Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Saç Boyası Alınır Mı ?

MaviÇiçek

Bilgili
9 Ağu 2023
234
0
0
Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Saç Boyası Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Saç Boyası Şu Anki Değeri 229.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Saç Boyası Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Saç Boyası Hakkında yaklaşık 4025 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Saç Boyası Ürün Tanıtımı

_x000D_

Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Saç Boyası Ürününün Satıcısı, Palette Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Saç Boyası ürününü 229.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Saç Boyası Hakkında Yapılan Yorumlar
229.9 Tl ye satışta olan Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Saç Boyası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4025 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: ceyizim için aldım
İsim: u** Ö**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Henkel

Yorum: Mükemmel güzel açtı yıkadıkçada doğallaşıyo
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Eylül 2024

Yorum: saçlarımı o kadar doğal açtı ki çok güzel oldu denemelisiniz normalde saçım simsiyahtı suan kestane koyu kumral tonlarinda
İsim: Nisa A.
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Satıcı indirimi çok iyiydi stokladım. kargo süreci de hızlıydı.
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Yazın alınır ve kullanılır yıpratıyor ama yağlarla hallolur
İsim: Y** A**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: saçı güzel açıyor
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Ürünün alt tarafı delik geldi o kadar para veriyoruz insaf yaa defolu ürünü nasıl gönderirsiniz
İsim: Ü** ö**
Tarih: 13 Eylül 2024
Satıcı: EGEDEN GELEN

Yorum: Güzel açıyor alabilirsiniz
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: görseldeki gibi geldi hediyende eklemişlerdi çok teşekkürler
İsim: Y** G**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: beklediğimden daha güzel sonuç
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: çok çabuk bitiyor 4 kere ancak kullanabildim ve çok da bir fark olmadı bu yüzden saçı uzun olan bir kaç tane almalı
İsim: Ş** C**
Tarih: 06 Aralık 2023
Satıcı: Bilgi Yok

Yorum: Kızlar şunu söyleyebilirim ki bu ürün elektrikten sonraki en büyük icat ❤Herkes saç rengimi soruyor o kadar doğal bir sarı rengi oldu ki beni tanımayan insanlar doğal saç rengim olduğuna inanıyor 😂Aşırı beğendim kesinlikle alınması gereken bir ürün ❤
İsim: C** Z**
Tarih: 04 Haziran 2022

Yorum: 2 senedir cok begenerek kullaıyorum herkese tavsiye ederim saclarimi da baya acıyor rengini
İsim: e** t** o**
Tarih: 18 Temmuz 2022
Satıcı: ELDEX TİCARET

Yorum: Çok güzel çok beğendim alın aldırın
İsim: Oğuzhan Y.
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: ilk kullanımda bile baya fark etti. indirime girince tekrar alicam.
İsim: Dilara Ö.
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Denemek için iki kutu almıştım beş kutu daha aldım çok güzel bir ürün bayağı açtı saçımı
İsim: N** Ç**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Mükemmel bayıldım tek kelime ile
İsim: N** k**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: aşırı iyi çok severek kullanıyorum keşke stok yapsaydım dediğim bir ürün en yakın zamanda tekrar alacağım
İsim: B** Y**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: cok seviyorum indirme girince heme stokladim
İsim: S** Ö**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Arakdaşlarım soruyor saçlarında bir değişiklik var diye evde kendim açmaya başladım teşekkürler
İsim: Merve Ç.
Tarih: 25 Aralık 2022
Satıcı: Grosshop

Yorum: Mükemmel ben indirimde baya uyguna almıştım keisnlikle almalısınız
İsim: B** K**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: İlk kullanımda bile koyu renk saçlarım çok tatlı bir tona kavuştu 🥹 daha da rengini açmayı düşünüyorum, tekrar yorumumu güncelliyor olacağım♥♥
Tarih: 13 Aralık 2022

Yorum: çok iyi açıyor saç rengini sarışınlar için çok güzel bir açıcı
İsim: B** Ç**
Tarih: 15 Mayıs 2022
Satıcı: DOLDUR SEPETİ

Yorum: Kaçıncı kutum bilmiyorum ama uygun fiyata görünce 2 tane daha aldım. Kumraldan sarıya döndü saçlarım bu sayede. Ama kullanacak arkadaşlara tavsiyem, haftada bir turunculaşmayı önlemek için mor şampuan kullansınlar.
İsim: H** B** K**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: tek kelimeyle mükemmmmellll. öylesine denemek için almıştım çok umutlu değildim saç diplerime denedim ve tamamen eşitledi. biraz sertleştirdi saçlarımı ama yıkayınca geçiyor. ben bayıldım
İsim: N** T**
Tarih: 04 Haziran 2022

Yorum: Daha önce alıp bu bir sihir dediğim ürün 🌟 bence en iyi açıcı, yakmadan istediğiniz tonda açabiliyorsunuz. az açmak istiyorsanız az bekletin çok istiyorsanız çok. Her kullanımda daha fazla açabiliyorsunuz. Saçlarım kopkoyu kahve ve ben kumral tonlarına açıyorum. Çok doğal ve güzel duruyor
İsim: Z** A**
Tarih: 06 Ağustos 2022

Yorum: saçlara cok iyi geliyor yumusacik gayet de rengini açtı
İsim: g** d**
Tarih: 18 Mart 2022

Yorum: Saçım koyu kumral bal köpüğü rengine kadar açtı.Çok doğal duruyor 😊
İsim: E** Ö**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: Yazın saç açmak için bence çok iyi bir öneri beğendim :) ben saçlarım açıldıktan sonra boya yaptım
Tarih: 22 Ocak 2022
Satıcı: Barış Parfümeri Kuyumculuk

Yorum: tam istediğim gibi bı ürün uzun zamandır kullanıyorum çok güzel
İsim: Ö** T**
Tarih: 15 Mayıs 2022

Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Saç Boyası Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhaba doğal siyah saçları açar mi
Cevap: merhaba evet efendim acar

Soru: boyalı saçı açıyor mu?
Cevap: Merhaba boyalı saça önerilmiyor lakin kullananlar var tercih sizin sağlıklı günler

Soru: boyalı saçı acar mı
Cevap: MERHABA EFENDİM EVET. SAYGILARIMIZLA...

Soru: Hamileler için uygun mudur?
Cevap: Merhaba bu konuyu doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz sağlıklı günler

Soru: merhaba bununla birlikte boya da sursem.olurmu daha iyi renk olmais için
Cevap: Merhaba açtıktan sonra olabilir beraber kullanmayın sağlıklı günler

Soru: Boyalı saçta işe yarar mı
Cevap: Merhaba boyalı saça önerilmiyor fakat kullanan çok kişi var tercih sizin sağlıklı günler

Soru: Merhaba saçım da çikolata kahve boya vardı yanı kahverengi duruyor şu anda sürersem hangi tonlarda açılma olur bakır mı
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz; ilgili ürün boyalı olmayan saçlarda kullanımı ve açıcılığı daha etkilidir. Doğal bir sarılık vermektedir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Ürünü saç. Diplerine iyi. Sıktığımıza. Diplere. Zarar vermez mi açıcı
Cevap: Merhaba doğal bir açıcı olduğundan zarar vermez sağlıklı günler

Soru: Doğal kına yapılmıstı bı kaç yıl önce kullanılır mı açar mı bıde kımyasal ıcerır mı
Cevap: Merhaba kullanılabilir Doğal bir açıcıdır sağlıklı günler

Soru: spreyi kullandıktan ne kadar sonra boya yapılmalıdır
Cevap: Merhaba özel bir süresi yok tercihinize bağlı keyifli alışverişler

Soru: boyalı saça uygulanabilir mi
Cevap: merhaba normalde tavsiye edilmemektedir lakin kullanan çok insan var bilginize

Soru: Saçlarım kumral kullansam ne renk olur sizce
Cevap: Merhaba açık kumral olur keyifli alışverişler

Soru: kuru saça mi yoksa ıslak sacami uygulaniyor
Cevap: merhaba 2 sekildede kullanabilirsiniz sağlıklı günler dileriz

Soru: Saçlarımı boyadım şuan boyalı ama kullanırsam olur mu yinede
Cevap: Merhaba normalde boyalı saça tavsiye edilmiyor fakat kullanan çok insan var karar sizin sağlıklı günler

Soru: İyi günler ürünü ne kadar sıklıkla kullanmamız gerekiyor ?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, 3 günde 1 kez kullanım sağlayabilirsiniz. Teşekkür ederiz

Soru: Üründe helal sertifikası varmı acaba
Cevap: Merhaba bu konu ile alakalı ambalaj üzerinde herhangi bir açıklama bulunmuyor sağlıklı günler

Soru: 1 tane alsak yeter mi yoksa etkili olması için 2 tane almalımıyız?
Cevap: Merhaba açacağınız yerin çokluğuna ve uzunluğuna bağlı tercih sizin sağlıklı günler

Soru: Saçlarımı önceden başka bir sprey ile açtım onun dışında saçım boyalı değil ve sarı daha fazla açmak istiyorum bununla açsam turunculaşır mı
Cevap: Merhaba açabilirsiniz lakin turuculaşma konusunda net bir şey söyleyip sizi yanıltmak istemeyiz sağlıklı günler

Soru: boyalı saçı açarmı
Cevap: merhaba efendim eğer saçınız kalıcı veya yarı kalıcı olarak boyandıysa bu ürünü kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. syg.

Soru: boyalı saça uygulanır mı
Cevap: Maalesef efendim

Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Saç Boyası Detaylı Fotoğraflar

Schwarzkopf Palette Kalıcı Doğal Renkler Renk Açıcı Sprey Saç Boyası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü