Sertifikalı Bebek Kehribar Kolye (KEHRİBAR, YEŞİM, KAPLAN GÖZÜ, KAHVE GÖZ AKİK, KALSİT) En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Hulya

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,045
0
35
Sertifikalı Bebek Kehribar Kolye (KEHRİBAR, YEŞİM, KAPLAN GÖZÜ, KAHVE GÖZ AKİK, KALSİT) Bu Ürünü Almalı Mı?
Sertifikalı Bebek Kehribar Kolye (KEHRİBAR, YEŞİM, KAPLAN GÖZÜ, KAHVE GÖZ AKİK, KALSİT) Şuanki Fiyatı Ne Kadar 584.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Sertifikalı Bebek Kehribar Kolye (KEHRİBAR, YEŞİM, KAPLAN GÖZÜ, KAHVE GÖZ AKİK, KALSİT) Kaç Kişi Memnun?

Sertifikalı Bebek Kehribar Kolye (KEHRİBAR, YEŞİM, KAPLAN GÖZÜ, KAHVE GÖZ AKİK, KALSİT) Hakkında yaklaşık 346 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Sertifikalı Bebek Kehribar Kolye (KEHRİBAR, YEŞİM, KAPLAN GÖZÜ, KAHVE GÖZ AKİK, KALSİT) Ürün Açıklaması

Sertifikalı Bebek Kehribar Kolye (KEHRİBAR, YEŞİM, KAPLAN GÖZÜ, KAHVE GÖZ AKİK, KALSİT) Ürününün Satıcısı, OSMANLI DOĞAL TAŞ Sertifikalı Bebek Kehribar Kolye (KEHRİBAR, YEŞİM, KAPLAN GÖZÜ, KAHVE GÖZ AKİK, KALSİT) ürününü 584.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Sertifikalı Bebek Kehribar Kolye (KEHRİBAR, YEŞİM, KAPLAN GÖZÜ, KAHVE GÖZ AKİK, KALSİT) Kullanıcı Geri Bildirimleri
584.0 Tl ye satışta olan Sertifikalı Bebek Kehribar Kolye (KEHRİBAR, YEŞİM, KAPLAN GÖZÜ, KAHVE GÖZ AKİK, KALSİT) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
346 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: ürün için çok teşekkür ediyorum küçük kızıma yararı oldu Elhamdülillah ayrıca hediyeniz için müteşşekirim hayrlı kazançlar kolay gelsin
İsim: E** A**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:33-35
Satıcı: Osmanlı Dogaltas

Yorum: kızım için aldım çok memnun kaldım gönderdiğiniz hediye için de ayrıca çok teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: inanılmaz güzel bir kolye tereddüt etmeden alın bebeğim 9 aylık gayet güzel oldu 3 yaşa kadar rahat kullanır hediye içinde teşekkür ederim bir günde elime ulaştı kendim içinde alışveriş yapicam bileklik kolye vesaire ilerleyen zamanda
İsim: m** s**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürün çok güzel çok kaliteli hemen oğlumun boynuna taktım ☺yanında gönderdiğiniz sitrin taşı hediyeniz için teşekkür ederim böyle çalışanlar sonuna kadar hak ediyor parasını ♥
İsim: Gülfidan K.
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: kızım için aldım kolik umarım sifa olur
İsim: F** S** B**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: kızıma aldım çok beğenerek takıyoruz faydası da cabası hediyeniz için de teşekkürler içinden garanti belgesi bilgilendirmeleri herşeyi çıktı güzel bir kutuyla göndermişler emeklerine sağlık
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: 2 yaşındaki oğlum için aldım güzel ürün küçük hediyeniz içinde teşekkür ederim
İsim: M** t**
Tarih: 16 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Bebeğime aldım 6. aydan itibaren kullanıyorum şuan 20 aylık hiç bir sorun yok çok kaliteli çok memnun kaldım
İsim: G** K**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: 4 aylık kızım için aldım, etkisini deneyip gözlemlemedim henüz. sertifikası ile geldi, kolyeyi beğendim. Hediye sitrin taşı için de teşekkür ederim, cüzdanımda saklayacağım.
İsim: Y** T**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Oğlum için aldım çok memnun kaldım hediyeniz için teşekkür ederim.
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: ürün hediyeniz için teşekkür ederim gayet güzel bebeğim sevdi ve kullaniyoruz
İsim: Veysi Ö.
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: çok beğendim hediye aldım hediyenz içinde teşekkür ederim tavsiye ederim almak isteyenlere
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Gerçekten çok güzel teslimat hızlıydı çok teşekkür ederim satıcıya hediye de göndermişler ❤
İsim: C** P**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: oglusum için aldım birebir aynısı geldi teşekkür ederiz kargo çok hızlıydı akşam aldım sabah elimdeydi 😊
İsim: C** K**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Gayet güzel ürünün geldi paketleme olsun özenle hazırlanmış bebeğim gaz sancısı vardı iyi geldi
İsim: P** B**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Bebeğime severek takıyorum güzel
İsim: A** Ö**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: çok tatlı renkleri
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Kutusuyla güzel bir şekilde gönderildi. Hediyeniz için de teşekkürler. Geldikten bir gün sonra kuponla daha ucuza denk geliyordu bu biraz üzücü oldu sadece:( bir puanı ordan kırıyorum.
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim
İsim: G** Ş**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Resimde göründüğü gibi güzel sertifikasıyla geldi.Küçük hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: E** E**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Kargo ozenlı ve çok hızlıydı bebegım henüz yeni doğduğu için takamadım ama etkısı olacağını düşünüyorum teşekkür ederim hersey için
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel bir kolye gerçekten çok memnun kaldık yanında gönderdiğiniz hediyeniz için de ayrıca teşekkür ederiz 🫶🏻
İsim: S** D**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Kargom çok güzel paketlenmişti yanında da doğal taş hediye etmişler teşekkür ederim kızım için aldım doğunca kullanıcam inşallah etkili olur bebeğim sever
İsim: B** A**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Memnun kaldik hediyeler içinde teşekkür ederiz👍🏻👍🏻
İsim: e** a**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel yakıştı oğlum a
İsim: S** T**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Yani kolye güzel işe yarar umarım çok gazlı ve huysuz bir bebeğim var.hediye sitrin taşı içinde teşekkür ederim cüzdanıma koydum umarım bereketli olur.
İsim: G** Y**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: çok beğendim. kargo hızlı, paketleme muhteşem , minnak hediye için de teşekkür ederim. 4 çeşit ürün aldım hepsi de çok kaliteli bence.
İsim: H** G**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: güzel küçük hediyeniz için teşekkürler umarım faydasını goruuruz
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: ürünu cok begendim hediyeniz icinde cok tesekkur ediyorum
İsim: t** k**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: hediyeniz için çok teşekkür ederim
İsim: Ş** G**
Tarih: 12 Mart 2024

Sertifikalı Bebek Kehribar Kolye (KEHRİBAR, YEŞİM, KAPLAN GÖZÜ, KAHVE GÖZ AKİK, KALSİT) Ürüne Dair Sorular

Soru: 6 yaş icin yok mu
Cevap: farklı kehribar modellerimiz var efendim. uygun olan

Soru: 5 yaşındaki çocuğa uygunmudur?
Cevap: 1-3 yaş için daha uygundur efendim

Soru: acaba 5 aylık bebekte meme reddine diş ağrısına iyi gelir mi
Cevap: meme reddine iyi gelmez efendim, diş çıkarma dönemindeki huzursuzluğa iyi gelir

Soru: 5 yaş için kaç cm almam gerek ve bu kolyenin 5-6 yaş için olanı var mı
Cevap: merhabalar bu ürünü tercih edebilirsiniz efendim.

Soru: 15 yaş için uygunmudur
Cevap: Uygun Değil Efendim küçük gelebilir, öğrenci kolyesi modellerimizden alırsanız daha iyi olur

Soru: Merhaba Biz sizden kehribar kolyesi almıştık kolyesi kullandık arkadındaki birleştiriğimiz yeri çıkmış yok çıkarmıştık ama kaybolmuş rica etsem o paeçayı gönderirmisiniz
Cevap: merhabalar, mağazamızda '' kolye kapama '' yazarak aratıp satın alabilirsiniz.

Soru: merhaba sertifaksisyla mi geliyor ??
Cevap: merhaba evet efendim

Soru: merhaba yeni doğan erkek bebek için olur mu
Cevap: merhaba uygundur.

Soru: Merhaba üç yaşında çocuk için hangi ölçü uygundur
Cevap: bu ölçü uygundur

Soru: 1 aylık bebekler için uygun mu acaba
Cevap: uygundur efendim

Soru: yeni doğan bebek için uygunmudur
Cevap: merhaba uygundur efendim

Soru: Merhaba köpeğime alıcam olurmu? Küçük ırk 6 kg . Alerjiye etkili bir taş türü varmı ?
Cevap: bebek kolyesi efendim

Soru: 4 yaş icin uygun olur mu ? bi de bunu almayi mi onerirsiniz sade kehribar kolyeyi mi
Cevap: bu daha iyi olur 38 cm olur

Soru: Yeni Doğan Bebek için Hemen Taksak Uygunmudur ?
Cevap: merhaaba 1 aylık olmasını bekleyin daha sağlıklı olur cildi tahriş olmasın

Soru: Merhaba. Bebek kolyesi kaç yaşa kadar takila bilir? Kizimin 5 yaşi var.
Cevap: Merhabalar 36 santim rahatlıkla 5 yaşında kullanabilir

Soru: Ayda 1 kez temizliğini yaparken kaç saat suda bekletelim? Birde kullanmadan önce suda bekletmeden taktım ne gibi sakıncası var? Faydası için mi temizlik öneriliyor
Cevap: durulayıp takabilirsiniz.

Soru: iyi günler bebeğimde ağzından salya akmasına iyi gelir mi scaba
Cevap: iyi gelir efendim.

Soru: İlk alındıktan sonra Kullanım şekli nasıl olmalı. Topraklama yapmalı mıyız
Cevap: 1 gece toprakta bekletebilirsiniz

Soru: 4 aylık kız çocuğum için bakıyorum. Renklerin bir önemi var mı?
Cevap: bu model kullanılabilir efendim

Soru: Merhaba oglum 11 aylik boynu 30 cm olctugumde. cok bol olsun cekistirsin istemiyorum. Ona uygun olcude kolye var midir?
Cevap: uygundur efendim 33-35 cm

Sertifikalı Bebek Kehribar Kolye (KEHRİBAR, YEŞİM, KAPLAN GÖZÜ, KAHVE GÖZ AKİK, KALSİT) Resim Ve Fotoğraflar

Sertifikalı Bebek Kehribar Kolye (KEHRİBAR, YEŞİM, KAPLAN GÖZÜ, KAHVE GÖZ AKİK, KALSİT) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü