Siyah Çizgili Triko Polo Yaka Tişört- 2427 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

DenizHüznü

Bilgili
9 Ağu 2023
274
0
0
Siyah Çizgili Triko Polo Yaka Tişört- 2427 Alanlar Memnun Mu?
Siyah Çizgili Triko Polo Yaka Tişört- 2427 Güncel Fiyatı 293.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Çizgili Triko Polo Yaka Tişört- 2427 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Siyah Çizgili Triko Polo Yaka Tişört- 2427 Hakkında yaklaşık 38 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Siyah Çizgili Triko Polo Yaka Tişört- 2427 Detaylı Açıklama

Siyah Çizgili Triko Polo Yaka Tişört- 2427 Ürününün Satıcısı, Miron Siyah Çizgili Triko Polo Yaka Tişört- 2427 ürününü 293.99 Tl'den Satılmaktadır.

Siyah Çizgili Triko Polo Yaka Tişört- 2427 Kullananlar
293.99 Tl ye satışta olan Siyah Çizgili Triko Polo Yaka Tişört- 2427 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
38 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Bedeninizi alın cuk oturuyor kalıbı ayrıca kumaşı da çok kaliteli... Beden M boy:173 kilo:80
İsim: P** o**
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: Miron

Yorum: şahane 10 numara bir ürün.
İsim: **** ****
Tarih: 05 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Fiyatına göre çok iyi bir ürün kumaşı çok güzel tam istediğim gibi geldi ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: Çok iyi kaliteli duruyor alınır bence
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: muhteşem tavsiye ederim
İsim: F** O**
Tarih: 15 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok şık beğendim
İsim: B** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Eylül 2024

Yorum: urünleriniz cok kalite bu 6. alısverisim cok memnun kaldım tesekkur ederim
İsim: M** Ö**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güzel hoş
İsim: A** U**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok güzel kalitesi harika 😊
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: çok güzel çok beğendim harika abime aldı kumaşı harika 😊
İsim: k** A**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim çabuk elime ulaştı teşekkürler
İsim: d** i**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel tam oldu bana herkese tavsiye ederim
İsim: H** İ** K**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: tişört harika
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: çok hoş çok güzel beli lastikli olduğu için yanları biraz kötü duruyordu terzide 1.5cm aldırdım süper oldu
İsim: H** Ö**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: kaliteli ürün
İsim: M** E** A**
Tarih: 08 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: kociskoma aldım şak diye oturdu tam beden hem spor hem şık. ben beğendim
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: urun buyuk geldi bir beden kucugunu alicaltim beden kalmamis birde 100tl zam gelmis bana bu konu hakkinda yardimci olun
İsim: e** d**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Güzel kaliteli
İsim: M** S**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: Kalitesi güzel ve kumaşı baya iyi. Eşime aldim çok güzel oldu
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Çok iyi kumaşı
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: harika bi ürün hem de bu fiyata
İsim: y** c**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Kargo çok geç teslim edildi onun dışında ürünler çok güzel bayıldım çok kaliteli
İsim: F** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Temmuz 2024

Siyah Çizgili Triko Polo Yaka Tişört- 2427 Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: beli lastiklimidir
Cevap: Hayır efendim

Soru: boy 1.68 kilo 87
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre L beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 180 78 kilo beden
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre L beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: kumaşı çok terletiyor mu
Cevap: Hayir efendim. Nefes alabilen bir kumaş türünden üretilmiştir.

Soru: 180 boy 90 kilo kac beden alınmalıdır

Soru: 14 Yas uyarmı boy 156 kilo 35
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre S beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: merhaba 1.79 95 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre XL beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: merhaba dar kalipmi
Cevap: Hayır efendim kalıbımız dar değil

Soru: boy 170.kilo 60
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre S beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 187 boy 62 kilo hangi beden

Soru: 1.70 boy 70 kilo hangi beden almalıyım

Soru: 1.75 75. kilo ne onerirsiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 1.79 boy 93 kilo sizce hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre XL beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: s beden ne zaman gelir acil
Cevap: Merhaba efendim, Stoklarımız en yakın zamanda güncellenecektir. Bu ürünümüze benzer ve kampanyalı diğer ürünlerimize göz atabilirsiniz. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz :)

Soru: boy.190 kilo 78 hangi beden uygundur

Soru: büyük bedenleri varmı acaba
Cevap: Standart bedenler mevcut efendim

Soru: siyahlarla yı kanırsa beyaz kısmı içi h sorun olur mu, yıkaması nasıl yapılacak
Cevap: Merhabalar sorun olmaz, siyah renklilerle yıkanabilir.

Soru: İyi çalışmalar, boy 182 - kilo 98 hangi beden olacaktır?

Soru: selam boy 176 kilo 78
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 165 boy 80 kg hangi beden almalıyım

Siyah Çizgili Triko Polo Yaka Tişört- 2427 Ürünün Fotoğrafları

Siyah Çizgili Triko Polo Yaka Tişört- 2427 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü