Sens Büzgü Detaylı Kadın Sandalet Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Gulhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
599
0
0
Sens Büzgü Detaylı Kadın Sandalet En Ucuzu Nerede Bulunur?
Sens Büzgü Detaylı Kadın Sandalet Şu Andaki Değeri 279.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Sens Büzgü Detaylı Kadın Sandalet Alanlar Memnun Mu?

Sens Büzgü Detaylı Kadın Sandalet Hakkında yaklaşık 1045 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Sens Büzgü Detaylı Kadın Sandalet Detaylı Bilgi

Sens Büzgü Detaylı Kadın Sandalet Ürününün Satıcısı, Oksit Sens Büzgü Detaylı Kadın Sandalet ürününü 279.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Sens Büzgü Detaylı Kadın Sandalet Hakkında Yapılan Yorumlar
279.9 Tl ye satışta olan Sens Büzgü Detaylı Kadın Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1045 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok rahat çok şık 38 giyiyorum 38 numara sipariş verdim tam oldu
İsim: Y** b**
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Beden:38
Satıcı: Oksit

Yorum: Bu fiyata harika bir ürün aşırı rahat ve kibar. Şiddetle tavsiye ederim. Kendi numaranızı alın
İsim: N** K**
Tarih: 05 Ağustos 2022

Yorum: Çok güzel ve rahat bi ayakkabı hızlı da kargolanıp elime ulaştı hemen, numara olarak da tam kalıp kendi numaranızı alabilirsiniz.
İsim: E** D**
Tarih: 04 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kendi numaramı sipariş ettim ve tam oldu gerçekten çok güzel bir ürün aldığıma pişman olmadım❤
İsim: s** y**
Tarih: 30 Temmuz 2022

Yorum: Çok güzel ve çok şık geldi, çok beğendim. Tam numaranızı almanızı tavsiye ederim 😌
İsim: H** T** A**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: Ürün gayet güzel güvenilir kendi ayak numaranızı alabilirsiniz ürün kalıbı tam kalıp günü kurtaran bir ürün elbiselerin şortların altında harika duruyor ben beğendim ve severek giydim
İsim: **** ****
Tarih: 24 Haziran 2022
Beden: Beden:39

Yorum: kendi bedenimi istedim büyük olur diye düşündüm ama ayağıma tam olmuş teşekürler
İsim: N** O**
Tarih: 17 Nisan 2022
Beden: Beden:36

Yorum: Ürün elime paketli sağlam gayet güzel bi şekilde ulaştı kargo hızlıydı ikj gün içinde geldi. Üründe gayet şık ve günlük hayatta kullanılabilir. Ben normalde 40 numara giyiyorum ama kalmamıştı o yüzden 39 aldım yine de ayağıma oldu. İlk kez bugün giydim ayağımda hiçbir şey yokmuş gibi hissettim rahattı.
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: tam ayak numaram geldi teşekkürler
İsim: M** t**
Tarih: 14 Mayıs 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Çok güzel kendi numaranızı alın
İsim: m** k**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Cok guzel hic kaba durmuyor tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: z** a** b**
Tarih: 28 Ağustos 2022

Yorum: fiyat performans ürünü gayet güzel 1 numara büyük aldım ama almasamda olurmuş gibi
İsim: H** G**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Beyendim. Öz numaranızı alın. Hızlı taslimat
İsim: L** N**
Tarih: 27 Haziran 2022

Yorum: çok güzel çok beğendim tam bedeninizi alabilirsiniz tam kalıp
Tarih: 03 Temmuz 2022

Yorum: Bej rengini beğenmiştim ama tükenmişti beyazını aldım güzel rahat bir sandalet kendi numaranızı alabilirsiniz tam kalıp. 2 puan paketlemeden kırdım sadece kargo poşetine konulmuştu onun dışında güzel bir sandalet beğendim
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Ayy ben çok beğendim tam kalıp kendi numaranızı alabilirsiniz
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Ürünü çok beğendim 38 giyiyorum sandalet olduğu ve daha rahat olması için 39 numara söylemiştim tam oldu ayağımdada çok şık durdu fakat kargo paketi okadar kötü bir haldeydi ki anlatamam yani her tarafı ezilmiş kutu mahvolmuş ama onun dışında gayet güzeldi.
İsim: A** U**
Tarih: 18 Mayıs 2022

Yorum: Bir numara büyük aldım iyiki de büyük almışım tam oldu gayet iyi tavsiye ederim.
İsim: D** Ü**
Tarih: 25 Temmuz 2022

Yorum: Ürün çok kaliteli çok güzel. Sadece kendi numaranızı alın. Ben şahsen kendi numaramı aldım tam oldu. Kargosuda hızlı teslimat yaptı.
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: bu fiyata gayet şık asiri rahat bi ayakkabi. 37 numara giyiyorum 37 numara aldim tam oldu.
İsim: H** Ö**
Tarih: 18 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Ayakkabı gerçekten çok rahat tabanı biraz ince ama idare eder ayaklarım taraklı olmasına rağmen güzel toparladı kendi numaramı tercih ettim tam oldu
Tarih: 10 Haziran 2022

Yorum: normalde sandaletlerde 39 alırım bunda 38 aldım tam oldu ne küçük ne büyük tam kalıp.
İsim: a** a**
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: gayet güzel tam bedeninizi alın
İsim: E** b**
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: Gerçekten mükemmel bir ürün 36 giyiyorum tam kalıp kendi numaranızı alabilirsiniz
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: çok beğendim tam numaranizi alın
İsim: E** G**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: Çok tatlı rahat bir sandalet tam bedeninizi alın
İsim: A** T**
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: Çok şık tam numaranızı alın.
İsim: B** U**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Tam kalıp kendi numaranızı alabilirsiniz
Tarih: 02 Aralık 2021

Yorum: Cok guzel duruyor tam numara alin
İsim: P** A**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Kendi numaramı aldım tam oldu
İsim: S** K**
Tarih: 12 Mayıs 2022

Sens Büzgü Detaylı Kadın Sandalet Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: acilll 38 gelebilirmiii
Cevap: Merhaba, stoklarımız sık sık güncellenmektedir, net bir tarih verememekle birlikte, gelince haber ver butonuna tıklayarak haberdar olabilirsiniz, saygılarımızla.

Soru: çok beğendim
Cevap: Merhaba iyi günlerde kullanın efendim, saygılarımızla.

Soru: Hangi kargoya veriyorsunuz
Cevap: Merhaba, TrendyolExpress ve Aras kargo ile çalışmaktayız, ürünler bulunduğunuz bölgeye uygun kargo firması ile gönderilmektedir, Trendyol kuralları gereği sipariş bazlı kargo firması değişimi yapamamaktayız, saygılarımızla.

Soru: 38 numara lütfen getirir misiniz ne kadar süre içinde gelir ona göre bir şey düşünmem lazım acilde
Cevap: Merhaba, stoklarımız sık sık güncellenmektedir, net bir tarih verememekle birlikte, gelince haber ver butonuna tıklayarak haberdar olabilirsiniz, saygılarımızla.

Soru: 41 geyinirem 40 olar ayaqima
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır, saygılarımızla

Soru: Sandaletin alti kayganmı
Cevap: Merhaba, tabanı tırtıklıdır, saygılarımızla

Soru: 38 numara tekrar ne zaman gelir

Soru: 38 numara ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, stoklarımız sık sık güncellenmektedir, net bir tarih verememekle birlikte, ara ara kontrol etmenizi rica ederiz, stoklarımız günceldir, sistemde gördüğünüz bütün bedenler mevcuttur, saygılarımızla.

Soru: Kalıplar kücükmü
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır, saygılarımızla

Soru: hangi kargoyla gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, TrendyolExpress ve Aras kargo ile çalışmaktayız, ürünler bulunduğunuz bölgeye uygun kargo firması ile gönderilmektedir, Trendyol kuralları gereği sipariş bazlı kargo firması değişimi yapamamaktayız, saygılarımızla.

Soru: Merhaba, 38 numarası ne zaman gelir ?

Soru: ağırlığı ne kadardır
Cevap: Merhaba, 700-800 gram civarıdır, saygılarımızla.

Soru: Acil 40 numara

Soru: numaraları ne zamana gelir

Soru: İyi günler kargoya en erken ne zaman verebilirsiniz ?
Cevap: Merhaba, siparişlerinizin son kargoya teslimat tarihini, siparişlerim ekranından veya ürün sipariş verdiğiniz sayfadan görüntüleyebilirsiniz, saygılarımızla.

Soru: Değişim mevcudmudur
Cevap: Merhaba, Trendyol sisteminde değişim bulunmamaktadır, tekrar satın alıp, elinizdeki ürünü iade edebilirsiniz, saygılarımızla.

Soru: 38 numarasi ne zaman gelir

Soru: Merhaba 40 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, stoklarımız sık sık güncellenmektedir, net bir tarih verememekle birlikte, ara ara kontrol etmenizi rica ederiz, stoklarımız günceldir, sistemde gördüğünüz bütün bedenler mevcuttur, saygılarımızla.

Soru: 38 numara siyah renk kalmamış yardımcı olur musunuz

Soru: iki gün içinde elimde olması mümkün mü acaba
Cevap: Merhaba, siparişiniz 1 iş günü içerisinde kargolanmaktadır, size ulaşma tarihini bilememekteyiz, saygılarımızla

Sens Büzgü Detaylı Kadın Sandalet Detaylı Resimler

Sens Büzgü Detaylı Kadın Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü