Siyah Çelikli Örme Ispanyol Paça Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Alınmaya Değer Mi ?

Bahar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
537
0
0
Siyah Çelikli Örme Ispanyol Paça Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Tavsiye Eder Misiniz?
Siyah Çelikli Örme Ispanyol Paça Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Şimdiki Fiyatı Ile 284.27 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Çelikli Örme Ispanyol Paça Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Siyah Çelikli Örme Ispanyol Paça Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Hakkında yaklaşık 3930 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Siyah Çelikli Örme Ispanyol Paça Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Ürün Detayları

Siyah Çelikli Örme Ispanyol Paça Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Ürününün Satıcısı, Grenj Fashion Siyah Çelikli Örme Ispanyol Paça Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt ürününü 284.27 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Çelikli Örme Ispanyol Paça Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Kullanıcı Yorumları
284.27 Tl ye satışta olan Siyah Çelikli Örme Ispanyol Paça Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3930 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ürün çok güzel 160 boy ve 58 kiloyum M beden aldım ama S beden de olurmuş
İsim: **** ****
Tarih: 03 Mayıs 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: Grenj Fashion

Yorum: Harika bir ürün bayıldım bedenimden aldım tam geldi tavsiye ederim 👍🏼
İsim: P** T**
Tarih: 16 Mart 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Müthiş bir tayt. Çok rahat ve vücudu çok güzel gösteriyor. 160 boy 58 kiloya s beden aldım zaten tayt olduğu için çok rahat giyebilirsiniz. Hediyeniz için de teşekkürler :)))
Tarih: 12 Eylül 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Çok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: T** K**
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: 165 bot / 63 kilo M beden aldım ve tam oturdu harika görünüyor çok beğendim. paketi açtığımda biraz korktum küçük duruyordu ama giyince çok rahat ve güzel oldu .hediye ve not için teşekkürler
İsim: T** N**
Tarih: 13 Ocak 2022

Yorum: Aşırı rahat bir 1.70 altındaysanız uzun olabilir onun haricinden biraz otursun isterseniz 1 beden küçüğünü alabilirsiniz
Tarih: 24 Kasım 2022
Beden: Beden:2XL

Yorum: Durusu kalitesi cok iyi cok rahat ve asırı zayıf gösteriyo kendi bedeninizi alın
İsim: B** K**
Tarih: 14 Mayıs 2022
Beden: Beden:L

Yorum: bayıldım gerçekten çok güzel kumaşı olsun kesimi olsun ayrıca hediyeniz içinde çok teşekkür ederim tam bedeninizi alabilirsiniz severek giyiyorum teşekkürler.
İsim: FİLİZ B.
Tarih: 27 Mart 2022

Yorum: tayt çok güzel.1.68 boy 58 kiloyum M beden tam oldu. ilk bakışta çok küçük gözüküyor fakat esniyor.
İsim: A** Ç**
Tarih: 18 Mayıs 2022

Yorum: Arkadaşlar ALIN ALDIRIN çok sevdim, inanılmaz güzel duruyor. Boyum 1.78, kilom 71-72 arası paçası 1 parmak uzun geldi ama bayıldımm ayakkabı ile paça boyunu halledebilirim. Ben XL aldım tam oldu 👍🏼
İsim: C** O**
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz gerçekten çok beğendim
İsim: E** Y**
Tarih: 07 Nisan 2022

Yorum: Çok beğendim sımsıkı bir kumaş güzel toparlıyor kendi bedeninizi alın
İsim: N** A** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Eylül 2022

Yorum: 50kiloyum 160 boyum s beden aldım tam oldu kumasida çok güzel kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: E** K**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Kullandığım en rahat en güzel tayt❤ 88 kilo 2xl aldım ama keske xl alsaydım 4 5 tane yedek alacağım o derece😍
İsim: N** Y**
Tarih: 27 Ocak 2022

Yorum: Ben çok beğendim kurtarıcı bi parça ama bi beden küçük alsaymışım daha iyi olurmuş giydikçe bollaşmaya sarkmaya başladı
İsim: H** s** D**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Bence bir beden küçük alınabilir. Ben bayıldım duruşu toparlayacılığı çok güzel bir ürün
İsim: n** c**
Tarih: 29 Mart 2022
Beden: Beden:2XL

Yorum: Kargolama aşırı hızlı İstanbulda yaşıyorum bir günde elime ulaştı, 168 boy 57 kilo m beden aldım sıkmadı rahat oldu S beden belki zorlayabilirdi,boyu gerçekten uzun ama yıkayınca üç dört cm çekti , kumaşı çok kaliteli üşütmez de yakmaz da mükkemmel bir tayt gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: E** B**
Tarih: 24 Mart 2022

Yorum: çok güzel bir tayt severek giyiyorum boy 163 58 kg s beden tam oldu
İsim: G** S**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: harika pantolon tayt bedeninizi alabilirsiniz
İsim: K** K**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Kesinlikle önerilir toparlayici urun 60kgyim s beden aldim oldu dar sevdiğim icin m alsamda olurdu
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: kumaşı gayet güzel kaliteli. 1.78 boyum bi tık uzun geldi .120 kg 3xl tam oldu . teşekkürler
İsim: B** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Mart 2022

Yorum: Kalıbı, kumaşı, muhteşem. Parasını sonuna kadar hak eden bir ürün. Ben bir beden büyük tercih ettim ona rağmen çok güzel toparlıyor. Boyunuz kısaysa biraz kestirmeniz gerekebilir.
Tarih: 11 Mayıs 2022

Yorum: kapıpnolarak çok iyi kendi bedeninizi alim
İsim: H** K**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Ürün çok güzel. tam beden alabilirsiniz.
İsim: T** H**
Tarih: 04 Nisan 2022

Yorum: harika ben bayıldım güzel ürün kargosuda iyiydi kendi bedeninize ala bilirsiniz
İsim: R** M**
Tarih: 11 Nisan 2022

Yorum: Sanırım nazlı Altaç ta görüp favorilere eklemiştim iyi ki almışım kumaşı duruşu harika çok kaliteli duruyor 1.63 65 kilo l aldım çok rahat ve güzel oldu M alsaydım da olurdu sanırım ama l çok rahat. Boyu biraz uzun geldi kestireceğim
İsim: S** T**
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: ürün çok güzel arkadaşlar.Rengi ve yeri aşırı güzel.yüksek bel ile karnı yan bölgeleri topluyor.166 boy 80 kilo xl beden aldım okadar rahat oldu kii anlatamam.Paçaları uzun geldi ama önemli değil kestiririm 👍
İsim: g** o**
Tarih: 23 Mart 2022

Yorum: Üründe delikler olduğunu kullanım sonrası fark ettim yıkayınca da açıldı muhtemelen
İsim: Ş** Y** N**
Tarih: 14 Mayıs 2024
Beden: Boy:1cm

Yorum: Yorumları okuyarak almıştım. Kumaşı bi tık kalın ama bu vücudu sarıp toparlamasını sağlıyor. Ben tam beden aldım güzel oldu. Paça boyunu kısalttım. Hem spor hem klasik kombinlenebilir.
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: kaliteli bir ürün bugün elime ulaştı fakat m beden büyük geldi 56 kilo yum iade edip s beden alacagim
Tarih: 19 Nisan 2022

Siyah Çelikli Örme Ispanyol Paça Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Merak Edilenler Neler?

Soru: 2 aydır bekliyorum bedenler ne zaman güncellenicek yada güncelllenmicekmi
Cevap: merhaba efendım 3 hafta önce güncellenmişti.yakın zamanda güncellenecektir.

Soru: paça genişliği ne kadar ?
Cevap: merhaba efendim paça açıklığı bedene göre değişmektedir

Soru: Ürün 2Xl ne zaman gelecek
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: Ürünün L-Xl bedeni ne zaman gelecek :(
Cevap: merhaba efendım yakın zamanda stoklafr güncellenecektir

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhaba efendim MNG KARGO ile çalışıyoruz.

Soru: merhaba diğer bedenler için stoklar güncellenecek mi acaba
Cevap: merhaba efendım yakın zamanda güncelllenecektir

Soru: 170 boy 80 kilo kac beden almalıdır acaba
Cevap: Merhaba efendim boy/kilonuza göre XL beden tercih edebilirsiniz fakat verdiğimiz öneriler, vücut yapınıza göre değişkenlik gösterebilir. Öneriler tavsiye niteliğindedir.

Soru: Boy 1.50 kilo 84
Cevap: Merhaba efendim boy/kilonuza göre 2XL beden tercih edebilirsiniz fakat verdiğimiz öneriler, vücut yapınıza göre değişkenlik gösterebilir. Öneriler tavsiye niteliğindedir.

Soru: Boyum 175 , olur mu ? Kısa gelmez demi … kilom 80
Cevap: Merhaba efendim boy/kilonuza göre XL beden tercih edebilirsiniz fakat verdiğimiz öneriler, vücut yapınıza göre değişkenlik gösterebilir. Öneriler tavsiye niteliğindedir. Ürün iç bacak boyu 82 cm dir buna göre değerlendirebilirsiniz

Soru: Merhabalar ürün güneşte parlama yapar mı acaba? 😊
Cevap: merhaba efendım, ürün parlak kumaştan yapılmamıştır ,güneşte de parlamayacaktır

Soru: Merhaba,hangi kargo ile gonderiliyor?Aras veya Ptt ile gondermeniz mumkun olur mu,digerleri oldugum ilceye getirmiyor.
Cevap: merhaba efendim trendyol express ile gönderim sağlamaktayız.

Soru: lütfen artık stoklar yenilensin uzun zamandır bekliyorum
Cevap: merhaba efendım stoklar yenılenecektır

Soru: Merhaba, Çelik örme kumaş mı yoksa dalgıç kumaş mı daha esnektir ?
Cevap: Esnekliği nerdeyse aynı diyebiliriz

Soru: Merhaba stoklar ne zaman güncellenir?
Cevap: merhaba efendım yakın zamanda güncellenecektir.

Soru: İçi şardonlu mu?
Cevap: merhaba efendim ürünümüz çelik interlok örme kumaştır. şardonlu değildir

Soru: Siyah kemerinde geniş lastik detaylı toparlayıcı yüksek bel tayt için soruyorum oraya yazamadım. Kışlık kalın kumaş ürününüz gönderilecek değil mi alırsam ?
Cevap: Merhaba evet efendim tüm ürünlerimiz bu şekilde gönderiliyor saygılar

Soru: fiyatı düşer mi
Cevap: merhaba kampanya ekibimizin inisiyatifinde olan bir durum efendim

Soru: 167 60 kilo
Cevap: Merhaba efendim boy/kilonuza göre M beden tercih edebilirsiniz fakat verdiğimiz öneriler, vücut yapınıza göre değişkenlik gösterebilir. Öneriler tavsiye niteliğindedir.

Soru: merhaba bedenleri gelicek mi
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: merhaba boyum 1.70 kilom 75 sarsın istiyorum l uygun olur mu
Cevap: Merhaba efendim boy/kilonuza göre L beden tercih edebilirsiniz fakat verdiğimiz öneriler, vücut yapınıza göre değişkenlik gösterebilir. Öneriler tavsiye niteliğindedir.

Siyah Çelikli Örme Ispanyol Paça Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Görsel Galerisi

Siyah Çelikli Örme Ispanyol Paça Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü