Shira Plus 18000 Btu-h - Ftxm50r Inverter Klima R32 Tavsiye Edilen Yer Neresi

Aylin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Shira Plus 18000 Btu/h | Ftxm50r Inverter Klima R32 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Shira Plus 18000 Btu/h | Ftxm50r Inverter Klima R32 Anlık Fiyatı 75780.0 Tl'den Satılmaktadır.

Shira Plus 18000 Btu/h | Ftxm50r Inverter Klima R32 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Shira Plus 18000 Btu/h | Ftxm50r Inverter Klima R32 Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Shira Plus 18000 Btu/h | Ftxm50r Inverter Klima R32 Ürün Özellikleri

Shira Plus 18000 Btu/h | Ftxm50r Inverter Klima R32 Ürününün Satıcısı, Daikin Shira Plus 18000 Btu/h | Ftxm50r Inverter Klima R32 ürününü 75780.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Shira Plus 18000 Btu/h | Ftxm50r Inverter Klima R32 Kullanıcı Geri Dönüşleri
75780.0 Tl ye satışta olan Shira Plus 18000 Btu/h | Ftxm50r Inverter Klima R32 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel klima elektriği yakmıyor, kokluyor maşAllah
İsim: M** C**
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ateknikaş

Shira Plus 18000 Btu/h | Ftxm50r Inverter Klima R32 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: wi-fi özelliği varmı
Cevap: Merhaba, evet wifi özelliği var.

Soru: İyi günler hayırlı işler ürün garantisi 6 yılmıdır
Cevap: Evet 6 yıl garantilidir.

Soru: hava temizleme özelliği var mı
Cevap: Merhaba hava temizleme özelliği mevcut

Soru: Ürün rengi beyaz mıdır
Cevap: Evet beyaz renk

Soru: ben bunu alınca yanında o kocaman balkona koyulan motorunuda veriyor musunuz
Cevap: Evet yanında kocaman dış ünitede veriyorum

Soru: model yılı nedir
Cevap: 2023 modeldir

Soru: motor ile iç ünite arası bağlantı boruları 5 metreye kadar ücretsiz mi dir. kurulumda servis herhangi bir ücret talep eder mi?
Cevap: Merhaba 5 metreye kadar ücretsiz

Soru: kurulumu ücretsiz mi kurulumu kim yapıyor
Cevap: Merhaba Daikin yetkili servisleri tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Soru: Merhaba Biz shira plus 18000 btu klima almaya karar verdik. Bu modelin R serisi ve M serisi olduğunu öğrendim. M serisinin biraz daha ucuz olduğunu, sadece ısıtma performansında fark olduğunu, diğer özelliklerının birebir aynı olduğunu söylediler. Sizden net ve kesin bilgi almak istiyorum; aralarındaki özellik farkı veya farkları nedir?
Cevap: Merhaba enerji tüketimi farkı mevcut ve en önemlisi hava temizleme özelliği mevcuttur shira larda shria Eco modellerinde hava temizleme bulunmuyor

Soru: Merhaba, 45 m2 salon için 18.000 btu lu bu ürün yeterli olur mı acaba. Tavsiyeniz ne olur? Şimdiden teşekkürler
Cevap: merhabalar binanın yalıtım durumu güneşe bakması vs etkenler klimanın şeçiminde etkili oluyor 25 m2 kad

Soru: garantide sorun oluyormu
Cevap: Yetkili satıcıyı efendim.

Soru: Merhaba ürünü şimdi alsak 2-3 ay sonra kurulumu yaptırsak garantisi ne zaman başlar
Cevap: Merhaba kurulum yapıldığında garantisi başlar

Shira Plus 18000 Btu/h | Ftxm50r Inverter Klima R32 Görsel Galerisi

Shira Plus 18000 Btu/h | Ftxm50r Inverter Klima R32 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü