SB55352 55- 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV Alınır Mı-

Elif Nur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
SB55352 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV Alanlar Memnun Mu?
SB55352 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV Şu Andaki Değeri 16990.0 Tl'den Satılmaktadır.

SB55352 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

SB55352 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6 .

SB55352 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV Ürün Açıklaması

SABA SB55352 55' ULTRA HD ANDROİD SMART LED 140 EKRAN _x000D_
ANDROID SMART TV _x000D_
Standart bir televizyondan daha fazlası.ANDROİD TV ile tüm programlar,filmler ve en popüler uygulamalar artık elinizin altında.Evde geçirdiğiniz zaman artık daha eğlenceli olacak _x000D_
KABLOSUZ GÖRÜNTÜ AKTARMA _x000D_
Ekran Yansıtma özelliği sayesinde Telefon ve Tabletteki görünütünüzü anında Televizyonunuza yansıtabilirsiniz. _x000D_
ULTRA İNCE ÇERÇEVE _x000D_
Ultra ince çerçevesi sayesinde daha geniş ekran ve şık bir tasarıma sahip olun. _x000D_
ULTRA HD _x000D_
Üstün 4K Ultra HD görüntü kalitesi ile Film ve Maç keyfininin tadını çıkartın. _x000D_
4 ÇEKİRDEK İŞLEMCİ _x000D_
Yeni nesil 4 Çekirdekli özel işlemci sayesinde en muhteşem görüntüyü, en canlı renkleri ve en iyi performansı size sunuyor _x000D_
HDR10 _x000D_
HDR 10 teknolojisi ile her rengin kendine özgü belirlediği daha net görüntülere sahip olacaksınız. _x000D_
KLAVYE MOUSE WEBCAM _x000D_
TV'nize Kablosuz Klavye-Mouse ve Webcam bağlayarak Smart TV'nizin keyfini çıkaratabilirsiniz. _x000D_
1.5 GB RAM - 8 GB ROM _x000D_
Güçlü, yüksek performanslı dört çekirdekli işlemci_x000D_
Dört çekirdekli işlemci ve 1.5 GB RAM + 8 GB ROM, sorunsuz işlemlerinize olanak tanır ve daha fazla uygulamayı barındırarak eğlence deneyiminiz için sınırsız olanaklar sunar. _x000D_
Wİ-Fİ _x000D_
Dahili Wİ-Fİ özelliği sayesinde SMART TV'nize harici bir kablo ihtiyaç duymadan 2T2R teknolojisi altında hızlı ve sabit WiFi bağlantısının keyfini çıkarın. _x000D_
**Kurulum gerektiren ürünlerde yetkili servis gelmeden kutu açılımını lütfen yapmayınız. Yetkili servis olmadan açılan ürünler garanti kapsamına çıkar._x000D_
**** Kargoyu Teslim Alırken kargo kutusunda herhangi bir hasar, yırtık, ezik vb. deformasyon durumunda kargoyu teslim almayınız, kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü iade ediniz._x000D_
***** İade ürünlerde muhakkak suretle Kargo Hasar Tespit Tutanağı ve Yetkili Servis Raporu gereklidir aksi durumda iade kabul edilmemektedir._x000D_

SB55352 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV Ürününün Satıcısı, Saba SB55352 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV ürününü 16990.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

SB55352 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV Kullanıcı Geri Bildirimleri
16990.0 Tl ye satışta olan SB55352 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6

Yorum: Guzel ürün tavsıye ederım
İsim: A** A**
Tarih: 20 Şubat 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: sepet14com

Yorum: servis garantili tv ye gelmek istemiyor ist Avcılar Varol....
İsim: **** ****
Tarih: 13 Temmuz 2024
Satıcı: KAYRADTM

Yorum: görüntü kalitesi çok iyi
İsim: f** ş**
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: güzel görüntü . tkgs olayıda açıklamada yazmasada mewcut . bence güzel ürün
İsim: a** y**
Tarih: 03 Ocak 2022
Satıcı: elektrooutlet

Yorum: Fiyat ve görselde bir sıkıntı yok
Tarih: 22 Aralık 2021
Satıcı: elektrooutlet

Yorum: ürün çok kötü servise de gitti çare yok ekran gidip gelio panelde sorunvar yani yapacağınız işi bu ramazan ayında helal olarak yapın
İsim: O** S** K**
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: ürünün arka kapağı plastik ekranın kenarlarından beyaz ışık sızıyorişlemci sürekli donma yapıyor kanal geçişleri çok yavaş ve ara ara donmayapıyor işletğm sisteminde bir sürü eksik var beklentilerimin çokaltında bir ürün olduğunu düşünüyorum
Tarih: 20 Şubat 2022
Satıcı: sandıkçı ticaret

SB55352 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: merhaba Bluetooth var mı
Cevap: Merhaba ürün teknik fişinde istediğiniz bilgi yoktur detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz

Soru: htmi kablosu girisi varmi
Cevap: mevcut efendim

Soru: saba 55 TV ayakları ayarlanabilir mi sabit mi acaba TV ünite boyunu geçmesi için soruyorum 110 cm uzunluğunda
Cevap: Merhaba efendim sabit ayak Tv ayakları

Soru: ekran yansıtma varmı bu televizyonda
Cevap: Merhaba evet vardır gönül rahatlığı İle alabilirsiniz teşekkür ederiz

Soru: merhaba ürün gerçekten çerçevesiz ekranmıdır
Cevap: MERHABA İYİ GÜNLER, HAYIR ÜRÜN ÇERÇEVESİZ DEĞİLDİR

Soru: iyi akşamlar hangi servis ile kurulum garanti ve muhattap oluruz teşekkür ederim
Cevap: MERHABA İYİ AKŞAMLAR MEHMET ATMACA GRUBUNUN ÜRÜNÜDÜR O GRUP YRTKİLİ SERVİSİDİR .ÜRÜN 2YIL GARANTİLİDİR

Soru: slm bu tv smart mi androidmi
Cevap: Merhaba ürün hem androidtir hem de Smart TVdir

Soru: iyigunler YouTube neflix ozellikleri varmi
Cevap: merhaba evet mevcuttur

Soru: Kolay gelsin kurulum ücretsiz mi
Cevap: Merhaba, evet efendim kurulum ücretsizdir. Bugün sipariş verirseniz ürününüz yarın kargolanacaktır.

Soru: slm.RAM kaç GB
Cevap: Android efendim

Soru: merhaba ürün androitmidir
Cevap: Merhaba, ürün androit Smart led tv'dir

Soru: kurulum ücretli mi?
Cevap: Merhaba kurulum ücretsiz yetkili servisin açmasını öneriyoruz teşekkür ederiz

Soru: Muş ta yetkili servisi varmı
Cevap: Merhabalar evet var

Soru: görüntü yenileme hızı kac mhz
Cevap: Merhaba efendim 4 çekirdek işlemci uydu smart ve android özerllikleri bulunuyor . Mhz blgimiz yok maalesef

Soru: iyi günler hangi kargo ile gönderiyorsunuz birde ne zaman kargo yapilir
Cevap: ARAS KARGO İLE efendim

Soru: İyi gunler kayseri de servisi varmı dır bu televizyonun
Cevap: Merhabalar evet var

Soru: sihirli kumanda özelliği var mı? Kumanda da 'mouse' tuşu gördüm de
Cevap: Yok efendim sihirli kumanda değil

Soru: Mrb Saba TV almak istiyorumda disbiritor garantili demişsiniz disbiritoru kimdir ürünün ücretsiz kurulum varmidir
Cevap: Merhaba, ürün Mehmet Atmaca Elektronik garantisi kapsamındadır. Kurulum ücreti hakkında detaylı bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru: Şanlıurfa/Siverek'te servis varmı.
Cevap: merhaba, servis bilgisi için saba müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz efendim.

Soru: selam, ürünü satın aldimda kurulumu tam olarak kim yapacak ?
Cevap: Merhaba, bulunduğunuz ilde ki Saba yetkili servis kurulumu yapacak efendim.

SB55352 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV Detaylı Fotoğraflar

SB55352 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü