Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Ipek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
539
0
0
Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen Alınmaya Değer Mi?
Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen Güncel Fiyatı 524.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen Hakkında yaklaşık 2052 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen Ürün Tanıtımı

https://hizliresim.com/gbjqA5">

Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen ürününü 524.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen Kullanıcı Yorumları
524.99 Tl ye satışta olan Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2052 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Yorumlara bakarak bir beden küçük aldım tam oldu.Çok güzel toparlıyor ve çok rahat.
İsim: M** K**
Tarih: 21 Kasım 2021
Beden: Beden:80D
Satıcı: Penti

Yorum: Çok rahat ve çok güzel. Mükemmel toparlıyor. Al ak isteyen bir beden küçük alsın.
İsim: Aliye Ö.
Tarih: 02 Temmuz 2021
Beden: Beden:95D

Yorum: Çok güzel toparlıyor tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: O** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Mayıs 2022

Yorum: Çok güzel toparlıyor tam beden alın .
İsim: I** D**
Tarih: 15 Ekim 2022
Beden: Beden:90D

Yorum: cok guzel toparliyor. tam beden
İsim: z** c** a**
Tarih: 23 Ocak 2023
Beden: Beden:90C

Yorum: tam oldu begendim bedeninizi alin
İsim: N** K**
Tarih: 22 Nisan 2022
Beden: Beden:95C

Yorum: Kumaşı yumuşak ama güzel toparlıyor. Bir beden küçük alabilirsiniz.
İsim: Eda S.
Tarih: 14 Mart 2022
Beden: Beden:85C

Yorum: Büyük bedenler alabilir çok güzel toparlıyor
İsim: N** Ş**
Tarih: 19 Nisan 2022
Beden: Beden:85D

Yorum: Gayet kaliteli ürünler. Bir alana bir bedavadan aldim. Bundan sonra indirime girdikçe bu modeli alırım çok beğendim. Düzgün ve iyi tutuyor. Beden konusunda tutturduğumu düşünüyorum. Normalde 85c kullanırım bunda 80 d oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Kasım 2021

Yorum: Güzel toparlıyor bence tam bedeni alınmalı
İsim: S** F**
Tarih: 12 Ekim 2021

Yorum: ürün çok güzel tam bedeninizi alın 1 yıldız kargo gecikmesinden dolayı kırdım teşekkürler Penti 🙂
İsim: S** n**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: gayet güzel ve kullanışlı bir ürün tam bedeninizi alabilirsiniz.
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: Çok rahat edemedim bi beden. Büyük alınmalı
İsim: A** K**
Tarih: 16 Aralık 2022
Beden: Beden:80C

Yorum: spor yaparken kullaniyorum. kendi bedeniniz alin.
İsim: H** T** İ**
Tarih: 08 Temmuz 2022

Yorum: Muhteşem! Rahat ve konforlu toparlamaya çok iyi kupon ile çok uyguna aldım kampanya olunca geç geldi ama okadar olur mühim değil. Kalıbı geniş gibi görünüyordu genede bedenimi aldım iyimi öyle yaptım telleri cikar mi diye korktum ama çıkmayacak görünüyor. Doğum sonrası çok lazım oluyor kampanyada girdikçe aliyorum
İsim: V** G**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: harika tam beden
Tarih: 15 Mart 2022

Yorum: 160 boy 67 kiloyum. Normalde 90 giyiyordum ama 85C aldim. Bedeni harika oldu. Asiri guzel toparliyor ve cok kibar gosteriyor. Yeri de cok rahat sanki sporcu bustiyeri takmis gibi hissediyorsunuz. Kesinlikle tavsiye
İsim: E** Y**
Tarih: 29 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Tam beden iyi model severek kullanıyorum
İsim: ö** a**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Emziren bir anne olarak toparladığını söyleyebilirim. Bedeninizi alın.
İsim: G** Ö** C**
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: Bayaa güzel görünüyor kendi bedenimi aldım daha iyi oldu
İsim: K** D**
Tarih: 16 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Tam anlamıyla mükemmel 💕
İsim: E** A**
Tarih: 20 Ocak 2022

Yorum: 2. Alışım çok beğendim. Duruşu kalitesi çok güzel.
İsim: C** A**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Bir beden küçük alın anneme aldım büyük oldu biraz ama kullanıyor toparlama açısından güzel rahat
İsim: a** k** ç**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: severek kullandığım bir model bedeniniz neyse onu alınız
İsim: S** N** B**
Tarih: 25 Şubat 2023
Beden: Beden:90D

Yorum: süper kalite yi hissettiriyor tam beden alın
İsim: C** U**
Tarih: 13 Aralık 2022
Beden: Beden:90E

Yorum: güzel toparlıyor beğendim bi beden küçük alınabilir
İsim: Hatice G.
Tarih: 17 Ocak 2023
Beden: Beden:95D

Yorum: cup 1 bedeni büyük alınabilir, spor sutyen gibi rahat.
İsim: Anna L.
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Aralık 2021

Yorum: Anneme aldım beğeneceğini düşünüyorum
İsim: Ö** Y**
Tarih: 13 Ekim 2022

Yorum: Çok güzel tam beden alınır
İsim: E** K**
Tarih: 30 Temmuz 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Gayet güzel bir urun
İsim: N** Y**
Tarih: 25 Ağustos 2023
Beden: Boy:172cm

Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen Ürüne İlişkin Sorular

Soru: tellimidir
Cevap: Merhaba ,Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen model ürünümüz balenli özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Göğüs altı 80 cm göğüs üstü 100 cm kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba , Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen ürün modelimizde 80 C beden tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: demirli mi
Cevap: Merhaba , Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen ürünümüz demirli özelliğine sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Peki D ve E de var bunlar büyük mü peki
Cevap: Merhaba, Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen model ürünümüzde en büyük cup ölçüsü E bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 85B beden neden yok acaba ,85B ye denk hangi beden oluyor
Cevap: Merhaba, 85 B çapraz bedeni olarak 80 C bedeni tercih edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Gögüs altı 83 göğüs üstü 92 kaç beden tercih etsem toparlanır
Cevap: Merhaba, Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen model ürünümüzde 80 A bedeni tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: birde gogus cevresi 101 gogus alti 90 kac beden oluyir?
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabaa gogus alti 97 cm..gogus cevresi 117 hangi beden almaliyim??
Cevap: Merhaba, Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen model ürünümüzde 95A bedenini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 85 b neden yok acaba 85 b giyiyorum ama burda hangi beden oluyo
Cevap: 80 c alabilirsiniz ona eşdeğer bedendir

Soru: gögüs cevresi 99 gögüs alti 89 hangi beden almaliyim
Cevap: Merhaba, Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen model ürünümüzde 85B bedenini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Lotus 80B kullanıyorum bunda hangisi olur acaba?
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 90a103kac beden almlıyım
Cevap: Merhaba , Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen ürün modelimizde 90 B beden tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: sayfanizda beyaz rengi varmı,
Cevap: Hangi beden efendim

Soru: merhaba gogus 113 cm gogus alti 99 cm hangisine denk geliyor ögrenebilir miyim lutfen
Cevap: Merhaba, Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen model ürünümüzde 100A bedenini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: göğüs altı 115 üst 125 hangi beden terjih etmeliyim
Cevap: Efendim merhaba, bel ölçünüz nedir?

Soru: beden tablosu var mı
Cevap: Merhaba, size uygun bedeni iletebilmemiz için göğüs altı ve göğüs çevresi beden ölçünüzü paylaşabilir misiniz ? İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: beyaz rengi varmı .
Cevap: Merhaba , Penti Beyaz Marvel Büyük Beden Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen şeklinde bulabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 95 B giyiyorum neden yok
Cevap: Merhaba ,belirtmiş olduğunuz ürün stoklarımızda bulunmamaktadır. . İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar göğüslerim büyük 90 B almam gerekiyor öyle değil mi ? D ve B küçük kalp galiba?

Soru: Göğüs altı 100 göğüs üstü 118 hangi bedeni tercih etmeliyim
Cevap: Merhaba , Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen ürün modelimizde 95 E beden tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen Ürün Resimleri

Siyah Büyük Beden Marvel Toparlayıcı Balenli Dolgusuz Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü