Siyah-Beyaz 2'li Paket %100 Organik Pamuk Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-Shirt Alınmaya Değer Mi ?

Inci

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
551
0
0
Siyah-Beyaz 2'li Paket %100 Organik Pamuk Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-Shirt Alınmaya Değer Mi?
Siyah-Beyaz 2'li Paket %100 Organik Pamuk Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-Shirt Şimdiki Fiyatı Ile 378.88 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah-Beyaz 2'li Paket %100 Organik Pamuk Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-Shirt Kaç Kişi Memnun?

Siyah-Beyaz 2'li Paket %100 Organik Pamuk Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-Shirt Hakkında yaklaşık 54 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Siyah-Beyaz 2'li Paket %100 Organik Pamuk Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-Shirt Detaylı Açıklama

Siyah-Beyaz 2'li Paket %100 Organik Pamuk Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-Shirt Ürününün Satıcısı, Tight Lady Siyah-Beyaz 2'li Paket %100 Organik Pamuk Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-Shirt ürününü 378.88 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah-Beyaz 2'li Paket %100 Organik Pamuk Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-Shirt Ürünü Kullananların Görüşleri
378.88 Tl ye satışta olan Siyah-Beyaz 2'li Paket %100 Organik Pamuk Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-Shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
54 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: kumaşı o kadar iyi ki ince üstünüzde yok gibi s giyiyorum kendi bedenimi aldım.
İsim: N** D**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: Serüven

Yorum: Beğendim L beden aldım dar olur diye ama M beden alsamda olurmuş kalıbı dar değil bedeninizi alabilirsiniz
İsim: E** Y** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Temmuz 2024

Yorum: ürünün kumaşı çok güzel indirime girdiğinde stoklıycamm
İsim: D** N** S**
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Tam bedeniniz alabilirsiniz.
İsim: Ç** D**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Ürünü bu kadar kaliteli beklemiyordum açıkçası. Kumaşı çok güzel rahat ve tam yazlık. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Hızlı kargo için de teşekkür ederim 🤩
İsim: Nergiz Y.
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: Ürünü çok beğenerek aldım hiç pişman değilim kız kardeşim kullanıyor çok memnun iyi’ki de almışım kurtarıcı parçalar sorunsuz hızlı kargo için satıcıya tşk ederim 🙏
İsim: Ceylan Ç.
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Beklediğimden daha iyi ürün
İsim: **** ****
Tarih: 21 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: sağlam geldi beyaz olan asla iç göstermiyor kendi bedenimi aldım tam oldu bana çok beğendim
İsim: M** Ö**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: çok kaliteli kumaşı yumuşacık çok beğendim
İsim: z** c** k**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü alırken biraz tereddüt etmiştim çünkü pek bir yorum yoktu. Ama iyiki almışım kumaşı çok güzel gerçekten
İsim: B** E**

Yorum: Gayet kaliteli duruyor hafif bol iyi ki tam beden söylemişim
İsim: T** A**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: kaliteli güzel beğendimmmm
İsim: AYŞE Ç.
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim kumaşı da ince ve rahat
İsim: B** a**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: s beden aldim gayet rahat
İsim: K** Ç**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Gayet kaliteli çok beğendim
İsim: P** Ç**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Kumaşı güzel beğendik
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Çokkk iyi, teşekkür ederimmm ❤
İsim: A** K**
Beden: Beden:2XL

Yorum: Pamuklu güzel kullanışlı

Yorum: çok kaliteli ve şık geeçkten
İsim: EMRE Ç.
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: ürün çok kaliteli beğendim
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Ürünün beyazı beyaz gibi değil laylon bi kumaşı var siyah tüy bırakıyor aşla begenmedım iade
İsim: M** G**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Pamukdan eser yoktur
İsim: A** S**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Beden:S|

Yorum: fena değil beyaz t-shirt mavimsi bir renkte geliyor tam beyaz değil yani kumaş kaliteleride eh işte
İsim: K** Y**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: İkisi de harika. Beyazın renginde hafiften bi mavilik var gibi ama beni rahatsız etmedi.
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: güzel begendim
İsim: M** K** M**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Ağustos 2024

Yorum: Ürünler güzeldi yalnız bir tanesinde dikiş hatası vardı. Ben içlik gibi giymeyi düşündüğüm için bol geldi iade ettim
İsim: S** Ç**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Kalitesi çok iyi

Yorum: Kalıbı çok rahat kesinlikle 1 beden büyük alınmalı oversized durduğu için daha güzel. Ben 2xl aldım
İsim: E** N** Ç**
Tarih: 26 Temmuz 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: kaliteleri mükemmel sadece beyazın rengi biraz garip
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Güzel 👍 ben beğendim
İsim: E** ı** D**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Siyah-Beyaz 2'li Paket %100 Organik Pamuk Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-Shirt Ürüne Dair Sorular

Soru: beyaz ic gösterirmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ürün iç göstermemektedir, ilginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz 🤗🤗

Soru: tüylenme yaparmı siyah olan tişört
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün yüksek kalite standartlarında üretilmiştir tüylenme çekme Solma renk verme gibi durumlara karşı tüm işlemleri yapılmıştır, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🤗🤗

Soru: ne kdr polyester ne kdr pamuk acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün %100 yüksek kaliteli pamuktur. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz 🤗🤗

Soru: boyun kısmı kapalı mı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, evet boyun kısmı görselde görüldüğü gibi yarım kapalıdır, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🤗🤗

Soru: 2xl ürünün ölçüleri nedir eni ?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ölçüleri şu an için tam olarak bilemiyoruz ancak kendi bedeninizi tercih ederseniz üzerinizde görselde görüldüğü gibi olacaktır. ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: 1.70boy 85 kg hangi beden alayım
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: Xl boyu kaç cm
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, şu an için ölçülerini tam olarak bilemiyoruz ancak kendi bedeninizi tercih edersiniz üzerinizde görselde görüldüğü gibi olacaktır.ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: boyu ne kadar
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: acaba 2 li paketi ikiside siyah olarak gönderebilir misiniz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bunlar paket halinde olduğu için maalesef ayrı ayrı gönderemiyoruz tekli siyah ürünlerden iki adet tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🤗

Soru: ikili paketteki 3 xl ürünlerin eni kaç cm

Soru: tişörtlerin boyu kaç cm öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, şu an için ölçülerini tam olarak bilemiyoruz ancak kendi bedeninizi tercih edersiniz üzerinizde tam olarak görselde görüldüğü gibi olacaktır,ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: teşekkürler kolay gelsin
Cevap: Rica ederiz efendim🤗

Siyah-Beyaz 2'li Paket %100 Organik Pamuk Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-Shirt Görseller

Siyah-Beyaz 2'li Paket %100 Organik Pamuk Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-Shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü