Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 ml Alınır Mı ?

Sennur

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
504
0
0
Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 ml Mevcut Fiyatı 450.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 ml Kullanıcılar Memnun Mu?

Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 ml Hakkında yaklaşık 3285 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 ml Açıklama Ve Özellikler

_x000D_
_x000D_

Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 ml Ürününün Satıcısı, Bioderma Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 ml ürününü 450.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 ml Yorum Ve Değerlendirmeler
450.0 Tl ye satışta olan Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3285 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Doktor tavsiyesi ile aldım ikinci ürünüm. Kokusu özellikle çok güzel. Gözeneklerim küçüldü.
İsim: K** D**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Eczacım Göndersin

Yorum: Gerçekten gözeneklerimi sıkılaştırdı düzenli kullanmayı düşünüyorum bi ömür olabilir fospnenıcıwn
İsim: T** Ü**
Tarih: 24 Mart 2023
Satıcı: Recete

Yorum: Yıllardır kullanmam gereken tonik buymuş. Yağlı cildimi kurutmadan harika toparladı. Ayrıca kokusu mükk. Stoklayacağım. 11/10
İsim: G** S**
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: Gercktn cılte cok katkısı var sivilce ve siyah noktalarında gozle gorulur azalma var yaglı ciltler İcin alınması gereken bir urun bioderma zaten cok kaliteli bir marka, markanın herseyını gozum kapalı alirim
İsim: N** S**
Tarih: 19 Mayıs 2022
Satıcı: Vitazon

Yorum: çok iyi bir ürün cildime çok iyi geldi sivilce problemim vardi geçirdi bittikçe alıyorum
İsim: Z** y** a**
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: la Roche posay effacler yüz yıkama jelinin üstüne bu ürün bebek gibi yumuşacık oluyor hassas bir cildim var hassasiyeti olanlar gönül rahatlığıyla kullanabilir üstüne bir de la Roche posay duo+ sürdüm mü kaymak gibi bir cildim oluyor 3 yıldır bu ürünü kullanıyorum çok memnunum
İsim: **** ****
Tarih: 28 Kasım 2021
Satıcı: BIODERMA

Yorum: çok güzel bir tonik düzenli kullanımda bütün etkilerini gösteriyor gözeneklerde azalma oluyor ayrıca cildi ferahlatıyor
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Sivilce izlerimi bile yok etti ciltimi aydınlattı EFSANE bi ürün
İsim: S** T**
Tarih: 07 Nisan 2023
Satıcı: Eczacım Göndersin

Yorum: üründen beklentim gerçekten yüksek şimdiden cildimdeki farkı hissediyorum
İsim: T** G**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Ürün resmen cildimin kalitesini arttırdı. Tavsiye ederim.
İsim: D** A**
Tarih: 30 Nisan 2023
Satıcı: Eczaexpress

Yorum: Ergenliğimde Yüzüme sirke limon vb yanlıl şeyler uyguladığım için gözeneklerim kocaman olmuştu bu ürünü yaklaşık 3 yıldır düzenli kullanıyorum ve gözenekten eser kalmadı çok temiz ferah bir his bırakıyor cidden yağ dengesi ayarladığını cildi arındırdığını ilk kullanımdan hissedebilirsiniz
İsim: d** y**
Tarih: 23 Mayıs 2023
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Yorum: Çok iyi paketlenmiş , özen için çok teşekkürler . Çok memnun kaldım ütün muhteşem yüzümü sıkılaştırıp ferahlattı sanki …
Tarih: 29 Aralık 2022
Satıcı: Daffne

Yorum: severek kullanıyorum cildimin temizlendiğini hissediyorum
İsim: N** m** K**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Ben aşırı memnun kaldım ciltte bıraktığı etki temizlik hissi mikemmeelllll 😍 Alın aldırın toniksiz olmaz bu işler 💫
İsim: Z** R** D**
Tarih: 16 Nisan 2022

Yorum: Güzel bir ürün ferah his bırakıyor ve kurutmuyor cildi beğendim çok ve tercih ederim
İsim: R** D** a**
Tarih: 12 Mart 2022

Yorum: cildi sıkılaştırıcı , gözeneklere etkili bir ürün düzenli kullanımda epey faydasını gördüm,kullanmaya devam ediyorum yağlı ciltler kesinlikle alsın
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: İlk defa kullanıyorum ama çok memnun kaldığım bir ürün oldu ve cildim için diğer uygun ürünlerini de kullanıyorum teşekkürler bioderma
İsim: B** İ** M**
Tarih: 15 Mayıs 2023
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Bayildim, karma ciltler icin mukemmel. Cildi yumusacik yapiyor kesin tavsiye
İsim: D** S**
Tarih: 02 Temmuz 2022
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Yorum: düzenli kullanımda etkili bir ürün zaten Bioderma gözünüz kapalı alabilirsiniz
İsim: R** k**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Ben gerçekten çok beğendim. Yüzümü aşırı güzel temizliyor. Ayrıca da nemlendirici kullanmıyorom. Cildim kurumuyor. Biodermanın bütün ürünlerine olduğu gibi buna da puanım 10/10
Tarih: 07 Kasım 2021

Yorum: Hayatımın toniği, cildim aşırı kuru yine de çok kurutmuyor, siyah noktaları azaltıyor çok seviyorum
İsim: S** U**
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: Ürünü kaç senedir kullaniyorum, özellikle yagli ciltlere tavsiye ederim , hizlı teslimat , ❤
İsim: N** A**
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: yorumlara bakarak almstm bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim ama mükemmel mutlaka stok yapilmali
İsim: Esra D. K.
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: ürünü çok beğendim. hatta 2 tane de sipariş verdim.stoklamak için.
Tarih: 09 Eylül 2023
Satıcı: Sachane

Yorum: Çok iyi yüz temizleme jelini güneş kremi ve nemlendiricisiyle beraber kullanıyorum çok memnunum:)
İsim: E** K** t**
Tarih: 04 Haziran 2023
Satıcı: Sachane

Yorum: Cok iyi geliyor cilde
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Aralık 2022

Yorum: hiç ben bu kadar bir tonik görmedim mükemmel benim cildim karma ve yağlı bunun kremini de alıyorum gözenekleri birebir küçültüyor... düzenli kullanımda sonucunu görebilirsiniz;) ve tonik orjinal ♥
İsim: Rabia Ç.
Tarih: 17 Ocak 2022

Yorum: Eşim için aldık, yağlı bir cildi var. Gece yatmadan yüzünü bu ürünle temizliyor. Çok memnun
İsim: Z** S** E**
Tarih: 30 Ocak 2023
Satıcı: HIZLI KAPINDA

Yorum: Bu markanın yüz temizleme jelinden aşırı memnunum yıllardır kullanıyorum şimdi de toniğini aldım yüzde o kadar temiz ve ferah bir his bırakıyor ki cildinizin tertemiz olduğunu hissediyorsunuz kullanmaya devam ettikçe güncellerim paketlemeside güzeldi teşekkür ederim
İsim: Zehra B. Ö.
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün. Cildime çok iyi geldi, siyah noktaları baya azalttı.
İsim: Dilan T.
Tarih: 16 Mart 2023

Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 ml Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhaba rosalı cilt icin uygun mu
Cevap: Merhabalar, karma, yağlı ve akne eğilimli ciltler için uygundur. Sevgiler.

Soru: Ürünün son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhaba, ürünün son kullanma tarihi 10/2024'dür.

Soru: merhaba tonik asitsiz midir?
Cevap: Merhaba, asit içermektedir. Saygılarımızla

Soru: kullanımı nasıl olmalı?
Cevap: Merhaba, temiz cilde sabah ve/veya akşam uygulayın. Günlük cilt bakım ürünlerinizi uygulamadan önce parmak uçlarınızla masaj yaparak ya da bir pamuk yardımıyla ile Sebium losyonu uygulayın. Göz ile temasından kaçının.

Soru: Merhaba ürün gece rutininde kullanıma mı uygun, yoksa gündüz mü?
Cevap: Merhaba, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanılabilir

Soru: Son kullanma tarihi nedir?
Cevap: Merhaba, ürünün SKT: 2026'dır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba kuru ve olgun cilt için sivilce yapmayacak tonik hangisini tercih etmeliyim
Cevap: Merhabalar, karma, yağlı ve akne eğilimli ciltler için gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı toniktir.

Soru: merhaba, rosalı ve karma cilt icin uygun mu
Cevap: Merhabalar, karma, yağlı ve akne eğilimli ciltler için uygundur. Sevgiler.

Soru: Merhaba, ürün sadece erkekler için mi uygun? kafam karıştı.
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz, ürünü erkekler ve kadınlar kullanabilirler. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla.

Soru: Kullandıktan sonra güneşe çıkılsa leke bırakma ihtimali var mı
Cevap: Merhaba, sonrası güneş koruyucu kullanılması önerilmektedir.

Soru: merhaba cildim karma kuruya dönük bu ürün benim için uygun mu acaba
Cevap: Merhabalar, Sebium Lotion yağlı ve akne eğilimli ciltlerin kullanımına uygundur. Sevgiler.

Soru: merhaba haftada kaç defa kullanılmalı her gün kullanıma uygun mu
Cevap: Merhabalar, günlük kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz..

Soru: Cok kuru ve hassas ciltler için tonik varmı göremedim
Cevap: Merhabalar, kuru ciltler için toniğimiz mevcut değildir. İyi günler dileriz.

Soru: Salisilik asit yüzde kaç
Cevap: Merhabalar, üretici firmaya danışmanızı tavsiye eder. Sağlıklı günler dileriz..

Soru: göz altı ve göz üstüne geldiğinde problem olur mu? kolaylik olsun ve ziyan olmasın diye fıs fısa koyarak kullanmayı düşünüyorum çünkü, içeriğine bakarak yanitlarsaniz sevinirim. tesekkurler.
Cevap: Merhabalar göz çevrenize gelmeden uygulamanızı öneririz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: bioderma,tonik ve yüze lifting effekti veren kremi hangisi
Cevap: Merhaba Bu ürün Fluidactiv™ patenti sayesinde ciltteki sebum kalitesini düzenlemeye, gözeneklerin tıkanmasını önlemeye ve cildin arındırılmasına destek olur. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba ürün orijinal değil mi?
Cevap: Merhaba efendim, Mağazamız DERMOJET'te satılan tüm ürünler Türkiye'deki yetkili distribütörlerden alınmakta olup hepsi orijinaldir. DERMOJET'ten satın aldığınız tüm ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Orijinallik belgesi sunulmayan ürünler Trendyol tarafından satışa açılmamaktadır. Siz müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimizdir. İyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: Cilde sürüldükten sonra suyla yıkanıyor mu acaba?
Cevap: Merhaba, mesajınız için teşekkür ederiz. Şu anda mesai saatleri dışındayız, çalışma saatleri içerisinde mesajınızı tekrar iletebilirsiniz geri dönüş yapılacaktır.

Soru: azelaik asit ve niacinamade asit kullanabilir miyim tonik sonrasında
Cevap: Merhaba, uzmanlığımız bulunmadığı için görüş ve öneride bulunamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: Emzirenler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar; doktorunuza,eczaciniza veya uzmana danismanizi tavsiye ederiz.iyi gunler dileriz

Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 ml Detaylı Fotoğraflar

Sebium Lotion Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü