Siyah Cırtlı Palazzo Yüksek Bel ayarlanabilir Bel Bol Paça puqaq Alınması Gereken Bir Ürün Mü

KumYolcusu

Bilgili
9 Ağu 2023
264
0
0
Siyah Cırtlı Palazzo Yüksek Bel ayarlanabilir Bel Bol Paça puqaq En Ucuzu Nerede Bulunur?
Siyah Cırtlı Palazzo Yüksek Bel ayarlanabilir Bel Bol Paça puqaq Şu Anki Fiyatı 249.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Siyah Cırtlı Palazzo Yüksek Bel ayarlanabilir Bel Bol Paça puqaq Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Siyah Cırtlı Palazzo Yüksek Bel ayarlanabilir Bel Bol Paça puqaq Hakkında yaklaşık 429 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Siyah Cırtlı Palazzo Yüksek Bel ayarlanabilir Bel Bol Paça puqaq Ürün Açıklaması

Siyah Cırtlı Palazzo Yüksek Bel ayarlanabilir Bel Bol Paça puqaq Ürününün Satıcısı, La Querta Siyah Cırtlı Palazzo Yüksek Bel ayarlanabilir Bel Bol Paça puqaq ürününü 249.0 Tl'den Satılmaktadır.

Siyah Cırtlı Palazzo Yüksek Bel ayarlanabilir Bel Bol Paça puqaq Yorumlar Hakkında Bilgi
249.0 Tl ye satışta olan Siyah Cırtlı Palazzo Yüksek Bel ayarlanabilir Bel Bol Paça puqaq Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
429 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Boyu tam oldu hayret uzunda degilim 161 🤷‍♀️ bir tane daha söylüycektim ürüne ulaşılamıyor
İsim: Dilek B.
Tarih: 08 Haziran 2024
Beden: Boy:160cm
Satıcı: MODA ARMANC

Yorum: Pantolonu çok beğendim bedenizi almayı tavsiye ederim, duruşu çok güzel, kesinlikle tavsiye ederim ☺
İsim: kübra G.
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: LAST SUMMER

Yorum: ürünü çok beğendim hızlı geldi geldiği gün giydim ve teyzem çok beğendi oda geldi 3 gün içerisinde evime ulaştı korgo da çok hızlı başka renklerini de alacağız tavsiye ediyorum kendi bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: bedeni çok büyük 1 2 beden küçük alınması gerekiyor
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: Boyum 1.67 kilom 57 s beden sipariş ettim. Çok şık ve çok rahat kumaşı var.
Tarih: 28 Mayıs 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Kumaşı duruşu harika kendi bedeninizi alın
Tarih: 05 Temmuz 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Sağlam geldi ama bir beden küçük alın derim
İsim: G** K**
Tarih: 24 Haziran 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: gayet iyi boyu ve bedeni tam oldu
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Çok şık ve güzel boyu bedeni ile uyumlu
İsim: D** B**
Tarih: 13 Haziran 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: S beden aldım 170 boyum 45 kilomdayım çok bol oldu kız kardeşim 55 kilo ona tam oldu s bedeni
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Aldığım beden bana olmadı bı beden büyük almanızı öneririm.Kendime almıştım ama ablama nasip oldu.Paca kısmında ufak bı sökük vardı dikis yerinde, iade ile uğraşmak istemediğimiz çin kendimiz diktik.Onun dışında güzel.
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Beden:42
Satıcı: AdaTrend

Yorum: Çok beğendim kumaşı çok güzel
Tarih: 07 Eylül 2024
Satıcı: PUQQA

Yorum: Pantolonu ezelin annesi kör Meliha dikmiş sanki öyle yamuk, kalıbı beklediğim gibi değil, boyu da kısa geldi. Kargodan memnun kaldım hızlıydı fakat iade
İsim: E** K**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: AdaTrend

Yorum: kendi bedeninizi alın güzel duruyor
İsim: S** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: boyu biraz uzun (1.58)
İsim: B** Ç**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: cok güzel oldu alınmalı cok iyi
İsim: güner k.
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: 5 yıldız kesinlikle kumaşı kalitesi her şeyi çok iyi hatta diğer renklerini de alıcam
İsim: R** A**
Beden: Beden:L

Yorum: güzel ürün alınır kalıbı fln çok güzel

Yorum: öncelikle cırt cırtlı bir pantolonun kumaşı o cırt cırtlar yapışıp pantolona ciddi hasar verecek kumaşta olmamalı. daha denerken pantolon topak topak oldu. ayrıca kimde görsem aynı sorun pantolon inanılmaz şişman gösteriyor. asla da bol durmuyor bedenler söylenildiği gibi değil.
İsim: P** Ç**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Kargo çok hızlıydı pantolonu çok beğendim kumaşı çok güzel esnek teşekkür ederimmm
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Sadece bir kez giydim hep ipleri atı bu yuzden hiç memnun kalmadım
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Duruşu güzel. Boyu uzun geldiği için terzilik bir işi var sadece
İsim: T** K** k**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: çok rahat ve güzel kullanışlı
İsim: Meryem Ş. D.
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: fiyatına göre iyi
İsim: s** y**
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Güzel ama bir süre sonra tüylendi
İsim: S** A** V**
Beden: Boy:162cm

Yorum: xs istemiştim xl göndermeyi nası beceriyosunuz
İsim: A** A**

Yorum: model güzeldi ama kalitesi iyi degil
İsim: T** K**
Beden: Beden:36

Yorum: Çok güzel
İsim: A** i** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Ağustos 2024

Yorum: Yorumum görünsün diye 5 yıldız veriyorum . Bu nedir ya tüylenmiş ipleri çekilmiş bir ürünü nasıl gönderebilirsiniz . Sırf kargo uzakta olduğu için iade edemiyorum aldığınız paranın hayrını görmeyin.
İsim: F** U**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Siyah Cırtlı Palazzo Yüksek Bel ayarlanabilir Bel Bol Paça puqaq Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: . jdjjsjwiw
Cevap: merhabalae erndim

Soru: 1.53 boy 50 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhabalar öncelikle LAST SUMMER MAGAZAMIZI tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S bedenin size uygun olacağını düşünüyorum efendim.

Soru: 162 boy 95 kilo hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhabalar öncelikle PUQQA MAGAZAMIZI tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 42/XL bedenin size uygun olacağını düşünüyorum efendim.

Soru: ürün kaş cm?
Cevap: MERHABALAR EFNDİM 110 CM UZUNLUK BACAK İÇİ 80 CM

Soru: merhaba 172 boy 51 kilo hangi beden
Cevap: Merhabalar öncelikle PUQQA MAGAZAMIZI tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S bedenin size uygun olacağını düşünüyorum efendim.

Soru: merhabalar boy 159 kilo 97 hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar öncelikle LAST SUMMER MAGAZAMIZI tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. XL bedenin size uygun olacağını düşünüyorum efendim.

Soru: Merhaba,153 boy 47 kilo hangi beden almalıyım acaba
Cevap: Merhabalar öncelikle PUQQA MAGAZAMIZI tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 36/S bedenin size uygun olacağını düşünüyorum efendim.

Soru: boy 165 kilo 70 hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar öncelikle PUQQA MAGAZAMIZI tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 40/L bedenin size uygun olacağını düşünüyorum efendim.

Soru: merhaba, 1.72 boy 55 kilo için hangi beden almalıyım?
Cevap: Merhabalar öncelikle PUQQA MAGAZAMIZI tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 36/S bedenin size uygun olacağını düşünüyorum efendim.

Soru: 165 70 kilo ?
Cevap: Merhabalar öncelikle LAST SUMMER MAGAZAMIZI tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. L bedenin size uygun olacağını düşünüyorum efendim.

Soru: merhabalar boy 165 kilo 67 kaç beden önerirsiniz?
Cevap: Merhabalar öncelikle LAST SUMMER MAGAZAMIZI tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. M bedenin size uygun olacağını düşünüyorum efendim.

Soru: 165 boyum 59 kiloyum kac beden almaliyim

Soru: 170 66 kg hangi beden
Cevap: Merhaba XL beden tercih edebilirsiniz.

Soru: 1.62 boyum kilom 43 hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba S beden tercih edebilirsiniz.

Soru: boy 1.67 kilo 70

Soru: kumaşı nedir acaba
Cevap: Merhaba, ürün özellikleri bölümünden ürün detaylarına bakabilirsiniz.

Soru: 175 boy 70 kilo kaç beden almalıyım

Soru: merhaba 155 boy 61 kilo hangi beden uyumlu olur
Cevap: Merhaba L beden tercih edebilirsiniz.

Soru: merhabalar, 155 boy-45kg hangi bedeni alabilirim ?
Cevap: Merhaba S beden tercih edebilirsiniz.

Soru: 1.70 boy 85 kilo hangi bedeni önerirsiniz

Siyah Cırtlı Palazzo Yüksek Bel ayarlanabilir Bel Bol Paça puqaq Ürünün Fotoğrafları

Siyah Cırtlı Palazzo Yüksek Bel ayarlanabilir Bel Bol Paça puqaq En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü