SCULPTED CAMERA BAG18 MONO En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Gulsum

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
253
0
0
SCULPTED CAMERA BAG18 MONO Alınır Mı?
SCULPTED CAMERA BAG18 MONO Şuanki Fiyatı Ne Kadar 1800.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

SCULPTED CAMERA BAG18 MONO Kullanıcılar Memnun Mu?

SCULPTED CAMERA BAG18 MONO Hakkında yaklaşık 11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

SCULPTED CAMERA BAG18 MONO Ürün Özellikleri

SCULPTED CAMERA BAG18 MONO Ürününün Satıcısı, Calvin Klein SCULPTED CAMERA BAG18 MONO ürününü 1800.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

SCULPTED CAMERA BAG18 MONO Son Yorumlar
1800.0 Tl ye satışta olan SCULPTED CAMERA BAG18 MONO Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: muhteşem hızlı kargo ve paketleme çook özenli çok teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ExxeSelection

Yorum: klasik calvin kalitesi superdi ayrica kargo hizli geldi. exxe güvenilir ve orijinal markalar satar gozunuz kapali guvenebilirsiniz❤
İsim: r** a**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Kalitesi güzel görünüyor .Ürünün paketlenmesi özenliydi etiketiyle beraber geliyor
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim kargoda başarılıydı teslimat süresi de hızlıydı
İsim: s** ö**
Tarih: 25 Ağustos 2024
Satıcı: WORLD of BRANDS

Yorum: Mühteşem bayıldım kızım için aldım severek kullanıyor
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Kalite ve kargolama hızı harika 🤩
İsim: b** e**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: çok guzel.biraz küçük sadece
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Orjinal ürün teyit ettirdim kutu ile değil poşet ile gönderildi
İsim: Y** P**
Tarih: 07 Eylül 2024
Satıcı: KUZEYBRANDS

SCULPTED CAMERA BAG18 MONO Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba kolay gelsin uç ölçü var mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar. Ürünümüzün ölçüsü; 18 x 13 x 7 cm’ dir. İlginize teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Tek ebat standart arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz satıcı farkından kaynaklıdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: 115•119 mu büyük tek ebat mı hangisi küçük
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar. Ürünler arasında bir fark yoktur. Bilginize sunarız. Keyifli alışverişler.

Soru: Ölçüleri nedir acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar. Ürünümüzün ölçüsü; 18 x 13 x 7 cm’ dir. İlginize teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1900’lük dediğim de sizin sayfanızda olan modeli kast etmiştim yani arada fark yok doğru mu anladım
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, görüntülemiş olduğunuz diğer ürünün model farkı bulunmaktadır. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Tek ebat olan küçükmü oluyor acaba
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz , tek ebat ve standart ifadesi aynı anlama gelmektedir. Farklı satıcılar tarafından farklı ifadeler kullanılmaktadır. Ürün Ölçüsü : 18 x 13 x 7 cm şeklindedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba iyi akşamlar calvin çanta da tek ebatın ölçüleri nedir acaba öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba, ürün ölçüleri: 18 x 13 x 7 cm bilginize sınarız. Saygılarımızla

SCULPTED CAMERA BAG18 MONO Ürünün Fotoğrafları

SCULPTED CAMERA BAG18 MONO En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü