Sıvı Allık (sedefli) No03 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Cemile

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
562
0
0
Sıvı Allık (sedefli) No03 Fiyatına Göre Alınır Mı?
Sıvı Allık (sedefli) No03 Güncel Satış Fiyatı 169.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Sıvı Allık (sedefli) No03 Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Sıvı Allık (sedefli) No03 Hakkında yaklaşık 7985 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Sıvı Allık (sedefli) No03 Açıklama Ve Özellikler

Sıvı Allık (sedefli) No03 Ürününün Satıcısı, New Well Sıvı Allık (sedefli) No03 ürününü 169.9 Tl'den Satılmaktadır.

Sıvı Allık (sedefli) No03 Yorumlar Hakkında Bilgi
169.9 Tl ye satışta olan Sıvı Allık (sedefli) No03 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7985 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: ürüne bayıldım kesinlikle tavsiye ediyorum sürümü o kadar güzel ki yumuşacık hemen dağılıyor gün boyu kalıcı çok doğal bir görüntü veriyor indirime girdikçe stok yapılmalık ürün zaten tek bir damla yetiyor yüzünüze uzun süre gider
İsim: **** ****
Tarih: 29 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NEW WELL

Yorum: paketleme cok ozenliydi tesekkurle new well bayiliyirm urunlerinize bu allik efsane kizlar
İsim: e** o**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Tam istediğim gibi indirimdeyken stok yaptım
İsim: B** A**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: indirimde aldım inanılmaz güzel stok yapmaya karar verdim yumuşacık çok doğal duruyor
İsim: B** Ç**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: En sevdiğim allığım haline geldi , 1 ayda bitirdimmm. Muhteşem doğal bir ışıltısı var çok güzel mutlaka yazın kullanmak için bu renginden 3-4 tane daha alıp stok yapacağım kesinlikle kaçmaz doğal güzel ve ertesi gün geldi 🩷
İsim: S** A**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Bu yaz sıvı allıklar ön planda olduğu için bende almak istedim. Piyasaya göre en uygun ve kaliteli bir allık. Cilde çok güzel oturuyor ve parlatıyor.
İsim: E** B**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Gözde dudakta ve yanakta kullanabilmem çok iyi ayrıca emilimi kolay dokusu da çok iyi renk olarak da bayıldım bol bol stok yapacağım.
İsim: Y** K**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: yaz ayının favori ürünü olacak her cilt tonuna yakışacak muhteşem pembelik.. efsane renk kolay sürüm doğal duruş.
İsim: G** T**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Aşırı beğendim Her çantada olması gerekiyor bence hem allık hem göz farı hem ruj mükemmel bir şey bu Bayıldım üstelik çok kalacağım.
İsim: d** y**
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: indirimdeyken stok yapmalik
İsim: Y** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Temmuz 2023

Yorum: çok tatlı bi allık güneş kremi yle birlikte kullanıyorum ışıl ışıl bo görüntü veriyor
İsim: A** Ş**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Mükemmel bir allık. Kendinden doğal sedefli çok doğal yansımalar yapıyor. Rengi ise tam genç kızlara uygun lipglosslarla aşırı uyumlu. Kesinlikle alın kızlar, diğer tüm allıkları unutacaksınız.
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: sedefli olması çok iyi yüzümde muhteşem duruyor severek kullanıyorum
İsim: a** c**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: ışıl ışıl parlamama neden oluyor,dokusu kalitesi inanılmaz, yüzümde tatlı bi renk bırakıyor çok sevdim.
İsim: N** A**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: çok tatlı rengi var sürekli aldığım ve stokladigim bir ürün
İsim: H** S** T**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: Stok yapıyorum sürekli çünkü çok mükemmel dokusu kokusu ve renkleri var teşekkürler 🙏🏻
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: Işıl ışıl harika hem yanaklarıma hemde burnumun ucuna sürüyorum harika bir görüntü oluyor böyle ışıl ışıl ve ıslak bir görüntü bırakıyor . Uygulaması da çok kolay parmaklarla çok kolay bir şekilde uygulanıyor bayıldım ❤
İsim: G** Ç**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Rengine bayıldım tenime cok yakıstı kargoda cok hızlı geldi teşekkürler
İsim: A** Y**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Tam bir bahar rengi benim için açık tenli biri olarak favorim oldum sedefli olmasıda ayrı güzel ışıltı severim
İsim: T** G**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Beyaz tenliyim ve butonların bana çok yakıştığını düşünüyorum ayrıca baya kalıcı stoklayacağım ürün oldu diyebilirim
İsim: Ö** h** Ç**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: çok tatlı bir pembesi var her cilde uyar diğer renklerini de almayı düşünüyorum stok yapcamm
İsim: s** K**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: bu pembenin tonuna bayıldım bıraktığı ışıltı aşırı kaliteli tam bi stok yapmalik alan asla pişman olmaz kesinlikle
İsim: h** s**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: bayıldım tonu çok güzel cildimde cok dogal duruyor diger tonlarindan da alıcam
İsim: e** t**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Mart 2023

Yorum: Bu rengi ozellikle aldım ve kendime cok yakistiriyorum sedefli olusu ozel gunlerde uyguluyorum cildim asiri parliyo ve cok fresh gorunuyorum boylelikle
İsim: b** e**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Bu allıklar çıkalı toz allık kullanmaz oldum. Çantamdan ayırmıyorum. Kardeşimede aldım oda çok beğendi.Sadece allık olarak değil ruj ve far olarakta kullanılabilir bence😍 Tavsiye ederim..
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: sürekli stok yapiyorum indirimden almistim cok guzel
İsim: M** T**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: Çok başarı diğer renklerinde indirime girsin stoklayacağım 👍
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: Rengine bayıldımmm o kadar doğal bir rengi var ki, favori allıklarım arasına girdii. Sürüşü çok kolay ben far olarak da kullanıyorum cok da güzel duruyor
İsim: A** E**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: ışıltısı harika olan bir ürün hem allık hem far olarak kullandım hemen almalısınız
İsim: Ş** N** ö**

Yorum: harika bir dokusu var sürülümü kolay renk tonu harika isilti cilde parlaklık veriyor. renk tonuda güzel yanımdan ayirmayacagim bir ürün beğendim tavsiye ederim
İsim: Ü** K**

Sıvı Allık (sedefli) No03 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: buğday tenliyim hangisi bana uygun olur acaba
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 02 numara alabilirisniz

Soru: 02 şeftali dimi
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhabalar, Mağazamızın Trendyol express ve Aras kargo firmaları ile çalışması bulunmaktadır. Hangi kargo ile taşıma yapılacağına bölgenizdeki ilgili kargonun uygunluğu ve Trendyol karar vermektedir. Sipariş verdiğiniz anda bu belli olmaktadır. Ne yazık ki mağazamızın bu konuda bir işlem seçeneği bulunmamaktadır.

Soru: burenk mat varmı
Cevap: Merhabalar efendim ürün mat değil aydınlatıcı özelliği vardır iyi günler dileriz

Soru: ürün kaç ml?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 30 ml

Soru: Esmer tenlile hangisi olur
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 03 no alabilirsiniz

Soru: merhaba rengi cok mu pembe yada kırmızı beyaz tenli oldugum için tereddütte kaldım daha doğal duracak olan renk hangısını önerirsiniz
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Açık pembedir efendim uygun olacaktır

Soru: ürün kaç gram acaba
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz. Ürün 10 ml dir.

Soru: Kaç ml acaba
Cevap: 10 ml efendim

Soru: merhaba cok koyu olmasamda esmer tenliyim seftali rengini kullaniyorum cokta memnunum ama pembe veya kirmizi rengini denemek istiyorum sizce seftali tonunda kalayim mi hangi rengi onerirsiniz
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Esmer tenliyseniz 03 numara da yakisicaktir efendim

Soru: hangisi pembe
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 03 numara efendim

Soru: ürün kaç ml
Cevap: Merhaba 10 ml.

Soru: esmer tenliyim kaç numara allık kullanmaliyim
Cevap: Merhaba, 05 numara daha uygun olur. Koyu renk olanları tercih ederseniz ten renginizde sırıtmaz.

Soru: Sarı saçlı ama buğday tenli tam buğday da değil aslında daha açık hangisini almalıyım kararsız kaldım yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 01 no alabilirsiniz efendim

Soru: Salam bununan 2 ci kez sizden sifariş veriyorum gelib mehsul çıxmır hangi karqonan calisirsiz anlamıyorum neden məhsullar gelmir
Cevap: Merhabalar, Mağazamızın Trendyol express ve Aras kargo firmaları ile çalışması bulunmaktadır. Hangi kargo ile taşıma yapılacağına bölgenizdeki ilgili kargonun uygunluğu ve Trendyol karar vermektedir. Sipariş verdiğiniz anda bu belli olmaktadır. Ne yazık ki mağazamızın bu konuda bir işlem seçeneği bulunmamaktadır.

Soru: ne beyaz nede esmerim kumral buğday tenliyim kaç numara olur
Cevap: Merhabalar pembemsi ton istiyorsanız 03 uygun olacaktır

Soru: Merhaba son kullanım tarihi nedir?
Cevap: Merhabalar son kullanma tarihi yoktur

Soru: merhaba kac mildir kalicimidir
Cevap: Merhaba, 10 ml dir.

Soru: Şeftali tonu kaç numara
Cevap: Merhabalar 04 numaraya bakabilirsiniz iyi günler dileriz

Soru: merhaba 2 al bir öde kampanyası bittimi ürünleri sepete ekliyorum kampanya görünmüyor
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Farklı satıcılardan almadığınıza dikkat edin efendim

Sıvı Allık (sedefli) No03 Resim Galerisi

Sıvı Allık (sedefli) No03 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü