Sedef Lindon Platform Gelin Ayakkabısı Alınmaya Değer Mi ?

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Sedef Lindon Platform Gelin Ayakkabısı Alınır Mı?
Sedef Lindon Platform Gelin Ayakkabısı Mevcut Fiyatı 2650.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Sedef Lindon Platform Gelin Ayakkabısı Kaç Kişi Memnun?

Sedef Lindon Platform Gelin Ayakkabısı Hakkında yaklaşık 173 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Sedef Lindon Platform Gelin Ayakkabısı Teknik Bilgiler

Sedef Lindon Platform Gelin Ayakkabısı Ürününün Satıcısı, Marcatelli Sedef Lindon Platform Gelin Ayakkabısı ürününü 2650.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Sedef Lindon Platform Gelin Ayakkabısı Yorumlar Ve Değerlendirmeler
2650.0 Tl ye satışta olan Sedef Lindon Platform Gelin Ayakkabısı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
173 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: çok rahat çok beğendim 36.5 - 37 giyiyorum 37 aldım tam oldu ayaklarınız ince taraksız ise numaranızı alın ama eğer değilse bir numara büyük alabilirsiniz
İsim: a** a**
Tarih: 28 Temmuz 2023
Beden: Boy:164cm
Satıcı: Marcatelli

Yorum: Urun asiriii rahat muthis bi ayakkabi. 37-37.5 giyiyorum 38 numarasi kucuk geldi 39 alacagim
İsim: C** T**
Tarih: 03 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Paketlenmesi de çok özenliydi ama ayakkabı çok rahat ayakta çok şık duruyor çok beğendim normalde 37 giyorum ama 38 aldım tam oldu. Umarım düğünde de çok rahat ederim 🙈 bi numara büyük alın 💐
İsim: B** A**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı evde giydim baya bir yürüdüm saatlerce hiç rahatsız etmedi, düğün günü çok rahat edeceğimi düşünüyorum. bir numara büyük aldım
İsim: I** K** B**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Gayet kaliteli güzel ve rahatt hep 37 giyerim bunu da öyle aldımm
İsim: D** K**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Henüz düğün günü kullamadım ama ‘iyiki’ diyeceğim çok aşikar. Bir numara büyük aldım iyi ki öyle yapmışım. Bugüne kadar gördüğüm en güzel paketlemeydi. Mutlu etti. Teşekkürler.
İsim: s** a**
Tarih: 04 Nisan 2023
Beden: Beden:38

Yorum: İnanılmaz rahat ve süper kargolama nişan ayakkabılarımıda buradan almıştım. Fakat bir beden büyük alın
İsim: d** a**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Müthiş bir kalite, çok güzel geldi. 36.5 - 37 arası giyiyorum 37 aldım tam oldu.
İsim: T** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Mayıs 2023

Yorum: Nişanlıma gelinlik altına aldım. çok beğendi, rahat olduğunu söylüyor. Kendi numaranızı alın.
İsim: **** ****
Tarih: 12 Ağustos 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: kalitesi mükemmel ama bir beden büyük alınmalı 36 giyiyorum iade edip 37 sipariş verdim
İsim: H** A** A**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Çok rahat ayağı yormuyor 1 numara büyük aldım
İsim: P** B**
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: Ürün aşırı rahat sanki spor ayakkabısı ile geziyorum evin içinde düğünüm için aldım fakat ön kısmı sıktı iade edip bir numara büyük alacağım
İsim: E** S**
Tarih: 01 Şubat 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Divan, divanni ve studio rain, hepsine baktım. İnanın beymenden satın alacak kadar bütçem de var. Fakat 4 saat sonra asla giymeyeceğim bir ayakkabı gelin ayakkabısı. O kadar para vermeye değmez. Önerilen yerlerin hepsine baktım. Her birinde aynı model var ama divanni şaşırmış. 8500 TL istiyor. Ayakkabıyı ertesi gün giymezsiniz. O kadar kötü sadeceDevamını Oku
İsim: Y** T**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Gerçekten bayıldımmmm. Kutusu paketlenişi her şeyi çok özenliydi. Yorumları okuyup 1 numara büyük almıştım. Bende aynı şeyi tavsiye ediyorum normalde 36 giyiyorum 37 aldım ve tam oldu. Çok rahat bi ayakkabı evde biraz giyip yürüdüm ve bayıldım. Çok teşekkür ediyorum 🫶🏼
İsim: s** k**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: Gelin ayakkabım, aşşırı rahat cok ideal ve kaliteli
İsim: E** B** Ç**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Çok kaliteli, dün sipariş verdim bugün geldi. Kesinlikle bir numara büyük almalısınız, normalde 39 giyiyorum ,40 aldım anca oldu. Ön tarafı dar çünki🥲🌸
İsim: M** K**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: BAYILDIMM.. Aşırı rahat ve aşırı güzel bir gelin ayakkabısı. hiç tereddütsüz aldım iyi ki de almışım. Bir günde gelmesine şok oldum. harikasınız ❤
İsim: G** N** T**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Gerek kargolama hızı gerekse paketlemedeki özen cidden harika. Sürekli spor ayakkabı giyen birisi olarak ayakkabıyı aşırı rahat buldum. Boyumdan ve gelinliğin modelinin ortaya çıkması adına en az 10 cm topuklu demişti terzim. Ne yaparım yürüyebilir miyim rahat mıdır zorlar mi derken birazcık korkarak sipariş verdim. Bu kadar rahat oluşunu şaşkınlıkDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel ve rahat bir numara büyük aldım iyi ki öyle yapmışım
İsim: L** A**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Biraz yapistirici kokuyordu. Bir numara buyuk aldim
İsim: D** Ç**
Tarih: 02 Nisan 2023
Beden: Beden:39

Yorum: Düğünümde giymek aldım çokkk beğendim ayağıma tam oldu. Ürün kısa zamanda elime ulaştı gayet kaliteli çok güzelll
İsim: A** K**
Tarih: 31 Temmuz 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: Paketleme güzel geldi çok rahat bir ayakkabı resmen bir günde elimdeydi
İsim: Ö** M**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: harik harika harika çok konforluydu.Teşekkürler
İsim: M** D**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Paketlenmesi inanılmaz güzeldi çok beğendim. Ayakkabının zaten rahatlığı harika çok teşekkür ederim.
İsim: K** C**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Aşırı rahat bır ayakkabı spor ayakkabımdan bile daha rahat ettim teşekkür ederim 🤩
İsim: M** A**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: çok özenli bir paketleme ile geldi, çok rahat bir ayakkabı bu fiyata böyle ayakkabı bulmak zor. hiç topuklu giymeyen biri olarak çok rahat ettim. ayaklarim küçük ve taraksız tam numaramı aldım gayet iyi oldu. ancak ayağı taraklı olanlar bence 1 numara büyük tercih etmeli
İsim: Ö** E**
Beden: 18 Haziran 2023

Yorum: Cok guzel cok rahat ama benim ayagima kucuk geldi, iade edip bir numara buyuk alacagim
İsim: G** Y**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Çok rahat ayakkabı
İsim: T** T**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Ayakkabı elime bugün ulaştı aşırı iyi bayıldım hafif ve rahat düğünümde giyeceğim gelinlik kadar ayakkabı da çok önemli çok mutlu oldum çok teşekkür ederim paketlemesi aşırı özenliydi ayrı ayrı bez torbalarda kutunun içinde geldi iyiki sizi tercih ettim işinin hakkını verenlere saygım sonsuz💞💞💞💞💞💞
İsim: H** S**
Beden: 24 Ağustos 2024

Yorum: Aşırı rahat bir ayakkabı. Taraklı ayağı olanlar bir numara büyük alırsa sorun yaşayacakları düşünmüyorum. Paketleme gayet özenliydi teşekkür ederim.
İsim: B** K**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Sedef Lindon Platform Gelin Ayakkabısı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Lütfen 39 🥹💐💐
Cevap: Merhaba, stokları sürekli güncellenmektedir.

Soru: 38 gelecek mi?
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz. Stoklar sürekli güncellenmektedir. Stoka gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz.

Soru: merhaba 39 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba efendim, düzenli olarak tüm ürünler için stok güncellemeleri yapıyoruz. "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek, istediğiniz ürünü favorilerinize eklerseniz ve bildirimlerinizi de açık hale getirdiğiniz takdirde güncellendiğinden haberiniz olur. İyi günler dileriz. Tahmini 2-3 gün

Soru: 38 numara ne zaman stokta olur acaba?
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz.

Soru: stoklar güncellenecek mi
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz. Tahmini 1 hafta

Soru: Topuk boyu kaç cm tam olarak
Cevap: Merhaba, 10.5 cm topuk yüksekliğine sahiptir. 💕

Soru: 39 numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhab, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz. Tahmini 2 gün

Soru: Merhaba 39 numaranın stokları ne zaman güncellenir 🌸
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz.

Soru: 8 cm platform ürününüz var mı kodu linki nedir
Cevap: Merhaba, 35052 1360G 34066 1100G kodlu modellerimizi tavsiye ederiz.

Soru: Merhaba bu üründe 12 cm var mı acaba ya da özel olarak 12 cm yapılabilir mi
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz. Maalesef topuk boyu yüksek olan mevcut değil özel üretim yapamıyoruz.

Soru: Toplam kaç cm

Soru: Spor ayakkabıda tam 37.5 giyiyorum 38 numara kurtarır mı herkes büyük alın demiş yoksa 39 mu almalıyım?
Cevap: Merhaba, 38 numara tercih edebilirsiniz 🌸

Soru: Merhaba kaç cm topuk boyu

Soru: numaralar ne zaman güncellenir acaba 💖
Cevap: Merhaba, stokları şu an günceldir.

Soru: 38 numara stoğa girecek mi? 😢
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz.

Soru: Başka hangi renkleri var acaba
Cevap: Merhaba, 34052 7232 koduyla aratırsanız bütün renk seçeneklerini görebilirsiniz. 10’a yakın sayıda renk seçeneği mevcuttur.

Soru: Tam beyaz mı rengi
Cevap: Merhaba, sedef renk olarak geçmektedir. Çiğ beyaz renkte gelin ayakkabı modelimiz bulunmamaktadır. Kullandığımız malzeme ve renk tonu gelinliklere en uyumlu olandır.

Soru: Topuk boyu platformla beraber mi 10,5 cm acaba yoksa platformla beraber 14 cm mi oluyor
Cevap: Merhaba, platform ölçüsü topuk yüksekliğine dahildir. Ürünün topuğu 10.5 cm’dir.

Soru: 40 numara giyiyorum ve ayağım taraklı 41 numara ayağıma olur mu acaba
Cevap: Merhaba, bu model için 41 numara tavsiye ederiz.

Soru: Merhabalar en rahat 10-13 cm gelin ayakkabı modeliniz hangisi acaba? Normalde topuklu ayakkabıda hep 36 giyiyorum sizin ayakkabılarınızda 37 mi daha iyi olur?
Cevap: Merhaba, en rahat ve memmun kalınan model sorduğunuz Lindon modeldir. Topuğu 10.5 cm’dir. Kalıbı biraz dardır. İki numara arasında giyenlere büyük numara tavsiye edilir

Sedef Lindon Platform Gelin Ayakkabısı Detaylı Resimler

Sedef Lindon Platform Gelin Ayakkabısı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü