SİEMENS SN234I01DT D Sınıfı 13 Kişilik 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox En Ucuzu Nerede Bulunur-

Gulcan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
SİEMENS SN234I01DT D Sınıfı 13 Kişilik 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Tavsiye Edilen Yer Neresi?
SİEMENS SN234I01DT D Sınıfı 13 Kişilik 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Şuanki Fiyatı Ne Kadar 21599.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

SİEMENS SN234I01DT D Sınıfı 13 Kişilik 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

SİEMENS SN234I01DT D Sınıfı 13 Kişilik 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

SİEMENS SN234I01DT D Sınıfı 13 Kişilik 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Ürün Hakkında Bilgi

ÖZELLİKLER Ürün Tipi Bulaşık Makinesi Yerleştir Harici Yerleştir Harici Kurutma işlemi Kendi sıcaklığı ile Programlar Eko, Hızlı, Yoğun Program sayısı 4 Çatal-bıçak-kaşık sistemi Çatal, bıçak ve kaşık sepeti Ayarlanabilir başlangıç zamanı Basamaksız Boyutlar (G/Y/D) 600 mm x 845 mm x 600 mm Ağırlık (Üreticiye Göre) 45 kg Kutu İçeriği Bulaşık Makinesi Ağırlık 43.7 Ambalaj Genişliği 655 Ambalaj Yüksekliği 875 Ambalaj Derinliği 655 Çevre Ölçüsü 349.5 cm Renk (Üreticiye Göre) Inox Ambalaj Boyutu 655 mm / 875 mm / 655 mm Genişlik 600 Yükseklik 845 Üretim Yeri Türkiye Derinlik 600 Üretici Garantisi 3 Yıl BSH Türkiye Garantili Energy efficiency class Color Code (EU 2017/1369) RGB - 255 237 0 KWh Cinsinden Enerji Tüketimi (Döngü Başına) 0.836 Litre Cinsinden Su Tüketimi (Döngü Başına) 2090 Enerji Verimliliği Sınıfı (EU 2017/1369) D AB Enerji Verimliliği Ölçeği (EU 2017/1369) A-G _x000D_
_x000D_

SİEMENS SN234I01DT D Sınıfı 13 Kişilik 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Ürününün Satıcısı, Siemens SİEMENS SN234I01DT D Sınıfı 13 Kişilik 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox ürününü 21599.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

SİEMENS SN234I01DT D Sınıfı 13 Kişilik 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Yorum Ve Değerlendirmeler
21599.0 Tl ye satışta olan SİEMENS SN234I01DT D Sınıfı 13 Kişilik 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: iyi ki almışım çok kaliteli bir makine tertemiz yıkıyor. hasarsiz birşekilde elime ulaştı
İsim: **** ****
Tarih: 29 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BEYAZ EŞYA MARKET

Yorum: Güzel ürün
İsim: MEHMET A. K.
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: daha kurmadık umarim memnun kaliriz
İsim: N** K**
Tarih: 06 Nisan 2024
Satıcı: İNDİRİM RÜZGARIM

Yorum: Kusurlu ürün gönderildi. Ürün elimize ulaştığında kutu açılımını zatenbiz yapmıyoruz servis gelip kutu açılımını yaptı biz de hiç kontroletmedik böyle kusurlu olarak servisi yerleştirmiş altına temizlemek içinkontrol ettiğimizde böyle soyulmaları olduğunu fark ettik
İsim: M** s** B**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: hızlı geldi, paketleme çok iyiydi
İsim: **** ****
Tarih: 20 Aralık 2023

Yorum: Makinayı bırakıp gittiler. Servisi organize etmek yok. Makinayı kapıyabırak git. Ne güzel iş !
İsim: E** A**
Tarih: 17 Ocak 2024
Satıcı: TEKÇARŞIM

SİEMENS SN234I01DT D Sınıfı 13 Kişilik 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Merhaba, 3 sorum var cevaplarsanız sevinirim 1)makina ölçüleri standart di mi yani her eve uygun boyutlarda mı? 2) inox di mi cihaz. 3) makina çalışır durumda iken kapak açılıp kapatıldığında kaldığı yerden devam ediyor mu yıkamaya yoksa baştan mı başlıyor ?
Cevap: merhab 1. soru evet 2.soru evet 3. soru en dogru bilgiyi siemens servisi bilmektedir

Soru: Merhaba, yari ankastre midir bu model?
Cevap: Merhabalar Solo dur

Soru: merhaba d sınıfı demek tasaruflumu elektrik
Cevap: Evet efendim artık A+ lar kalktı en tasarruflusu c den başlıyor

Soru: Çeyiz olarak alacağım istediğim zaman kurulum yaptırabilir miyim. İnox 4 program mı oluyor acele bilgi verirseniz hemen alacağım
Cevap: merhaba 6 ay içinde kurulum zorunludur

Soru: merhaba ürün kurulumunu istediğimiz zaman ücretsiz yaptirabiliyor muyuz sistem nasıl detaylo bilgi verir misiniz
Cevap: merhaba 6 ay içinde ücretsizdir

Soru: merhaba.yurt dışı satışınız varmı acaba
Cevap: Merhaba hayır efendim

Soru: bu modelde ön yıkama programı ve katlanabilir raf özelliği var mı
Cevap: Merhabalar efendim ön yıkma programların içinde mevcut üst sepet asansörlü ve katlanabilir

Soru: merhabalar ürünün kurumulunu istediğimiz zamanda yapabiliyor muyuz her hangi bir süresi var mı
Cevap: Merhaba , 5 yık çeyizlik olarak bekleyebilir ürün 5 yılın sonunda bile kurdursanız ürünün montajı yapıldığı zaman garantisi başlıyor

Soru: enerji sınıfı nedir
Cevap: merhaba D enerjidir

Soru: kurulumu kim yapacak
Cevap: Merhabalar 444 66 88 Siemens çağrı merkezinden ücretsiz montaj yapılmaktadır

Soru: merhaba bu üründe kisa en kisa programda durulama özelliği varmi
Cevap: Efendim 70 derece 2.25 dk 50 derece 3.30 dk 65 derece 59 dk 45 derece az kirli bulaşıklar kurutma özelliği var 44 dk

Soru: sepet ebatları nedır
Cevap: efendim sepat ebatları hakkında bilgimiz yoktur . İsterseniz 444 04 47 yi arayarak Siemens Türkiye ile görüşüp ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz efendim .

Soru: merhaba bulasik makinesinin kurulumu yetkili servis tarafindan mi yapiliyor? ucretsiz mi?
Cevap: Evet ucretsiz servis kuruyor

Soru: Sessiz mi çalışıyor
Cevap: Özel yalıtım sayasinde yıkama esnasında sessiz çalışır efendim

SİEMENS SN234I01DT D Sınıfı 13 Kişilik 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Görseller

SİEMENS SN234I01DT D Sınıfı 13 Kişilik 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Perihan Beyaz Eşya 0 13
MeltemDalgası Beyaz Eşya 0 14

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü