Sigara Içenler Için Diş Beyazlatan Leke Giderici Smokers Diş Macunu 75 ml En Düşük Fiyat Nerede ?

Aybike

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,081
0
15
Sigara Içenler Için Diş Beyazlatan Leke Giderici Smokers Diş Macunu 75 ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Sigara Içenler Için Diş Beyazlatan Leke Giderici Smokers Diş Macunu 75 ml Şu Andaki Değeri 123.72 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Sigara Içenler Için Diş Beyazlatan Leke Giderici Smokers Diş Macunu 75 ml Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Sigara Içenler Için Diş Beyazlatan Leke Giderici Smokers Diş Macunu 75 ml Hakkında yaklaşık 4837 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Sigara Içenler Için Diş Beyazlatan Leke Giderici Smokers Diş Macunu 75 ml Ürünün Detayları

Sigara Içenler Için Diş Beyazlatan Leke Giderici Smokers Diş Macunu 75 ml Ürününün Satıcısı, Clinomyn Sigara Içenler Için Diş Beyazlatan Leke Giderici Smokers Diş Macunu 75 ml ürününü 123.72 Tl'den Satılmaktadır.

Sigara Içenler Için Diş Beyazlatan Leke Giderici Smokers Diş Macunu 75 ml Kullanıcı Değerlendirmeleri
123.72 Tl ye satışta olan Sigara Içenler Için Diş Beyazlatan Leke Giderici Smokers Diş Macunu 75 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4837 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: kesinlikle çok başarılı bittikçe stok yapıyorum
İsim: s** a**
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: vitalecza

Yorum: Artık diş macunumu buldum diyebilirim 🤩 sigara içmiyorum fakat çok fazla çay ve kahve tüketiyorum dişlerimde ki lekeler ne yapsam geçmiyordu ama bu diş macunu sayesinde ilk kullanımda bile gözle görülür etkisi oldu kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: Sibel C. k.
Tarih: 14 Nisan 2023
Satıcı: İPEK KOZMETİK

Yorum: Sigara kullanan birisi olarak çok memnun kaldığım bir diş macunu oldu 🤩🤩 artık bundan sonra kullanacağım tek diş macunu :) 2.kez sipariş verdim. Dişimde sigaradan oluşan lekeleri yok etti. Düzenli olarak kullandığınız da çok güzel sonuçlar veriyor. Sigara içenler mutlaka denemeli 🧡
İsim: C** C**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: Yıllardır kullandığım diş macunu.Harika stok yaptım.
İsim: Ö** K**
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: sürekli kullandığım bir ürün hediye için teşekkür ederim
İsim: f** a**
Tarih: 20 Ekim 2021
Satıcı: Cosmoprof

Yorum: Baayyyıııllldddııımmmmmm çok abartı sararma yoktu dişlerimde ama yinede yoğun kahve tüketiminden sararma vardı tek kullanımda etkisi mükemmeldi görenler dişçide temizlettim sandı. Alın aldırın ben şimdi stok yapmaya gidiyorum. Bu arada annemin dişlerinde baya kronik sararma vardı onda bile etkisini gördük artık vazgeçilmez ürünümüz
İsim: B** Ü**
Tarih: 18 Mayıs 2023
Satıcı: Cosmopera

Yorum: çok beğendim gerçekten dişlerim beyazladi
İsim: E** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Şubat 2023

Yorum: merf_xl tavsiyesi ile eşime aldım sigara kullandığı için hatta iki tane aldım stok yapmak için çünkü merf_xl güveniyorum 🥰🤗
İsim: **** ****
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Daha önce kullandım çok ne kaldık tekrar aldık cidden işe yarıyor diş tası oluşumunu önlüyor
İsim: d** a**
Tarih: 09 Ocak 2023
Satıcı: Hangar Express

Yorum: gerçekten çok güzel ilk kullanimda bile harikaaaa@ipeklife askerleri olarak önerdiği her şeyi alıyorum iyi ki varsın ipekaşkommmm😍😍😍😍
İsim: M** A**
Tarih: 12 Eylül 2022
Satıcı: Cosmoshop2016

Yorum: Ürünün kargolaması gerçekten çok başarılıydı paketi zor açtık herhangi bir sorun yaşamadık bu konuda. Bu ürünü özellikle Clinomyn Temizle Parlat Jeli ile beraber aldım. Hergün kullanmıyorum. Sigara kullanmadığım için haftada 1-2 gün kullanıyorum. Beyazlatma etkisi diğerine göre çok daha fazla ama bence dişleri bu kadar yormaya gerek yok. KesinlikleDevamını Oku
İsim: M** B**
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: Bahar deniz tavsiyesi ile aldım Memnun kaldım teşekkür ederim
İsim: F** T**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Eşim için aldım çok begendığını söyledi. Sigara lekelerinde gözle görülür fark var
İsim: S** D**
Tarih: 30 Ocak 2023
Satıcı: EczaVita

Yorum: Dişleri bembeyaz yapıyor harika stok yapıyorum
İsim: S** B** G**
Tarih: 14 Ocak 2023
Satıcı: Coco21

Yorum: @indirimdenaldimdersin hesabı vasıtasıyla uygun aldım güzel
Tarih: 20 Ocak 2022
Satıcı: Cosmoprof

Yorum: Çok güzel bir ürün indirime girdikçe stokluyorum🙏
İsim: S** K**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Gerçekten söyledikleri gibi dişlerdeki çay ve sigara lekelerini çıkarıyor ağızda ferah hissi bırakıyor mükemmel bir diş macunu şiddetle öneriyorum
İsim: Y** M** B**
Tarih: 05 Eylül 2021
Satıcı: GENÇSAYAR

Yorum: Senelerdir kullandığım, araya başka macunlar da girse hep geri döndüğüm en iyi diş macunu. Beyazlatır, içinde diş minesini çizen tanecikler yoktur, hassasiyet yapmaz. Opalescence dahil tüm diş macunları elimden geçmiştir. En iyisi bu yalvarırım alın.
İsim: n** b**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Stokladım çok güzel
İsim: B** S**
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: eşim için aldım sigara kullanıyor memnun kaldi
İsim: S** T**
Tarih: 01 Mart 2023
Satıcı: Coco21

Yorum: Muhteşem bir ürün stok yapın bence fiyatı yakında patlar çok iyi beyazlatma etkisi var bu kadar beklemiyordum çok teşekkür ederim
İsim: K** Y**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel paketlenmişti ayrıca hediye tester geldi teşekkürler
İsim: C** E** Ş**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: Muhteşem ürün daha öncede kullanıyordum stoklayın mutlaka
İsim: A** K**
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: mukemmel bir dis macunu bayildim
İsim: H** K**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: @cansugokceofficial tavsiyesi ile aldım çok güzel temizliyor parlatıyor Çok kaliteli bir diş macunu beğendim.
İsim: T** G** Ç**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Çok memnun kaldım ilk kullanımda bile farkı görüyorsunuz. Tekrar alacağım bir ürün. Tavsiye ederim.
İsim: g** a**
Tarih: 21 Ekim 2022
Satıcı: Kozmetikburada

Yorum: @merf_xl önerisiyle aldım ilk kullanımda gayet başarılı zaten o ne önerge alırım Bi eczacı gözüyle doğru olanı öneriyor teşekkürler bittikçe yenilecek stok yapılacak Bi ürün
İsim: A** O**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: Eşim için aldım, mağazadan daha hesaplı
Tarih: 16 Şubat 2022
Satıcı: Tek Global Grup Türkiye

Yorum: Damat bohçası için aldım. Yorumları görerek seçtim satıcı mükemmel.
İsim: S** O**
Tarih: 17 Şubat 2023
Satıcı: Maximum Kozmetik

Yorum: Sürekli kullanıyoruz sigara şçen için çok iyi
İsim: G** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Haziran 2023

Sigara Içenler Için Diş Beyazlatan Leke Giderici Smokers Diş Macunu 75 ml Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Ürünün dişin iç kısmında oluşan siyah lekelere bir faydası var mı yoksa sadece beyazlatma etkisi mi var?
Cevap: Merhaba, Ürün sigaradan dolayı diş sararmalarını önlemek amacıyla geliştirilmiş bir üründür.

Soru: Sigara icmiyorum ama cay kahve icmekten dislerim sari oldu.Beyazlatmak.icin kullanabilirmiyim.dis minesine bi zarari.olurmu
Cevap: Merhaba kullanabilirsiniz dis minesine herhangi bir zarar vermeyecektir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhabalar görseldeki ambalajıyla gönderim yapılacağına teyit edermisiniz?Teşekkürler.
Cevap: Merhaba. Yeni ambalaj gönderiyoruz. Trendyol a görsel güncelleme talebinde bulunduk. Henüz görsel güncellenmedi.

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba yurtiçi kargo ile gönderim yapıyoruz

Soru: Diğer satıcılarda daha pahalı olduğu için acaba bir farkları var mıdır ürününüz orginal mi diye sormak istedim
Cevap: Merhaba, Ürün orijinaldir. Türkiye distribütörlüğü firmamıza aittir. Türkiye'de dağıtımı bizim firmamızdan yapıldığı için fiyatlar diğer firmalara göre daha uygundur.

Soru: Ürünün Bir de açık mavili olan serisi var farkları nedir
Cevap: Merhabalarlar. İki model diş macunu mevcut. Bu ürün smokers. Diğer ürün parlat jel ama şuan stoklarda yok.

Soru: Merhabalar hangi kargo getirecek
Cevap: Merhaba trendyolekspres efendim

Soru: Merhaba emziren veya hamileler kullanabilir mi?
Cevap: Bununla alakalı herhangi bir uyarı bulunmuyor efendim

Soru: icerigi kimyasalmi bitkiselmi
Cevap: Merhaba ürün içeri kimyasal madde ihtiva etmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürünün açıklama kısmında titanyum dioksit olup olmadığı yazmıyor içeriginde var mı yok mu
Cevap: merhaba içerik kısmında titanyum dioksit ihtivva etmemektedir. sağlıklı günler dileriz.

Soru: dis teli kullananlar kullanabilir mi
Cevap: Merhaba ürün üzerinde herhangi bir uyarı bulunmamaktadır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Hamilelikte kullanmamın bir sakıncası olur mu?
Cevap: Kullanabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba diş rengim sarı sigara kullanmıyorum ancak renginin açılması için bunu mu almalıyım yoksa diğer ürününüzü mü tavsiye edersiniz
Cevap: Merhaba efendim bunu kullanabilirsiniz çok etkili bende kullanıyorum

Soru: Merhaba hamileler de kullanabilir mi
Cevap: Kullanabilir efendim

Soru: Kullanım sıklığı nasıl olmalı ne öneriyorsunuz?
Cevap: Günde en az 2 defa yapmanız önerilir

Soru: merhabalar siyah etiketlimi acaba
Cevap: Merhaba üründe siyah işaret mevcuttur fakat bu işaret baskı ile alakalı bir durumdur dilerseniz İnternet üzerinden araştırma yapabilirsiniz

Soru: sağlığa zararlı kimyasallar içeriyor mi tiroit hastasiyim
Cevap: Merhabalar Tiroit hastalarının ürün kullanımı ile ilgili doktorunuza danışmanızı öneririz Sağlıklı günler

Soru: Merhaba, her gün kullanmaya uygun mu?
Cevap: Merhaba evet ürün günlük kullanıma uygundur

Soru: Merhabalar içerik paylaşır mısınız?
Cevap: Merhaba Calsium carbonat aqua sorbitol gliserin hdratet silica kaolin sodyum lauryl sulfate sodyum monofluorophosphate aroma cellulose gum trosodiyum phosphate dimethicine calsium glycerophosphate sodium saccharin phenoxyethanol propylene glycol limonene Şeklindedir.

Soru: merhaba, önceden Dr. Bauer Dil macunu ürününüz vardı uzun zamandır stok güncellenmiyor. tekrar gelecek mi acaba
Cevap: Merhaba artık One drop dil macunu satıyoruz almanyadan ithal https://ty.gl/ayu0l2riiw

Sigara Içenler Için Diş Beyazlatan Leke Giderici Smokers Diş Macunu 75 ml Ürüne Ait Fotoğraflar

Sigara Içenler Için Diş Beyazlatan Leke Giderici Smokers Diş Macunu 75 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü