaktadır. iyi günler dileriz.

Soru: Urunun kurulumu nasıl oluyor sıparıs versek
Cevap: Kutunun üzerinde yetkili servis numarası bulunmaktadır. Ücretsiz olarak kurdurabilirsiniz.

Soru: merhaba tv de bluetooth var mı ?
Cevap: Var efendim android sisteme sahip aynı zamanda

Soru: Ful HD mı bu tv
Cevap: Merhaba, ürün 4K Ultra HD android smart LED özellikli bir televizyondur

Soru: merhaba play store varmı bir kişi yorumda play store yok demiş
Cevap: MERHABA EFENDİM YOKTUR.

Soru: 120hz var mı
Cevap: Merhaba, bu cihaz 60 Hz dir.

Soru: Bu televizyonda renk kalitesi nedir öğrenebilir miyim?
Cevap: mrb tv 4k uhd özelliğine sahiptir.

Soru: yetkili serviste yok nasıl bulacağız
Cevap: Googul dan bulunduğunuz il veya ilçe nin ismi ile arayın muhakkak yetkili servis vardir

Soru: bizim aldigimiz televizyonun alt kisminda beyaz isiklar var neden pisman oldum aldigima
Cevap: Merhabalar iade için servis raporunda değişime uygundur gibi bir ibare olması gerekmektedir.

Soru: Merhaba kolay gelsin bu ürünün yetkili servi kim birde kurulum ücretlimi ve ücretli ise fiyatı nekadar
Cevap: Değerli Müşterimiz,2 yıl garantilidir. Kurulum ücretsizdir. Saygılarımızla

Soru: Ürün özellik kısmında garanti 2 yıl açıklama kısmında 3 yıl yazıyor. Kaç yıl garantisi var.
Cevap: Merhabalar, garanti süresi 24 aydır.

Soru: Bu ürün Vestel garanti limi
Cevap: Hayır vestel garantili değil. Atmaca elektronik bakıyor. Sunny inin servisi

Soru: saba tv neden begenilmiyo kararim karisti hangini onerirsiniz
Cevap: Ne konuda yardımcı plmamıxı olmamızı istersiniz

Soru: Merhaba hangi sehirden gönderim yapıyor firmanız nerede acaba? bir de sizden saba cagrı merkezi telefon numarası alabilir miyim bulamadım da.
Cevap: İZMİRDEN GÖNDERİM SAĞLIYORUZ AMA BURADAN TELEFON NUMARASI GÖNDEREMİYORUM SİSTEM MÜSADE ETMİYOR

SB50F351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Detaylı Fotoğraflar

SB50F351 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü