Siyah Keten Uzun Askılı Astarlı El ve Omuz Çanta Tavsiye Eder Misiniz ?

Cansu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
617
0
0
Siyah Keten Uzun Askılı Astarlı El ve Omuz Çanta Bu Ürünü Almalı Mı?
Siyah Keten Uzun Askılı Astarlı El ve Omuz Çanta Güncel Satış Fiyatı 395.88 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Keten Uzun Askılı Astarlı El ve Omuz Çanta Memnuniyet Durumu Nedir?

Siyah Keten Uzun Askılı Astarlı El ve Omuz Çanta Hakkında yaklaşık 579 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Siyah Keten Uzun Askılı Astarlı El ve Omuz Çanta Ürün Özellikleri

Siyah Keten Uzun Askılı Astarlı El ve Omuz Çanta Ürününün Satıcısı, Rimense Siyah Keten Uzun Askılı Astarlı El ve Omuz Çanta ürününü 395.88 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Keten Uzun Askılı Astarlı El ve Omuz Çanta Kullananlar
395.88 Tl ye satışta olan Siyah Keten Uzun Askılı Astarlı El ve Omuz Çanta Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
579 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Ürün inanılmaz güzel ve kaliteli beklediğimden büyük geldi aynı gün kargoya verildi.
İsim: Yaren E.
Tarih: 20 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: RİMENSE

Yorum: harika bir çanta sık sık indirime giriyor takip edip alınabilir
İsim: R** A**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Kaliteli ben çok beğendim çok şık duruyor
İsim: **** ****
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Ablam için aldım gayet güzel kullanışlı bir çanta. Hem şık hem spor kombinlere uygun.
İsim: E** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Mart 2024

Yorum: Şık bir ürün hediye aldım teşekkür paketi sağlamdı içine destek güzeldi baskıyı önlemiş ezilmeden ulaştı ve çok hızlı geldi ertesi gün elimdeydi
İsim: N** Ş**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Görseldeki gibi geldi kalitesine bayıldık. Hem de çok hızlı geldi. kutu da ve çok iyi bir şekilde paketlenmişti 10/10
İsim: E** E**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Ürün çok güzel çok beğendim fazla yorum olmadıgı için tereddüt etmiştim ama beklediğimden de güzel geldi ayeıca paketleme gayet iyiydi teşekkürler
İsim: A** A**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Anneme aldım çok beğendik göründüğü gibi
İsim: e** a**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: bayıldım çok kaliteli cok uygun harika kesinlikle alinmasi lazimm
İsim: R** G**
Beden: 16 Mayıs 2024

Yorum: Oldukça güzel ve beklediğimden büyük içi kesinlikle alın.
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: arkadaşıma hediye aldım çok beğendik birtanede kendim sipariş verdim gayet kaliteli
İsim: Y** Ş**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: aşırı beğendim derisi modeli harika 👍 alın aldırın ikinci sıparişimi de verdim kuzenime hediye 🎁olarak herkes çok bgendi çantamıı iyiki almışım 👍👍
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Arkadaşıma hediye olarak aldım bayıldı
İsim: s** b**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: kutu ile birlikte geliyor çok beğendim orta boyutta gayet kaliteli ikinci alışverişim oldu teşekkür ederim
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel ablama aldım bayıldı kendime de almıştım gerçekten çok kaliteli
İsim: Nazlıcan a.
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: Ürün gayet özenle paketlenmişti anneme hediye aldım çok memnuniyetle kullanıyor
İsim: Nur N.
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Beğendim tok duruyor kaliteli
İsim: M** G**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: tek kelime ile harika...
İsim: C** O**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: çok kaliteli duruyor beğendim
İsim: S** T**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: ürünü çok beğendim, kutu içinde geldi sağlam olarak teslim aldım. 400 tlyi hak ediyor. hem spor hem de klasik olarak kullanabileceğim bir çanta.
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: arkadaşıma doğum günü hediyesi aldim çok kaliteli göründüğü gibi geliyor arkadaşımda bende çok begendik.
İsim: A** o**

Yorum: Çanta harikaaa paketlemesi de çok güzeldi dikişleri kumaşı deri kalitesi her şeyiyle mükemmel. Bayıldım 🥹🩷
İsim: Elif K.
Beden: 03 Temmuz 2024

Yorum: Bayram öncesi istememe rağmen elime 1 günde ulaştı paketleme gayet özenli ve güzel çantaya bayıldım teşekkür ederim 🩷🫶🏻
İsim: B** T**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Güvenle alışveriş yapabilirsiniz
İsim: A** G**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: canta o kadar güzel ki paketlenmesi de harikaydı teşekkür ederim
İsim: G** H** S**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Kalitesini çok beğendim.
İsim: F** İ**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: gerçekten çok güzel bir çanta hiç tereddütsüz alınabilir

Yorum: Çok beğendim ,kargo hızlı bir şekilde elime ulaştı.paketlemeside güzeldi.Bence tereddütsüz alabileceğiniz bir çanta
İsim: B** A**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Çok kaliteli bir ürün gerçekten her şekilde kullanışlı
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Aşırı kaliteli ve şık duruyor güvenerek alabilirsiniz. Çok beğendimmm çantada yeni adresim..🙆🏻‍♀️
İsim: A** E**
Tarih: 04 Eylül 2024

Siyah Keten Uzun Askılı Astarlı El ve Omuz Çanta Ürüne Dair Sorular

Soru: kaç bolmeli?
Cevap: Değerli Müşterimiz. İçerisi astarlı tek bölmelidir fermuarlı 2 alandan oluşan cebi mevcuttur. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: askıların uzunluğu kaç cm?
Cevap: Değerli Müşterimiz.Kısa sapı elde kullanım için uygundur uzun sapı ayarlanabilir 120 cm dir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: uzun askıları çıkarabiliyor muyuz?
Cevap: Değerli Müşterimiz. Evet isterseniz çıkartın isterseniz takın .Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Siyah Tutma kulpları dik durmuyor yana düşüyor ve çirkin duruyır fotoğraflara bakıyorum bazılarında kulplar dik duruyor çantanın yapısı mı öyle
Cevap: Değerli Müşterimiz. Belli bir süreden sonra kulplar sarkma yapacaktır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: teşekkür ederim aldimmm hemencik 😂🙃🙃
Cevap: Değerli Müşterimiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Kalın askısı var mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz.Görselde olduğu gibidir sapları. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Merhaba ürünün krem kısımlarının kumaşı nedir keten kumaş mı
Cevap: Değerli Müşterimiz.Evet keten dir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Bu çantayı çok beğemdim fakat düz siyah istiyorum. Orta kısmını kumaş boyasıyla siyah yapmayı düşünüyorum sizce uygun olur mu?
Cevap: Değerli Müşterimiz. Hayır uygun olmaz çünkü istenilen kaliteyi yakalayamazsınız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Çantanın Kulpu konusunda Nasıl yardımcı oluyorsunuz ?
Cevap: Değerli Müşterimiz. El tutma sapları belli bir kullanım dan sonra aşağıya sarkmaktadır. Birazda kullanıma bağlı çantanın çıkartıldıktan sonra bıraktığınız yere kulpun nasıl denk geldiği ve katlanarak bir yere bırakılması sonucu oluşabilecek bir durumdur. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: merhabalar çantanın ön ve arka yüzü aynı mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz. Aynıdır sadece önde rimense logosu mevcuttur. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Çantanın ağırlığı ne kadar? Ameliyat olduğum için ağır bir çanta kullanmak istemiyorum.
Cevap: Değerli Müşterimiz. 400 500 gr civarı gelmnektedir.Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Çantanın ağız kısmı falan rahat açılıyormu kumaşından dolayı rahattır herhalde bazı çantalar dar içinden bişey alınmıyor cvplarmısınız ilgilenip dünde yazdım
Cevap: Cevap: Değerli Müşterimiz. Akıcı bir açılma sistemi vardır fermuarın herhangi bir zorlama yoktur. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Merhaba fermuar tarafı sertmi yumuşakmı bazı çantaların ağzı açılmıyor içinden bişeyleri almak zorlaşıyor Buda öylemi yoksa yumuşak mı ağız kısmı
Cevap: Değerli Müşterimiz. Akıcı bir açılma sistemi vardır fermuarın. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: askılık kısmı yok😳geri göndermek zorunda kalcm
Cevap: Değerli Müşterimiz. Dilerseniz uzun askılığını yollayabiliriz uzun askılık mı yok acaba? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Diğer renkleri stoka gelecek mi kahve rengi
Cevap: Değerli Müşterimiz. Elbette stoklarımız tükendi en yakın zamanda tekrar stoklar güncellenecektir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: hangi şehirden geliyor
Cevap: Değerli Müşterimiz. İSTANBUL DAN gönderim sağlanmaktadır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: kumaş tarafini nasıl temizlenebilir?
Cevap: Değerli Müşterimiz. Nemli bir bez yardımı ile hafif bastırarak temizleyebilirsiniz.Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: merhaba canlı yayindaki AKSESUARSIKLIGIM kodu kullanabilir miyim tanimlar misinizzz
Cevap: Değerli Müşterimiz. Kodlar dolmuştur maalesef. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: soruyu sorduktan sonra açıklamaya bakmak aklıma geldi kusura bakmayın yanitlamaniza gerek yok gördüm kaç cm olduğunu
Cevap: Değerli Müşterimiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Soru: Rimense Siyah Keten Önden Cepli Astarlı El Ve Omuz Çanta tükenmiş ne zaman stoklara gelecek hemen almam lazım nolur üniversiteye gidicem başka çanta beğendim bu çanta harika nolur üretin tekrar nolurrrr
Cevap: Değerli Müşterimiz. Elbette stoklarımız tükendi en yakın zamanda tekrar stoklar güncellenecektir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız .Saygılarımızla.

Siyah Keten Uzun Askılı Astarlı El ve Omuz Çanta Ürünün Fotoğrafları

Siyah Keten Uzun Askılı Astarlı El ve Omuz Çanta En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü