Siyah Dantelli Lastik Detaylı Yüksek Bel Kadın Tanga Külot Alınır Mı ?

Aynur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
543
0
0
Siyah Dantelli Lastik Detaylı Yüksek Bel Kadın Tanga Külot En Düşük Fiyat Nerede?
Siyah Dantelli Lastik Detaylı Yüksek Bel Kadın Tanga Külot Güncel Fiyatı 167.73 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Dantelli Lastik Detaylı Yüksek Bel Kadın Tanga Külot Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Siyah Dantelli Lastik Detaylı Yüksek Bel Kadın Tanga Külot Hakkında yaklaşık 1026 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Siyah Dantelli Lastik Detaylı Yüksek Bel Kadın Tanga Külot Ürün Özellikleri

Siyah Dantelli Lastik Detaylı Yüksek Bel Kadın Tanga Külot Ürününün Satıcısı, Cottonhill Siyah Dantelli Lastik Detaylı Yüksek Bel Kadın Tanga Külot ürününü 167.73 Tl'den Satılmaktadır.

Siyah Dantelli Lastik Detaylı Yüksek Bel Kadın Tanga Külot Hakkında Yapılan Yorumlar
167.73 Tl ye satışta olan Siyah Dantelli Lastik Detaylı Yüksek Bel Kadın Tanga Külot Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1026 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok kaliteli alın aldırın aşırı beğendim ben bir beden büyük almıştım olmadı tam beden alınmalı
İsim: **** ****
Tarih: 21 Ekim 2021
Beden: Beden:XL
Satıcı: Cottonhill

Yorum: Harikaa mutlaka alın.. 74 kilo L giyiniyorum tam bedenimi aldım korkarak ama tam oldu hic sıkmadi.. göbegide ince gösteriyor
İsim: T** Ş**
Tarih: 15 Kasım 2021
Beden: Beden:L

Yorum: harika bir urun tam beden tavsiye edilir
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: cok güzel tam bedeninizi almalısınız
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Çok güzel duruyor kendi bedeninizi alın göbekli olmama rağmen çok iyi durdu üzerimde
Tarih: 21 Haziran 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: 70 kiloya L beden de XL bedende oluyor, çok şık bir model. teşekkürler hızlı kargo için
İsim: n** o**
Tarih: 18 Eylül 2021

Yorum: Bu ne guzel bir markadir. Aldigim urunlerin hepsi ayri ayri ozenle posetlenmis ve urun hijyen bantli olarak gonderildi. Urunlerin hepsi harika. 48 kg S beden bana tam oldu. Saticiya soru sordugumda da cok hizli donus yaptilar ve urunlerimi hemen kargoya verdiler. Cok memnun kaldim tekrar tesekkur ederim.
İsim: H** A** Y**
Tarih: 20 Ekim 2021
Beden: Beden:S

Yorum: Ürün aşırı güzel 165 boy 78 kiloya M beden cuk oturdu normalde l hatta xl giyerim ama kesinlikle bir beden küçük sipariş verin dokusu bel boyu çok güzel alt göbeği olan veya simidi olan kızların kurtarıcısı çok şık bi parça lastikleri sayesinde danteli yırtılma vs yapmaz arkasındaki ipi asla hissetmiyorsunuz çok güzel çok rahat deneme amaçlı bir adDevamını Oku
Tarih: 25 Nisan 2022
Beden: Beden:3XL

Yorum: hayatımda aldığım en rahat ve kaliteli tanga. danteli yumuşak ve esnek, arka detayı harika duruyor. yüksek bel olduğu için çok rahat ve çok şık duruyor. 3'lü paketini sipariş vereceğim. çok çok beğendim. tam beden
İsim: y** o**
Tarih: 13 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Yorumlarda geniş kalıp dendiği için gene de kendi bedenimi aldım. Fakat, bir beden daha büyük almam gerekirmiş. Ürün güzel ama beklentim daha güzel olabilirdi.
İsim: N** A**
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: Bir beden küçük alınmalı baya geniş ama yumuşacık bir dantel harika
İsim: m** ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Nisan 2022

Yorum: Gayet iyi tam bedeninizi alın
İsim: N** Z**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Asırı guzel baya ıyı bır urun kargo cok hızlıydı 51 kilo s beden aldım
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: Harika bir ürün büyük beden olup bu tarz giyinmek isteyen kesinlikle kaçırmasın, 1.68 boy 93 kg 3xl aldım tam oldu sıkmadı, hatta 2xl bile olurmuş dedim. göbeği tamamen kapatıyor , yumuşak olduğu için tanga kısmı rahatsız etmiyor.
İsim: G** K**
Tarih: 18 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Cok guzel ve cok basarili.Ben alt beden 42 giyiyorum (xl) ama bu urunu l olarak alabilirmisim. Kalibi genis ve arkadaki lastikler sebebi ile de hic sıkı degil. Cok şık ve kullanisli. bir beden kucuk alabilirsiniz.
İsim: G** A**
Tarih: 18 Mart 2022

Yorum: çok güzel bir ürün çok beğendim. beden çok çok rahat oluyo. bi beden küçük alınmasını öneririm
İsim: Ö** K**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: Armut tipli bir fiziğim var kalçam bacaklarım daha geniştir (1.58-62) yorumlara bakarak m sipariş verdim gerçekten harika oldu. Ürün o kadar güzel ki denemek istedim ve çok beğendim artık hep alacağım 😍
İsim: S** A** G**
Tarih: 14 Kasım 2021
Beden: Beden:M

Yorum: Dünyanın en güzel külodu... 100 kilo 170 boya xl istedim tam oldu ve cok rahat oldu. Çok seksili...
Tarih: 09 Aralık 2021

Yorum: Yumuşacık çok güzel çok şık
İsim: İ** R** Ç**
Beden: 16 Nisan 2023

Yorum: 2 tabe sipariş verdim daha da veririm gibi çok güzel duruyor bedeninizi alın
İsim: b** a**
Tarih: 16 Eylül 2021

Yorum: burdan siteyi gezip ürünü inceleyecek arkadaşlara söylüyorum umarım yorumum göz önünde olur . deneme amaçlı merakla sipariş verdim gerçekten ürünün kalitesine hayran kaldım eğer siteyi gezerseniz tereddütsüz ihtiyacınızı alın derim. ulaşım sürecinin fazlalığına bakmayın hemen ulaşım sağlandı. zaten satıcıyla iletişime geçtiniz zaman ne kadar kibarDevamını Oku
İsim: E** Ş** a**
Tarih: 20 Ağustos 2021

Yorum: Efsaneeeeee bu fiyata bu kalite💙 duruşu kumaşı çok güzel ama toparlayıcı sayılmaz göbeği olanlar ürünü sevmeyebilir. 70 kilo xl aldım tam oldu alacak olanlar düşünmeden alabilir
İsim: Z** A**
Tarih: 28 Ağustos 2021

Yorum: çok rahat çok güzel bir beden küçük aldım tam oldu.
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: tam beden alabilirsiniz, o kadar yumuşak o kadse güzel ki
İsim: İ** K**
Tarih: 19 Eylül 2022
Beden: Beden:2XL

Yorum: Çok hoş bedeninizi almanızda fayda var😇
İsim: Ş** A**
Tarih: 05 Nisan 2022

Yorum: kaliteli bedeninizi alin
İsim: L** a**
Tarih: 05 Kasım 2021

Yorum: Bu markanın ürünleri çok güzel alın aldırın. Kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: A** k** A**
Tarih: 16 Ocak 2022

Yorum: 64kg l beden tam cok teşekkür ederim
İsim: B** S**
Beden: 14 Temmuz 2022

Yorum: Kalitesine herşeyine aşık oldum yumuşacık o kadar güzel bit danteli var ki hem hiç yokmuş gibi hissettiriyor hemde toparlıyor paketleme hersey mükemmeldi diğer pahalı markalara 10 basar
İsim: Y** S**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: boy 172 kilo 65. S beden aldım çok güzel durdu. çok yumuşak ve esnek bir kumaşı var. kalitesi, modeli, duruşu efsane. tavsiye ederim
İsim: M** D**
Tarih: 19 Kasım 2021

Siyah Dantelli Lastik Detaylı Yüksek Bel Kadın Tanga Külot Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 2xl günceller misiniz stok
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Konuyla alakalalı maalesef üretimsel bazı sorunlar yaşandı. En kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargoyla calisiyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express Kargo'nun dağıtım bölgesi içerisinde yer alan adreslere Trendyol Express ile, diğer bölgelere de Aras Kargo ile gönderim yapmaktayız. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 2xl bedenini getirir misiniz lütfen
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: bir adetimi 99 lira
Cevap: Merhabalar , Evet efendim ürünümüzün adet fiyatı 99,99 TL’dir, dilerseniz daha avantajlı fiyata çoklu paket seçenekleri de mevcuttur.

Soru: 2xl bedenim, 2xl olmadığı için xl ya da 3xl alacağım hangisini tavsiye edersiniz?
Cevap: Merhabalar efendim, XL beden tercih edebilirsiniz.

Soru: 168 boy 73 kilo kaç beden olur
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre XL beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 78 kg 165 boya hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre 2XL beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba siparis verecegim ama bedende kararsiz kaldim 160 boy 61 kilo ya hangi beden alinmali hafif gobek ve basen var
Cevap: Merhabalar, Vermiş olduğunuz ölçülere göre L beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 1.70 78 kg beden hangisi olur?
Cevap: Merhaba, ölçülerinize uygun L bedendir.

Soru: 1.67 boy 100 kilo hangi beden olur acaba. Kalça 120 cm
Cevap: Merhaba efendim, ölçülerinize uygun XL sipariş edebilirsiniz.

Soru: Dün fiyatlar daha uygundu, sanırım kampanya bitti :( bir daha aynı fiyat olmayacak mı? 😔
Cevap: Merhabalar, Kampanyamız bugün tekrar başlayacaktır, bizi takipte kalabilirsiniz🌺 Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 172/63 kilo icin hangi beden uygun olur? yorumlarda küçük alın yazılmış emin olamadım
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre M beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: görseldeki üründen farklı ürün geldi bana
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünlerimiz görsel ile birebir aynı olarak tarafınıza gönderilmektedir ancak paketleme esnasında yoğunluktan kaynaklı yanlış ürün gönderimi sağlanmış olabilir. Sipariş soruları kısmından tarafınıza gelen ürünün görselini paylaşarak ürününüzün yanlış gönderildiğini belirtmenizi rica ederiz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 168 boy 85 kilo kaç beden almalıyım
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre 3XL beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 52 kiloyum kaç beden olur
Cevap: Merhabalar, Külot grubu beden ölçülerimiz aşağıdaki gibidir: S = 36 / M = 38 / L = 40 / XL = 42 / 2XL = 44 / 3XL = 46. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba bn 95 kg boy 165 hanki beden bna daha rahat olur karar veremedim.şipariş edecem de
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre 3xl beden uygun olacaktır ancak ürünümüzün şu an için 3xl bedeni bulunmamaktadır. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürün Göründüğü Gibi mi Geliyor,Güvenmem Gereklimi? 😊
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünlerimiz mankenin üzerinde görmüş olduğunuz şekilde bire bir aynı olarak tarafınıza gönderilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba altı ve üstü takım olarak mi gonderiyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Ürünümüz takım değildir efendim tek külot olarak satılmaktadır. Mankenin üzerindeki crop büstiyer modelimize CTNHLL1752 koduyla arama yaparak ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 175 boy 70 kilo hangi beden acaba
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre L beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürünler alt üst mü yokSa sadece alt mı
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünümüz yalnızca külot olarak satılmaktadır. Mankenin üzerindeki crop büstiyere CTNHLL1752 koduyla arama yaparak ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Siyah Dantelli Lastik Detaylı Yüksek Bel Kadın Tanga Külot Detaylı Resimler

Siyah Dantelli Lastik Detaylı Yüksek Bel Kadın Tanga Külot En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü