Siyah Kadın Spor Toparlayıcı 1 Beden Incelten Yüksek Bel Çapraz Kemer Tayt Alınmaya Değer Mi

Dilan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,210
0
0
Siyah Kadın Spor Toparlayıcı 1 Beden Incelten Yüksek Bel Çapraz Kemer Tayt Alınmaya Değer Mi?
Siyah Kadın Spor Toparlayıcı 1 Beden Incelten Yüksek Bel Çapraz Kemer Tayt Anlık Fiyatı 379.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Kadın Spor Toparlayıcı 1 Beden Incelten Yüksek Bel Çapraz Kemer Tayt Memnuniyet Oranı Nedir?

Siyah Kadın Spor Toparlayıcı 1 Beden Incelten Yüksek Bel Çapraz Kemer Tayt Hakkında yaklaşık 4018 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Siyah Kadın Spor Toparlayıcı 1 Beden Incelten Yüksek Bel Çapraz Kemer Tayt Teknik Bilgiler

Siyah Kadın Spor Toparlayıcı 1 Beden Incelten Yüksek Bel Çapraz Kemer Tayt Ürününün Satıcısı, TREND34 Siyah Kadın Spor Toparlayıcı 1 Beden Incelten Yüksek Bel Çapraz Kemer Tayt ürününü 379.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Kadın Spor Toparlayıcı 1 Beden Incelten Yüksek Bel Çapraz Kemer Tayt Ürünü Kullananların Görüşleri
379.0 Tl ye satışta olan Siyah Kadın Spor Toparlayıcı 1 Beden Incelten Yüksek Bel Çapraz Kemer Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4018 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: muhteşem bir ürün 1.65 boya 57 kiloyum m beden aldım tam oldu.
İsim: T** y**
Tarih: 12 Şubat 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: max&fit

Yorum: bence tam beden alınmalı gayet güzel oldu
İsim: m** k**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Bayılarak giyiyorum 64 kiloyum L aldım M olsa da olurmuş teşekkür ederiö
İsim: A** G** A**
Tarih: 18 Aralık 2022
Beden: Beden:L

Yorum: aşırı aşırı güzel aşırı aşırı kaliteli muazzam bence yumuşacık toparliyici çok rahat kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: H** K**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: Çok güzel sıkı bir ürün. Kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: N** B**
Tarih: 23 Ocak 2023
Beden: Beden:S

Yorum: 155 boyunda 44 kiloyum xs aldjm tam oldu çok güzel ve hoş duruyo çok rahat
İsim: **** ****
Tarih: 15 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: S beden aldım 7 yaşındaki kuzumla beraber giyiyoruz bende 44 kiloyum çok beğendik 😉👍🏽
İsim: C** P**
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: 1.70 60 kg yim M beden çok iyi oldu rahat ve güzel toparladı ben çok sevdim devamlı alacağım bir yer olacak size de tavsiye ediyorum
İsim: A** Ü**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: çok rahat 1.70 boy 56 kiloyum s beden aldım tam oldu sıkma vs yapmadı 🥰
İsim: E** b**
Tarih: 12 Mayıs 2022

Yorum: Şimdiye kadar aldığım enn iyi taytlardan biri gerçekten çok çok güzel bi beden küçüldüm ve sıkılaştım herkeze şiddetle öneriyorum gerçekten çok çok güzel bayıldım alın aldırın
Tarih: 22 Temmuz 2022

Yorum: S beden aldım vücudumu gayet güzel topladı tam istediğim gibi kargom da hızlı geldi üstünüzde çok hoş duruyor alın aldırın
Tarih: 21 Kasım 2022

Yorum: Gayet iyi 1 beden büyük alınabilir
Tarih: 22 Ağustos 2022

Yorum: çok güzel bı duruşu var 50 kilo S beden tam oldu
İsim: A** T**
Tarih: 30 Temmuz 2022

Yorum: Çok iyi bi beden küçük alın
İsim: S** F**
Tarih: 11 Ocak 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: 10 numara. kendi bedeninizi alin
İsim: G** K**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: 1.70 60 kg s beden aldimm tam olduuuu
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: 158 boy, 66kiloyum L beden benim için iyi oldu, çok beğendim ,yedekle meyi düşünüyorum.
İsim: N** G** Ç**
Tarih: 04 Aralık 2022
Beden: Bilgi Yok

Yorum: kendi bedeninizden bir beden küçük alabilirsniz rahatlıkla olacaktır
İsim: n** r**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: tam bir korse tayt .kendi bedenimi aldım çok iyi toparladı.fit bir görüntü sağladı.çok başarılı lacivertinide aldım.herkese tavsiye ediyorum.👍🏼
İsim: Z** B**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: çok güzel bi tayt hiç şüpe etmeden alincak bi tayt kendi bedeninizi almanızı tavsiye edrim
İsim: g** b**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Bu zamana kadar aldığım en iyi tayt olabilir Toparlayıcı olsun istiyorsanız bir beden küçük almanızı tavsiye ederim
İsim: B** K**
Tarih: 06 Aralık 2022

Yorum: Ürün fiyat kalite performansı, duruşu,kalıbı,rengi vs ile baya iyi hatta çok iyi. Toparlasın sıkı olsun istiyorsanız tam bedeninizi, bir tık rahat olsun diyorsanız bir beden büyük tercih etmelisiniz. Teşekkürler satıcıya 🖐
İsim: e** f** b**
Tarih: 17 Ocak 2022

Yorum: Bir beden küçük alın
İsim: A** T**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün kendi bedeninizi alın lütfen gayeye 1 beden küçültüyor
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Üründen kalite akıyor.. Hem şık hem spor ister topuklu ister spor ayakkabıyla kullanılabilir.. Ben baya baya semdim.. 75 kiloyum L beden sipariş verdim.. Kiloyu öyle güzel kapatıp öyle sıkı tutuyorki.. Gerçekten çok güzel
İsim: S** B**
Tarih: 18 Temmuz 2022

Yorum: tayt inanılmaz güzeldi. alt bedenim l olmasına rağmen xl aldım ram oldu
İsim: G** Ö**
Tarih: 07 Mayıs 2022

Yorum: 1.71 boyunda ,55kiloyum S beden aldım tam aldu hiç rahatsızlık vermedi .kumaşı yumuşak gayet güzel .
İsim: İ** ü**
Tarih: 10 Aralık 2022

Yorum: çok. begendim kaliteli bir ürün 64 kilo olmama rağmen tam oldu S beden
İsim: N** t**
Tarih: 16 Mayıs 2022

Yorum: 1.70 boy 64 kilo M beden aldım. S alsam da olurmuş ama M baya rahat oldu. Güzel sardı vücudumu yumuşacık yıkamadım daha ama eskidikçe yenisini alırım baya beğendim tavsiye ederim
İsim: n** Ö**
Tarih: 13 Ekim 2021

Yorum: 1,70 boy 69 kiloyum L Beden tam oldu
İsim: S** D**
Tarih: 13 Ocak 2023

Siyah Kadın Spor Toparlayıcı 1 Beden Incelten Yüksek Bel Çapraz Kemer Tayt Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 𝟏𝟓𝟗 𝒃𝒐𝒚 𝟓𝟗 𝒌𝒊𝒍𝒐 𝒌𝒂𝒄̧ 𝒃𝒆𝒅𝒆𝒏
Cevap: MERHABA L BEDEN SİZİN İÇİN UYGUNDUR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ

Soru: 1.56 65 kilo
Cevap: MERHABA XL BEDEN SİZİN İÇİN UYGUNDUR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: 170 65 kilo
Cevap: MERHABA L BEDEN SİZİN İÇİN UYGUNDUR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: 176 80 kg?
Cevap: MERHABA XXL BEDEN SİZİN İÇİN UYGUNDUR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: toptancımısınız
Cevap: Merhaba efendim Üreticiyiz

Soru: 1.57 boy 69 ?
Cevap: Merhaba XL beden sizin için uygundur efendim. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.60 58 kilo
Cevap: MERHABA L BEDEN SİZİN İÇİN UYGUNDUR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: 1.65 90 kg
Cevap: Merhaba bu ürünümüzün kalıbı sizin için sıkı olabilir dilerseniz satıcı sayfamızdan 4xl beden ürünlerimizden tercih edebilirsiniz efendim anlayışınız için teşekkür ederiz

Soru: 165 55 kilo
Cevap: MERHABA M BEDEN SİZİN İÇİN UYGUNDUR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: 1.65 59 kg

Soru: 1.63 50 kg
Cevap: MERHABA S BEDEN SİZİN İÇİN UYGUNDUR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: 170, 50kilo
Cevap: MERHABA S BEDEN SİZİN İÇİN UYGUNDUR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: 1.67 kilom 67

Soru: parlakmidir
Cevap: Merhaba ürünümüz orta parlaklıktadır çok mat da çok parlak da değildir

Soru: 173 90 kilo
Cevap: MERHABA 3XL BEDEN SİZİN İÇİN UYGUNDUR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: 182 boy 94 kilo ?
Cevap: MERHABA XXL BEDEN SİZİN İÇİN UYGUNDUR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: merhba 85 kiloym efendm biraz sarsın. istiyorum toparlasın istiyorum aşırıya kaçmadan .Hangi beden önerirsinz?
Cevap: Merhaba boyunuzu ve kilonuzu birlike yazarsanız beden bilgisi verebiliriz efendim

Soru: iç gösterirmi
Cevap: Merhaba efendim ürünümüzün kumaşı iç göstermez

Soru: 160 47kilo

Soru: 1.57 boy 46-47 kilo
Cevap: MERHABA M BEDEN SİZİN İÇİN UYGUNDUR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Siyah Kadın Spor Toparlayıcı 1 Beden Incelten Yüksek Bel Çapraz Kemer Tayt Ürünün Detaylı Resimleri

Siyah Kadın Spor Toparlayıcı 1 Beden Incelten Yüksek Bel Çapraz Kemer Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü