Siyah Nokta Gözenek ve Sivilce Karşıtı Serum 30 ml Satın Alır Mısınız ?

Ilayda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
606
0
15
Siyah Nokta Gözenek ve Sivilce Karşıtı Serum 30 ml Bu Ürünü Almalı Mı?
Siyah Nokta Gözenek ve Sivilce Karşıtı Serum 30 ml Şu Anki Fiyat Aralığı 313.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Nokta Gözenek ve Sivilce Karşıtı Serum 30 ml Memnuniyet Oranı Nedir?

Siyah Nokta Gözenek ve Sivilce Karşıtı Serum 30 ml Hakkında yaklaşık 1727 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Siyah Nokta Gözenek ve Sivilce Karşıtı Serum 30 ml Ürünün Detayları

Siyah Nokta Gözenek ve Sivilce Karşıtı Serum 30 ml Ürününün Satıcısı, Luv it! Siyah Nokta Gözenek ve Sivilce Karşıtı Serum 30 ml ürününü 313.9 Tl'den Satılmaktadır.

Siyah Nokta Gözenek ve Sivilce Karşıtı Serum 30 ml En Son Yapılan Yorumlar
313.9 Tl ye satışta olan Siyah Nokta Gözenek ve Sivilce Karşıtı Serum 30 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1727 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Bayıldım sivilceye yatkın bir cildim ve kullanmaya başladığım dönemde de çok artmıştı ilk kullanımlarda arttırır mı diye çok tereddüt ettim ama aslaa sivilce yapmadı olan sivilcelerimi hafifletti hemen emiliyor şişeyi bitirdim sayılır bundan sonra hep stoklayacağım bir ürün oldu
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Luv it!

Yorum: 1 aydır kullanıyorum indirimde 137 tlye almıştım, daha önceden %5 oranlı bir niacinamide serum kullanmıştım cildime yetersiz geldiğini hissettiğimde %10 a çıkarmak istedim ama başlarda cildimin alışabilmesi için 2 gün arayla akşamları uyguladım sadece (ilk kez niacinamide serum alıyorsanız cildinize %10 ilk kullanım için fazla gelebilir ) şu anda hDevamını Oku
İsim: F** B** C**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: Bu ürün halis miii???? Burnumda asla geçmeyen, sıkınca bile çıkmayan aşırı inatçı siyah noktalarımı azalttı komedonlarımı küçülttü. Uzun vadeli kullanımda tamamen geçireceğini düşünüyorum. İyi ki almışım
İsim: B** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Nisan 2022

Yorum: İlk kullanımda bile cildim çok pürüzsüzdü. Kullanmaya devam ediyorum. Gözenekleri gerçekten sıkılaştırıyor.
İsim: M** G**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: luvit çok güzel. cildim artik parlak ve pürüzsüz görünüyor
İsim: Z** K**
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: Bu ürünü ikinci alışım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım ve gerçekten çok memnum kaldım . Serum aktif sivilceleri gerçekten kurutuyor fakat siyah noktalar için aşırı gözle görülür bir etki görmedim ben yüzüme canlılık kattı tabi bir kaç hafta düzenli bir şekilde kullandıktan sonra . Yüzüm karma yağ oranını dengeledi o yüzden bu sorumu gerçektDevamını Oku
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: harika bayıldım tekrar tekrar alacağım, cildimi parıl parıl yaptı, cilt tonumu eşitledi mis gibi 😍
İsim: F** C**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: cok memnun kaldim gece yatmadan tonikten sonra suruyorum. hem siyah noktalarda etkili hem de pamuk gibi bir ciltle uyaniyorum
İsim: M** n** Y**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Bir haftadır kullanıyorum gündüz rutinime ekledim gerçekten cildimi aydınlattı ve parlak Bi görünüm kazandırdı makyaj yapmayı sevmem zaten kusurlu Bi cildim yoktu ama gören herkes ekstra Bi parlaklık olduğunu söylüyor tekrar alırım çok memnun kaldım
İsim: E** e**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Gece uyumadan sürüyorum sabaha yumuşacık uyanıyorum, ben de şöyle bir etkisi oldu oluşan sivilcelerim büyümeden sönüyor.cilde yumuşaklık parlaklık katıyor.
İsim: S** N** D**
Beden: 02 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün gözeneklerimi küçülttü, Yağmur Vardarın önerisi ile aldım
İsim: Emel T.
Tarih: 16 Ekim 2022

Yorum: Ürün çok hızlı geldi çok memnun kaldım kargodan içeriği ise süper cildim gerçekten kötü kızarık bir durumdaydı sakinleştirdi yatıştırdı yeniden alırım bence şans verin
İsim: A** A**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Düzenli kullandım sabah akşam ve sonuç aldım hiç beklemiyordum bu kadarını ve baya uzun süre yetiyor şişesi bitmek üzere yenisini aldım kullanmaya devam 👍🏻❤
İsim: Ümran Y.
Beden: 29 Ağustos 2022

Yorum: çok güzel bir his verdi cildime sanki ilk kullanımsan siyah noktalarımı hafiften kuruttu gibi. az önce yüzümle uğraşırken elime bir tanesi geldi. bence düzenli kullanımda çok işe yarar ümitliyim. satıcı çok iyi elime hızlı ulaştı, bide yanında tasarımı hoş bir ürün kataloğu koymuşlar. ürünlerin içeriği, ne işe yaradığını, gündüz mü gece mi kullanılDevamını Oku
İsim: s** e**
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: bayildim. iki haftayı geçti kullanali cildim mükemmel ve gozeneklerdw etkili oldugunu goruyorum. iyi ki almisim
İsim: A** A**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: İlk kullanımım ve çok memnum kaldım stok yapacağım paketleme güzeldi
İsim: A** K**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Gözenekler için etkili bir serum düzenli kullanımda farkediyor.
İsim: Ş** M**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Bu ikinci şişem cildime çok iyi geliyo gözenekleri sıkılaştı siyah nokta oluşumum azaldı indirimde stokluyorım paketlemesi gayet güzel yanında gelen testerlar içinde teşekkür ederim
İsim: Ceren T.
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: Bittikçe alıyorum hassas rozalı cildimde çok iyi anlaştı
İsim: H** A**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: çok iyi bir serum her kese tavsiye ediyorum cildimi yumuşacık yaptı
İsim: a** y**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Sevdiğim bir ürün dönüp dolaşıp yine kendisini alıyorum.
İsim: A** a**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Kullanmaya başlayalı 10 gün oldu etkilerini şimdiden gözlemledim tam yağlı ciltler için çok memnun kaldım
İsim: b** ç**
Tarih: 28 Temmuz 2022

Yorum: C vitaminiyle birlikte aldım mutlaka devam edebileceğim bi ürün 1 haftadır da kullanıyorum .
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: ürünü iki haftadır kullanıyorum şimdiden yüzüme canlılık verdi stok yapmalik bir ürün bence hediye için teşekkürler
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Stoklamak için aldım güzel bir ürün
İsim: P** K**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: çok başarılı bir serum gözenekleri baya sıkılaştırıyor serum dengeside sağlıyor sivilce izlerini üç dört günde tamamen geçiriyor tabi düzenli kullanımda
İsim: N** B**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: suratım o kadar kötüydü ki sürekli sivilcelerim çıkıyordu ve leke birakiyorlardi luv it tonik niacamide serum ve aha bha serum ile 6-7 ayda cildimi mermer gibi yaptım tabikide güneş kremimi asla eksik etmedim yaz kış
İsim: İ** T**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: kaçıncı şişem sayamadım artık harika bir serum aha bha tonikle siyah nokta kalmıyor❤❤❤
İsim: b** A**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Canım luv it yumuşacık yaptı yüzümü :) sabahları c vitaminimden sonra sürüyorum üstüne de nemlendirici oh mis :)
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: bu urun bana deneme boyunda c vitamini serumunu alirken yollamistiniz tesekkur ederim deneme şansım oldu. hemen siparişini verdim. hassas cildim olmasina ragmen cok memnunum her iki urundende. bu defa tonik geldi denicem ve insallah memnun kaldirsam onuda siparis edicem. hizli ozenli kargo icin de tesekkurler.
İsim: E** G**
Tarih: 27 Aralık 2022

Siyah Nokta Gözenek ve Sivilce Karşıtı Serum 30 ml Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Merhaba SKT'si kaç acaba? Teşekkürler, kolay gelsin.
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖Luv it! Gözenek Sıkılaştırıcı & Aydınlatıcı Serum skt 12/2026

Soru: Hangi kargoyla geliyor
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Gönderilerimiz Aras Kargo ile sağlanmaktadır.

Soru: Merhaba, daha önce herhangi bir serum kullanmadım. ilk kullanım için yüzde 10 oranın fazla olduğu söyleniyor. sizce bu ürünle baslamamda sakınca var mıdır? sivilcelenme gibi problemim olur mu?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Yeni başlayanlar için uygundur.

Soru: İlk defa yüzüme asit kullanacağım, nasıl kullanmam gerekiyor?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Ürünü her gün gündüz ve/veya gece rutininizde kullanabilirsiniz ancak gündüz ürünü uyguladıktan sonra güneş kremi kullanımını önermekteyiz.

Soru: Sizin ürünlerinizden çok memnunum hyaluronic asit ve c vitamini kullanıyorum. Fakat cildimde kapalı komedon, aktif sivilce ve kırmızı sivilce lekeleri var. Bu serumu önerdiler. Sizce yeterli mi nasıl rutin oluşturmalıyım? Bir de aha bha gibi asitleri kullanmam gerektiği de söylendi. Beni bilgilendirir misiniz?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Kapalı komedonlarda etkili olan ürünlerimiz Luv it! Aha Bha peeling serum, Luv it! Gözenek Sıkılaştırıcı & Aydınlatıcı Serum, Luv it! Arındırıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonikdir. Ürünleri kullanım şeklini karar verdiğinizde yanında kullandığınız ürünlere göre bir rutin oluşturabiliriz.

Soru: Kapalı komedonlara iyi gelir mi?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Kapalı komedonlarda etkili olan ürünlerimiz Luv it! Aha Bha peeling serum, Luv it! Gözenek Sıkılaştırıcı & Aydınlatıcı Serum, Luv it! Arındırıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Toniktir.

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Gönderilerimiz Aras Kargo ile sağlanmaktadır.

Soru: merhaba sivilceleri veya siyah noktalari kusturuyor mu öncesinde
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Bazı ciltlerde nadirende olsa görülebiliyor.

Soru: roaccutane tedavisinden 1 ay önce çıktım, kullanmamda bir sorun olur mu
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba. Niacinamide serum,centella özlü leke Karşıtı krem ve c vitamini serumu birlikte kullanılabilir mi leke ve sivilce rutini için. Nasıl kullanılmalı ve ne sıklıkla kullanılmalı? Leke ve sivilce problemi geçtiğinde bu ürünler kullanılmaya devam edilmeli mi yoksa başka alternatiflere mi geçilmeli? Yanıtlayabilir misiniz lütfen 🙏🏻
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Niacinamide ve c vitamini serumunu aynı rutinde kullanmayınız. Sabah rutininizde c vitamini serum, akşam rutininizde niacinamide serumunu kullanabilirsiniz. Ürünler sadece leke odaklı olmadığı ve farklı yararlarıda bulunduğu için cildinizin ihtiyacına göre kullanabilirsiniz.

Soru: Kullanımı ne şekilde acaba haftada kaç defa ne zamanlar
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Günlük kullanıma uygundur.

Soru: MERHABA KURU BI CILDIM VAR VE YUZUMDE OYLE AKNELI SIVILCE DEIL NORMAL SIVILCELER VAR COK DEGIL AZ ONLARI DA BITIRMEK ICIN KULLANIMA UYGUN MUDUR ? VE CILDIM KURU YAGLI CILTLER ICIN YAZMISSINIZ SORUN OLUR MU VE EGER UYGUNSA NE SIKLIKLA KULLANILIR
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Düzenli kullanımda sivilecelerde etkili olmaktadır. Cildiniz çok kuru ise nemlendirici ile destekleyebilirsiniz.

Soru: Merhaba The purestin arbutin serumunu kullanıyorum gece-gündüz bu ürünü aldığımda rutinime ne şekilde eklemeliyim
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 aynı rutinde kullanabilirsiniz

Soru: karma ciltler için uygun mu?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Evet uygundur.

Soru: Merhaba iyi günler niacinamide serumunuzu ilk defa alıp kullanacağım ama yüzüm karma ve hassas çene bölgemde komedon problemi var bu serumun yanına alabileceğim rutine uygun bir nemlendirici krem önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Luv it! Centella Özlü Leke Karşıtı Nemlendirici Krem veya Luv it! Nemlendirici & Onarıcı Krem tercih edebilirsiniz.

Soru: Merhaba kuru ve hassas bi cilde sahibim sivilcelerim yok fakat gözeneklerim var hassas cildim kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Hassas ciltler için kullanıma uygundur.

Soru: ürünü etkili olması için sabah mi akşam mi kullanmalıyım ?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Sabah akşam farketmemektedir.

Soru: aha/bha serumdan sonra kullanılır mı yoksa ayrı rutinlerde mi kullanmam gerekiyor
Cevap: Merhaba, araya kısa bir zaman koyarak kullanabilirsiniz. Sevgiler

Soru: Merhabalar ürünü gece uyumadan sürüp üzerine gece nemlendiricisini kullanıp uyusam nasıl olur?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Evet bu şekilde kullanabilirsiniz.

Soru: karma ciltler kullanabilirmi benim cildim karma ama gözeneklerim geniş
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz💖 Evet kullanıma uygundur.

Siyah Nokta Gözenek ve Sivilce Karşıtı Serum 30 ml Görseller

Siyah Nokta Gözenek ve Sivilce Karşıtı Serum 30 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü