Selülit Karşıtı Jel 250 ml Alanlar Memnun Mu ?

Nalan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
527
0
0
Selülit Karşıtı Jel 250 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Selülit Karşıtı Jel 250 ml Şimdiki Fiyatı Ile 317.0 Tl'den Satılmaktadır.

Selülit Karşıtı Jel 250 ml Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Selülit Karşıtı Jel 250 ml Hakkında yaklaşık 7875 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Selülit Karşıtı Jel 250 ml Ürün Detayları

Krauterhof Anti-Cellulite Selülit Jeli 250 ml_x000D_
_x000D_
Ürün Adı:_x000D_
Krauterhof Anti-Cellulite Gel 250 ml_x000D_
Ürün Markası:_x000D_
Krauterhof_x000D_
Ürün Boyutu:_x000D_
250 ml_x000D_
Özet Bilgi:_x000D_
Cilt görünümünü düzeltmeye yardımcı Anti-selülit jel._x000D_
Ürün Faydaları:_x000D_
Anti-Cellulite Jel Selülit Karşıtı Jel güçlü - etken madde kompleksi sayesinde hoş bir ısıtma yapısı ve tazelik veren kokusu ile cilt görünümünün düzeltilmesine yardımcı olur. Ayrıca içeriğindeki Panthenol ile nemlilik sağlar._x000D_
Masajla desteklendiğinde selülit görünümünün hafifletilmesine yardımcı olur._x000D_
_x000D_
Kullanım Şekli:_x000D_
Her gün akşam istenilen cilt bölümlerine sürülür ve hafifçe masaj yapılır.Uygulama esnasında 15-30 dakika arasında değişen bir ısınma görülecektir._x000D_
Bu ısınma, etken maddelerin aktivasyonundan kaynaklanmaktadır, cilt tipine ve uygulama dozuna göre değişebilir._x000D_
_x000D_
Ürün Bileşimi:_x000D_
AQUA,GLYCERİN, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM, POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, HYDROGENATED POLYDECENE, DIMETHICONE, CARNITINE, CAFFEINE, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS EXTRACT, CYMBOPOGON SCHOENANTHUS OlL, PANTHENOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, VANILLYL BUTYL ETHER, ALCOHOL DENAT, CITRAL, GERANIOL, LINALOOL, LIMONENE, TRIDECTH-10, PHENOXYETHANOL_x000D_

Selülit Karşıtı Jel 250 ml Ürününün Satıcısı, Krauterhof Selülit Karşıtı Jel 250 ml ürününü 317.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Selülit Karşıtı Jel 250 ml Kullanıcı Geri Bildirimleri
317.0 Tl ye satışta olan Selülit Karşıtı Jel 250 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7875 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: yeni aldım yanma hissi veriyor zamanla etksini göreceguz
İsim: sultan D.
Tarih: 23 Aralık 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Happy Center

Yorum: seneler öncede kullanmıstım fiyatı çok yükselmişti. tekrar kullanmaya başladım böyle güzel selülit gideren jel yok ya alın aldırın. yaklaşık 1 saat yakıyo korkmayın ellerinizle sürerseniz bilekleriniz bile yanabilir haberiniz olsun :D. güncelleme düzenli kullanınca etkili oluyor :)
İsim: kubisblog
Tarih: Fenomen
Beden: 28 Kasım 2021

Yorum: Tüm yıldızları hakediyor. Selülit sorununu bitiriyor resmen
İsim: m** E**
Tarih: 25 Temmuz 2023
Satıcı: Sen Güzelsin Fulser

Yorum: urun cok guzel isitiyor soguklarda falan disari cikarken surun cikin sicacik tutuyor slulit icinde duzenli kullanimda ise yarayacagini dusunuyorum
İsim: H** G**
Tarih: 31 Ocak 2022
Satıcı: Vitaminsepeti

Yorum: Tavsiye ederim
İsim: Özlem B.
Tarih: 04 Aralık 2022

Yorum: Yeni kullanmaya başladım ama işe yarayacak diye düşünüyorum…Ürünü kullanınca bir iki dakika sonra bir yanma ve sıcaklık hissediyorsunuz bence bu da selülitleri yok etmeye bir yönelik bir durum☺şimdilik memnunum tatile gidene kadar fark edeceğini umuyorum güzel paketleme ve hızlı kargo için de firmaya teşekkür ediyorum 🙏🏻
İsim: **** ****
Tarih: 30 Haziran 2022

Yorum: ürünü zaten kullanmıştım. etkisini biliyorum ve inanılmaz güzel selülit gideriyor. Eve g5 cihazı aldım ve onunla kullanmak için 4-5 kutu sipariş verdim. İlk sürüşte yakıyor ama sonra alışıyor insan. etkisini görmek için herşeyi olduğu gibi bunu da mutlaka düzenli kullanın.
İsim: H** C** G**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Harika bir ürün.15 günde tüm selülitlerim gitti.Pürüzsuz bir cilde merhaba dedim.Tek olmazsa olmaz önce selülitli bölgeyi at kılı fırçayla fircalayarak masaj yapıp, sonrasında kremi sürmek.Selüliti olanlara şiddetle tavsiye ederim.
İsim: N** K**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Keşke düzenli yapabilsem
İsim: S** O**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: 157 boyundayim ve 51 kiloyum, basen ve ic bacagim hep en buyuk sorunumdu. Subat ayindan buna kullaniyorum hem yediklerime dikkat ediyorum hem de her gece kullaniyorum. Innailmaz bir incelme ve sklasma var, Cok memnunum
İsim: O** T** A**
Tarih: 12 Mart 2022
Satıcı: Catwalk Cosmetic

Yorum: güzel
İsim: d** g**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: İyi kullanışlı
Tarih: 29 Eylül 2021
Satıcı: Bikutu Güzellik

Yorum: lazer epilasyon süreci bittikten sonra kullanımı önerilmiş yorumlar cok iyi heyecanla bekliyorum kullanmayı yorumumu güncelleyecegim
İsim: D** A**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Daha öncede kullandığım cayır cayır yakan etkisini hissettiğim bir krem kendisi. Kalitesine güvendiğim için tekrar kullanmak istedim.
İsim: Melike K.
Tarih: 02 Eylül 2024
Satıcı: ALIŞVERİŞ_CENTER

Yorum: Düzenli kullanınca kesinlikle faydası var. İndirimdeyken stok yapıyorum, bir eğitmen olarak öğrencilerime de tavsiye ediyorum.
İsim: Ç** K**
Tarih: 27 Nisan 2022
Satıcı: EliteSepet

Yorum: Etkili bir ürün
İsim: Z** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Mart 2023

Yorum: Stok yapacağım harika bi ürün
İsim: D** A**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Ağrılar için mükemmel 👏🏻
İsim: Y** G**
Tarih: 13 Eylül 2021

Yorum: Geçen sene sporla birlikte kullanmıştım baya faydasını görmüştüm, bu senede spora başlayınca hemen sipariş verdim 🥰
İsim: S** E**
Tarih: 14 Ekim 2021
Satıcı: Umay Cosmetic

Yorum: ablama aldım en iyisi buymuş arastirdim siz de Alın aldirin
İsim: Z** A**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Mükemmel bir ürün çok ama çok faydasını gördüm. Hızlı teslimat için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: A** O**
Tarih: 13 Ocak 2022

Yorum: Beklediğimden çok başarılı
İsim: Ü** K**
Tarih: 16 Eylül 2024
Satıcı: DİSCOUNT STORE

Yorum: Gerçekten de azalttı çok başarılı
İsim: N** Ö**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: biraz yakıyor ama düzenli kullanımda faydalı.
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: ben 50 kilo olmama rağmen genetik sebeplerle aşırı selülitli bir insandım çocukluktan beri 10 yıldır olan selülit problemimi 10 günde geçirdi şaka gibi (at kılı fırça veya sporla desteklemeniz gerekiyor)
İsim: b** k**
Tarih: 15 Eylül 2024
Satıcı: ALIŞVERİŞ_CENTER

Yorum: Etki ediyor mu etmiyor mu pek bişey anlamadım ama yan etkisi olmadı yakıyor evet alınabilir ama düzenli kullanmadım açıkçası ama alınır herhangi bir yan etkisi olmadı boyutu büyük güzel ortalama bir ürün
İsim: A** İ**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: güzel krem indirime girdikçe stoklarım
İsim: Y** Ç**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: Daha öncede kullanmıştım , hem kendime hem de anneme aldım. Düzenli kullanımda gerçekten çok başarılı.
İsim: R** M**
Tarih: 17 Mart 2022
Satıcı: FUA GLOBAL

Yorum: Hayırlı akşamlar kullanıyorum çok iyi
İsim: C** E**
Tarih: 18 Nisan 2022

Yorum: Yalan söylemeyeceğim. Bu ürünü taytlarıma ve göbeğime ilk uyguladığımda cildimin gerçekten yandığını düşündüm ve ona zarar verebilir mi diye gerçekten endişelendim. Birkaç uygulamadan sonra kesinlikle daha iyi oldu. Bir kavanoz sonra ve aslında yatmadan hemen önce üzerime sürmeyi seviyorum çünkü beni güzel ve sıcak tutuyor. Yaz saati tamamen başkaDevamını Oku
Tarih: 25 Mayıs 2022

Selülit Karşıtı Jel 250 ml Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 19 yaşındayım kullanabilir miyim
Cevap: 18 yaş üstü kullanabilir.

Soru: Göbek ve bacaktaki çatlaklara iyi gelirmi
Cevap: Selülit içindir.

Soru: Ürün orijinal mı? Bikere aldım trendyoldan orijinal değildi dağılmışdı üstelik, tereddüt ediyorum
Cevap: Merhaba efendim, ürünlerimiz kesinlikle orijinaldir. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Soru: Orijinal ürün mü?
Cevap: Evet efendim direk asıl tek olan tedarikçiden alınmakta

Soru: Göbeğe sürülürmü
Cevap: Merhaba, evet kullanabilirsiniz.

Soru: ürün kapağı açıldıktan ne kadar süre sonraya kadar kullanılabilir
Cevap: Merhaba; Kapağı açıldıktan sonra 12 ay kullana bilirsiniz.

Soru: Bel ağrısı için uygunmudur
Cevap: Merhaba, içeriğinde böyle bir bilgi bulunmamaktadır efendim. İyi günler dileriz.

Soru: Kullandıktan sonra yıkamasak zararı olur mu
Cevap: merhaba efendim yarım saat sonra yıkamaniz iyi olur

Soru: Merhaba üründen sipariş vericem ama görseldekiyle aynı ambalajı gönderiyorsunuz dimi? Daha önce başka bir yerden almıştım farklı ambalaj geldi ürün orjinal değildi. Birebir aynısını gönderiyorsanız sipariş vericem
Cevap: Değerli Müşterimiz Ürün görseldeki gibidir ve orijinaldir. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Bilgilerinize sunar iyi alışverişler dileriz. Kozkiba

Soru: Ürün kapağı açık bir şekilde geldi ve yanma hiç yapmıyor orjinal olduğuna emin değilim
Cevap: Efendim ürün faturalı tek tedarikçiden temin edilmekte içiniz rahat olsun iyi akşamlar teşekkür ederiz

Soru: Ürününüz orijinal mi ? Nasıl anlicaz
Cevap: Merhaba; Ürünlerimiz %100 orijinal olup, üretici firmalardan tedarik edilerek satışa sunulmaktadır. Ürün tarafınıza geldiği zaman orijinalliğini Uts sayfasından kontrol edebilirsiniz efendim. Saygılarımızla,

Soru: Merhaba selulit masaj aleti aldim onu surupde yapiyim mi yoksa masaj etdikden sonra mi
Cevap: Merhaba efendim Masaj yaparak uygulayabilirsiniz İyi akşamlar dilerimlz

Soru: Koldaki selilüt için kullanılır mı
Cevap: merhaba uygundur efendim

Soru: Hamileler ürünü kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, içeriğinde böyle bir bilgi bulunmamaktadır efendim. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba, hangi kargo firmasıyla gönderiyorsunuz?
Cevap: Mrb aras kargo ile gönderilecektir

Soru: merhaba ürünü kollarda kullanabilirmiyiz
Cevap: Kol için, az miktarda uygulayıp deneyebilirsiniz🙏

Soru: orjinal midir
Cevap: Merhaba; Ürünlerimiz %100 orijinal olup, üretici firmalardan tedarik edilerek satışa sunulmaktadır. Saygılarımızla,

Soru: Merhaba ürün orjinal mi? Hiç yanma hissi olmadı nemlendirici sürmüş hissi var sadece
Cevap: Merhaba; Ürünlerimiz %100 orijinal olup, üretici firmalardan tedarik edilerek satışa sunulmaktadır. Saygılarımızla,

Soru: Merhaba ürünün orijinal olduğunu nasıl anlayabiliriz
Cevap: Merhaba; Ürünlerimiz %100 orijinal olup, üretici firmalardan tedarik edilerek satışa sunulmaktadır. Dilerseniz markadan destek alabilirsiniz. Saygılarımızla,

Soru: Trendyol express Le gönderseniz olurmu 🙏
Cevap: Merhaba, Scotty, Mng kargo ve Trendyol Express kargo ile hizmet vermekteyiz. Kargo sistem tarafından belirlenmektedir. Bilginize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

Selülit Karşıtı Jel 250 ml Ürünün Detaylı Resimleri

Selülit Karşıtı Jel 250 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü