Siyah Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Alınmaya Değer Mi ?

Tugba

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
236
0
0
Siyah Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Siyah Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Mevcut Fiyatı 266.79 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Siyah Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Hakkında yaklaşık 2711 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Siyah Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Teknik Bilgiler

Siyah Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Ürününün Satıcısı, Rimense Siyah Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta ürününü 266.79 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Kullanıcı Yorumları
266.79 Tl ye satışta olan Siyah Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2711 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok klas duruyor 175 TL’ye almıştım
İsim: **** ****
Tarih: 23 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: RİMENSE

Yorum: Çantaya bayıldım çok şık bir çanta aynı zamanda spor çok beğendim çantayı teşekkür ediyorum kargo da paketleme de çok özenliydi çanta gibi muazzamdı kargoda...
İsim: Ü** A**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: paketleme ve ürün tam bi harika elinize sağlık. kizlar şüphe etmeden sipariş verebilirsiniz
İsim: e** a**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: paketlemesi ve ürün çok güzel. gönül rahatlığıyla alına bilir👍
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Çok çok güzel ve şık bir çanta içi de ufak değil powerbank cüzdan ayna kulaklık falan sığıyor. Derisinin kalitesi de çok güzel. Ayrıca kargo da hızlı idi 4 günde elime ulaştı.
İsim: Y** H**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Çanta aşırı kaliteli fiyatına göre çok iyi paketlenmişti çok hafif bir deri kokusu vardı ama bir iki gün sonra o da geçiyor kargo firması da çok hızlı gönderim sağladı teşekkürler 🤩 Şimdide beyazını almayı düşünüyorum çok memnunum içi de baya şey alıyor
İsim: S** E**
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: Arkadaşıma hediye aldım içinde küçük de bir cep var çok kullanışlı arkadaşım da çok beğendi rahatlıkla alabilirsiniz derisi de kaliteli yumuşacık
İsim: A** D** Ş**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: gören bayiliyoo, ablam her yere gotürüyo benden kacırıyo paketlemrsi de cok iyiyfi ben severek kullanıyorum
İsim: E** K**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: İndirimdeyken almıştım hala severek kullaniyorum tavsiye ederim
İsim: E** E**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Çok beğendim. Kaliteli duruyor. Paketlemesi de çok özenliydi. Teşekkür ederim
İsim: M** B**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: İç kısmı biraz küçük kullanmakta şuan biraz zorluk çekiyorum ama kullandıkça düzeleceğine inanıyorum çok beğendiğim bir ürün oldu paketlenmesi ve kargo hızı çok güzel.
İsim: K** K**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: paketlemesi iyiydii.. tam istediğim kalitede
İsim: E** B**
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: İndirimdeyken almıştım . Paketleme aşırı özenliydi ve kullandığım çantalar içinden en kalitelisi bu çanta oldu diyebilirim sade ve o kadar şık bir çanta ki tavsiye ediyorum .
İsim: a** S**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Kesinle harika bi ürün, cok begendim, kutusunda korunaklı geldi. Aldığınız para helal hoş olsun
Tarih: 12 Aralık 2022

Yorum: çok şık 🥰
İsim: S** T**
Tarih: 04 Aralık 2022

Yorum: Çok şık zarif
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Kaliteli şık
İsim: N** G**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Güzel, çok beğenrekten kullanıyorum 🙏 Çok da sağlam
İsim: Melisa Ü.
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: ben bu çantaya aşık oldum kalıp gibi duruyor ve ister klasik ister spor kombinlerle uyumlu olacak gibi görünüyor sevdim ben alın kizlarr
İsim: Z** t**
Tarih: 03 Mart 2022

Yorum: bayıldımm çok güzel paketlenmişti kalitesi çok iyi
İsim: N** E**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: çok hoş bir çanta kendime aldım çok beğendim
İsim: A** b**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel bir çanta kardeşimede alacağım
İsim: M** A**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: arkadaşıma hediye aldım çok beğendi teşekkürler
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: bayıldım paketleme de çok güzeldi teşekkürler
İsim: h** ö**
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: Arkadaşlar gerçekten fiyatına göre çok çok kalite bir ürün tavsiye ederim paketleme de çok özenli geldi teşekkürler
İsim: B** T**
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: çok tatlı ve kaliteli bir çanta. paketleme güzel ve kargo da hızlıydı 2 günde elime ulaştı alın aldırın:)
İsim: T** K**
Tarih: 16 Ekim 2022

Yorum: ben indirimde almıştım çok güzel bir çanta
İsim: S** B** M**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: harika arkadaşıma hediye olarak aldım seve seve kullanıyor
İsim: B** E**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel bir çanta çok şık duruyor
İsim: B** Y**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım gayet kaliteliydi
İsim: N** G**
Tarih: 18 Nisan 2023

Siyah Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Ürüne İlişkin Sorular

Soru: varmı daha
Cevap: Değerli Müşterimiz. Konuyu anlayamadık. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: boyna takilabilirmi
Cevap: Değerli Müşterimiz. Toplamda 72 cm kemer zincir dahil boyutu 3 adet kaydırma deliği mevcuttur. en alt 2 kaydırma deliğine takıldığı zaman ise sap kullanım iç hacmi 57 cm dir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: derisi soyulma yaparmı?
Cevap: Değerli Müşterimiz.Hayır kendiliğinden soyulma yapmaz . Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: indirime girermj
Cevap: Değerli Müşterimiz. Şuan indirimli kampanya fiyatıdır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Rica ederim 😍
Cevap: güzel günlerde kullanmanız dileği ile.

Soru: Zincir kısmında kararma olur mu
Cevap: Değerli Müşterimiz. Sıvı temasına çok maruz kalmadığı sürece sorun yaşanmaz Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: merhaba içinde gözü yada fermuarı varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz. İçerisi astarlı ufak bir bölmesi vardır.Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: stoklar ne zaman yenilenir
Cevap: merhabalar en geç 1 hafta içerisinde stoklar yenilenecek.

Soru: bu çantanın bej renginin stoğu ne zaman gelir ablam cok begenmisti doğum gunu icin alacaktim :(
Cevap: Değerli Müşterimiz. Stoklar açılmıştır.Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Merhaba ben hediye olarak aldım da paketlemesinde sorun olmaz değil mi?
Cevap: Merhaba hayır sorun yaşamazsınız emin olabilirsiniz.

Soru: Mrb daha öncede sizinle konuşmuştum sizden 4 adet çanta almıştım ve kopmuştu sizde benimle ilgilendiniz teşekkür ederm geri dönüş saglamistiniz çantayla ilgili ama çanta yine 2 ay bile kullanmadan aynı yerden aynı şekilde koptu muhtemelen diğer aldığım hediyelerde öyledir Bence daha dikkatli olmalısınız çantayı ne zaman taksam korkarak taktım ve yine aynısı oldu
Cevap: Değerli Müşterimiz. Elbette ilgileneceğiz .Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Merhaba sizden az önce bu çantayı aldım alan kişinin adı mısra yakın arkadaşıma doğum günü hediyesi aldım rica etsem ufak bir not yazar mısınız “Doğum günün kutlu olsun Boncukum,yeni işinde güle güle kulan ,seni seviyorum “ Gömderen Delalkenya diye
Cevap: merhaba bu şekilde çıkış yapacağız.

Soru: Merhaba, arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak göndetmek istiyorum, hediye paketi yapıp ve not yazabilir misiniz?
Cevap: Merhaba elbette sipariş numarası yollarsanız bu şekilde çıkış yapacağız

Soru: Çanta boyu uzatılıyormu
Cevap: Değerli Müşterimiz. Toplamda 72 cm kemer zincir dahil boyutu 3 adet kaydırma deliği mevcuttur. en alt 2 kaydırma deliğine takıldığı zaman ise sap kullanım iç hacmi 57 cm dir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Hamgi kargo?
Cevap: Değerli Müşterimiz. Bölgenizde trendyol expres var ise trendyol expres ile yoluyoruz yok ise mng kargo ile gönderim sağlıyoruz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız Saygılarımızla.

Soru: Kutusu ile birlikde agirligi ne kadar?
Cevap: Değerli Müşterimiz. 400 gr civarı gelmektedir .Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: merhaba krem rengi ne zaman gelecek?
Cevap: Değerli Müşterimiz. Elbette stoklarımız tükendi en yakın zamanda tekrar stoklar güncellenecektir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Merhaba çantanın uzun sapı da var mı acaba yandan takmak için
Cevap: merhaba hayır malesef . omuzda elde kullanıma uygundur çapraz kullanıma uygun değildir.

Soru: merhaba çapraz takmaya uygun mudur acaba

Soru: Iyi günler kahverengisi ne zaman gelir acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz. En yakın zamanda tekrar stoklar yenilenecektir.Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Siyah Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta Resim Ve Fotoğraflar

Siyah Fermuarlı Astarlı Ayarlanabilir Askılı Çanta En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü