Selülit Kremi 250 Ml En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Arzu

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
552
0
15
Selülit Kremi 250 Ml Satın Alır Mısınız?
Selülit Kremi 250 Ml Şimdiki Fiyatı Ile 269.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Selülit Kremi 250 Ml Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Selülit Kremi 250 Ml Hakkında yaklaşık 6365 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Selülit Kremi 250 Ml Ürün Tanıtımı

Anti-Cellulite Gel 250 MLİstenilen bölgeye bir miktar dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulanır._x000D_
Şikayetçi olunan tüm selülit bölgesine sürülebilir.Hamile ve emziren annelerimizin kullanımı için uygundur.Günde 2 kez sabah akşam masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Selülit Kremi 250 Ml Ürününün Satıcısı, The Touch By Seda Altın Selülit Kremi 250 Ml ürününü 269.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Selülit Kremi 250 Ml Kullanıcı Değerlendirmeleri
269.0 Tl ye satışta olan Selülit Kremi 250 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6365 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Denemek için önce 100ml almıştım daha sonra indirime girince bu boyunu da alıp stokladım. Gerçekten iyi bir ürün. Seda hanım size çok teşekkür ederim ☺
İsim: E** E**
Tarih: 11 Haziran 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Touch by Seda Altın

Yorum: seda hanımın kalitesini bilen bilir bittikçe alıyorum indirimde stokladım
İsim: B** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Şubat 2023

Yorum: Sadece selülite değil çoğu şeye iyi geliyor. Daha önce iki tane alıp birini anneme vermiştim varislerine iyi geldiğini söylemişti. Ben de ameliyatlı ayağım ağrıdığında sürüyorum çoook rahatlatıyor. Resmen masaj kremimiz oldu 😍 indirime girince hemen kaptım. Seda Altın farkı ♥♥
İsim: Büşra E.
Beden: 07 Mart 2023

Yorum: Aylar öncede stok yaptığım bir ürün çok gğzel
İsim: E** N**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: İndirimde stokladığım ürün
İsim: Z** M** P**
Tarih: 01 Mart 2022

Yorum: Harika! İndirim oldukça stok yapıyorum 🤎 At kılı fırçasıyla beraber kullanmaya özen gösteriyorum 🤌🏻
İsim: A** S**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: Ürüne bayıldım 💗 Spor öncesi uyguluyorum. Uyguladığım bölgede bi yanma hissi oluşuyor. Sırf bu hisle bile mutlu hissettirip selülitleri yok olmasını zihnimde başlatmış oluyorum
İsim: M** K**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: İndirim oldukça stok yapıyorum ❤teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Kremin etkisine bayıldım gerçekten sıkılaştırdı bacagımı indirime girince stoklamayı düsünüyorum.
İsim: S** A**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: kutu kutu alıp stok yaptığım bir ürün spor öncesi at kılı fırça ve selülit kremini kullanıyorum vee çekmecem the touch ürünleri ile dolu 😍😍😍
İsim: d** ç**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: At kılı fırçayla kullanıyorum.Ürün selülit gidermede düzenli kullandığınızda etkili.(Günde 1 kez en az,Günde 2 daha etkili)Kılcal damar görünümünüde azaltıyor.Kas ağrılarında rahatlama sağlıyor.Migren ataklarımda enseme ve şakaklarıma uyguluyorum rahatlatıyor.İndirime girdikçe stok yapıyorum.Kremin kıvamını mevcut kullandığım kutudan çektim.Bu ürünDevamını Oku
İsim: Ç** K**
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: Düzensiz kullanmama rağmen daha pürüzsüz bir cildim oldu. En büyük etkisi ise yillardir omuz ağrısı çeken biri olarak kullandıktam 5 dk sonra ağrım falan kalmiyor. Müthiş bir krem. Anneme de stok yaptırıyorum 😅
İsim: D** B**
Beden: 26 Kasım 2022

Yorum: Seda altin klasigi kesinlikle. Her seferinde bitmeden stok yaptigim bir urun spor yaparken efsane kesinlikle isi yariyor. bas agrilarimda da kullaniyorum😅
İsim: Derya A.
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Seda hanım indiirim yaptıkca stokluyorum spor öncesi kullanıyorum.
İsim: S** K**
Beden: 12 Mayıs 2023

Yorum: Stokladığım canım kremim
İsim: y** ç**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Bittikçe stokluyorum çok memnunum
İsim: G** S**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Ürün gayet güzel paketlenmişti. İlk kullanımım boynuma oldu 🤭 boynum tutulmuştu denemek için sürdüm ve gerçekten hemen ağrısını kesti kaslarımın yumuşadığını fark ettim başarılı bir ürün 👍🏻
İsim: B** O**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Ne denebilir ki harika stok yapıyorum kac kutu bitirdigimi bilmem :) Seda Altın bu sporu yapıyor, bizi de şifalandırıyor 💕
İsim: B** A**
Tarih: 01 Kasım 2022

Yorum: İndirimdeyken stokladım selülitim yok ama çatlaklarıma iyi geldi birde sıkılaştırdı
İsim: c** b**
Tarih: 29 Aralık 2021

Yorum: zaten çok beğendiğim ve severek kullandığım bir ürün stok amaçlı aldım sürünce verdiği ferahlık hissine de ayrıca bayılıyorum 💜
İsim: S** O**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Bittikçe stoklanan bi ürün 🤍
İsim: H** C**
Beden: 08 Ağustos 2022

Yorum: Bitmeden alıp indirimleri değerlendiriyorum. düzenli kullanımın daha etkili olduğuna inanıyorum.tavsiye ederim ferahlatıcı
İsim: R** E**
Tarih: 13 Ocak 2022

Yorum: Stok yapıyorum. Harika bir ürün. Selülit görünümüne inanılmaz faydası var. Ama sakın benim gibi hata yapıp duştan sonra sürmeyin :) cayır cayır yanarken donma hissini tatmanızı istemem
İsim: R** E**
Tarih: 13 Ocak 2022

Yorum: indirim geldikçe stok yapıyorum, başarılı bir ürün
İsim: E** E**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Stok olarak aldım Seda hanımın kampanyasında çok memnunum🙏🏻
İsim: cookiesmir
Tarih: Fenomen
Beden: 08 Şubat 2023

Yorum: Ben çok memnun kaldım. Şu an 2. paketi kullanıyorum. 2 pakette stokta duruyor :) Cidden bu kremlere olan inancım eskiden hiç yoktu ama sanırım Seda Altın farkı. Kesinlikle krem düzenli kullanımda işe yarıyor. Bunu çok fazla selülite sahip biri [eskiden :)] olarak söylüyorum.
İsim: F** A** Ş**
Tarih: 20 Eylül 2022

Yorum: kamyanya dönemi olmasına rağmen çabucak geldi kargo ve çok ozenliydi teşekkür ederim yaptık yine stogumuzu sedaaa ❤❤❤
İsim: G** K**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Sen harikasın Seda Altın,😚 bitmeden stok yapıyorum sürekli.
İsim: D** T**
Tarih: 19 Temmuz 2021

Yorum: Tek kelime ile muhteşem alın aldırın. Seda hanım harika bir güçlü kadın canlı yayınları yaptığı ürünler ile çok da yardımsever olduğunu düşünüyorum. Bacaklarım muhteşem oldu ya teşekkürler Seda Altın 🙏 ayrıca şimdi ıphone kazanma şanşı da veriyor stok yapmak için 2 kutu daha sipariş verdim kim bilir belki ıphone benim olur 😇
İsim: **** ****
Tarih: 25 Kasım 2021

Yorum: Bayılıyorumm harika bir ürün 2 kutum sürekli kullanıyorum, cildimi nemlendirmesinede ayrıca bayıldım ❤
İsim: M** Ö**
Tarih: 19 Ocak 2022

Selülit Kremi 250 Ml Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Merhaba önce kremi sürüp sonra mı at kılı fırçası uyguluyoruz ya da fırçaladıktan sonra mı krem sürüyoruz
Cevap: Merhaba kuru fırçalama yaptıktan sonra kremi sürmenizi öneriyoruz.

Soru: Lütfen cevap verın
Cevap: Buyrun efendim

Soru: Ağrıya da iyi geldiği söyleniyor. 12 yaş için uygunmudur. Bacak ağrısı için
Cevap: Merhaba yetişkinlerin kullanımı için uygundur

Soru: Hamileler de kullanabilir mi
Cevap: Merhaba hamilelik döneminde kullanıma uygundur

Soru: merhaba ,selülit kremi sürdükten sonra yıkamak gerekiyor mu?
Cevap: Merhaba yıkamanız gerekmiyor.

Soru: hamileler kullanabilir mi?
Cevap: Merhaba içerisindeki herhangi bir bileşene karşı alerjiniz yok ise kullanabilirsiniz.

Soru: Fırça ile birlikte kullanmak istiyorum. Fırça stokları tükenmiş ne zaman yenilenebilir?
Cevap: Merhaba stoklarımız güncellenmiştir .

Soru: Parfüm var mı içeriğinde
Cevap: Merhaba parfüm içermez.

Soru: Kollara sürülüyor mu
Cevap: Merhaba sürebilirsiniz

Soru: emziren anneler kullanabilir mi ?
Cevap: Merhaba hamilelik ve emzirme döneminde kullanıma uygundur

Soru: nasıl kullanmalıyız günde haftada kaç kere
Cevap: Merhaba her gün günde 1 veya 2 kez kullanmanızı öneriyoruz.

Soru: Merhaba spor öncesi kullanımı nasıl yapmalıyız
Cevap: Merhaba spordan önce sürüp cildiniz kremi emdikten sonra taytı giymenizi öneririz.

Soru: yag yakıyormu ℅ kaç etkisi var sıkılaştırıyormu
Cevap: merhaba efendim sıkılaştırıcı etkisi mevcuttur yağ yakmaz %80 e kadar etkisi görülmektedir

Soru: merhaba tam içeriği yazar mısınız
Cevap: Merhaba İçerik Bilgisi: AQUA, ALCOHOL, AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT, MENTHOL, GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, TRİETANOLAMİN, THYMUS VULGARIS LEAF OIL, PHENOXYETHANOL, POTASYUM SORBATE, HYPERICUM PERFORATUM OIL, SODIUM BENZOATE, PANTHENOL, CAPSICUM ANNUUM EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, NIGELLA SATIVA SEED OIL, KAFUR, EUGENIA CARYOPHYLLUS FLOWER OIL, MENTHA PIPERITA OIL, ABIES BALSAMEA NEEDLE OIL, EUCALYPTUS SPECIES LEAF OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL, sitrik asit, CENTELLA ASIATICA EKSTRACT, CAFFEİNE

Soru: Ltf acil ama teşekkürler
Cevap: İlginiz için biz teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba spordan önce sürülür mü?
Cevap: Merhabalar spordan yarım saat önce sürebilirsiniz efendim.Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba selülite kremi ile çatlak kremi aynı mı çatlak kreminizi bulamıyorum
Cevap: Merhaba çatlak kremi stoklarımız ağustos sonu güncellenecektir

Soru: Hamileler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba hamilelik döneminde kullanıma uygundur

Soru: merhaba , bu kremi yüzümüze de sürebilir miyiz
Cevap: Merhaba yüz için kullanıma uygun değildir

Soru: merhaba doğum yapalı 1ay oldu kullana bilirmiyim acaba
Cevap: Merhaba emzirme döneminde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz ☺

Selülit Kremi 250 Ml Detaylı Fotoğraflar

Selülit Kremi 250 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü