Siyah Bol Paça Müslin Kadın Pantolon MG1980 Alanlar Memnun Mu ?

Zekiye

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
528
0
0
Siyah Bol Paça Müslin Kadın Pantolon MG1980 Tavsiye Eder Misiniz?
Siyah Bol Paça Müslin Kadın Pantolon MG1980 Şu Andaki Değeri 357.67 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Bol Paça Müslin Kadın Pantolon MG1980 Gerçekten İyi Mi?

Siyah Bol Paça Müslin Kadın Pantolon MG1980 Hakkında yaklaşık 406 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Siyah Bol Paça Müslin Kadın Pantolon MG1980 Teknik Detaylar

Siyah Bol Paça Müslin Kadın Pantolon MG1980 Ürününün Satıcısı, Madmext Siyah Bol Paça Müslin Kadın Pantolon MG1980 ürününü 357.67 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Siyah Bol Paça Müslin Kadın Pantolon MG1980 Kullanıcı Yorumları Nasıl?
357.67 Tl ye satışta olan Siyah Bol Paça Müslin Kadın Pantolon MG1980 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
406 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Bir beden büyük alın yazıyordu onlara uydum bir beden büyük aldım ama giydikçe bol geldi beli lastikli olduğu için sıkıntı yaşamadım ama kendi bedenim olsa daha güzel olurdu
İsim: Z** K**
Tarih: 13 Temmuz 2024
Beden: Boy:167cm
Satıcı: Madmext

Yorum: 55 kiloyum s beden aldım tam oldu bol isteyen bi beden büyük alabilir ben çok begendim
İsim: M** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Haziran 2024

Yorum: Ürün tam beden Ama çok salaş olsun derseniz büyük alabilirsiniz kumaşı çok Güzel😊Boyu Bana Tam Geldi.
İsim: Işık İ.
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: 1 beden büyük almanızı öneririm kalıbı dar ve kalitesiz
İsim: E** Y**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Güzel ve uygun fiyatlı. Daha önce s aldım ama daha salaş dursun diye m aldım bu sefer yıkanınca biraz çekiyor
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: 2 günde geldi çook güzel kesinlikle alın normalde s giyiyorum popodan tam oturdu oturmasını istemiyosanız bir beden büyük almalısınız
İsim: Ş** A**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Ürün çok hafif çok rahat ama kendi bedeninizi almamanızı tavsiye ederim. Basenli iseniz 2beden büyük almak lazım ben şimdi iade etmek zorundayım fakat aldığım fiyata bir daha alacağımı sanmıyorum.
İsim: B** G**
Tarih: 24 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Büyük geldi iade
İsim: D** D**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: Pantolon güzel biraz bol dursun diye bir beden büyük aldım karın bölgesi öyle daha iyi durdu
İsim: N** Ö**
Tarih: 23 Nisan 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Gömlekle birlikte aldım. Muhteşemler. Tam beden alın
İsim: G** A**
Tarih: 13 Haziran 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: Bir beden büyük tercih edebilirsiniz
İsim: Ş** E**
Tarih: 20 Haziran 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: XL beden sipariş verdik L geldi. 6 gün sonra kargoya verildi ama 1 günde kargo geldi bayrama yetişti. kalitesi güzeldi
İsim: A** K**
Tarih: 20 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Resmen aşk yaşıyorum yeşil rengini de aldım ve diğer renklerini de alıcam
İsim: K** Ç**
Tarih: 13 Haziran 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: bedeni tam diye aldım ama küçük geldi kendi bedenimizin bir beden büyüğünü alın
İsim: E** B**
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Kendini bedeninizi alabilirsiniz bayıldım tam istediğim gibi oldu.
İsim: İ** K**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: L giyiyorum xl söyledim pacası bol kuması guzel ama tam oturdu üstü yani asırı oversize durmuyor gayet guzel ama iade etmicem
İsim: R** S** t**
Tarih: 18 Mayıs 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Bi beden buyuk alin
Tarih: 17 Haziran 2024

Yorum: kucuk ben bunu bilerek alin
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Her rengin aldım
İsim: S** G**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: salaş durmasını istiyorsanız bir beden büyük alın 158boy 60 kiloyum normalde m giyiyorum ama L aldım çok güzel durdu sadece paçaları bir tık uzun oldu kestiricem
İsim: i** m**
Tarih: 08 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: rahat ve güzel bir ürün beğendim bir beden büyük alabilirsiniz
İsim: Z** h** K**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: İnanılmaz rahat bir pantolon
İsim: E** G**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Çok beğendim. İnce kumaşı tam yazlık, çok rahat. Ben kendi bedenimi aldım. Siz de kendi bedeninizi alabilirsiniz..
İsim: D** A**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Bi beden büyük alınabilir.Çok kaliteli
İsim: E** A** B**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: 163 boy 68 kg xl aldım ama L alabilirmisim biraz uzun oldu onun haricinde güzel
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Favori pantolonum oldu . Çok şık ve rahat bayıldım .
İsim: Y** D**
Tarih: 27 Mayıs 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Arkadaşıma hediye aldım ve çok beğenildi.
İsim: S** Y**
Beden: 11 Temmuz 2024

Yorum: Çok beğendim duruşu çok güzel ama 1.70 üstü kızlar için uygun değil bence uzun salaş sevenler için benim tam topuğumda kaldı
İsim: Y** A**
Beden: 09 Haziran 2024

Yorum: ürün çok güzel 1.70/62 kilo m beden aldım istediğim gibi bi tık salaş oldu ama asla dar değil ve yapışmıyor. diğer renklerine bakmayı düşünüyorum bence fiyat performans ve iç göstermiyor.
İsim: R** İ** K**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: ürün incecik dikilebilin bu kadar güzel ki fakat kız bu çok dar bilginiz olsun
İsim: G** A** E**
Tarih: 08 Eylül 2024

Siyah Bol Paça Müslin Kadın Pantolon MG1980 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 1'57 boy 61 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre S beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 172 60 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 172 68 kilo?
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 160 60 kilo hangi beden olur

Soru: 173 70 beden

Soru: 169 75 kilo

Soru: 157 boy 64 kg hangi beden uygundur

Soru: 166 boy 55 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre S beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: boy 166/ kilo73

Soru: Keten mi acaba?
Cevap: Merhaba müslin kumaştır efendim.

Soru: Kumaşı nedir
Cevap: Merhaba, dokuma kumastir.

Soru: 175 72 kilo ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre L beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Uzunluk nedir
Cevap: Merhaba ürün ölçülerini net olarak aktaramıyoruz. Boy ve kilonuzu bizlere iletirseniz sizin için uygun olan bedeni önerebiliriz.

Soru: 158 boy 50 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre s beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 170 boy 74 kilo

Soru: 165 boy 85 kilo uygun beden varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre xL beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 170boy 61kq kaç beden olur? Kalçalı birisiyim bol kalmasını isdiyom ve boyunun kısa kalmasını isdemiyom

Soru: 163 boy 64 kilo hangi beden olmalı

Soru: 153 boy 50 kilo kaç beden almalıyım

Soru: lacivert gelmez mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. Sizleri yanıltmamak adına net bir bilgi veya tarih belirtilememektedir. Size uygun bedenin üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Siyah Bol Paça Müslin Kadın Pantolon MG1980 Görsel Galerisi

Siyah Bol Paça Müslin Kadın Pantolon MG1980 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü