Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu 2'li Set Nemlendirici Yüz ve Göz Çevresi 500 ml Tavsiye Eder Misiniz ?

Sumeyye

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
917
0
0
Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu 2'li Set Nemlendirici Yüz ve Göz Çevresi 500 ml Alınmaya Değer Mi?
Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu 2'li Set Nemlendirici Yüz ve Göz Çevresi 500 ml Güncel Satış Fiyatı 689.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu 2'li Set Nemlendirici Yüz ve Göz Çevresi 500 ml Memnuniyet Durumu Nedir?

Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu 2'li Set Nemlendirici Yüz ve Göz Çevresi 500 ml Hakkında yaklaşık 6990 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu 2'li Set Nemlendirici Yüz ve Göz Çevresi 500 ml Ürünün Detayları

_x000D_
_x000D_

Hassas ciltler için durulama gerektirmeyen temizleyici ve makyaj çıkarıcı misel solüsyon >_x000D_
_x000D_
Bioderma Sensibio H2O 500 ml, makyaj çıkarma ve yüz temizleme için özel olarak formülize edilmiş dünyanın ilk misel suyudur. Gündelik hayatta cilt tabakasına zarar veren çevresel faktörlerin etkisini tamamen ortadan kaldırmaya ya da en aza indirmeye yardımcı olan Bioderma Sensibio H2O misel su, cildi nazikçe arındırır. Cildi yatıştırıcı etkisi ile ön plana çıkan ürün, cildinizi kurutmadan ve cilt tabakasına zarar vermeden temizler. Hassas ciltler için geliştirilen ve dermatologların güvenini kazanan temizleme suyunu, hem günlük cilt temizliğiniz için hem de makyaj kalıntılarını temizlemek için kullanabilirsiniz._x000D_
Cildi Nazikçe Temizleyen Sensibio H2O Misel Su_x000D_
Bioderma Sensibio H2O misel su; yağı, tozu, kiri ve makyaj kalıntılarını nazik ve etkili bir şekilde temizler._x000D_
- Solüsyonun içeriğinde bulunan misel tanecikler, cildin doğal yapısı ile uyum sağlar._x000D_
- Özel formülü sayesinde hassas ciltlerin tolerans seviyesini yükseltir._x000D_
- Hassas ciltler için geliştirilen misel su; cildi yatıştırır, rahatlatır ve ferah bir etki yaratır._x000D_
- Göz ve dudak çevresi ile uyumlu olan temizleme suyu, en zorlu göz makyajını dahi başarılı ve kolay bir şekilde temizler._x000D_
- Non-komedojenik bir içeriğe sahip olan ürün, gözenekleri tıkamaz._x000D_
Bioderma Sensibio H2O'nun Öne Çıkan Özellikleri_x000D_
- İkonikleşmiş minimalist şişe tasarımı_x000D_
- Hijyenik kullanım sunan ambalaj_x000D_
- Akmayı önleyen pembe kapak_x000D_
- Eşsiz ve etkili formül_x000D_
- Üstün makyaj temizleme gücü_x000D_
Dermatologların Güvenini Kazanmış Eşsiz Formül_x000D_
Bioderma yüz temizleyici; su, salatalık özleri ve koruyucu maddeler içerir._x000D_
Dermatologlar ile geliştirilen eşsiz ve minimal bir formüle sahip olan Sensibio H2O, farmasötik kalitede yüksek derecede saflaştırılmış sudan oluşur. Patentli özel kompleks, fizyolojik pH değeri sayesinde cilt ile mükemmel bir uyum sağlar. Cildin doğal dengesine zarar vermeden cildi temizlemeyi başaran özel bileşimler, derinlemesine temizlik sunar._x000D_
Biyolojiden Güç Alan Dermokozmetik Markası_x000D_
1977 yılında Ecz. Jean-Noël Thorel tarafından Fransa'da kurulan Bioderma; kurulduğu günden bu yana ürünlerini dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıları ile buluşturmaya devam etmektedir. Dermokozmetik alanına yeni bir bakış açısı getiren Bioderma; Asya, Avrupa, Amerika, Afrika, Okyanusya ve Orta Doğu ülkelerinde hizmet vermektedir. Dünyadaki en önemli dermatologlarının ve biyologlarının görüşleri alınarak geliştirilen cilt bakım ürünleri ile ön plana çıkmayı başaran Fransız dermokozmetik markası, ürünleri ile her cilt sorununa çözüm getirmeyi hedeflemektedir. Dünyanın ilk misel suyunu geliştiren Bioderma, makyaj temizleme alışkanlığına farklı bir boyut kazandırmayı başarmıştır._x000D_
Bioderma Sensibio H2O Kullanım Önerileri_x000D_
Bioderma H2O Sensibio, günlük kullanım için oldukça uygun özelliklere sahip olan bir cilt temizleyici üründür. Mucizevi etkileri ile cildi derinlemesine ve tahriş etmeden temizleyen temizleme suyu, kolay ve pratik kullanımı ile dikkat çeker._x000D_
Haftanın 7 günü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanıma uygun olan Bioderma miseller su, makyaj pamuğu yardımı ile tüm cilde uygulanır. Sensibio H2O ile ıslatılan makyaj pamuğu ile yüz ve göz çevresindeki nazikçe makyaj temizlenir. Makyaj temizleme suyu; yüz tamamen kirden, yağdan ve makyaj kalıntılarından temizlenene kadar uygulanabilir. Bioderma misel solüsyon, durulanma gerektirmediği için temizleme işlemi sonrasında cildinizi yalnızca havlu ile hafif bir şekilde kurulayabilirsiniz. Kontak lens kullanıcıları için de uygun olan makyaj temizleme ürününü, ayrıca göz ve dudak çevrenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. _x000D_
Bioderma Sensibio H2O 500 ml alana 2. ürün hediye avantajı ile elde edebileceğiniz cilt temizleme ürününü, hassas cildiniz ile uyum içinde kullanabilir ve cildinizi tamamen arındırabilirsiniz._x000D_
_x000D_

Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu 2'li Set Nemlendirici Yüz ve Göz Çevresi 500 ml Ürününün Satıcısı, Bioderma Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu 2'li Set Nemlendirici Yüz ve Göz Çevresi 500 ml ürününü 689.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu 2'li Set Nemlendirici Yüz ve Göz Çevresi 500 ml Yorumlar Hakkında Bilgi
689.0 Tl ye satışta olan Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu 2'li Set Nemlendirici Yüz ve Göz Çevresi 500 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6990 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: En güzel makyaj temizleyici yıllardır hiç değiştirmedim indirime girdikçe stokluyorum
İsim: A** A**
Tarih: 27 Aralık 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Recete

Yorum: Her zaman kullandığım temizleyicim. İndirimde görünce stok yaptım
İsim: B** N** K**
Tarih: 27 Mart 2023
Satıcı: Dermo-City

Yorum: herzaman kullandığım ürün indirime girdikçe stokluyorum
İsim: Gülsüm T.
Tarih: 17 Mayıs 2023
Satıcı: Daffne

Yorum: Dermatoloğumun tavsiyesi üzerine aldım çok memnunum stokladım
İsim: B** K**
Tarih: 11 Ocak 2023
Satıcı: DERMOJET

Yorum: sürekli kullandığım bir ürün. cilt ve göz makyajımı çıkarıyorum.indirime girdikçe stokluyorum
İsim: T** E**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: Sürekli kullandığım ve indirimli bulunca stok yapılacak çok güzel makyaj temizleyicisi!!
İsim: E** D**
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: stokladım harika bir ürün
İsim: Ayşe B.
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: Makyajı ve cildi güzel arındırıyor yıllardır kullanıyorum fiyat düştükçe stokluyorum
İsim: A** B** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Haziran 2023

Yorum: bittikçe stokladığım makyaj temizleme suyum ❤
İsim: S** K**
Tarih: 28 Ağustos 2023
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Her zaman kullandığım ürün indirimd girdikçe stokluyorum
İsim: Y** N**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Yıllardır kullandığım indirimde bulduğumda stokladığım bir ürün. Şiddetle tavsiye ederim, üstüne ürün tanımam.
İsim: A** T**
Tarih: 09 Temmuz 2021

Yorum: Sürekli depoluyorum indirimde mutlaka alın
İsim: S** D**
Tarih: 17 Eylül 2023
Satıcı: BIODERMA

Yorum: Bittikçe stok yapıyorum. Son 4 yıldır vazgeçilmezim
İsim: Ö** I**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: stok yapyiorum artık valla fiyat çok iyi zaten uzun yıllar kullandığım bir ürün.
İsim: L** S**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Bioderma yüz temizleme suyunu yıllardır kullanıyorum gerçekten çok rahatlatıyor karma bir cildim var olumsuz bir etkısını görmedim çok severek kullanıyorum
İsim: e** ö**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Çok severek kullanıyorum. Diğer misel temizleme suları cildimi yakıyor. Bu ürün cildime zarar vermiyor. Satıcı güvenilir. Kargom sorunsuz hasarsız ve hızlı geldi. Genelde bu satıcıdan ürün almaya çalışıyorum.
İsim: **** ****
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: Aşığım sana aşııııkkkk😻Aşırı hassas ve kuru bir cildim var sürekli güneş kremi kullanıyorum ve çift aşamalı temizlik için yüzüme yağ bazlı ürün kullanamıyorum. Sadece krem formda temizleyici kullanabiliyorum. Bunu güneş kremim için ön temizlik olarak kullanıyorum ve cidden cildimi çok güzel temizlediğini düşünüyorum. Misel su olayını çok gereksizDevamını Oku
İsim: N** Ü**
Tarih: 03 Mart 2023
Satıcı: Farmakozmetika Sağlık Ürünleri

Yorum: Hayatımda birçok marka makyaj çıkarıcı ürün kullandım., ama bu ürün kadar etkili, göz yakmayan, kolay ve yumuşak çıkaran, cildinizde harika bir his bırakan başka ürün tanımıyorum. Çok memnunum, gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz (hafif alerjik olmama rağmen müthiş bir ürün hiçbir yan etki hissetmedim) tekrar stokladım. Evet biraz pahalıDevamını Oku
İsim: D** T**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Özenli teslimat yapıldı, yıllardır kullandığım göz makyajı için tek ürün bu.
İsim: N** K**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Yüz temizliğinde tek adres 👍
İsim: G** B**
Tarih: 28 Aralık 2022
Satıcı: Dermokozmetika

Yorum: Devamlı kullandığım bir ürün indirime girdiğinde stokladım
İsim: R** T**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: Vadi istanbul eczanesinden tanesini 200iraya almistim burda uygun fiyatli gorunce stokladim
İsim: M** Ö**
Tarih: 14 Ağustos 2022

Yorum: Hep kullandığım bi makyaj temizleme suyu aşırı güzel stokladım
İsim: Z** Ö**
Tarih: 05 Haziran 2024
Satıcı: Farmakozmetika Sağlık Ürünleri

Yorum: Önceden kullandığım bir ürün çok memnunum.Sanki cildiniz daha fazla hava alıyormuş hissi veriyor
İsim: Haliyme Ç.
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Gözü yakmayan tek micellar.Stoklayın.Nefis temizliyor.
Tarih: 17 Kasım 2021

Yorum: ürünü daha önce de kullandım. derin bir temizlik sağlıyor ve gerçekten yüzünüzün temizlendiğini hissediyorsunuz. stok yapmalık
İsim: Z** Ş**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: resmen stokladigim bı ürün cildim o kadar hassas olmasına rağmen öyle iyi geldi ki
Tarih: 23 Ekim 2023
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Yorum: sürekli kullandığım ürün indimdeyken stok yapıyorum harika
İsim: d** a**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Stok yaptım harika bir temizleyici
İsim: İ** Ü**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: Vazgeçemediğim ve sürekli stoklamışım bir ürün
İsim: M** Y**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu 2'li Set Nemlendirici Yüz ve Göz Çevresi 500 ml Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: orijinal mi??
Cevap: Merhaba efendim, Mağazamız DERMOJET'te satılan tüm ürünler Türkiye'deki yetkili distribütörlerden alınmakta olup hepsi orijinaldir. DERMOJET'ten satın aldığınız tüm ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Orijinallik belgesi sunulmayan ürünler Trendyol tarafından satışa açılmamaktadır. Trendyol'daki mağaza puanımızın müşterilerimizin memnuniyetinin bir yansıması olduğunu düşünüyoruz. Siz müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimizdir. İyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hangi kargo ile çalışıyorsunuz.paketlemeyi özenli yapar mısınız
Cevap: Merhaba, gönderilerimizi Trendyol expres ile yapmaktayız. Paketlemeniz özenli bir şekilde yapılacaktır.

Soru: Teşekkür ederim ambalaj açıp sorgulama yapacağım
Cevap: Rica eder iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba kuru ciltlere uygunmu
Cevap: Merhabalar, evet kuru ve hassas ciltlere uygun olduğu belirtilmiştir.

Soru: Naos kodu varmı
Cevap: İkiz set ürünlerde Naos puanı bulunmamaktadır

Soru: Merhaba birkaç sorum var; ürün orijinal mi?, son kullanma tarihleri nedir? Naos puanları var mı?
Cevap: Merhabalar bütün ürünlerimiz orjinal adınıza faturalı olarak gönderilmekte ve temini disbiritor firmalardan veya ecza depolarından yapılmaktadır Ürün sok kullanma tarihi 02/24 dür Sağlıklı günler dileriz

Soru: 2 adet 500 ml toplamda 1000 ml göndereceksiniz değil mi
Cevap: Merhaba,evet.

Soru: İyi günler şişe üzerinde NAOS puan var mı acaba
Cevap: Merhaba, Bioderma'nın geçmişte piyasaya sürdüğü ikili H2O sularda NAOS puan mevcuttu. Fakat en son gönderilen ikili H2O'ya puan koymadan piyasaya sürdüler.

Soru: Merhaba,paketleme ile birlikte kaç kg-dir?
Cevap: Merhaba efendim, Yaklaşık 1,5 kg gelmektedir. İyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba iyi günler, kutuların miyadı nedir acaba? Teşekkürler.
Cevap: Merhaba, son kullanma tarihi 05/2025 tir.

Soru: her iki üründe de puan var mı peki?
Cevap: Merhaba, iki üründe de puan mevcuttur.

Soru: Merhaba skt nedir acaba
Cevap: Merhaba, skt 05/25 dir. iyi günler dileriz.

Soru: Daha ileri tarihli olan var mı elinizde 05/25 ten
Cevap: Merhaba, son kullanma tarihi 05/2025 vardır. Daha ileri tarihli stoklarımızda bulunmamaktadır

Soru: içerik kısmını paylaşır mısınız
Cevap: Hassas ciltler için durulama gerektirmeyen temizleyici ve makyaj çıkarıcı misel solüsyon Bioderma Sensibio H2O 500 ml, makyaj çıkarma ve yüz temizleme için özel olarak formülize edilmiş dünyanın ilk misel suyudur. Gündelik hayatta cilt tabakasına zarar veren çevresel faktörlerin etkisini tamamen ortadan kaldırmaya ya da en aza indirmeye yardımcı olan Bioderma Sensibio H2O misel su, cildi nazikçe arındırır. Cildi yatıştırıcı etkisi ile ön plana çıkan ürün, cildinizi kurutmadan ve cilt tabakasına zarar vermeden temizler. Hassas ciltler için geliştirilen ve dermatologların güvenini kazanan temizleme suyunu, hem günlük cilt temizliğiniz için hem de makyaj kalıntılarını temizlemek için kullanabilirsiniz

Soru: İyi günler ürünün son bitme tarihi ne zaman?
Cevap: Merhaba, son kullanma tarihi 05/2025 tir

Soru: Selam son kulanma tarihini yaza bilermisiniz?
Cevap: Merhaba, ürünün son kullanma tarihi 04/2025'dir.

Soru: Merhaba Naos puanı var mı üzerlerinde?
Cevap: Merhaba, ürünlerin puanı mevcuttur.

Soru: yeni ambalajlı gelecek değil mi
Cevap: Merhaba evet efendım

Soru: merhaba son kulanim tarihi ne?
Cevap: Merhaba, son kullanma tarihi 05/2025 tir

Soru: Merhaba ürünleriniz orjinal mi üts kaydı var mı? Bioderma sebium yüz yıkama jeli alacaktım sizden emin olamadım yetkili satıcı olmadığınız İçin ürünler orjinal mi
Cevap: Merhaba, satışa sunulan ürünler, markaların Türkiye Distribütörleri veya direkt olarak kendi firmalarından tedarik edilmektedir. yapılan tüm satışları yasal faturaları ile siz müşterilerimize göndermekteyiz. Firmamızın genel amacı, orijinal ve kaliteli ürünleri, en ekonomik fiyatlardan satın almanızı sağlamaktır.

Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu 2'li Set Nemlendirici Yüz ve Göz Çevresi 500 ml Detaylı Fotoğraflar

Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu 2'li Set Nemlendirici Yüz ve Göz Çevresi 500 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü