Siyah Beli Lastikli Yırtmaçlı Uzun Kadın Etek MG2062 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

MaviÇiçek

Bilgili
9 Ağu 2023
234
0
0
Siyah Beli Lastikli Yırtmaçlı Uzun Kadın Etek MG2062 Bu Ürünü Almalı Mı?
Siyah Beli Lastikli Yırtmaçlı Uzun Kadın Etek MG2062 Güncel Fiyatı 402.4 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Beli Lastikli Yırtmaçlı Uzun Kadın Etek MG2062 Memnuniyet Durumu Nedir?

Siyah Beli Lastikli Yırtmaçlı Uzun Kadın Etek MG2062 Hakkında yaklaşık 68 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Siyah Beli Lastikli Yırtmaçlı Uzun Kadın Etek MG2062 Detaylı Açıklama

Siyah Beli Lastikli Yırtmaçlı Uzun Kadın Etek MG2062 Ürününün Satıcısı, Madmext Siyah Beli Lastikli Yırtmaçlı Uzun Kadın Etek MG2062 ürününü 402.4 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Beli Lastikli Yırtmaçlı Uzun Kadın Etek MG2062 Ürün Hakkındaki Yorumlar
402.4 Tl ye satışta olan Siyah Beli Lastikli Yırtmaçlı Uzun Kadın Etek MG2062 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
68 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: 168 boy 62 kiloyum. boyu birazcık yere değiyor bi tık kısa olsaymış olurmuş. bir de m beden aldım ama beli çok geniş heralde düşük bel diye falandır bilmiyorum. kendi bedeninizden bir beden küçük almanız daha iyi olur
İsim: s** y**
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: Madmext

Yorum: çokk iyi! Boyum 1.73, kilom 75 L beden oldukça güzel durdu
İsim: **** ****
Tarih: 01 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: tereddüt etmiştim alırken fakat bayıldım tekrar yazayım bayıldımmmm:) normal de m beden giyiyorum yorumlarda bir beden küçük alın dedikleri için s beden almıştım iyi ki öyle yapmışım bayıldım demişmiydim:) fotoğraflar da birşeye benzemiyor ama üstteki duruşu çok güzel
İsim: A** A**
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Beden:S

Yorum: çok beğenerek sipariş verdim pantalon geldi :( ve tekrar almak istedim bedeni kalmamis
İsim: D** Ş**
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: çok beğendim çok rahat 😍
İsim: B** Ö**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: ürün çok güzel çok beğendim ben 168 boy 75 kg L beden soyledim ama bol geldi iade edicem M beden soylucem ama ürün çok güzel kaliteli tereddüt etmeden alın derim
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: Bol bir etek bence 2 beden küçük alınmalı çok bol duruyor kilolu oluo olmamanız fark etmez 2 beden kücük alın
İsim: E** Z**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Temmuz 2024

Yorum: harika bir elbise kesinlikle bir beden küçük alın çünkü esneyen bir kumaşı var
İsim: S** N** K**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Etek çok güzel çok beğendim
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel ama büyük herkes 1 beden küçük almalı, ve çok uzun benim boyum 1,72 ona rağmen terziye verip kestirmem gerekiyor
İsim: N** G**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Aşırı güzel ve göbeğiniz kilonuz varsa çok güzel saklıyor 1 beden küçük alınabilir
İsim: S** A**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Beğendim ben 42-44 beden giyen biriyim l bile geniş m falan alsam daha iyiymiş
İsim: B** s** A**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: Güzel fakat çok geniş beden 90 kiloyum xl aldım m alsam dahi olacak kalıplar aşırı büyük etek kısmı geniş ayrıca
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: bayildimmmm
İsim: N** A**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: muazzzammmm bir etekkkk yırtmacııı tam yerindeee üfffs yaniii alın aldırınnn
İsim: R** Ç**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Yorumlara baktım aynısı gelmez diye çok korktum ama aynısııı çok güzelll
İsim: S** S**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: 1 beden küçük alın kalıplar geniş çokiyi
İsim: M** U**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel duruşu tavsiye ederim
İsim: P** K**
Beden: 23 Ağustos 2024

Yorum: güzel beğendim
İsim: R** y**
Beden: 19 Ağustos 2024

Yorum: güzel yıkayınca buzdumcuk oluyor
İsim: Ş** P**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Çook güzel bir etek fakat asla 450₺ edecek bir kumaştan değil . Duruşu falan gayet güzel ama paçalarında biraz yamukluklar vardı. Ayrıca 1 beden küçük alabilirsiniz bayağı geniş bir etek ☺
İsim: M** T**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Boy:176cm

Yorum: Çok güzel gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: O kadar güzel ki 5 yıldız az bile. Sadece yırtmacı biraz derin ve etek uzun. Boyuma göre kısaltsaydım muhtemelen yırtmacı da biraz daha aşağıda kalır ve daha iyi olurdu. Onun dışında çok güzel. Bir de normalde L giymemem rağmen m istedim çünkü beli lastikli ve geniş bir etek.
İsim: B** B** E**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Biraz uzun boyunu kısaltım.kumaşı güzel..astarı yok uygun bir çamaşırla giyerim…etek ucuna overlok çektirip kıvarmadan giyeceğim
İsim: R** ö**
Beden: 13 Ağustos 2024

Yorum: beğenmeyenler neden beğenmedi anlamadım çok güzel bir etek bayıla bayıla giyiyorum
İsim: D** D** U**
Beden: 12 Ağustos 2024

Yorum: Dalgamı geçiyorsunuz anlamadım siyah yırtmaçlı etek istedik beyaz düz öingene eteği geldi.Nasıl satıcısınız anlamadım.0 verdim size
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok beğendim ince yazlık bir etek astar gerekiyor mutlaka boyum 1.58 çok uzun geldi ufak bir terzi dokunuşu ile hallolur severek kullanacağım
İsim: Ş** Ç**
Beden: 08 Ağustos 2024

Yorum: Modelini beğenmedim
İsim: h** ö**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Beğendim güzel.
İsim: E** E** B**
Beden: 06 Ağustos 2024

Yorum: mükemmell tril trilll
İsim: Ç** Ö**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Siyah Beli Lastikli Yırtmaçlı Uzun Kadın Etek MG2062 Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Kumasi nedir?
Cevap: Merhaba %60 Viskon %40 Polyester

Soru: İç gösteriyormu
Cevap: Merhaba, iç gösterebilir. Uygun iç çamaşırıyla kullanabilirsiniz.

Soru: xl gelmex mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. Sizleri yanıltmamak adına net bir bilgi veya tarih belirtilememektedir. Size uygun bedenin üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: s ne zaman stokta olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. Sizleri yanıltmamak adına net bir bilgi veya tarih belirtilememektedir. Size uygun bedenin üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba yorumlarda pantolan geldi yazmislar etek degilmi
Cevap: Merhaba etek efendim.

Soru: merhaba etek astarlımı acaba
Cevap: MErhaba mevcuttur

Soru: s gelir mi siyah

Soru: 176 boy 50kiloya m beden alsam nasil olur??
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre S beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: mankenin üzerindeki kahverengi Bluz varmi
Cevap: Merhaba efendim, aksesuar amaçlı takılmıştır.

Soru: Merhaba siyah m beden istiyorum nezaman gelir

Soru: boy 163 kilo 66 hangi beden uygun olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Beyazı ne zaman gelir

Soru: Tül mü eteğin kumaşı
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Vallahi siparıs verdım baskasını gondermislerdi
Cevap: Merhaba, ürün ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Soru: Merhaba bedenler arasında boy uzunluğu oynuyor mu sabit mi
Cevap: Merhaba 2cm farketmektedir

Soru: 1.67 boy 60 kilo ne almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, beyaz rengi gelecek mi?

Soru: L beden 42-44 bedenim mi?
Cevap: Merhaba L beden 40 bedenle eşittir efendim

Soru: merhaba eteğin boyu kaç cm acaba manken 1.75 cm .etek yere değiyor.bilgilendirme yapabilirmisiniz.
Cevap: Merhaba, Boy 1,65 Kilo 50 kg'dır. Numune beden S bedendir.

Soru: Merhabalar siyah renginde xl beden ne zaman gelir acaba cok gec gelmezse beklicem yada acik renk sparis vericem

Siyah Beli Lastikli Yırtmaçlı Uzun Kadın Etek MG2062 Detay Resimler

Siyah Beli Lastikli Yırtmaçlı Uzun Kadın Etek MG2062 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü