Siyah Buz Unisex Sneaker 0012072 Fiyatına Göre Alınır Mı

Senay

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
515
0
0
Siyah Buz Unisex Sneaker 0012072 En Ucuzu Nerede Bulunur?
Siyah Buz Unisex Sneaker 0012072 Şu Anki Fiyatı 499.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Buz Unisex Sneaker 0012072 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Siyah Buz Unisex Sneaker 0012072 Hakkında yaklaşık 2537 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Siyah Buz Unisex Sneaker 0012072 Teknik Açıklamalar

Siyah Buz Unisex Sneaker 0012072 Ürününün Satıcısı, Riccon Siyah Buz Unisex Sneaker 0012072 ürününü 499.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Buz Unisex Sneaker 0012072 Ürünü Kullananların Görüşleri
499.0 Tl ye satışta olan Siyah Buz Unisex Sneaker 0012072 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2537 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Çok rahat güzel 36 numara ayağım 36 aldım tam oldu 🫠🥰
İsim: leyla a.
Tarih: 08 Şubat 2023
Beden: Beden:36
Satıcı: Riccon

Yorum: Eşim için almıştım tabanı çok rahat kendı numaranızı almanızı tavsiye ederim
İsim: S** P**
Tarih: 28 Şubat 2023
Beden: Beden:45

Yorum: çok güzel ve aşırı rahat bir ayakkabı kendi ayak numarnizi alin kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: arzu O.
Tarih: 09 Mart 2023
Beden: Beden:37

Yorum: Eşim iç n aldım ayakta gayet guzel duruyo hem rahat, satıcıda güvenilir tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mart 2023
Beden: Beden:46

Yorum: Çok güzel bir ayakkabı kendi numaranızı almanızı tavsiye ederim ayakta şık duruyor
İsim: A** Y**
Tarih: 31 Ağustos 2021
Beden: Beden:39

Yorum: Eşime aldım beğendi, hafif, yazlık.
Tarih: 02 Temmuz 2021

Yorum: kardeşim için aldım hem o hemde ben çok beğendik olduköa hafif ve rahat kendi numaranızı alınn
İsim: Tuğba İ.
Tarih: 22 Haziran 2022
Beden: Beden:38

Yorum: ayak numaram 37 ve 37 numara aldım tam oldu ayakta çok şık duruyo bayıldım
İsim: S** G**
Tarih: 24 Ağustos 2021
Beden: Beden:37

Yorum: çok guzel bi ayakkabı br beden büyük alinmali
İsim: s** i**
Tarih: 24 Temmuz 2022
Beden: Beden:40

Yorum: cok rahat ve cok şık kesinlikle tavsiye ediyorum tek kelimeyle muhtesem indirimden aldim tam numaranizi alin
İsim: F** G** A**
Tarih: 24 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: mukemmel bayıldım hem çok şık hem rahat kendi numaranızı alın derim kalıbı çok güzel hızlı teslimat için teşekkürler
Tarih: 29 Ağustos 2022
Beden: Beden:36

Yorum: Rahat ve şık ayakkabı kendi numaranizi alabilirsiniz
İsim: B** K**
Tarih: 27 Ocak 2022
Beden: Beden:43

Yorum: bayıldım harika bir ayakkabı eşimle kendime aldım tavsiye ederum
İsim: Betül y.
Tarih: 03 Haziran 2022

Yorum: Yine yorumlara bakarak bir numara büyük aldım. Haklılar.40 giyiyorum 41 aldım. Çok rahat . Çarşı, pazar, market, piknik için süper.
Tarih: 07 Temmuz 2021
Beden: Beden:41

Yorum: Severek kullanıyorum hiç bir hasar yoktu tam numara .
İsim: Fatma K. M.
Tarih: 11 Ekim 2021

Yorum: ayakkabi çok rahat kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: E** Y**
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürünün kalitesi, kargo süresi ve kargolaması çok iyiydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir numara büyüğünü sipariş edin. Gayet kaliteli ayakkabılar.
İsim: F** E**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: düşünmeden alıp giyin 1 numara büyüğünü alın isterseniz ben öyle aldım
Tarih: 02 Eylül 2021

Yorum: bir beden büyük alınabilir, kaliteli baya
Tarih: 21 Mart 2022
Beden: Beden:42

Yorum: ayakkabı çok güzel kardeşime aldım çok beğendi severek giyiyor
İsim: Z** K**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel ve rahat bir ayakkabı,büyük durmuyor.Kendi ayak numaranızı almalısınız,ben yorumlara bakıp bir numara büyük almıştım bol oldu,geri iade edip kendi numaramı aldım:)
İsim: M** Ö**
Tarih: 05 Nisan 2022

Yorum: Ürün çok şık ve zarif gönül rahatlığıyla alabilirsiniz kendi ayak numaranızı alın tam oldu teşekkürler hızlı gönderim içinde tabi ki de 😊
İsim: gülşah a.
Tarih: 20 Mayıs 2022

Yorum: ürün harika kendi ayağınıza alın kesinlikle tavsiye ederim hızlı geldi teşekkürler ♥
Tarih: 18 Mayıs 2022

Yorum: eşime hediye aldık tam numara alabilirsiniz
İsim: e** e**
Tarih: 30 Nisan 2022
Beden: Beden:44

Yorum: 38 numara giyiyorum normal de kalıbı dar değil 37 daha iyi olabilirdi ama buda bana göre gayet güzel oldu çok rahat gönül rahatlığıyla alabilirsiniz 😊kendi numaranızın bir küçüğü de olabilir ayağınızın şekline göre taraklı ve taraksızda farkediyor
İsim: d** Ç**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: ayakkabı gayet güzeldi tam numaranızı alın tavsiye ederim
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: Gayet güzel, eşim için almıştım begendim. Satıcıya teşekkür ederim
İsim: G** A**
Tarih: 07 Nisan 2022

Yorum: babama aldım gayet güzel oldu tavsiye ederim
İsim: m** b** g**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: kaliteli hekese tavsiye ederim yanlız ayak numaranız 42 ise 43 söyleyin teşekkürler
İsim: M** k**
Tarih: 12 Ağustos 2022

Yorum: ürün çok rahat çok güzel kalıp biraz dar bir numara büyük almanızı tavsiye ederim
İsim: Halit u.
Tarih: 12 Eylül 2022
Beden: Beden:41

Siyah Buz Unisex Sneaker 0012072 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Erkek ayakkabısı değilmi
Cevap: Merhabalar, ürünümüz unisex modeldir. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Efendim, Siparişleriniz Trendyol Express ve Aras Kargo ile gönderilmektedir.İkametkah adresinize en hızlı şekilde ulaştırılmak üzere kargoya verilmektedir.İyi günler diliyoruz :)

Soru: bana ulaşabilirmisiniz
Cevap: Merhabalar, buradan yardımcı olabilirim. Sorun nedir?

Soru: indirim olacak mı
Cevap: Merhabalar. Dilerseniz kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba 37 38 numaraları gelir mi acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Dilerseniz ürün sayfasındaki 'Gelince Haber Ver' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. İyi Günler :)

Soru: Merhaba 43 numara girecekmi stoklara
Cevap: Değerli müşterimiz, Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Dilerseniz ürün sayfasındaki 'Gelince Haber Ver' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. İyi Günler :)

Soru: yeşil 43 numara yükler misiniz

Soru: bayrama kadar gelirimi acaba
Cevap: Gelir efendim

Soru: tabanı kayar mı hocam
Cevap: merhaba taban poliüretan hafif tabandır asfalt ve beton zeminde kaymaz iyi günler

Soru: hangi kargo firmasıyla çalıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Siparişleriniz Trendyol Express ve Aras kargo ile gönderilmektedir. İyi günler.

Soru: hangi kargoyla gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: Efendim, Siparişleriniz Trendyol Express ve Aras Kargo ile gönderilmektedir. İkametgah adresinize en hızlı şekilde ulaştırılmak üzere kargoya verilmektedir. İyi günler diliyoruz :)

Soru: yükseklik kaç santim
Cevap: merhaba topuk yüksekliği 3 cm iyi günler

Soru: merhabe . bir sure sonra kokuyormu diyer spor ayakkabilar gibi?
Cevap: Efendim koku ve terleme yapmayan iç astar kullanılmaktadır.

Soru: merhabalar iyi günler 44 numara giyiyorum bı numara büyük söyleme gerek varmi
Cevap: Merhaba, kalıplarımız standart kalıplardır. Kendi ayak numaranızı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Numaranın büyük veya küçük gelmesi durumunda trendyol kuralları kapsamında iade sağlayabiliriz. Teşekkürler

Soru: 37 geldiğinde haber verir misiniz lütfen

Soru: Salam. 29-30 sm ayaq üçün neçə razmer uyğun olar?
Cevap: Merhabalar, 45 numara uygundur efendim.

Soru: hangi kargo?
Cevap: Efendim, Siparişleriniz Trendyol Express ve Aras Kargo ile gönderilmektedir. İkametgah adresinize en hızlı şekilde ulaştırılmak üzere kargoya verilmektedir. İyi günler diliyoruz :)

Soru: merhaba hangi kargoyayla gönderim yapıyorsunuz

Soru: iyi günler kusurunu mazur görün bu ayakkabı baymi bayanmi reklamda ki resimde bayan gibi duruyo
Cevap: Merhaba ürün unisex bir modeldir.

Soru: 37 numarası ne zaman gelir acaba

Siyah Buz Unisex Sneaker 0012072 Detaylı Fotoğraflar

Siyah Buz Unisex Sneaker 0012072 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü