Sedef Margaret Topuklu Gelin Ayakkabısı Alınmaya Değer Mi ?

Ayten

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
Sedef Margaret Topuklu Gelin Ayakkabısı Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Sedef Margaret Topuklu Gelin Ayakkabısı Şu Andaki Fiyatı 2650.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Sedef Margaret Topuklu Gelin Ayakkabısı Memnuniyet Durumu Nedir?

Sedef Margaret Topuklu Gelin Ayakkabısı Hakkında yaklaşık 270 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Sedef Margaret Topuklu Gelin Ayakkabısı Ürün Tanıtımı

Sedef Margaret Topuklu Gelin Ayakkabısı Ürününün Satıcısı, Marcatelli Sedef Margaret Topuklu Gelin Ayakkabısı ürününü 2650.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Sedef Margaret Topuklu Gelin Ayakkabısı Yorumlar Ve Değerlendirmeler
2650.0 Tl ye satışta olan Sedef Margaret Topuklu Gelin Ayakkabısı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
270 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Normalde 38 giyiyorum yorumlara bakarak 39 aldım tam oldu çok rahat 🤍
İsim: C** M**
Tarih: 31 Ağustos 2023
Beden: Beden:39
Satıcı: Marcatelli

Yorum: Paketi çok özenliydi 36.5 giyiyorum 37 aldım tam oldu çok rahat teşekkür ederim kargo da hızlıyıd
İsim: G** M**
Tarih: 15 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Harika rahat gelinlik altına aldım bi numara büyük tercih edin ama
İsim: B** Y**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Düğünüm için aldım. Gerçekten çok rahat. 40-41 arası giyiyorsanız 41 alın derim.
İsim: D** S**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı ve platformlu olduğu halde kaba durmuyor. Bir beden büyük aldım.
İsim: M** Y**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: 38 giyiyordum ama 39 aldım. Çok güzel oldu.
İsim: K** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Nisan 2024

Yorum: Ayakkabının duruşu çok hoş ben bir numara büyük aldım bana tam oldu daha deneyemedim ama rahat gibi duruyor
İsim: S** Y**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: Tam beden alınmalı aşırı rahat çok da zarif 🥰paketleme çok özenli
İsim: B** T** E**
Beden: 20 Ağustos 2023

Yorum: Ayakkabılar şimdilik çok rahat, yürümek vs hiç zor değil tam numara alabilirsiniz ben 39 giyiyorum 39 aldım tam oldu. Düğünden sonra rahatlığı için unutmazsam eğer yorumu güncelleyeceğim kızlar :)
İsim: S** K**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: Ürün gerçekten göründüğü gibi rahat fakat kalıbı küçük mutlaka bir numara büyük alınmalı
İsim: A** D**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: Her şeyiyle mükemmel. 39 giyiyorum, tam numara aldım oldu. Düğün için almıştım deneme yaptım çok rahat ediyorsunuz. Paketleme özenliydi ve hızlı geldi. Teşekkürler
İsim: s** u**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: Muhteşem bir ayakkabı. Ben 38 sipariş vermiştim ayaklarım taraklı olduğu için bi tık sıktı iade edip 39 söyledim tam oldu, aşırı rahat ve şık. Teslimat çok hızlıydı, paketlemesi de aşırı özenli. Alacaklar gönül rahatlığı ile alabilir
İsim: Kübra Y.
Tarih: 13 Ağustos 2023

Yorum: 38 giyiyorum 38 aldım tam kalıp oldu. Çok çok rahat hiçbir şekilde rahatsız etmiyor. Paketleme konusunda hassas davranılmış, iki gün olmadan elime ulaştı
İsim: G** Y**
Beden: 15 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendim paketlenmesi ince detayları çok zarifti özellikle kutu içindeki yazı , topuk altındaki kalp detayı , her ayakkabının ayrı kumaş poşette özenle koyulması . Satıcıya teşekkür ederim
İsim: A** C**
Beden: 04 Eylül 2024

Yorum: Kendi numaram oldu çok özenli kargo
İsim: G** K**
Beden: 03 Nisan 2024

Yorum: Bir beden büyük aşın yazmışlar ama bana büyük geldi şimdi küçük bedeni kalmadığı için değiştiremedim giydiğimde çok rahat
İsim: S** Y**
Tarih: 26 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Çok beğendim 37 giyiyorum 37 oldu tam kalıp
İsim: **** ****
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Çok kaliteli yumuşak acıtmıyor ayağı paketlenmeside çok güzeldi çok teşekkür ederim
İsim: Ş** B**
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: Marcatelli kalitesi ❤ normalde 37,5/38 giyerim ne olur ne olmaz diye hem 38 hem 39 unu sipariş ettim. Hiç gerek yokmuş 38 çok rahat bir şekilde oldu.
İsim: P** E**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: Gayet güzel geldi çok da beğendim ama numarası küçük maalesef bana :(
İsim: A** Ü**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: Tam bir gelin ayakkabısı
İsim: G** B**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel ve kaliteli bir ayakkabı çok şık tam numaranızı alabilirsiniz🌸
İsim: m** K**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: düğünüm için aldım pişman olmazsımız 37.5 giyerim 37 tam oldu alınnn
İsim: B** K**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: Ayakkabıdan çok memnunum ama 1 bumara büyük almam gerekiyo sanırım parmaklarımı biraz sıktı
İsim: Y** A**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: çok rahat bir ayakkabı tereddüt etmeden alabilirsiniz 38 numara giyiniyorum normalde ama ayaklarım taraklı olduğu için 39 tercih ettim gayet de oldu teşekkürler marcatelli ailesi
İsim: **** ****
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: 36 numara ayakkabı giyiyorum. 36 sipariş ettim. Aslında beden olarak tam oldu. Fakat öndeki bantlarını bir miktar daha bol üretmelisiniz. Muhtemelen iade etmeyeceğim. Çünkü çok rahat. Ön bant sıkma problemini de biraz evde giyip açmayı düşünüyorum inşallah olur o şekilde🙏🏻
İsim: K** N** S**
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: Fotoğrafta göründüğü gibi geldi. Kendi numaramı aldım ayaklarım 36 numara ve taraksız olduğu için. Ön kısmı hafif sıktı ama giyilir. Taraklı ayağı olanlar için pek uygun bir ayakkabı değil.
İsim: G** B** A**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Gelin ayakkabısı olarak aldım kendi numaramı aldım, her topuklu gibi biraz uzun süre giyince ayağınız eğer yana doğru biraz genişse bant kısmı çok az acıtıyor , ama diğer yüksek ve ince topuklara göre çok çok rahat, 4 mayısta düğünüm giydiğimde güncellerim ama ben sevdim, gönülden tavsiye
İsim: S** U**
Tarih: 22 Şubat 2024
Beden: Beden:38

Yorum: ürün çok güzel rahat, tam numaranızı aliniz
İsim: M** B**
Tarih: 06 Temmuz 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Çok güzel fakat ayağımı rahatsız etti büyük numara almama rağmen
İsim: E** D**
Beden: 31 Ağustos 2023

Sedef Margaret Topuklu Gelin Ayakkabısı Ürüne Dair Sorular

Soru: 38 gelcekmi
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz. Tahmini 2-3 gün

Soru: 37 numarası ne zaman gelir acaba nişanım var ona göre bekleyeceğim , bir de platform boyu ne kadar
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz. Tahmini 1-3 iş günü. Platform 2 cm

Soru: 37 stoğa gelirmi
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz.

Soru: Merhabalar 39 numarası ne zaman gelir ?
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz. Tahmini 1-3 iş günü

Soru: 37si ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz. Tahmini 1 hafta

Soru: 38 stok gelecek mi
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz. Tahmini 3-5 gün

Soru: Aynı modelin mini topuk olanı var mıdır
Cevap: Merhaba, birebir aynı modelde daha kısa topuk seçeneği bulunmamaktadır. Platformsuz olarak 34052 75G kodlu ürünümüzü tavsiye ederiz. Platformlu olarak 34066 1100G modelimizi öneririz

Soru: Merhabalar topuk boyu net olarak kaçtır
Cevap: Merhaba, 10 cm topuk yüksekliğine sahiptir. 💕

Soru: Merhabalar 39 numara stoğa ne zaman gelicektir acaba düğüne çok az bi süre bi kaç gün içinde gelir mi ?
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz. Tahmini 3-5 gün

Soru: Merhaba, ürünün topuğuna 10 cm yazmışsınız, peki platform kısmı kaç cm?
Cevap: Merhaba, platform 2 cm

Soru: 39 ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz. Tahmini 2 hafta

Soru: Merhaba. Topuk kaç cm ?
Cevap: Merhaba, 10 cm topuk yüksekliğine sahiptir. 💕

Soru: Merhaba 37 si ne zaman gelir acaba stoka
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz.

Soru: 38 numara için stok ne zaman gelecek
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz.

Soru: Merhaba bu modelin 6-7 cm olanı var mı acaba varsa hangisi olarak geçiyor
Cevap: Merhaba, belirttiğiniz yükseklikteki alternatiflerini görmek için 34066 1100G / 34052 75G koduyla aratabilirsiniz

Soru: 39 numaranın stokları ne zaman gelecek acaba?
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz. Tahmini 5 gün

Soru: Merhabalar ürünün 39 numarası ne zaman stoğa gelir acaba

Soru: 38 numara güncellenecek mi

Soru: 36 stok yenilensin artık lğtfen

Soru: Merhaba 36 numara ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Stokları sürekli güncellenmektedir. İstediğiniz numaranın üzerine tıklayarak stoğa gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz. Ürün geliş tarihi hakkında tam tarih verememekteyiz. Tahmini 10 gün

Sedef Margaret Topuklu Gelin Ayakkabısı Ürüne Ait Fotoğraflar

Sedef Margaret Topuklu Gelin Ayakkabısı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü