Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 Ml Bu Ürünü Almalı Mı

Elif Nur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 Ml Alınmaya Değer Mi?
Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 Ml Mevcut Fiyatı 349.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 Ml Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 Ml Hakkında yaklaşık 59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 Ml Ürün Hakkında Bilgi

Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik AsitTonik 200 Ml_x000D_
SalisilikAsitile gözenekleriderinlemesinetemizleyerek sivilce ve siyah nokta oluşumunuazaltırken >Glikolik Asitgibiaktif içeriklerle cildin yüzeyini pürüzsüzleştirmeye ve cilt tonunueşitlemeyeetki eder. Nemlendirici ve antioksidan bileşenlerle cildi besler vekorur. >_x000D_
ETKİLERİ:_x000D_

Gözenekleritemizler ve ciltteki yağlanmayı azaltır. >_x000D_

Sivilce vesiyah noktaların azalmasına yardımcı olur. >_x000D_

Cildin dahapürüzsüz ve parlak görünmesini sağlar. >_x000D_

Cilt tonunueşitlemeye yardımcı olur. >_x000D_

Sebumüretimini dengeler. >_x000D_
NASILKULLANILIR?_x000D_

Yeterlimiktarda ürünü pamuk veya elinizle, temizlenmiş vekuru cilde uygulayınız.Uygulama ardından durulama gerektirmez. Günlük akşamrutinlerinizde kullanabilirsiniz. >_x000D_
HANGİCİLT TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR?_x000D_

Tahriş olmuşciltler haricinde tüm cilt tipleri içinkullanımı uygundur. >_x000D_
UYARI VESAKLAMA KOŞULLARI:_x000D_

Odasıcaklığında (25°C) ve çocukların ulaşamayacağı yerdesaklayınız. Yalnızcaharicen kullanım içindir. Ürünü kullanmaya başladığınızdanitibaren gündüzlerigüneş kremi kullanımını ihmal etmeyiniz. Gözle temasıhalinde bol su ileyıkayınız. Açık yara ve tahriş olmuş cilde uygulamayınız. >_x000D_
_x000D_

Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 Ml Ürününün Satıcısı, CALLİEL Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 Ml ürününü 349.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 Ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
349.0 Tl ye satışta olan Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Callielin her ürününe bayılıyorum bu da kullanıp pişman olmadığım bir ürün
İsim: F** F**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Calliel

Yorum: Siyah noktalarımı gözle görülür şekilde azalttı çok güzel temizliyor çok beğendim
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Son birkaç aydır sivilcelerim artmıştı bu ürünü düzenli olarak kullandım ve azalmalar oldu tavsiye ederim
İsim: S** D**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: her gece uyumadan önce bu toniği yüzüme uyguluyorum arndiriyor tşkler 💛
İsim: T** B**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: toniği makyajı temizledikten sonra uyguluyorum yüzüm refahliyor. yüzümum nefes aldığıni farkettim yüzüme çok iyi geldi
İsim: G** A**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: cildim yaglı olduğu için sivilce çok çıkar oyüzden aldım iyiki almısım alın aldırın
İsim: S** c**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: çok severek kullanıyorum duştan sonra düzenli kullanıldığında etkiligi
İsim: S** A**

Yorum: siyah nokta yüz temizleme ürününden sonra kullanıyorum. ikisi set gibi oldu bence çok iyi geliyor benim yüzüme
İsim: N** Ö**

Yorum: kızımın sivilce sorunu için aldım oldukça etkili ve fiyatı çok iyi
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: bayıldım günlük kullanım çok faydasın gördüm kargo hızlı geldi téşakurler
İsim: n** a** h**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Ağustos 2024

Yorum: T bölgemde yer alan siyah noktalardan kurtulamadım bir türlü tavsiye üzerine rutinime ekledim.
İsim: Ş** E**

Yorum: etkili bir toniğe benziyor uzun süre kullanımda güncellerim
İsim: M** R** O**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Düzenli olarak sivilce ve siyah noktaları gözle görülür derecede azalttı

Yorum: Cilde temiz bir görüntü veriyor düzenli kullanmak gerekiyor akşam rutinİmde kullanıyorum nemlendiricimi sürüp yatıyorum sabaha tertemiz bir cildim oluyor
İsim: B** S**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Sivilcelerim için çok iyi bir etki yarattı mutlaka deneyin derim
İsim: L** Y**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: yüz temizleme jeliyle birlikte kullanıyorum makyaj kalıntısı bırakmıyor güzel ürün
İsim: Y** Ç**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Böyle tonikleri çok seviyorum etkili bir tonik arayaşında olduğum için bu ürünü kullanıp beğendim cildim aydınlandı

Yorum: elime sorunsuz bi sekilde ulastiii
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: paketleme pek iyi değildi kapağı delik bi şekilde geldi ve birazı dökülmüştü ordan bir puan kırıyorum bi kaç gündür de kullanıyorum iyi gibi alınır
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Üç ürün istemiştim sadece ikisi gönderilmiş !
İsim: R** G**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: güzel bir tonik cildi güzel temizliyor bence düzenli kullanımda etkisini göreceksiniz
İsim: C** D**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: tonik cildimi toparladı sıkılaştırdı gözeneklerimi tertemiz yapıyor
İsim: n** a**

Yorum: Cildimde oluşan siyah noktalara çok iyi geldi diyebilirim kesinlikle düzenli kullanımda efsane sonuç
İsim: Y** G**

Yorum: Cilt bakımına son veriyoruz siyah noktaların çözümünü buldum

Yorum: sivilce ve siyah noktaları gideriyor oldukça başarılı memnun kaldım
İsim: E** O**

Yorum: burnumda ki siyah noktalar dan eser kalmadi teşekkürler bu harika ürün için
İsim: F** K**

Yorum: sivilce izlerimi yok etti bu tonik siyah noktalarımı da azalttı haftanın neredeyse 4-5 günü butonya kullanıyorum ve çok memnunum

Yorum: arkadaşımın tavsiyesiyle aldı Çok beğendim alın aldırın
İsim: p** y**

Yorum: Sivilceli cildime düzenli olarak kullandım, ihtiyacımı karşılıyor ve siyah noktaları ve sivilceleri gideriyor oldukça başarılı memnun kaldım

Yorum: Tam zamanında geldi hızlı teslimat yapıldı paketleme de çok iyiydi içeriği oldukça zengin bi ürün sivilce karşıtı olması çok iyi cildi çok iyi arındırıyo
İsim: H** R**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Ağustos 2024

Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 Ml Merak Edilenler

Soru: Ergenlik dönemi sivilcelerinde kullansak olur mu acaba
Cevap: Merhabalar, Calliel’e ilginiz için teşekkürler. 18 yaş altı kişilerin doktor kontrolünde ürün kullanmasını tavsiye ediyoruz.

Soru: Merhaba erkeklerde kullanabilir mi ?
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Evet efendim.

Soru: sivilceler iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. evet etki etmektedir.

Soru: İçeriğini yazabilirmisniz acaba
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. maalesef içerik yazmak artık kısıtlanmıştır.

Soru: Merhabalar ürün leke kaçtı mı
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Leke problemi için cilt beyazlatıcı krem önerilir

Soru: Merhaba ürün nasıl kullanılıyor?
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Akşam rutinlerinize dahil edebilirsiniz, temizlenmiş cilde uygulanır

Soru: merhaba her gün isdifade olunursa bir problem olurmu?
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Hayır efendim

Soru: bu ürün cilde sürüldüü gibi bacaklarada uyqulamak olurmu?
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Uygundur efendim.

Soru: Salisilik asit ve glikolik asit oranını yazar mısınız?
Cevap: Merhabalar, Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Ticari sırlar gereği net oranların paylaşımı etik değildir efendim, fakat içeriklerimizin oranı genel olarak %1 ile %3 aralığındadır.

Soru: Günlük kullanıma Uygun mu dur üzerinde haftada 2 kere kullanın yazıyor
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Uygundur efendim

Soru: merhabalar çilek bacak görünümü içinde faydalımı
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Glikolik asit tonik önerilir efendim

Soru: Bacaktaki leke ve batıklara iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Batık problemi için glikolik asit tonik önerilir

Soru: glikolik asit ile kullanıma uygun mudur bir akşam birisi bir akşam birisini kullanabilir miyiz? birde günlük kullanılabilir mi? Teşekkürler şimdiden
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Farklı rutinlere dahil etmeniz önerilmektedir.

Soru: salisilik oranı yüzde kaç ?
Cevap: Merhabalar, Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Ticari sırlar gereği net oranların paylaşımı etik değildir efendim, fakat içeriklerimizin oranı genel olarak %1 ile %3 aralığındadır.

Soru: merhabalar glikolik asit ile kullanıma uygun mudur acaba hafta içerisinde 2 gün birisini 2 gün birisini kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Farklı rutinlere dahil etmeniz önerilmektedir.

Soru: Her gün kullanıma uygun mudur?
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Haftada 2 gün kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba haftada iki gün Retinol kullanıyorum. Retinol ile kullanmamda bir sakınca var mı?
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Farklı rutinlere dahil edebilirsiniz.

Soru: merhabalar gündüz kulanima uygunmudur
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Günlük ve akşam rutinlerinizde kullanıma uygundur.

Soru: Üzerine c vitamini serumu surulurmu
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Evet efendim

Soru: Ürünü sürdükten sonra suyla yıkıyormuyuz
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Durulama gerektirmez efendim

Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 Ml Ürünün Fotoğrafları

Sivilce Ve Siyah Nokta Karşıtı Arındırıcı Salisilik Asit Tonik 200 Ml En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü