Siyah Dantelli Zincir Detaylı Fantezi Tanga Külot Alınmaya Değer Mi ?

Tugba

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
236
0
0
Siyah Dantelli Zincir Detaylı Fantezi Tanga Külot En Düşük Fiyat Nerede?
Siyah Dantelli Zincir Detaylı Fantezi Tanga Külot Anlık Fiyatı 102.6 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Dantelli Zincir Detaylı Fantezi Tanga Külot Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Siyah Dantelli Zincir Detaylı Fantezi Tanga Külot Hakkında yaklaşık 1552 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Siyah Dantelli Zincir Detaylı Fantezi Tanga Külot Teknik Detaylar

Siyah Dantelli Zincir Detaylı Fantezi Tanga Külot Ürününün Satıcısı, Cottonhill Siyah Dantelli Zincir Detaylı Fantezi Tanga Külot ürününü 102.6 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Dantelli Zincir Detaylı Fantezi Tanga Külot Yorumlar Hakkında Bilgi
102.6 Tl ye satışta olan Siyah Dantelli Zincir Detaylı Fantezi Tanga Külot Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1552 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: xl aldım keşke l yada m beden alsaymisim çok esnek
İsim: A** K**
Tarih: 16 Ekim 2021
Beden: Beden:XL
Satıcı: Cottonhill

Yorum: Tam beden alin çok hoş duruyo
İsim: K** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Mayıs 2023

Yorum: Gerçekten güzel. Ara bedenseniz üst bedeni tercih edin tam bedenseniz kendi bedeninizi.
İsim: ç** ç**
Tarih: 04 Mart 2022
Beden: Beden:S

Yorum: çok güzel 1 beden küçük alinabilie
İsim: E** K**
Tarih: 20 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Harika alın Aldırın tam bedenimi aldım ❤🔥
İsim: g** ö**
Tarih: 16 Mart 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Çok güzel kendi bedenimi aldım tam oldu
İsim: t** m** a**
Tarih: 18 Mart 2022

Yorum: Çok kaliteli çok güzel bir model. Normalde s beden giyiyorum ama fantazi giyimde m beden tercih ediyorum daha rahat ediyorum. Tavsiye ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 26 Kasım 2021

Yorum: Ürün muhteşem paketleme çok özenliydi.Kumaş kalitesi de çok hoş .İndirimden aldım.tereddüt etmeden alabilirsiniz .normalde m giyiyorum ama l beden aldım tam oldu
İsim: İ** y** R**
Tarih: 04 Mayıs 2022
Beden: Beden:L

Yorum: göründüğü gibi bedeninizi alın güzel ve seksi duruyor.
İsim: A** s**
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: Tam bedeninizi alın
İsim: b** s**
Tarih: 30 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Aşırı güzel 1.61 boy 54 kilo m beden aldım tam oturdu
İsim: M** M**
Tarih: 19 Mart 2022

Yorum: muhteşemm bi alt kızlar 🥺 63 kiloyum minyonum L aldım tam oldu alın aldırınn
İsim: E** D**
Tarih: 14 Ekim 2021

Yorum: çok güzel bir ürün. bedeninizi alabilirsiniz. çekinmeden cottonhilllden ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz kalite fiyat mükemmel
Tarih: 23 Kasım 2021

Yorum: efffsaaneee duruyo kesin alın ben pentide l giyiyorum m aldim ama
Tarih: 01 Ekim 2021

Yorum: Çok şık ve modeli çok güzel. Bedenleri dar değil. Kendi bedeninizi alın.
İsim: H** K**
Beden: 19 Kasım 2021

Yorum: Ürün çok iyi aşırı güzel duruyor. Mutlaka alın ve aldırın.. Ben 63 kiloyum ama basenli olduğum için XL aldım tam oldu. L alsam da olurdu..
İsim: F** O**
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: Kendi bedenimi aldım tam oldu beğendim 🌸
İsim: S** A**
Tarih: 19 Temmuz 2022

Yorum: bedeniniz ne olursa olsun muthis gosterecek bi camasir. M aldim bedenim tam oldu kendi bedeninizi alin. zincirleri kararmiyor yikayinca cok kaliteli tul yeri falan
İsim: r** k**
Tarih: 02 Ocak 2022

Yorum: bilmem kaçıncı alısım cok memnunum cok seksi kendi bedeninizi alın
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: cok guzel tam beden
İsim: E** B**
Tarih: 04 Mart 2022

Yorum: Bir beden küçük alınmalı bence tam otursun vücudunuza
İsim: D** Y**
Tarih: 14 Ekim 2022

Yorum: Bi beden küçük alınabilir kalitesi çok güzel
İsim: S** T**
Tarih: 23 Kasım 2021

Yorum: çok güzel bı ürün. bel detayı zincir detayı çok güzel duruyor. 46 bedenim. xl beden aldım. çok rahat oldu. 48 bedene de çok rahat olur
İsim: M** g**
Tarih: 04 Kasım 2021

Yorum: Ürün çok güzel. Bedeninizde almanızı öneriyorum. M beden olan M alsın
İsim: O** C** G**
Tarih: 08 Mayıs 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: S beden aldım tam oldu. İnanılmaz güzel seksi bir çamaşır
İsim: E** E**
Tarih: 18 Kasım 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: S giymeme ragmn m aldım ama oldu gayet guzel
Tarih: 29 Aralık 2021

Yorum: 1 beden büyük alınmalı,güzel ürün
İsim: İ** D**
Beden: 04 Eylül 2022

Yorum: Cok güzel kücük alınmalı
İsim: C** K**
Tarih: 27 Haziran 2022

Yorum: Aylardır beklediğim beden sonunda geldi yedekleyeceğim mutlaka
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: Harika ötesi! Kendi bedeninizi tercih edin. Teşekkür ederim🙏🏼
İsim: M** B** B**
Tarih: 25 Kasım 2021

Siyah Dantelli Zincir Detaylı Fantezi Tanga Külot Ürüne İlişkin Sorular

Soru: S bedennnnnn
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Konuyla alakalalı maalesef üretimsel bazı sorunlar yaşandı. En kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: M beden ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Pudra ve kırmızı renkte M beden ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar, ürün çok talep görmesi nedeniyle kısa süre içerisinde tükenmiştir. Ekim sonu gibi stoklara yeniden girmesi planlanmaktadır.

Soru: Merhabalar 47 kg bel 60cm popo 91cm S beden büyük gelir mi belden düşer mi ?
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre S beden uygun olacaktır. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürünün stoklarının yenilendiğine dair bildiri geldi ama bakıyorum halen aynı ne zaman değişecek?
Cevap: Merhabalar, Ürünümüzün stokları 1 ay içerisinde güncellenecektir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: S beden gelir mi
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ne zaman stoklar güncellenir :((
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünümüzün stokları 1 ay içerisinde yenilenecektir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: m beden ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünümüzün M bedeni önümüzdeki hafta içerisinde stoklarımızda olacaktır. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürünün s yada xs bedeni gelicek mi. Geldiği an alacağım hemen
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Konuyla alakalalı maalesef üretimsel bazı sorunlar yaşandı. En kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz, bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ben dün bi ürün sipariş etmiştim de elime ulaşma süreci hızlı mı ? Kargom tahminen ne zaman gelir ?
Cevap: Merhabalar, Almış olduğumuz siparişleri 24 saat içerisinde kargoya vermekteyiz. Teslimatlar 2-5 gün arasında yapılmaktadır. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Urun gizli pakette gelirmi
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimiz üzerinde markamızın logosunun yer aldığı kargo poşeti ile gönderilmektedir. Kargo poşetimiz ön yüzünde düz renk zemin üzerinde yalnızca markamızın ismi ve sosyal medya adreslerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Trendyol gönderilerinin gönderi barkodu kargo poşetinin üzerindeki şeffaf cep içerisinde dışarıdan görünmek zorundadır. Biz de aynı şekilde gönderim yapmaktayız. Görünen kısımda ise yalnızca isim soyisim, adres bilgileri ve Trendyol logosu bulunmaktadır. Siparişinizin içeriğine dair herhangi bir detay kargo poşetinin dışından görünememektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru varsa bize buradan tekrar geri dönüş yapabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: s beden ne zaman gir
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Konuyla alakalalı maalesef üretimsel bazı sorunlar yaşandı. En kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: M beden ne zaman gelir

Soru: s beden ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 158 boy 55 kg hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre M beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Bugun sipris versem gun icinde krgoya verilirmi
Cevap: Merhabalar, Öncelikle şunu belirtmek isteriz normal şartlarda aldığımız siparişlerin tamamını 24 saat içerisinde kargoya vermekteyiz ancak kampanya dönemlerinde yoğunluktan kaynaklı bir kaç gün gecikmeler olabilmektedir. Şu anda da Trendyol Efsane Günler kampanyası dolayısıyla almış olduğumuz siparişleri en geç 3-4 gün içerisinde kargolamaktayız, siparişinizin en kısa sürede teslimatı için elimizden geleni yaptığımızı belirtmek ister, sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: şu bel kısmını yapamadım nasıl giyilecek
Cevap: Merhabalar efendim, Ürün görselinden yardım alabilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: s beden stokları ne zaman yenilenir acaba
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünümüzün S bedeni yaklaşık 2 hafta içerisinde stoklarımızda olacaktır. Ürünün bedenine tıklayarak gelince haber ver butonundan stoklarımızda olduğunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Hangi ilden geliyor
Cevap: Merhabalar, İstanbul'dan gönderim sağlamaktayız.

Soru: Bedenleri ne zaman gelir

Siyah Dantelli Zincir Detaylı Fantezi Tanga Külot Ürün Görselleri

Siyah Dantelli Zincir Detaylı Fantezi Tanga Külot En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü