Sertifikalı Hint Akik Doğal Taş Bileklik 8 Mm Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Sukran

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Sertifikalı Hint Akik Doğal Taş Bileklik 8 Mm Alanlar Memnun Mu?
Sertifikalı Hint Akik Doğal Taş Bileklik 8 Mm Güncel Fiyatı 229.49 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Sertifikalı Hint Akik Doğal Taş Bileklik 8 Mm Gerçekten İyi Mi?

Sertifikalı Hint Akik Doğal Taş Bileklik 8 Mm Hakkında yaklaşık 271 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Sertifikalı Hint Akik Doğal Taş Bileklik 8 Mm Teknik Bilgiler

Sertifikalı Hint Akik Doğal Taş Bileklik 8 Mm Ürününün Satıcısı, OSMANLI DOĞAL TAŞ Sertifikalı Hint Akik Doğal Taş Bileklik 8 Mm ürününü 229.49 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Sertifikalı Hint Akik Doğal Taş Bileklik 8 Mm Hakkında Yapılan Yorumlar
229.49 Tl ye satışta olan Sertifikalı Hint Akik Doğal Taş Bileklik 8 Mm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
271 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: 10 yıldız olsa 10 yıldız verirdim harika çok beğendim teşekkür ederim benim bileğim küçük bu yüzden en küçük ölçüde aldım çok güzel oldu. Yedek misina ve fazladan bir taş daha göndermişler çok ince bir düşünce teşekkür ederim🌸🌸🌸🌸
İsim: **** ****
Tarih: 03 Nisan 2023
Beden: Beden:16-17 cm
Satıcı: Osmanlı Dogaltas

Yorum: gerçekten çok beğendim. güzel paketlenmişti. sitrin taşından alamadım diye üzülürken hediyenizi görmek beni çok mutlu etti.teşekkürler
İsim: B** Ö**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok kibar, büyük değil, beğendim. Bileğimi 17,5 cm ölçmüştüm, 18-19 tam geldi. Ne bol ne sıkı. Bir tane de büyük boy almıştım gerek yokmuş. Fotoğraftaki büyük olan.Taşlar doğal duruyor. Hediye sitrin taşı ve kutusuyla geldi. Özenli paketlenmiş, hızlı ve sorunsuz teslim aldım. Herşeyiyle gayet memnun kaldım, güvenle alınabilir. Teşekkür ederim.
İsim: C** Ö**
Tarih: 26 Ocak 2023
Beden: Beden:20-21 cm

Yorum: 3 tane bileklik aldım. oldukça iyi beğendim yedek misina ve hediye için teşekkür ederim.
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel. Bir de sitrin taşı hediye etmişler, onu da kocama verdim cüzdanına koydu. Teşekkürler
İsim: F** M**
Tarih: 22 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok teşekkür ederim Trendyola hasarsız kargo dan dolayı. Osmanlı doğal tasada teşekkür ederim hediyesi için
İsim: v** m**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: ürün gayet güzeldi paketleme harika 🌸
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Kızıma aldım,beğendi.Hediye sitrin taşı için teşekkür ederim.
İsim: S** T**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: beğendim teşekkür ederim taşlarıda renkleride güzel
İsim: H** T**
Tarih: 18 Şubat 2023
Beden: Beden:18-19 cm
Satıcı: OSMANLI DEĞERLİ TAŞ

Yorum: Kibar duruyor
İsim: N** P**
Beden: 02 Nisan 2023

Yorum: Kizima aldim begendi
İsim: E** C**
Beden: 26 Ağustos 2023

Yorum: kızlarım için aldım deniycez gorucez görüntü güzel
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Çok teşekkür ediyorum satucıya hediyesi hediye paketi çok zarif
İsim: R** Y**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Beden: Beden:16 - 17

Yorum: Daha önce cok alışveriş yaptım lakin benim istediğim taşlar ile sizin getirdiğiniz taşlar arasında fark mı var onu anlamadım. Acaba bir hata mı yapıldı acaba resimde pembe taşlar da gözüküyor ama bende o taşlar yok
İsim: H** B**
Tarih: 18 Eylül 2024
Beden: Beden:20 - 21

Yorum: Yanlış ürün geldi bir türlü iade kodu alamadım
İsim: m** e**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: renkleri çok daha koyu geldi
İsim: S** K**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: ürün paketlemesi hediyeler için teşekkürler güzel kutusu da güzel yalnız ürün resimdeki gibi çıkmadı renkleri aynı değil bu nedenle kızım beğenmedi ne yapacağız şimdi
İsim: E** B**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Ben üründen de göndericinin paketi hazırlamasından da memnun kaldım tavsiye ederim. Elime iki günde ulaştı. Ve çok memnun kaldım gerçekten hak ettikleri para helal olsun.
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Güzel minik taşları böyle olmasını çok beğendim. Kargo da çok hızlıydı teşekkürler
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: hediye olarak aldım... renk tonu gorseldeki gibi değil ama güzel.
İsim: İ** Y**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Çok şık ve özenli paketleme ve küçük hediye için satıcıya çok teşekkür ederim. Ürün çok hoş umarım şans getirir
İsim: G** T**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: İndirimde hediye olarak aldım çok memnun kaldım
İsim: A** D**
Tarih: 29 Mayıs 2023
Satıcı: OSMANLI DEĞERLİ TAŞ

Yorum: annem için aldım doğal taş ve kapiteli
İsim: Ş** E**
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: Çok beğendim hemen elime ulaştı teşekkürler
İsim: H** K**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Güzel ama 18 19 aldım ama küçük geldi
İsim: H** O**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: çok kaliteli bayıldım güvendiğim bir yer zaten
İsim: A** İ**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Çok güzel. Ayrıca hediye için de çok teşekkür ederim ☺
İsim: S** A** T**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Çoğunlukla yeşil ağırlıklı renkleri, çok beğendim 3 tane sipariş verip hediye edeceklerimin bileklerine göre ayarladım ♥ Doğal taşta adresim burası, teşekkürler. ✨
İsim: Ö** B**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: Kolay kolay yorum yapan biri değilim ancak gönderim şekli, yedek taş ve misina koyulması ve minik hediyeniz çok güzeldi. İşini özenle yapan insanların işi rast gitsin hep 💖
İsim: N** D** E**
Beden: 08 Ekim 2022

Yorum: çok beğendim çok şık
İsim: Z** U**
Beden: 10 Haziran 2023

Sertifikalı Hint Akik Doğal Taş Bileklik 8 Mm Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: 10 milimi varmı
Cevap: malesef efendim

Soru: AMETİST, AY TAŞI VE PEMBE KUVARS TAŞI VAR MI BİLEKLİK ŞEKLİNDE YOKSA BİLE ÖZEL ÜRETİM OLUR MU? ÜCRETİ NEOLUR
Cevap: özel tasarım yapılmıyor trendyoldan efendim. osmanlı doğaltaş sayfasına bekleriz

Soru: merhabalar görseldeki nin aynısı nı istiyorum mümkünse
Cevap: merhaba tabiki efendim

Soru: özelliği nedir
Cevap: Merhaba. Nazar stres

Soru: meraba görseldekinin aynısını gönderiliyor
Cevap: hint akik gönderiliyor efendim

Soru: Havlit hematit kastet unakit selenit taşından oluşan bileklik veya kolye bulunur mu ?teşekkür ederim
Cevap: özel tasarım sayfamızaq bekleriz

Soru: Renk aynısı gelir mi pastel renk olarak
Cevap: Merhabalar Hint Atik renkli bir madendir her bir taşın tanesi bir diğerine asla birebir aynısı olmaz farklılık gösterir doğal taş olduğu için görseldeki birebir aynısı Olmaz zaten mümkün değil doğal taşta bu ama aynı renk tonajında yine aynı doğal taş kullanılarak hazırlanıyor zaten içiniz rahat olsun

Soru: merhabalar ürünü arındırmamıza gerek varmı
Cevap: merhaba kullanmadan önce su ile durulayınız.

Soru: suya girdirebilir miyiiz
Cevap: ***merhaba ürünü aldığınızda 2-3 dakika suya tutup kullanabilirsiniz direk atolyeden çıktığından dolayı. Ürün teşhir ürünü değildir. Onun için toprağa koymanıza gerek yok. Kullandıktan sonra ayda bir gibi ***Arada toprağa gömülür çıplak ayakla toprakta yurumek le aynı mantık topladığı nazarı negatif enerjiyi atması için saksı taprağıda olur akşam koyarsınız sabah alırsınız ***Duşta da durabilir üzerinizde çıkarmayın. Su , topladığı negatif enerjiyi ve nazarı alır. Havuzda denizde rahatca kullanabilirsiniz doğal taş için su Pozitif birşeydir zarar vermez...

Soru: merhaba iç sıkıntısı, kaygı, panik için akik bilekliği mi almalıyım?
Cevap: rodonit güneş taşı daha iyi olur

Soru: merhaba ürünleriniz çok güzel gözüküyor ama sormak istediğim birşey var birazcık taş sitelerine baktım kuvartsa lazer işlemiyle boyama yapılabiliyormuş sizin ürünlerinizdeki taşlar kuvars içerikli mi yoksa direk adı üstünde yazan taşın kendisi mi?bunu bileklik ürünlerinizin hepsi için soruyorum yanıtlanırsanız sevinirim iyi çalışmalar
Cevap: Ürünlerimiz orjinal taşın kendisi efendim sertifikalı ve orjinal

Soru: hediye olacağı için özenle paketlenmesini rica ediyorum teşekkürler
Cevap: bizde her ürün kutusunda özenle pakatlenmiş çıkıyor

Soru: mrb hangi taşlar mevcut?
Cevap: hint akiğidir ürün efendim

Soru: merhaba iç sıkıntısına iyi gelir mi?
Cevap: Merhaba efendim iç sıkıntısı bunalım vesvese için Labradorit taşı şifadır

Soru: Malahit 10mm 10adet eliniz de varmı
Cevap: merhaba adetle taş satışımız mevcut değil

Soru: merhaba osmanlı doğal taş iki magazaniz mi var? diger ayni isimde magazada 85tl hangisi orjinal anliyamadim
Cevap: Merhaba. Bizde bütün ürünler firmamızın garantisi altındadır ve orijinal olmadığı düşünülürse iade alabiliriz

Soru: Merhaba efendim, ipi esniyormu?
Cevap: merhaba esnek misinalı

Soru: neden resimdeki renklerde gelmiyor bileklik
Cevap: merhaba. aynısı geliyor fakat dizilerde her renk aynı adette olmuyor. doğal taş olduğundan kimisinde yeşil daha baskın oluyor

Soru: Görseldeki renkler çok güzel ancak yorumlara girip baktığım zaman bilekliğin rengi çok daha farklı sebebi nedir ?
Cevap: akik damarları farklı herzaman aynı çıkmıyor orjianl doğal taşlarda hep birbirinin aynı renk olmuyor

Soru: hangisi taşlar mevcut acaba?
Cevap: hint akiğidir ürün efendim

Sertifikalı Hint Akik Doğal Taş Bileklik 8 Mm Detay Resimler

Sertifikalı Hint Akik Doğal Taş Bileklik 8 Mm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü