Sebium Foaming Gel Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli 500 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Aynur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
543
0
0
Sebium Foaming Gel Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli 500 ml Bu Ürünü Almalı Mı?
Sebium Foaming Gel Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli 500 ml Şu Andaki Fiyatı 485.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Sebium Foaming Gel Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli 500 ml Kaç Kişi Memnun?

Sebium Foaming Gel Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli 500 ml Hakkında yaklaşık .

Sebium Foaming Gel Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli 500 ml Ürün Bilgisi

Sebium Foaming Gel Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli 500 ml Ürününün Satıcısı, Bioderma Sebium Foaming Gel Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli 500 ml ürününü 485.0 Tl'den Satılmaktadır.

Sebium Foaming Gel Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli 500 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
485.0 Tl ye satışta olan Sebium Foaming Gel Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli 500 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: stokladığım bir ürün seviyorum üstüne tonik veya nemlendirici kullaninca gayet güzel
İsim: B** Ö**
Tarih: 25 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DERMOJET

Yorum: Böyle bir şey yokk harika cildimi bebek gibi yapıyor indirimde görünce stokladım hemenn Cildinize yapabileceğiniz en büyük iyilik
İsim: Dilara Ş.
Tarih: 08 Kasım 2023
Satıcı: ECZANEMCEPTE

Yorum: İndirimde aldım stok yaptım
İsim: S** N** B**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Sürekli kullandığım, ve bittiği gibi de stok yaptığım bir ürün.
İsim: **** ****
Tarih: 07 Mart 2024
Satıcı: Recete

Yorum: Bittikçe stokladığım bir ürün
İsim: S** T**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: yağlı çiltli olanlar kesinlikle alsın ilk sürüşte bile cildim yenilendi ben şuan bile şoktayım alın aldırın indirime girmesini bekliyorum stok yapacam
İsim: S** s**
Tarih: 28 Mart 2023
Satıcı: Özgürce Sağlık

Yorum: Alın aldırın , cilde aşırı iyi geliyor. Doktorumun tavsiyesiyle kullanmaya başlamıştım ve çok memnun kaldım. Bittikçe stokluyorum :)
İsim: S** Y**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Yıllardır kullandığım tek ürün. Dermatolog ve Cildiye doktorumun tavsiyesiyle aldım. İndirimde stok yapmalık
İsim: e** k**
Tarih: 27 Temmuz 2023
Satıcı: DERMOHOUSE

Yorum: Her zaman stokluyorum müthiş
Tarih: 07 Mart 2024
Satıcı: BIODERMA

Yorum: harika indirime girdikçe stok yapacağım
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: inirime girdikce stokladigım bir ürün. karma ciltler icin udeal. asırı kurutmuyor ama yagı kiri temizliyor
İsim: a** a**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: Bittikçe aldığım bir ürün
İsim: R** K**
Tarih: 16 Nisan 2024
Satıcı: Eczasepeti

Yorum: beğendiğim stok yaptığım bir ürün
İsim: T** G**
Tarih: 01 Mart 2023
Satıcı: Dermokozmetika

Yorum: BİTTİKÇE STOK YAPIYORUM MÜKEMMEL
İsim: N** K**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: çok iyi yağlı bir cildim var ve çok iyi geldi indirimde stoklanmalık
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: ürün gayet kaliteli kokusu çok güzel kargo süresi oldukça iyi.fiyatı düştükçe stoklayacağım
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: İki haftadır kullanıyorum çok iyi geliyor indirime girdikçe stok yapacağım
İsim: I** B**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: severek kullandigim bir jel indirimde stoklucam
İsim: b** Ö**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: Çok memnunum stok yaptımm
İsim: Ebru G.
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: Karma yağlı cilt iseniz kesinlikle öneririm bittikçe stokluyorum
İsim: M** A**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Uygunken stok yaptım cildime çok iyi geldi
İsim: Beritan İ.
Tarih: 01 Ağustos 2023
Satıcı: Eczapazar

Yorum: DUNYANİN EN İYİ YİKAMA JELİ OLABİLİR SAYİSİZ SİSE BİTİRDİM ELİMDEN GELDİGİNCE DE STOK YAPİYORUM 🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻
İsim: B** P**
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: Yıllardır kullandığım yüz yıkama jeli tek kelimeyle harika fazla köpürmüyor ama derinlemesime temizliyor o temizlik hissini size fazlasıyla veriyor sürekli stokluyorum.
İsim: E** D**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Herzamanki gibi bioderma farki cildimi yumuşacık yapiyor.✨
Tarih: 12 Ocak 2023
Satıcı: Daffne

Yorum: ürünü kızım için aldım sivilceleri vardı düzenli kullanımda işe yariyor
İsim: H** E**
Tarih: 11 Nisan 2023
Satıcı: Daffne

Yorum: Çok güzel indirime girdikce stok yapıyom
İsim: A** A**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: urun harika indirim oldukca stok yapıyorum surekli kullaniyorum cildime cok iyi geliyor
İsim: G** E**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel boyut olarak mutlaka alın bittikçe stok yapcam başka marka kullanmam artık 🙂❤🫀👏👍
İsim: özlem s. ö.
Tarih: 10 Temmuz 2022

Yorum: Bioderma ürünleri ve kalitesi hiç şaşırtmıyor kullandığım en iyi yüz yıkama jeli satıcıya ayrıca teşekkür ederim iki günde elime ulaştı paketleme çok güzeldi ✅
Tarih: 03 Haziran 2023
Satıcı: eczacın

Yorum: Dr tavsiyesi üzerine almıştım o kadar memnun kaldım ki sonuçtan stok yapmaya karar verdim 🥰
İsim: Zeynep E. S.
Tarih: 24 Ocak 2023

Sebium Foaming Gel Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli 500 ml Merak Edilenler

Soru: peki üst sorgulaması var mı, kontrol etmek adına?
Cevap: Tabiki sağlık bakanlığının sitesine girip barkodu sorguladiginizda urun bilgileri karşınıza cikiyor.

Soru: yanında hediye gönderiyomusunuzzz
Cevap: Merhaba hediye stokları olunca gönderiyoruz

Soru: merhaba hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba mng ve ya tex efendim

Soru: Merhaba hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz? Ürünü satın almak istiyorum PTT ile gönderebilir misiniz?
Cevap: Merhaba Efendim, Trendyol express ile çalışıyoruz. Saygılarımızla.

Soru: Ürün orijinal mi kesin
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz Türkiye yetkili distribütörlerinin orijinal ürünleridir ve faturalıdır. Bilgilerinize sunarız.

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba Efendim, Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. İyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba ürün yağ bazlı mı su bazlı mı? Çift aşamalı temizlik için istiyorum. Yağ (su) bazlısı da var mı?
Cevap: merhabalar su bazlıdır efendim

Soru: açıldıktan sonra ne kadar süre içinde kullanılması gerekiyor
Cevap: Merhaba efendim üretici firma beyanına göre 6 ay içinde kullanılması gerekmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: komedonlara iyi gelir mi
Cevap: merhabalar doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz efendim.

Soru: Ürünün son kullanma tarihini öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba efendim, ürün son kullanma tarihi: 2026 yili

Soru: Hangi kargo firmasıyla gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: Merhaba, Trendyol Express (gönderim olmayan bölgeler için MNG) ile çalışıyoruz. İyi günler

Soru: merhaba yüzüm leke var bide yağlı kepeğim var ne yapabilirimisin
Cevap: Merhabalar, Saç ve cildinize en uygun ürünü seçmek için ürün açıklamalarını inceleyebilir veya alanında uzman kişilere danışarak tavsiye edinebilirsiniz.

Soru: Hangi kargo ile çalışmaktasınız
Cevap: Merhabalar, Trendyol express ile gönderim sağlamaktayız.Trendyol express ile gönderim istemiyorsanız mümkün ise Sürat kargo ile gönderim yapabilmekteyiz.Bilgilerinize arz eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Vücudumda ki sivilceler için etkili bir ürün mü sırtımda göğüs bölgemde sivilceler var
Cevap: MERHABLAR UYGUNDUR KULLANABİLİRSİNİZ

Soru: İyi günler! Raccutane tedavisi görüyorum. Eskiden cildim yağlıyken Roaccutane ile kuru ve hassas oldu. Dermatoloğum yüzüme yağlı bir ürün kullanmamı aksi takdirde problem yaşayabileceğimi söyledi. O yüzden hangi yüz yıkama jelini seçeceğimi bilemedim. Bu yüz yıkama jellerinden hangisini kullanmalıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim :)
Cevap: Merhaba, Müşteri hizmetlerimiz marka seçeneği, ürün tavsiyesi veya öneride bulunamamaktadır. Bizler sizlerin saç yapısını veya cilt yapısını bilmediğimiz için yönlendirme yapmamız doğru olmayacaktır. Kozmetik ürünler ile ilgili uzman olmamakla beraber, daha sağlıklı sonuçlar almanız için kuaförünüz veya cilt uzmanlarına danışmanız sizlere daha sağlıklı sonuçlar verecektir. İyi günler dileriz.

Soru: yetkili satıcı olduğunuzu biliyorum sadece naos puani nwden yok diye merak ettim
Cevap: Merhaba efendim. Kampanyalı ürünlerimizde Naos puanı mevcut değildir . Sağlıklı günler dileriz

Soru: merabalar sabah aksammı kullanmalıyım yoksa sadece akşam olurmu
Cevap: Akşam kullanım tavsiye edilir

Soru: merhabalar yağ bazlı mi ürün su bazlı mi
Cevap: Merhabalar Efendim, su bazlıdır. Saygılarla

Soru: Merhaba küçük boyuyla bu boy aynı mı acaba içerik olarak yeşil kapaklı ama ml olarak düşük olanla
Cevap: Aynı efendim iyi günlerde kullanmanız dileğiyle

Soru: ürün kaç ml
Cevap: Merhaba, ürün 500 mldir. İyi günler EliteSepet

Sebium Foaming Gel Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli 500 ml Ürünün Detaylı Resimleri

Sebium Foaming Gel Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli 500 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü