Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen Alınır Mı ?

MaviKahraman

Bilgili
9 Ağu 2023
274
1
0
Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen Tavsiye Eder Misiniz?
Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen Şimdiki Fiyatı Ile 599.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen Hakkında yaklaşık 182 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen Ürünün Detayları

Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen ürününü 599.99 Tl'den Satılmaktadır.

Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen Yorumlar Hakkında Bilgi
599.99 Tl ye satışta olan Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
182 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok güzel yumuşacık ve çok güzel sarıp toparlıyor kendi bedeniniz alın
İsim: M** K**
Tarih: 06 Ekim 2023
Beden: Boy:172cm
Satıcı: Penti

Yorum: Çok rahat ve kalıbı çok güzel tam beden alabilirsiniz.
İsim: D** A**
Tarih: 10 Ekim 2023
Beden: Beden:90D

Yorum: çok güzel aynı markanın farklı rengklerini aldım tam bedenim ikisininde beden aynı ama bu büyük geldiği için iade edip bir beden küçük alicam
İsim: C** A**
Tarih: 15 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Penti kalitesi güzel ürün alın aldrin Büyük bedenler için gerçekten kurtarıcı
İsim: Şilan K.
Tarih: 22 Ekim 2023
Beden: Beden:95C

Yorum: 85 C aldım tam kalıp beden konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadım...Ben çok sevdim..Çok teşekkür ederim penti 🤗
İsim: S** Y**
Tarih: 18 Ocak 2024
Beden: Beden:85C

Yorum: çok iyi eşime aldım çok beğendi
İsim: f** a**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: muazzam bi sütyen 90b giyiyorum 85c aldım oldu. ilkini mağazadan almıştım süper bişi
İsim: B** A**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: penti herzamanki gibi mükemmel.
İsim: Ö** G**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: 85 C giyiyorum çok iyi toparlıyor
İsim: A** B**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: 2 tane aldım 95 aldım birini 90 göndermişler etiketi kopardığım için iade de edemiyorum. aldığınız da ürün beden kontrol edin derim
İsim: A** G**
Tarih: 14 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok iyi toparlıyor kesinlikle öneriyorum
İsim: G** U**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:90D
Satıcı: Saten

Yorum: Hep aldığım bi ürün
İsim: Y** A** y**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Cocuk sonrasi sarkan ve büyüyen memelerimi güzel topladı.
İsim: S** Ş** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Ağustos 2023

Yorum: penti kalitesi
İsim: E** T**
Tarih: 11 Eylül 2023
Beden: Boy:153cm

Yorum: Muhteşem toparlayıcı bir ürün
İsim: B** E**
Tarih: 12 Mayıs 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: kullandığım ürün büyük görüşlülük tercih edebilir
İsim: H** ç**
Tarih: 16 Temmuz 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: kaç senedir hep bunu kullanıyorum
İsim: **** ****
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: penti kalitesi kullandığımız bir ürün
İsim: Ş** S**
Beden: 10 Eylül 2024

Yorum: cok uzun zamandır kullanırım sütyen kış sütyenidir baya iyi toplar ağır ve kalın bir sütyen olduğu için kış sütyeni
İsim: D** N** B**
Beden: 28 Temmuz 2023

Yorum: Yıllardır en sevdiğim
İsim: Merve G.
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: Gayet güzel. Toparlayıcı. Güzel paketlenmişti. Büyük göğüslere sahipseniz dik ve daha küçük dursun istiyorsanız tercih edebilirsiniz.
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Gayet güzel burdan daha uyguna geldi
İsim: S** Y**
Beden: 28 Eylül 2023

Yorum: gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: Harıka toparlıyor memnun kaldım
İsim: G** K**
Tarih: 27 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: begenerek kullaniyorum.saten parlak kumas.
İsim: G** K** E**
Beden: 13 Eylül 2023

Yorum: Hem fiyat performansı hemde ürün gerçekten başarılı teşekkür ederim
İsim: a** g**
Tarih: 13 Mart 2023
Beden: Beden:95C
Satıcı: MesilayAVM

Yorum: Penti kalitesi cok güzel tabikide
İsim: B** A**
Beden: 28 Mayıs 2023

Yorum: çok iyi,beğendim
Tarih: 25 Eylül 2023
Beden: Beden:85D

Yorum: çok beğendim
İsim: ş** s**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel bir beden büyük tavsiye ederim
İsim: M** S**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: merhabalar 80D yokmu
Cevap: Merhaba ,belirtmiş olduğunuz ürün stoklarımızda bulunmamaktadır. . İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba pedli mi acaba sütyen
Cevap: Merhaba, Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen model ürünümüz balenli, toparlayıcı etkisi bulunan, dolgulu, kaplı, göğüsleri destekleyerek kaldıran lifting etkisine sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: D ve C ne anlama geliyo
Cevap: Merhaba , A,B,C,D olarak belirtilen bedenler göğüs ölçüsü olup en küçük A bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürün balenli mi
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: ürün Telli mi
Cevap: Merhaba, Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen ürünümüz tellidir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli günler dileriz.

Soru: sırtım dar göğüslerim büyük hangi kalıp iyi olur toparlanmasini istiyorum
Cevap: Merhaba, mezura yardımı ile göğüs altı ölçümü yaparak sırt beden ölçünüz olan sayı bedenini, göğüs ortasından göğüs çevresi olan kap beden harf ölçünüzü öğrenebilirsiniz.İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: metal kısımları paslanma yapar mı? Sarı olanlar
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünün iç etiketinde yer alan talimatlara uygun şekilde ürünü kullanmanızı rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: dolgulu dediğiniz alttan mı dolgusu
Cevap: Merhaba , Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen model ürünümüz balenli ve dolgulu özelliğe sahiptir. Ekstra dolgu özelliği bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 80c bir tık büyük geliyr acama 80a 80b var mıdır
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 80 d yoksa beden olarak almam gereken beden 85c midir yoksa 85 b midir. 80 de ye en yakın bir tık büyüğü ama fark yaratmayacak büyüklük nedir
Cevap: Merhaba, çapraz bedeniniz olan 85C bedeni tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 103 e 90 fakat a beden yok nasıl yapmalıyım 90 a yerine
Cevap: Merhaba, Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen model ürünümüzde 85B, 80C ve 75C bedenini tercih edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 95 C göğüs ölçüsü olarak uygun fakat sırt ölçüsü olarak geniş oluyor 95 Cye karşılık gelen beden nedir başka çapraz beden
Cevap: Sırtı küçültün efendim 90 c

Soru: ürün süngeri ve dolgulu mu?
Cevap: Merhaba , Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen model ürünümüz balenli ve dolgulu özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürün dolgulu mu yoksa dolgusuz mu
Cevap: Merhaba, Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen ürünümüz balenli, toparlayıcı etkisi bulunan, dolgulu, kaplı, göğüsleri destekleyerek kaldıran lifting etkisine sahiptir. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: beauty form85D mınımizerbra bilenler pedli toparlayıcı sütyen varmı
Cevap: Merhaba,Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Sütyen model ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Ürün kodu PLPLFOSU15IY-SKI şeklindedir. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba gorseldeki mankenlerde olan bedenler neler öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba, ilgili ürünümüzün manken ölçüsü Beden: Beden: L Boy 173 cm, Göğüs 92 cm, Bel 72 cm, Kalça 97 cmşeklindedir. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: sutyenler de d mi daha büyük b mi
Cevap: Merhaba , A,B,C olarak belirtilen bedenler göğüs ölçüsü olup en küçük beden A bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 75C artık üretilmiyor mu
Cevap: Merhaba, Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen model ürünümüz 80C 85C 85D 90C 90D 95C beden olarak satıştadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba beyaz rengi varmıdır aceba
Cevap: Merhaba, Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen model ürünümüzün beyaz renk stokları bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: iy günler göğsün büyük ve çoğunluğu koltuk altında sizce nasıl bir model tercih etmeyin
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen Detaylı Resimler

Siyah Beauty Toparlayıcı Balenli Form Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü