Siyah Baggy Pileli Keten Pantolon Bu Ürünü Almalı Mı ?

Gulfem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
582
0
0
Siyah Baggy Pileli Keten Pantolon En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Siyah Baggy Pileli Keten Pantolon Şu Andaki Fiyatı 420.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Baggy Pileli Keten Pantolon Kullanıcılar Memnun Mu?

Siyah Baggy Pileli Keten Pantolon Hakkında yaklaşık 174 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5 .

Siyah Baggy Pileli Keten Pantolon Ürün Bilgisi

Siyah Baggy Pileli Keten Pantolon Ürününün Satıcısı, İMVAGO Siyah Baggy Pileli Keten Pantolon ürününü 420.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Baggy Pileli Keten Pantolon Kullanıcı Geri Dönüşleri
420.0 Tl ye satışta olan Siyah Baggy Pileli Keten Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
174 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5

Yorum: tam oldu.çok güzel ama kumaşı şimdiden tiftiklendi.
İsim: U** E** T**
Tarih: 03 Ocak 2024
Beden: Boy:198cm
Satıcı: İMVAGO

Yorum: Eşim severek giyiyor bi beden büyük alınması gerek
İsim: İ** Ç**
Tarih: 08 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Pantolonun kumaşı ve kesimi çok güzel ama kalıbı inanılmaz küçük L beden aldım erkek arkadaşıma, 55 kiloyum ve beli neredeyse bana oldu diyebilirim. XXL alsam ancak olurmuş sanırım 98 kilo 1.84 boy için.
İsim: D** H**
Tarih: 04 Ağustos 2023
Beden: Boy:171cm

Yorum: Çok güzel çok kaliteli.Tam yazlık . İki renk aldım. Çok beğendi eşim. Görseldeki gb salaş durmasını istiyorsanız 1 beden büyük alın.
İsim: Betül d.
Tarih: 17 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz kışın soğuk günler için ince kalabilir
İsim: E** E** B**
Tarih: 15 Eylül 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: ürün çok güzel ama küçük geldi bedeni. başka bedeni kalmadı yoksa sipariş verecektim kumaşı çok güzel
İsim: N** D**
Tarih: 24 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: İlk bakışta ürün kalıbı güzeldi ancak... Eğildiğimde kalça tarafından yırtıldı. 2xl almıştım. Başka 2 xl pantolon da aldım. Bu kalıptaki bir ürün için kalça kısmından yırtılma beklemiyordum....
İsim: Abdullah D.
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: ürünü ilk önce güzel dedim fakat bu durumu kullanınca vaz geçtim. fiyat performans dolayından iyi demistim 10 gün önce aldığimda 380 liraydı şimdi 700 lira yapılmış o kalitede değil. Ürünün cep derinlikleri çok az, sayesinde odedigimin 3 katı para kaybettim.. anahtarlarım düştü, sürekli kontrol etmeniz gerekiyor. siyah renk kendini belli etmiyorDevamını Oku
İsim: e** b**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Ürün ilk giymemde boydan boya eriyerek yırtıldı
İsim: Ö** C**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Ürün ile fotoğrafin alakası yok kalıbı bir garipti kalca kismi asiri genis geldi 1.yikamada tugcuklendi asla önermiyorum
İsim: **** ****
Tarih: 18 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Görselde görünenle hiçbir alakası yok alınmaz.
İsim: T** A**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Gerçekten çok güzel
İsim: Azra K.
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Boy:188cm

Yorum: Güzel ürün
İsim: a** o**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: ürünü ikinci giymemde popo kısmındaki dikişleri ve ceplerin ayrımlarının bütün dikişleri söküldü keşke almasaydım
İsim: h** a**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Kumaşı güzel ve rahat kesimi çok salaş değil çok darda değil. Hoşuma gitti
İsim: T** t** İ**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: aldim
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Çok beğendim hiç düşünmeden alabilirsiniz hediye almıştım çok hoş
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: Aşırı aşırı iyi duruyor beyaz lumberjack snekarslarımla kombinliyorum. Japon animeleri gibi hissediyorum her an arkamdan samuray kılıcımı cıkarıp hiyaa hiya gibi
İsim: Ç** Ç**
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım kalıbı dar 1 beden büyük alın
İsim: D** D**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: 110 kilo 186 boyunda ve kilolu biriyim. normalde 36 beden giyiyorum kotta ve ona rağmen mükemmel oturdu. hiç sıkmıyor, kasılmıyor. bir kumaş pantolon gibi gözükmesine rağmen eşoftman kadar da rahat.
İsim: U** G** G**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Rahat , kumaşı kaliteli
İsim: Sinemis E.
Tarih: 01 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel herşeye uyumlu
Tarih: 07 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Ürün güzel sadece bedeni bana küçük geldi o kadar
İsim: İ** Ö**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: Çok şık çok güzel
İsim: Y** D**
Tarih: 29 Eylül 2023

Yorum: çok güzel çok rahat günlük hayata uygun
İsim: b** a**
Tarih: 24 Eylül 2023
Beden: Boy:182cm

Yorum: Fena değil, esneme yapmamaktadır fakat yine de beğendim
İsim: A** T**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Ürün gayet güzel cok iyi kombin yapılır oversize olması okadar güzelki cok hos ve tarz duruyo şiddetle tavsiye ederim
İsim: M** b** C**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: Yazlık bence güzel
İsim: M** H**
Tarih: 22 Haziran 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Hızlı çabuk güzel
İsim: H** A** Y**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: gayet iyi bedeninizi alın
İsim: G** Ö**
Tarih: 21 Kasım 2023
Beden: Boy:183cm

Siyah Baggy Pileli Keten Pantolon Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 187-70 kilo ?
Cevap: Merhaba efendim, L beden sizin için uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170- 60 kg
Cevap: Merhaba efendim, S beden sizin için uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.75 50 kilo
Cevap: Merhaba efendim, S beden sizin için uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170 - 78KG
Cevap: Merhaba efendim, M beden sizin için uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 178-80 kg.
Cevap: Merhaba efendim, M beden sizin için uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170 50 kilo

Soru: boy 175 kilo 65

Soru: 185 boy 125 kilo
Cevap: Merhaba efendim, XXL beden sizin için uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.80 boy kilo 75

Soru: 1.80boy 80 kilo
Cevap: Merhaba efendim. M beden sizin için uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: nasıl yıkanır
Cevap: Ürünümüzün içinde yıkama talimatı bulunmaktadır. 30 derece altında yıkamanızı önermekteyiz.

Soru: merhaba oğlum 1.83 boy kilo 80 hangi beden olur
Cevap: Merhaba efendim, L beden sizin için uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170 boy 61 kilo

Soru: 1.77 boy 77 kg
Cevap: Merhaba efendim m beden sizin için uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boy 1,76 kilo 58

Soru: Merhabalar boyun 1.80 kilom 70 ve bol giyiniyorum hangi beden almalıyım ve farklı farklı renkler alıcam hepsinin kalıbı aynı mıdır
Cevap: Merhaba efendim, M beden sizin için uygun olacaktır. Bütün renklerin kalıbı aynıdır Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 172 boy 67 kg iç bacak boyu 81 hangi beden ?

Soru: 187 boy 90 kg
Cevap: Merhaba efendim, XL beden sizin için uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 166 boy 60 kg hangi beden olur görseldeki gibi durmasını istiyorum

Soru: 1.76 60 kg hangi beden olur bide paça ve boy ölçüleri nedir acaba
Cevap: Merhaba efendim sizin için s beden uygun olacaktır. S bedenin boy 104 cm bel 38 cm paça 21 cm. Keyifli alışverişler dileriz

Siyah Baggy Pileli Keten Pantolon Ürüne Ait Resimler

Siyah Baggy Pileli Keten Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü